خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چرا میخوای ds lite خودتو بفروشی؟ چیزی شده از چیزی ناراحتی؟

آره گذاشتم برای فروش چون دیگه نینتندو برام هیچ ارزشی نداره وقتی اونایی که کنسولا نینتندو دارن و فن ها نینتندو اینطورین صد سال سیاه نمیخوام فن نینتندو باشم من از بهمن گفتم میخوام 3 تا کنسول بخرم یکی ps2 یکی wii یکی 3ds

چند ماه به بچه ها نینتندو باز گفتم تو فروم ها گفتم خریدارم تو پرشین فروم تولز آگهی خرید دادم تو بازار سنتر آگهی خرید دادم اما هیچی گیر نمیومد هیچی انگار این کنسولا وجود خارجی ندارن گفتم فقط میخوام تمیز باشن و قیمت مناسب باشه که فقط یه نفر گفت همچین کنسولی دارم اونم مجتبی بود گفت دارم گفتم چند میدی یهو گومو گور شد هر چی پیام دادم جواب مداد

بقیه کنسولا خودم پیدا کردم تو سایتایی مثل دیوار . شیپور و ....... که خوب یا رنگی که خوشم میومد نبودن یا قیمت کذایی میدادن طرف فکر کرده ps3 داره میفروشه میگه 900 هزار اون یکی میگه 750 هزار

واقعه خسته شدم پشت دستمو داغ کردم منت این ادما نکشم گفتم دیگه نمیخوام دیگه wii و 3ds نمیخوام بعد طرف 5 دقیقه بعد میگه من 3 تا سراغ دارم بهش گفتم تمام این مدت تو همون تاپیکی من گفتم خریدارم پست میزاشتی اما نگفتی سراغ داری چی شد یهو پست من به چشمت اومد این همه مدت پست هامو اصلا نگاه میکردی؟

واقعا ادمو زده میکنید

حالا که پشیمون شدم روزی چند نفر به پیام میدن ما wii و 3ds داریم میفروشیم جالب اینجاست به همینا قبلا گفته بودم 3ds خودتو میفروشی یا کسی میشناسی بفروشه میگفتن نه اصلا نه میفروشم نه کسیو میشناسم بفروشه حالا همه شدن فروشنده این چند ماه من خریدار بودم گناه کار بودم کسی نمیفروخت من که نا امید شدم همه عال شدن فروشنده

فقط یکمی ارزش قائل بودید برای بقیه خیلی خوب میشد

یه ps2 خیلی تمیز با شرایطی که میخواستمو با همه لوازم خریدم 130 هزار هم لوازمش ارزونه هم داریش کلی برات ارزش قائلن اما دنبال کنسولا نینتندو باشی خود نینتندو بازا آدم حسابت نمیکنن

خستم کردید

دیگه حساب کنید چه کردید که یه کسی که عشقش نینتندو بوده زده شده از هرچی نینتندوییه تاسف باره

فقط دیگه مونده بود التماستون کنم باید خجالت بکشید چارتا آدم بی احساس بی وجدان

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mqg1387

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
آره گذاشتم برای فروش چون دیگه نینتندو برام هیچ ارزشی نداره وقتی اونایی که کنسولا نینتندو دارن و فن ها نینتندو اینطورین صد سال سیاه نمیخوام فن نینتندو باشم من از بهمن گفتم میخوام 3 تا کنسول بخرم یکی ps2 یکی wii یکی 3ds

چند ماه به بچه ها نینتندو باز گفتم تو فروم ها گفتم خریدارم تو پرشین فروم تولز آگهی خرید دادم تو بازار سنتر آگهی خرید دادم اما هیچی گیر نمیومد هیچی انگار این کنسولا وجود خارجی ندارن گفتم فقط میخوام تمیز باشن و قیمت مناسب باشه که فقط یه نفر گفت همچین کنسولی دارم اونم مجتبی بود گفت دارم گفتم چند میدی یهو گومو گور شد هر چی پیام دادم جواب مداد

بقیه کنسولا خودم پیدا کردم تو سایتایی مثل دیوار . شیپور و ....... که خوب یا رنگی که خوشم میومد نبودن یا قیمت کذایی میدادن طرف فکر کرده ps3 داره میفروشه میگه 900 هزار اون یکی میگه 750 هزار

