خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

ســـــــــــــوال!

درود

سوال:

من میخوام یه HD TV بخرم که با PS3 هم سازگاری کامل داشته باشه و از لحاظ کیفیت تصویر هم در سطح بالایی باشه(رنگ و وضوح ...) از نظر سایز هم 40 اینچ باشه بهتره و برند هم SONY و در صورت ناچاری :-"برند های دیگه!(از لحاظ قیمت هم حداقل امکان از 1.700 بالاتر نره!)

من SONY S400 رو مد نظر گرفتم اگه دوستان تجربه ای از این TV دارن دریغ نکنن.

و اگه پیشنهاد خوبه دیگه دارین دریغ نفرمایید(فقط خواهشآ از روی شنیده ها نباشه)

فقط یکم عجله دارم;)

با تشکر

درود

سوال:

من میخوام یه HD TV بخرم که با PS3 هم سازگاری کامل داشته باشه و از لحاظ کیفیت تصویر هم در سطح بالایی باشه(رنگ و وضوح ...) از نظر سایز هم 40 اینچ باشه بهتره و برند هم SONY و در صورت ناچاری :-"برند های دیگه!(از لحاظ قیمت هم حداقل امکان از 1.700 بالاتر نره!)

من SONY S400 رو مد نظر گرفتم اگه دوستان تجربه ای از این TV دارن دریغ نکنن.

و اگه پیشنهاد خوبه دیگه دارین دریغ نفرمایید(فقط خواهشآ از روی شنیده ها نباشه)

فقط یکم عجله دارم;)

با تشکر
اقا اگه تهرانی یه سر برو خیابون جمهوری میتونی مارک های مختلف رو با هم مقایسه کنی
به نظر من w400 خیلی عالیه

اقا اگه تهرانی یه سر برو خیابون جمهوری میتونی مارک های مختلف رو با هم مقایسه کنی
به نظر من w400 خیلی عالیه

درود

ممنون ار نظرتون ولی گفتم که نمیخوام از 1.700 بالاتر بره w400 بالای این مبلغی که من عرض کردم!

دوستان دیگه هم اگه نظری دارن بگن.

درود

ممنون ار نظرتون ولی گفتم که نمیخوام از 1.700 بالاتر بره w400 بالای این مبلغی که من عرض کردم!

دوستان دیگه هم اگه نظری دارن بگن.

اگه به ال - جی آلرژی نداری میتونه به سری اسکارلت این برندم فکر کنی .
42 سری 6 گمونم 1500 باشه
42 سری 7 هم گمونم 1800 باشه که این یکی مثلا 100 هرتزه و یه سری سوسول بازی مثل یو اس بی و اینا رو داره . ریوو هاش هم تو اینترنت بد نبود از ساسمونگ سر تر نبود ولی خوب ال - جی اصولا با این سری برای اولین بار تو ال سی دی یه تکونی به خودش داده .
توی آمازون و جاهای دیگه هم کسی بهش رنک پایین نداده همه یا کف کرده بودن یا حداقل راضی بودن از خریدشون . ولی حوب اصولا اعتماد و جو عمومی نسبت به یه برند می تونه خیلی تو رضایت از خرید تاثیر بزاره مخصوصا در بلاد ما !
یه فروشگاه Plug&Play تو جمهوری هست که چند تا برند رو کنار هم گذاشته می تونی مقایسه کنی و انتخاب !
البته من این تلویزیون رو ندارم نه تایید میکنم نه انکار فقط یه توصیه بود برای در نظر گرفتن .

اگه به ال - جی آلرژی نداری میتونه به سری اسکارلت این برندم فکر کنی .
42 سری 6 گمونم 1500 باشه
42 سری 7 هم گمونم 1800 باشه که این یکی مثلا 100 هرتزه و یه سری سوسول بازی مثل یو اس بی و اینا رو داره . ریوو هاش هم تو اینترنت بد نبود از ساسمونگ سر تر نبود ولی خوب ال - جی اصولا با این سری برای اولین بار تو ال سی دی یه تکونی به خودش داده .
توی آمازون و جاهای دیگه هم کسی بهش رنک پایین نداده همه یا کف کرده بودن یا حداقل راضی بودن از خریدشون . ولی حوب اصولا اعتماد و جو عمومی نسبت به یه برند می تونه خیلی تو رضایت از خرید تاثیر بزاره مخصوصا در بلاد ما !
یه فروشگاه Plug&Play تو جمهوری هست که چند تا برند رو کنار هم گذاشته می تونی مقایسه کنی و انتخاب !
البته من این تلویزیون رو ندارم نه تایید میکنم نه انکار فقط یه توصیه بود برای در نظر گرفتن .

