خرید مانیتور و تلویزیون های مناسب برای پلی استیشن 3

زیر 2 تومن چه تلوزیونی پیشنهاد می کنید برای x360 و ps3 ?
32 اینچ A650!
این مانیتور t 1900 ساپرت نمی کنه من گرفتم errorمیده می که رزلوشن رو ساپرت نمی کنه هی از بازی می پره بیرون.
شما به قسمت setting هاتون تو ps3 برین و تیک رزولوشنهای بالا رو مثل 1080p بردارین!
بخاطر رزولوشن هم از بازی نمیپره بیرون! احتمالا مشکل چیز دیگه ای هست!
یه LCD فول HD میخواستم که 40 اینچ یا به بالا باشه و قیمت حداکثر 1600 ( حالا یکم بیشتر )
و از برند SONY یا Samsung ( از هردو یه مدل معرفی کنید )
علی جان این سایت رو ببینید مدلهای سامسونگ رو با هم مقایسه کنید! برای سونی هم منبع درستی نیست اما با بودجه شما از سونی نخرید بهتره چون یکم قیمتای سونی سر به فلک میکشه:biggrin1:
نکته ای خاصی برای خرید هست که باید رعایت بشه ؟
سوالت خیلی کلیه! خوب اول از همه حواست باشه گرونتر نندازه:biggrin1: ولی جدا از مسائل خرید برای شما که میخوای با lcd تون ps3 بازی کنید باید یه lcd بگیرین که اول از همه فول اچ دی باشه دوم کیفیت رنگ خوبی داشته باشه! من سریه B سامسونگ رو به شما پیشنهاد میکنم که امتحانشو پس داده!

مانیتورW2261v ورودی HDMI هم داره اما من زیاد با LG حال نمی کنم ... ببخشید این طور می گم
مدل دیگه ای که مثل این مدل HDMI هم داشته باشه می شناسین البته نمی خوام مارکش LG باشه

توی همین قیمت هم باشه

مانیتورW2261v ورودی HDMI هم داره اما من زیاد با LG حال نمی کنم ... ببخشید این طور می گم
مدل دیگه ای که مثل این مدل HDMI هم داشته باشه می شناسین البته نمی خوام مارکش LG باشه
توی همین قیمت هم باشه
مانیتورهای جدید که اکثرا 16:9 هستند ورودی HDMI هم دارن که متاسفانه ایران گیر نمیاد!مثل مدلهای مختلف و عالی Dell . یه مدل مانیتور Samsung به نام Samsung 2333HD که خوشبختانه بر خلاف مدلهای T220,T240HD,T260HD نسبت تصویرش 16:9 هست و امکانات مشابه W2261v داره. به اضافه اینکه Samsung 2333HD دو تا وردوی HDMI داره!23 اینچه و پاسخگویی 5 میلی ثانیه!(مثکه ورودی Optical هم داره!)
2233HDD2_medium.jpg

نمیدونم این مدل اینجا گیر میاد یا نه . احتمالا باید وارد کرده باشن!

این که با 700 - 800 هم می شه خرید.....
شما در نظر دارین هرچی پول دارین خرج کنید؟:biggrin1: این مدل کیفیت خوبی داره که خیلیها طرفدارشن! 40 اینچشم 100 تومن بالای 2 میلیونه!

آقا جان قرار تلوزیون گنده ی 29" مون رو که قد یه خرس وزنشه تیدیل کنیم به lcd....

فیمابین می خوام گیم هم بشه باهاش زد....

32 بزاری تو خونه هر کی بیاد ببینه می خنده خوب به آدم !!!

اون 2.100 مدل چیه ؟

راستی این قیمتا قیمت های به همراه گارانتیش هست ؟

بیا این مدل رو بخر B650
امکاناتش کنتراست 100,000 هست فول اچ دی و 100 هرتز!
از همه مهمتر تولید 2009 هست
تلویزیون خوبیه جایزشم سینمای خانوادگیه TZ-225 هست!
قیمتشم 2,190,000

من اگه بگیرم بدون گارانتیش رو می گیرم :دی

راستی اینا که واید هستند ... تصویر های بازی توشون کش نمیاد ؟

چون کانال های ایران رو که با واید نگاه کنی بقل هاش کش میاد

من اگه بگیرم بدون گارانتیش رو می گیرم :دی

راستی اینا که واید هستند ... تصویر های بازی توشون کش نمیاد ؟

چون کانال های ایران رو که با واید نگاه کنی بقل هاش کش میاد
تلویزیون ایران و شبکه های با فرمت 4:3 بله ولی بازیها اصلا رزولنشون واید هست!

پس کش میاد ؟!! برای ps3 ?

البته من یه سری بازی های pc دیدم که واید رو هم ساپرت می کنند..
ببینید دو نوع Aspect Ratio واید داریم : 16.9 و 16.10 .
16.9 حالت استاندارد برای PS3 و فیلم های HD که شامل دو Resulation میشه 720 * 1280 که بهش میگن 720P و 1080 * 1920 که بهش میگن 1080P .
ولی اگر شما PS3 رو توی یه مانیتوری بازی کنید که 16.9 رو ساپورت نکنه یا تصویر کش میاد و کمی اذیت کننده میشه یا بالا و پایین تصویر دو تا بار مشکی میاد تا اون کشیدگی رو از بین ببره ولی خوب دیگه شما نمیتونید Full Screen بازی کنید .

پس کش میاد ؟!! برای ps3 ?

البته من یه سری بازی های pc دیدم که واید رو هم ساپرت می کنند..
شما هر LCD بگیری وقتی کانالهای جمهوری اسلامی رو توش نگاه کنی مسلما کیفیت خوبی رو نخواهی دید چون با استانداردهای تصاویر HD نیست. مخصوصا 40 به بالا که تصاویر 4:3 و 480i کمی تو ذوق میزنه!
برای PS3 باید یه کابل HDMI تهیه کنید تا از رزولِیشنهای HD که 720p و 1080i و 1080p لذت ببرید. وگرنه وصل کردن PS3 به یک LCD FullHD با این کابلهای معمولی Composite یا همون AV کار بیهوده ایه(هر چند میشه نسبت تصویر رو از 4:3 به 16:9 تغییر و تنظیم کرد) خصوصا در سایزهای بزرگتر کیفیت به مراتب بدتر از یک SDTV معمولی میشه.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or