واقعه خسته شدم پشت دستمو داغ کردم منت این ادما نکشم گفتم دیگه نمیخوام دیگه wii و 3ds نمیخوام بعد طرف 5 دقیقه بعد میگه من 3 تا سراغ دارم بهش گفتم تمام این مدت تو همون تاپیکی من گفتم خریدارم پست میزاشتی اما نگفتی سراغ داری چی شد یهو پست من به چشمت اومد این همه مدت پست هامو اصلا نگاه میکردی؟

واقعا ادمو زده میکنید

حالا که پشیمون شدم روزی چند نفر به پیام میدن ما wii و 3ds داریم میفروشیم جالب اینجاست به همینا قبلا گفته بودم 3ds خودتو میفروشی یا کسی میشناسی بفروشه میگفتن نه اصلا نه میفروشم نه کسیو میشناسم بفروشه حالا همه شدن فروشنده این چند ماه من خریدار بودم گناه کار بودم کسی نمیفروخت من که نا امید شدم همه عال شدن فروشنده

فقط یکی ارزش قائل بودید برای بقیه خیلی خوب میشد

یه ps2 خیلی تمیز با شرایطی که میخواستمو با همه لوازم خریدم 130 هزار هم لوازمش ارزونه هم داریش کلی برات ارزش قائلن اما دنبال کنسولا نینتندو باشی خود نینتندو بازا آدم حسابت نمیکنن

خستم کردید

دیگه حساب کنید چه کردید که یه کسی که عشقش نینتندو بوده زده شده از هرچی نینتندوییه تاسف باره

احسان جان حرص نخور داداش. برای خرید کنسول یا قطعات یه کم باید صبر داشت. بابا اینجا مثل خارج از کشور نیست که بری Flea Market تا دلت بخواد از هر نسلی هر کنسول و لوازمش رو بتونی گیر بیاری! اون هم با قیمت هایی واقعا نازل و مناسب. تازه هنوز بعضی ها به Wii میگن کنسول امپراطوره؟!!! اونها رو پس چه باید گفت؟! خودم که اصلا حساسیت نشون نمیدم و اتفاقا براشون توضیح میدم. دوست داشتند نظرشون رو تغییر میدن دوست هم نداشتند طوری نیست. بالاخره هر کسی یه ایده ای داره.به شخصه نظرم اینه: هر چی رو دوست داری تهیه کن و استفاده کن. کاری به بقیه نداشته باش والبته در عین حال روی چیزی هم تعصب نشون نده چون هیچ چیزی کامل نیست! این جوری همیشه خیالت راحته.
حالا این PS2 که برداشتی (و مبارک هم باشه) رو فلش خور کردی؟
بازی بریز رو فلش و حال کن. روز خودت رو هم با ناراحتی خرابش نکن. آره قربون داداش.

آخرین ویرایش:

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743

واقعا ادمو زده میکنید

خستم کردید

موافقم با تک تک حرفات باید با گوهر حرفاتو نوشت بی یخارتر تنبلتر و.............. ( نمیشه بقیشو گفت ) از فن ها نینتندو و نینتندو بازا ندیدم از همین بازیا یه عمریه سر من در آوردن آدم متاسف میشه

Amir_Fahrenheit

کاربر سایت
Jun 3, 2006
125
نام
امیر

بقیه کنسولا خودم پیدا کردم تو سایتایی مثل دیوار . شیپور و .........

............................دیگه حساب کنید چه کردید که یه کسی که عشقش نینتندو بوده زده شده از هرچی نینتندوییه تاسف باره

سلام احسان جان...
والا من مثل تو نبودم که این بلاها سرم بیاد،اما میتونم درکت کنم که وقتی به پست همچین آدمایی میخوری چه حسی بهت دست میده
نگران نباش عزیز.. ایشالا پیدا میکنی
PS2 هم که خریدی مبارکت باشه.. قدر اون کنسول رو بدون، منم سال 82 یکی خریدم و هنوزم دارمش..
امیدوارم به کنسول هات برسی و چرخشون برات بچرخه;;)