در ادامه این پست باید عرض کنم که خودم موقع خرید سه برند یعنی سونی v400 .سامسونگ سری 6 و اسکارلت سری 6 رو کنار هم مقایسه کردم و باید بگم غیر از برتری سامسونگ که اونم فقط در 100 هرتز بودنش خلاصه میشد و در بعضی صحنه های خاص مشخص بود ال جی رو ترجیح دادم .
اون دوستی که میخواد با 1700 تلویزیون بخره میتونه w400 رو با 1700 بدون گارانتی از تهران یا شهرهای دیگه و حدود 1500 توی بانه و یا قصر شیرین بخره .
در ضمن سری 6 ال جی هم یو اس بی میخوره و دایویکس رو هم پخش میکنه . سه ورودی اچ دی و یک ورودی pc و دو ورودی کامپوننت داره . سری 7 فقط 100 هرتزه و چیزی اضافه تر نداره . سری 8 هم فرقش در بلندگوهای جانبی و متحرکشه و قدرت صداش 5 برابر دیگر مدلهاست .
قیمت سری 6 1600 (با گارانتی ) سری 7 و 8 هم حدود 1700 تا 1800 تومنه البته با کم شدن پول هدیه .

آخرین ویرایش:
سلام دوستان بازیسنتری
من از اعضای بازینما هستم و اونجا همه من رو میشناسند.نوکر همتون هستم.
من تا حالا PS3 ام رو به HD TV وصل میکردم و کاملا راضی هستم ولی الان به دلایلی چون بیشتر وقتها تلویزیون اشغال هستش برای همین میخواستم یه مانیتور بخرم که راحت برای خودم بازیمو بکنم.
راستش من تا حالا با تلویزیون Full HD سامسونگ بازی میکردم و خیلی هم کیفیت توپ بود برای همین میخواستم یه مانیتوری بهم معرفی کنید که نسبت به اون توی ذوق نزنه یعنی Full HD باشه و کنتراستش هم بالا باشه و ...
برای همین میخواستم که اگه میشه خواهشا کمک کنید و یه مدل مانیتور خیلی خوب بهم معرفی کنید که ورودی DVI و ترجیحا HDMI داشته باشه و ترجیحا Samsung و باز هم یه جای سوال دارم :
وقتی مثلا با HDMI کنسول را به مانیتور بزنم اونوقت صدا چی میشه؟مانیتور که اسپیکر نداره!یعنی مثلا مانیتور خروجی داره و اون خروجی میخوره به اسپیکر؟لطفا کمک کنید.
مرسی

سلام دوستان بازیسنتری
من تا حالا PS3 ام رو به HD TV وصل میکردم و کاملا راضی هستم ولی الان به دلایلی چون بیشتر وقتها تلویزیون اشغال هستش برای همین میخواستم یه مانیتور بخرم که راحت برای خودم بازیمو بکنم.
راستش من تا حالا با تلویزیون Full HD سامسونگ بازی میکردم و خیلی هم کیفیت توپ بود برای همین میخواستم یه مانیتوری بهم معرفی کنید که نسبت به اون توی ذوق نزنه یعنی Full HD باشه و کنتراستش هم بالا باشه و ...
برای همین میخواستم که اگه میشه خواهشا کمک کنید و یه مدل مانیتور خیلی خوب بهم معرفی کنید که ورودی DVI و ترجیحا HDMI داشته باشه و ترجیحا Samsung و باز هم یه جای سوال دارم :
وقتی مثلا با HDMI کنسول را به مانیتور بزنم اونوقت صدا چی میشه؟مانیتور که اسپیکر نداره!یعنی مثلا مانیتور خروجی داره و اون خروجی میخوره به اسپیکر؟لطفا کمک کنید.
مرسی
LG W2261v گزینه خوبیه!
در مورد صدا هم یسری مانیتور هستند که خروجی صدا دارند و اون خروجی رو میتونی به اسپیکر وصل کنی!
LG w2261v هم این خروجی رو داره البته این خروجی فقط در حالت استفاده از HDMI هست که کار میکنه!

سلام دوستان بازیسنتری
مرسی

به نظر من اینم چیزه خوبیه...یه چیزه کاملیه...دوستان هم نظر بدن ..چون خودمم تصمیم دارم اینو بگیرم...اگه جنس بهتر از این با این قیمت تو بازار هست بگن که.........

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or