خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

با سلام من يه ps3 گرفتم با رجييونpal وروي تلويزيونمون كه مدل سامسونگ slim/tps بود با خروجي 480i و 21 اينچ اجرا نشد راهي است كه اجرا بشه يا نه اينكه خروجي تلويزيون كافي نيست؟
یعنی چی اجرا نمیشه :دی کابل Composite رو همون 3 فیش رو بزن به TV حواست باشه درست بزنی بعد هم دستت رو نگه دار روی پاور PS3 تا روشن بشه همینجوری نگه دار تا بوق بزنه بعد باید بیاد بالا . حواست باشه کابل به پشت PS3 کاملا اتصال داشته باشه به TV هم درست وصل کرده باشی . :smile:

بله این مدل مناسبیه قیمتش هم تا همین یکی دو هفته پیش 2میلیون و 80 بود سایز 40 اینچش
از سونی مدل V400 و S400 (هر دو 40 اینچ) رو میتونم پیشنهاد کنم که مدل S400 سایز 40 اینچش ارزان قیمت ترین Full HDTV از سری براویای سونی هست. 1 میلیون و 600 .
البته مدلهای Z و X هم هستند که کمترین سایزش 40 اینچه و قیمتشون بالای 3 میلیونه .
کلا مناسبترین Full HDTV سونی همین مدل W400 هست که امکانات و کیفیت بسیار خوبی داره .

از پاسختون ممنونم

بنظر من اگه میخواید 2 تومن پول ال سی دی سونی بدید اینکار رو نکنید بهتره . بنظر من سونی بجز سریهای x و z در بقیه سریهاش بدرد نمیخوره . یا اینکه یا ال سی دی ارزونتر از ال جی و یا سامسونگ بخرید و یا با 2 تومن پلاسمای مدل py800 پاناسونیک رو بخرید که هم کنتراست بهتر و هم اسکن تصویر فوق العاده بالاتر و تصاویر طبیعی تری داره .
خوب، به نظر شما همون LG و Samsung خوبه
چه مدلی و با چه قیمتی که امکانات همین مدل W400 داشته باشه
بعد شنیدم کیفیت LCD سونی از این دوتا بهتره و با چندتا مغازه دار صحبت کردم همین حرفو زدن

بعد شنیدم کیفیت LCD سونی از این دوتا بهتره و با چندتا مغازه دار صحبت کردم همین حرفو زدن
مدل W400 براویا سونی در مقایسه با مدل A650 سامسونگ و LG scarlet های جدید کمی بهتره. البته آنچنان تفاوت محسوسی ندارن ولی اگر در مقابل هم قرارشون بدیم رنگهای مدل w400 غلیظ تره و شفافیت به اصطلاح ملایم تری نسبت به سامسونگ A650 داره.(کلا LCD های سامسونگ مثل A650 تصاویر خیلی خیلی شفافی دارن همچنین مدلهای A750 A850 A950 ...)

از پاسختون ممنونم

خوب، به نظر شما همون LG و Samsung خوبه
چه مدلی و با چه قیمتی که امکانات همین مدل W400 داشته باشه

شنیدم که ال جی قیمت ال سی دی هاش رو اورده پایین که در این صورت توی خرید اسکارلت شک نکن . سونی قیمتش خیلی بالاس و بنظر من به اون قیمت نمیرزه . سامسونگ 650 هم قیمتش نسبت به کیفیتش بالاس . اگه پایین اومدن اسکارلت راست باشه بنظر من بهترین و عاقلانه ترین انتخابه.
نظر منو میخوای دور سونی رو خط بکش . توی تصاویر sd واقعا بد عمل میکنه .

W400 سونی خوبه برا پلی3؟:smile:
یه LCD TV تو مایه 1میلیون برا پلی 3 چی خوبه؟:smile:
دوست عزیز W400 عالیه و Samsung A650 هم عالی . با بودجه شما هم هر دو 32 اینچ .
من خودم A650 دارم 32 خیلی خیلی هم راضیم . :smile: کلا خیلی تو قید این نباش که کدوم بهتره چون فرق خاصی واقعا ندارن با هم . از نظر قیافه هم اگر بخوای Samsung خوب سرتره .

با سلام خدمت دوستان عزیز من دیروز از بانه یه ال سی دی ال جی مدل
37LH70YR
به قیمت یک میلیون گرفتم که این مدل همون اسکارلت 2 هست که کنتراستش 1 به
100000
هست و 100 هرتز و بلوتوث داره که برای اولین دفعه هست من همچین چیزی میبینم.
من نظر دوستان رو در مورد این ال سی دی میخوام بدنم که البته ممنون هم میشم.
اینم سایت ال جی

با سلام خدمت دوستان عزیز من دیروز از بانه یه ال سی دی ال جی مدل
37LH70YR
به قیمت یک میلیون گرفتم که این مدل همون اسکارلت 2 هست که کنتراستش 1 به
100000
هست و 100 هرتز و بلوتوث داره که برای اولین دفعه هست من همچین چیزی میبینم.
من نظر دوستان رو در مورد این ال سی دی میخوام بدنم که البته ممنون هم میشم.
اینم سایت ال جی

ال سی دی های ال جی واقعا عالین و مخصوصا این مدلی که شما گرفتید مشخصاتش فوق العادس . البته هنوز گلدیران این مدل رو وارد نکرده ولی میشه گفت بهترین مدل ال جی توی ایران همین مدله . کلا سری اسکارلت عملکرد بسیار خوبی از خودشون نشون دادن .

من الان ps3 به مانيتور وصل كردم.همين مدل w2261v بعد نميدونم صداشو چي كار كنم.
اگه ميشه درست توضيح بدين.
مرثي

ببینید شما می تونید تصویر را با HDMI از مانیتور بگیرید و صدا را هم بوسیله ی AV Cable وصل کنید یا به Speakerی و یا ضبطی که ورودی AV Cable داره یا اگر این نشد دیگه مجبوری فیش قرمز و سفید صدا را بزنی به تلویزیون، یعنی تصویرت را مانیتور میده و صدای شما رو تلویزیون.
اما راه اولی خیلی خوبه چون من خودم به همین صورت وصل کردم.

ال سی دی های ال جی واقعا عالین و مخصوصا این مدلی که شما گرفتید مشخصاتش فوق العادس . البته هنوز گلدیران این مدل رو وارد نکرده ولی میشه گفت بهترین مدل ال جی توی ایران همین مدله . کلا سری اسکارلت عملکرد بسیار خوبی از خودشون نشون دادن .

دوست عزیز خیلی ممنون از جوابتون .

سلام
الان یه tv 32 full hd تو مایه های 700 چی هست؟
32 Full HD تو این قیمت نداریم . 32 اینچ کلا دو تا خوب داریم Full HD یکیش Sony W400 که طرفای 1.150.000 باید باشه یکی هم Samsung A650 که اونم طرفای 950.000 .
البته قیمتا رو دقیق نمیدونم ولی تو همین حول و حوشه . :smile:

ایول samsung خوبه مشخصاتش چیه ؟ چه طوریه خوبه؟
جفتشون خوبن . سونی یه مقدار بهتره البته نه خیلی من جفتشو با هم دیدم نمیتونم بگم اصلا فرق نداشتن ولی خیلی ناچیز سونی بهتر بود . البته دلیل برتری Samsung به نظر من پاسخ دهیشه که سونی 8 ms ولی سامسونگ 5 ms .
من خودم سامسونگ و دارم خیلی راضیم . مشخصات هم زیاد داره :دی یه سرچ کوچیک بزنی پیدا میشه .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or