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421

واقعا ادمو زده میکنید

خستم کردید

سلام.اعصابت رو خورد نکن...
داش احسان روز دومی که آگهی کردی بهت یه 3DS کپیخور با کارتریج پیشنهاد دادم که فرقش با آک بازشدن جعبه بود و گفتی فعلا پولش جور نیست.
wii مشکی هم که گفتی نمیخوام وگرنه کنسولی که روی لوازم 300 میافته و تکیش رو میدم 350 قصد داشتم تکیش رو باهات 300 حساب کنم که کلا گفتی نمیخوام.
تو پرشین تولز wii سفید که همه لیبل هاش روش هست و با آک مو نمیزنه و همونی هست که میخوای رو بهت گفتم اگر لوازمی چیزی میخوای بگو که همه رو با هم جمع بزنم حساب کنم برات قیمت بفرستم که اصلا جواب ندادی(کلا این سفید رو به خاطر بازیهاش خریدم چون بازی های خوبی روش بود طرف تکی نمیداد.گفتم بازی ها رو بر میدارم و کنسول رو یا به احسان یا به یه نفر دیگه میدم بره که همین الآن 420 کنسول خالی مشتری داره منتها طرف اسیر فروش xboxاش هست و تو پیامی که بهت تو پرشین تولز داده بودم قصد داشتم کنسول رو باهات 380 حساب کنم چون سود من تو بازی ها بود)
از اون طرف چون گفتی 3DS اورجینال هم باشه میخوام 3DS شهاب رو بهت گفتم که گفتی چند دست گشته و نخریدی و به یکی دیگه پیشنهاد دادم رفت خرید و الآن هم راضی هست.t-roy این همه وقت هست کنسول رو با یه بازی گذاشته 299 تومن که بازیش هر چی نیارزه 20 تومن میارزه و داره مفت میده ولی اونم نخریدی...
یکی از بچه ها یه 3DS آبی گذاشته برای فروش که هم کپیخوره و هم کارتریج همراهش هست.بچه خوبیه و با مشتری راه هم میاد ولی بازم خبری از مشتری نیست.(اونوقت آدم بره بخره انگ دلال بودن بهش میزنن#:-s)
تو همین بازیسنترمون برو بخش کنسول های wii ببین چند مورد برای فروش هست.اگر واقعا بخوایی موارد خیلی خوبی هست که نه کسی فکر میکنه PS3 داره میفروشه نه قیمت پرت میده ولی خودمون هم باید اینو درک کنیم که PS2 نمیخریم و از طرفی قیمت آک کنسول رو هم بررسی کنیم که اونقدرها هم مفت نیست.
معذرت میخوام داداش ولی خواستم بگم که موارد زیادی وجود داره و داشته...

wii lover

کاربر سایت
Apr 30, 2014
2
ببینید وقتی دستگاه رو روشن می کنی بلافاصله دکمه Reset روی کنسول رو فشار بدین و نگه دارین. می بینید که بجای ظاهر شدن صفحه اول Wii (صفحه سلامتی که برای رد شدنش دکمه A ویموت رو می زنید) یه صفحه سفید رنگ که متعلق به برنامه Priiloader هستش میاد. از همون جا میشه قضایای بک آپ و بعضی از تنظیمات دیگه رو اجرا و یا دنبال کرد.

در مورد جلوگیری از بریک شدن کنسول این نکات رو فعلا مد نظر داشته باشید:
1. تا جایی که ممکن هست IOS های موجود در کنسول رو Uninstall نکنید! نصب مجدد و حتی تکراری IOS ها خطری نداره و هر ورژنی که نصب کنید جانشین نسخه قبل یا بعد از خودش میشه اما Uninstall کردن یک IOS یا cIOS خیلی راحت ممکنه به سیستم منوی کنسول شما آسیب وارد کنه. البته این مورد الزاما همیشه اتفاق نمی افته!
2. یکی از علل عمده بریک شدن کنسول های Wii استفاده از نسخه های قدیمی USB Loader هستش. حتی المقدور از آخرین نسخه این برنامه استفاده کنید.
از شما بسیار ممنونم
اینکار رو کردم و صفحه priiloader اومد
لطفا بفرمایید که چطور میتونم ابن بکاپ رو برگردونم(یاد بگیرم تا موقع نیاز اجراش کنم.الان یک فایل 512 مگابایتی و یک فایل 1 کیلوبایتی دارم)

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
من نسخه xbox 360 بازی نکردم که بدونم فرق داره یا نه اما در کل ویموت با کینکت فرق داره

خودت که تو آپلود تریلر تبهر داری یه گیم پلیشو دانلود کن ببین نظرت چیه

گذاشتم The Black Eyed Peas Experience با مایکل جکسون دانلود بشه

این بازی Def Jam Rapstar چطوریه؟

- - -ویرایش - - -

آره موشن پلاس چینی تقلبی داری منم همین مشکلو داشتم یه موشن پلاس اصل خریدم درست شد
کینکت رو که میدونم با ویموت فرق داره...
منظورم گیم پلی نبود بلکه آهنگ ها و گرافیک بود.
هرچی هم تریلر در مورد just dance 2014 گرفتم مربوط به wiiu بوده...

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
از شما بسیار ممنونم
اینکار رو کردم و صفحه priiloader اومد
لطفا بفرمایید که چطور میتونم ابن بکاپ رو برگردونم(یاد بگیرم تا موقع نیاز اجراش کنم.الان یک فایل 512 مگابایتی و یک فایل 1 کیلوبایتی دارم)
نه!!!! الان نمی خواد اینکار رو بکنی! اگر خدای نکرده نیاز شد (که انشاال.. هیچ وقت نیاز نشه) اون موقع حلش می کنیم!

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,478
نام
آرش

واقعا ادمو زده میکنید

فقط یکمی ارزش قائل بودید برای بقیه خیلی خوب میشد

خستم کردید

احسان جان پستت رو خوندم خیلی ناراحت شدم. یاد خودم میافتادم که میخواستم پلی 3 بگیرم. با یکی از بچه های همین BC تموم کردم ولی موقعی که میخواست شماره کارت بده منصرف شد. بعد یکی دو ماه اومد کنسولش رو با قیمت بیشتر بفروشه
احسان جان خودت رو ناراحت نکن. ان شاءالله یه Wii خیلی خوب پیدا میکنی. من میدونم شما چقدر به نینتندو تعلق خاطر داری. امیدوارم هرچه زودتر کنسولتون رو بخرید.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان حرص نخور داداش. برای خرید کنسول یا قطعات یه کم باید صبر داشت. بابا اینجا مثل خارج از کشور نیست که بری Flea Market تا دلت بخواد از هر نسلی هر کنسول و لوازمش رو بتونی گیر بیاری! اون هم با قیمت هایی واقعا نازل و مناسب. تازه هنوز بعضی ها به Wii میگن کنسول امپراطوره؟!!! اونها رو پس چه باید گفت؟! خودم که اصلا حساسیت نشون نمیدم و اتفاقا براشون توضیح میدم. دوست داشتند نظرشون رو تغییر میدن دوست هم نداشتند طوری نیست. بالاخره هر کسی یه ایده ای داره.به شخصه نظرم اینه: هر چی رو دوست داری تهیه کن و استفاده کن. کاری به بقیه نداشته باش والبته در عین حال روی چیزی هم تعصب نشون نده چون هیچ چیزی کامل نیست! این جوری همیشه خیالت راحته.
حالا این PS2 که برداشتی (و مبارک هم باشه) رو فلش خور کردی؟
بازی بریز رو فلش و حال کن. روز خودت رو هم با ناراحتی خرابش نکن. آره قربون داداش.

از 2007 تو این سایت عضوم اول با یه آیدی دیگه بعد با این آیدی میام دیگه میدونم چند چنده

اگه میخواستم xbox بخرم 2 روزه یه xbox تمیز با قیمت مناسب خریده بودم

آره سری 7004 ه کپی خور نرم افزاری شده اس خودش

وقتی چند ماه دنبالشم چشمم خشک شد ببینم کسی پیام داده میفروشم اما دریغ حالا هر روز چند نفر پیام میدن

- - -ویرایش - - -

موافقم با تک تک حرفات باید با گوهر حرفاتو نوشت بی یخارتر تنبلتر و.............. ( نمیشه بقیشو گفت ) از فن ها نینتندو و نینتندو بازا ندیدم از همین بازیا یه عمریه سر من در آوردن آدم متاسف میشه

میدونم درک میکنی خودتم مثل من خسته شدی چند وقت نمیومدی سایت

- - -ویرایش - - -

سلام احسان جان...
والا من مثل تو نبودم که این بلاها سرم بیاد،اما میتونم درکت کنم که وقتی به پست همچین آدمایی میخوری چه حسی بهت دست میده
نگران نباش عزیز.. ایشالا پیدا میکنی
PS2 هم که خریدی مبارکت باشه.. قدر اون کنسول رو بدون، منم سال 82 یکی خریدم و هنوزم دارمش..
امیدوارم به کنسول هات برسی و چرخشون برات بچرخه;;)

سلام داداش

حس وحشتنام بدیه

مرسی آره واقعا کنسول خوبیه

ممنون

- - -ویرایش - - -

سلام.اعصابت رو خورد نکن...
داش احسان روز دومی که آگهی کردی بهت یه 3DS کپیخور با کارتریج پیشنهاد دادم که فرقش با آک بازشدن جعبه بود و گفتی فعلا پولش جور نیست.
wii مشکی هم که گفتی نمیخوام وگرنه کنسولی که روی لوازم 300 میافته و تکیش رو میدم 350 قصد داشتم تکیش رو باهات 300 حساب کنم که کلا گفتی نمیخوام.
تو پرشین تولز wii سفید که همه لیبل هاش روش هست و با آک مو نمیزنه و همونی هست که میخوای رو بهت گفتم اگر لوازمی چیزی میخوای بگو که همه رو با هم جمع بزنم حساب کنم برات قیمت بفرستم که اصلا جواب ندادی(کلا این سفید رو به خاطر بازیهاش خریدم چون بازی های خوبی روش بود طرف تکی نمیداد.گفتم بازی ها رو بر میدارم و کنسول رو یا به احسان یا به یه نفر دیگه میدم بره که همین الآن 420 کنسول خالی مشتری داره منتها طرف اسیر فروش xboxاش هست و تو پیامی که بهت تو پرشین تولز داده بودم قصد داشتم کنسول رو باهات 380 حساب کنم چون سود من تو بازی ها بود)
از اون طرف چون گفتی 3DS اورجینال هم باشه میخوام 3DS شهاب رو بهت گفتم که گفتی چند دست گشته و نخریدی و به یکی دیگه پیشنهاد دادم رفت خرید و الآن هم راضی هست.t-roy این همه وقت هست کنسول رو با یه بازی گذاشته 299 تومن که بازیش هر چی نیارزه 20 تومن میارزه و داره مفت میده ولی اونم نخریدی...
یکی از بچه ها یه 3DS آبی گذاشته برای فروش که هم کپیخوره و هم کارتریج همراهش هست.بچه خوبیه و با مشتری راه هم میاد ولی بازم خبری از مشتری نیست.(اونوقت آدم بره بخره انگ دلال بودن بهش میزنن#:-s)
تو همین بازیسنترمون برو بخش کنسول های wii ببین چند مورد برای فروش هست.اگر واقعا بخوایی موارد خیلی خوبی هست که نه کسی فکر میکنه PS3 داره میفروشه نه قیمت پرت میده ولی خودمون هم باید اینو درک کنیم که PS2 نمیخریم و از طرفی قیمت آک کنسول رو هم بررسی کنیم که اونقدرها هم مفت نیست.
معذرت میخوام داداش ولی خواستم بگم که موارد زیادی وجود داره و داشته...

واقعا اعصاب خوردی داره

اولا 3ds خزایی بهم پیشنهاد داد فریم بالا 450 هزار منم گفتم گرونه به تو گفتم 3ds سراغ داری گفتی نه خودم دارم بازی میکنم بعد یه هفته که داشتی کمکم میکردی درباره کنسول خریدن که ازت ممنون گفتی قراره یه کنسول 3ds برسه دستم منم گفتم باشه رسید دستت قیمت بگو 3 تا 4 روز بعدش بهم پیام دادی گفتی 595 هزار تومن

تو هر پستی که گفتم wii خریدارم گفتم فقط سفید از اولم گفتم تو آگهی خریدمم تو پرشین فروم تولز گفتم سفید میخوام وگرنه خودم wii مشکی 250 هزار تومن سراغ داشتم که ravi گفت میخواد wii مشکی بخره منم لینک wii بهش دادم

از همونی که wii سفید با 60 خورده ای خردی بهم گفتی زمانی بود که گفتم دیگه منصرف شدم از خرید wii و 3ds کسی دیگه درباره این کنسولا بهم پیام نده تو پیام دادی این wii پیشنهاد دادی منم گفتم شرمنده اما گفتم دیگه wii نمیخوام تو ام گفتی میدونم فقط خواستم اطلاع رسانی کنم یعنی این چیزا بعد از منصرف شدن من اتفاق افتاد نه چند ماهی که دنبال wii و 3ds بودم کسی پشم حساب نمیکرد منو وقتی پشیمون شدم همه شدن فروشنده

گفتی troy اگهی فروش داده گفتم قبل از اینکه troy اگهی بده من لینک فروش 3ds شو تو لینک زیر دیدم تو دیوار

http://divar.ir/v/qe_M7VOm/

گفتم دوماه داره میفروشه هیچکس نمیخره حالا خودم میدونم قبلا از کارتوس خریده بوده بهت گفتم من دنبال 3ds تمیزم دست اول باشه همه لوازمش خودشم باشه لوازم اضافی نمیخوام بازی نمیخوام فریم بالا هم باشه قیمتش از بازار یکمی بالاتر هم بگه عیبی نداره من میخرم

از اون ور میثم بهم پیام داده 3ds xl دارم که اگهیش تو بازار سنتر هنوز هست بدون بازی 600 هزار تازه فریم بالا هم هست در حالی به بچه ها حتی خود تو گفتم لینک دادم گفتم می ارزه همه گفتن نه خیلی قیمت بالا میده حداکثر 450 هزار می ارزه

اون 3ds آبی کپی خور هم که میگی دو روز پیش بهم پیام داد همیچن 3ds دارم کپی خوره لینک اگهیش تو پرشین فروم تولز و بازار سنتر داد گفت 590 هزار میدم منم بهش گفتم از خرید خیلی وقته پشیمون شدم گفت یعنی کمتر می ارزه منم گفتم نمیگم می ارزه یا نمی ارزه من چند ماه دنبالش بودم نفروختی الان دیگه نمیخوام بخرم دیروز آگهیشو دیدم کرده 560 هزار امروز دیدم کرده 540 هزار فردا حتما میشه 500 هزار

انگار حرف منو گوش نمیکنی من گفتم زمانی که میخواستم بخرم چند ماه وقت گذاشتم هیچکس آدمم حساب نکرد نفروخت بعد از چند ماه انتظار گفتم دیگه نمیخوام حتی بگن 1000 تومن حالا همه شدن فروشنده هیچ موردی وجود نداشت الان وجود داره

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
کینکت رو که میدونم با ویموت فرق داره...
منظورم گیم پلی نبود بلکه آهنگ ها و گرافیک بود.
هرچی هم تریلر در مورد just dance 2014 گرفتم مربوط به wiiu بوده...

دیگه این بازیا گرافیک بالایی نمیخوان

شبیه wii u ه

نگفتی Def Jam Rapstar چطوره؟

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان پستت رو خوندم خیلی ناراحت شدم. یاد خودم میافتادم که میخواستم پلی 3 بگیرم. با یکی از بچه های همین BC تموم کردم ولی موقعی که میخواست شماره کارت بده منصرف شد. بعد یکی دو ماه اومد کنسولش رو با قیمت بیشتر بفروشه
احسان جان خودت رو ناراحت نکن. ان شاءالله یه Wii خیلی خوب پیدا میکنی. من میدونم شما چقدر به نینتندو تعلق خاطر داری. امیدوارم هرچه زودتر کنسولتون رو بخرید.

ممنون از حس همدردیت

نه دیگه برای همیشه منصرف شدم کنسولا دیگه نینتندو خودمو رو هم برای فروش گذاشتم نمیخوام جزو این اینجور آدما و بی معرفتا باشم

فعلا ps2 خریدم ازش لذت میبرم کنسولا دیگم میخرم اما غیر از نینتندو

BEHZAD WESKER

کاربر سایت
Jan 13, 2014
2,053
نام
بهزاد
احسان جان مبارکت باشه. حالشو ببر. کاش نیتندو هم تو ایران طرفدار زیاد داشت. مثلا همین وی را هم کسی تو اصفهان کار نمیکرد.دیگه نمیدونم چی بگم.ان شا الله که فنش برات بچرخه.در رابطه با حرفات و پست اخرت حق با شماست.

batavm

کاربر سایت
May 18, 2012
421
از 2007 تو این سایت عضوم اول با یه آیدی دیگه بعد با این آیدی میام دیگه میدونم چند چنده

اگه میخواستم xbox بخرم 2 روزه یه xbox تمیز با قیمت مناسب خریده بودم

آره سری 7004 ه کپی خور نرم افزاری شده اس خودش

وقتی چند ماه دنبالشم چشمم خشک شد ببینم کسی پیام داده میفروشم اما دریغ حالا هر روز چند نفر پیام میدن

- - -ویرایش - - -

میدونم درک میکنی خودتم مثل من خسته شدی چند وقت نمیومدی سایت

- - -ویرایش - - -

سلام داداش

حس وحشتنام بدیه

مرسی آره واقعا کنسول خوبیه

ممنون

- - -ویرایش - - -

واقعا اعصاب خوردی داره

اولا 3ds خزایی بهم پیشنهاد داد فریم بالا 450 هزار منم گفتم گرونه به تو گفتم 3ds سراغ داری گفتی نه خودم دارم بازی میکنم بعد یه هفته که داشتی کمکم میکردی درباره کنسول خریدن که ازت ممنون گفتی قراره یه کنسول 3ds برسه دستم منم گفتم باشه رسید دستت قیمت بگو 3 تا 4 روز بعدش بهم پیام دادی گفتی 595 هزار تومن

تو هر پستی که گفتم wii خریدارم گفتم فقط سفید از اولم گفتم تو آگهی خریدمم تو پرشین فروم تولز گفتم سفید میخوام وگرنه خودم wii مشکی 250 هزار تومن سراغ داشتم که ravi گفت میخواد wii مشکی بخره منم لینک wii بهش دادم

از همونی که wii سفید با 60 خورده ای خردی بهم گفتی زمانی بود که گفتم دیگه منصرف شدم از خرید wii و 3ds کسی دیگه درباره این کنسولا بهم پیام نده تو پیام دادی این wii پیشنهاد دادی منم گفتم شرمنده اما گفتم دیگه wii نمیخوام تو ام گفتی میدونم فقط خواستم اطلاع رسانی کنم یعنی این چیزا بعد از منصرف شدن من اتفاق افتاد نه چند ماهی که دنبال wii و 3ds بودم کسی پشم حساب نمیکرد منو وقتی پشیمون شدم همه شدن فروشنده

گفتی troy اگهی فروش داده گفتم قبل از اینکه troy اگهی بده من لینک فروش 3ds شو تو لینک زیر دیدم تو دیوار

آگهی 3DS مشکی روی دیوار

گفتم دوماه داره میفروشه هیچکس نمیخره حالا خودم میدونم قبلا از کارتوس خریده بوده بهت گفتم من دنبال 3ds تمیزم دست اول باشه همه لوازمش خودشم باشه لوازم اضافی نمیخوام بازی نمیخوام فریم بالا هم باشه قیمتش از بازار یکمی بالاتر هم بگه عیبی نداره من میخرم

از اون ور میثم بهم پیام داده 3ds xl دارم که اگهیش تو بازار سنتر هنوز هست بدون بازی 600 هزار تازه فریم بالا هم هست در حالی به بچه ها حتی خود تو گفتم لینک دادم گفتم می ارزه همه گفتن نه خیلی قیمت بالا میده حداکثر 450 هزار می ارزه

اون 3ds آبی کپی خور هم که میگی دو روز پیش بهم پیام داد همیچن 3ds دارم کپی خوره لینک اگهیش تو پرشین فروم تولز و بازار سنتر داد گفت 590 هزار میدم منم بهش گفتم از خرید خیلی وقته پشیمون شدم گفت یعنی کمتر می ارزه منم گفتم نمیگم می ارزه یا نمی ارزه من چند ماه دنبالش بودم نفروختی الان دیگه نمیخوام بخرم دیروز آگهیشو دیدم کرده 560 هزار امروز دیدم کرده 540 هزار فردا حتما میشه 500 هزار

انگار حرف منو گوش نمیکنی من گفتم زمانی که میخواستم بخرم چند ماه وقت گذاشتم هیچکس آدمم حساب نکرد نفروخت بعد از چند ماه انتظار گفتم دیگه نمیخوام حتی بگن 1000 تومن حالا همه شدن فروشنده هیچ موردی وجود نداشت الان وجود داره
ببین داداش اول اینکه آدم یه چیزی که میخره تا برسه دستش دوسه روز میکشه...
من چه wii و چه 3DS روز اولی که رسید دستم خدایی اولین نفری بودی که بهت پیام دادم پس اینطور نبوده که کسی صبر کنه شما پشیمون بشی بعد پیام بده...
اون کنسول هم که بهت 595 گفتم رو فقط کنسول نبود بلکه کارتریج و رم و بازی DS و 3DS و هزینه ارسال هم حساب کرده بودم که همه اش شد 595 تومن.خودت که پیامم رو خوندی که برات فرمولی حساب کردم و گفتم که اگر آک ارزون تر سراغ داری بگو تا بر اساس اون قیمت بدم.(بهت گفتم که آکش 620 تا 650 هست ولی من برات آکش رو 620 در نظر گرفتم.گفتم فرمول جنسی که مغازه دار میخره اگر در حد باشه 20 درصد کم میکنه ولی من علی رقم در حد بودن جنس برات 25 درصد کم کردم اونم از 620 تومن که کمینه قیمت آک کنسول هست.)
شما همیشه با طرفت رو راست باش چون به من نگفتی قیمت 3DSبالاست که اگر میگفتی هرچند قیمت بالا نبود بهت تخفیف میدادم بلکه گفتی من فعلا 400 دارم و باید صبر کنم تا بتونم ازت بگیرم.(میدونی مشکل ما اینه که خرج های یه جنس رو نمیبینیم.من دو تا 3DS خریدم یکی از مهران یکی هم از خود قم که برای مهران رو پسرخالم خرید چون زودتر رسید ولی اون یکی که از قم گرفتم برای آپدیت فرستادم تهران چون قم حتی کیفش هم گیر نمیاد چه برسه به بازی که همین آپدیت با هزینه های رفت و برگشت پست برام 50 در اومد اما حتی این هزینه رو حساب نکردم و قطعا شما هم ازش اطلاعی نداشتی)
3DSXL هم اگر پیامت رو دوباره بخونی میبینی که بهت گفتم اگر واقعا تمیز باشه می ارزه(چطور توقع داری کنسولی که آکش حدود 840 تومنه صاحبش بفروشه 450 تومن؟)
ضمنا همین XL آبی که میگی 600 گفته بدون بازی من باهاش صحبت کردم بدون بازی گفت 520 میدم و با بازی تا حدودای 550 هم راضی شد بده(هر کسی هر قیمتی گفت که قیمت مطلق نیست.دوتا چک و چونه با طرف بزنی کلی نرم میشه)
اون آبیه رو هم که الآن هست همون موقع که 580 زده بود باهاش صحبت کردم تا 520 530 هم میداد.(منتها پولم جور نبود.الآنم خیلی عالی داره میده میدونی چرا چون یه کارتریج داره که آکش 170 تومن هست.یه کیف داره که 25 تا 30 قیمت داره و یه ترانس 220 به 110 برای آداپتور داره که 10 تا 15 تومن هم پول اونه که یه حساب سر انگشتی بکنی میبینی خیلی خوب داره میگه...)
ضمنا با این عقیده ات موافق نیستم که جنس دست اول...
شما جنسی که اورجینال خور هست و دو دست گشته مطمئن باش علت فروش این بوده که طرف نمیتونسته بازی کنه و دلیل بر خراب بودنش نمیشه و از طرفی شما تهرانی و اکثر این فروشنده ها تهران هستند که راحت میتونی همه زیر و بم کنسول رو چک کنی و یه مهلت 24 ساعته هم برای تست باطری بگیری(من خودم ده ها بار غیرحضوری با 48 ساعت مهلت جنس خریدم و یکبار هم ناراضی نبودم.)
به صرف اینکه یه کالا دست دو نفر بوده دلیل نمیشه که اون کالا خراب و مشکل دار باشه...
در هرحال صلاح مملکت خویش خسروان دانند.

- - -ویرایش - - -

دیگه این بازیا گرافیک بالایی نمیخوان

شبیه wii u ه

نگفتی Def Jam Rapstar چطوره؟
مرسی.اینی که میگی رو بازی نکردم.

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر