خرید . فروش . تبادل wii

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
733
نام
reza
ممنون از حس همدردیت

نه دیگه برای همیشه منصرف شدم کنسولا دیگه نینتندو خودمو رو هم برای فروش گذاشتم نمیخوام جزو این اینجور آدما و بی معرفتا باشم

فعلا ps2 خریدم ازش لذت میبرم کنسولا دیگم میخرم اما غیر از نینتندو
داداش ناراحت نباش
انشاالله هر کنسولی خریدی ازش لذت ببری

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
احسان جان پستت رو خوندم خیلی ناراحت شدم. یاد خودم میافتادم که میخواستم پلی 3 بگیرم. با یکی از بچه های همین BC تموم کردم ولی موقعی که میخواست شماره کارت بده منصرف شد. بعد یکی دو ماه اومد کنسولش رو با قیمت بیشتر بفروشه
احسان جان خودت رو ناراحت نکن. ان شاءالله یه Wii خیلی خوب پیدا میکنی. من میدونم شما چقدر به نینتندو تعلق خاطر داری. امیدوارم هرچه زودتر کنسولتون رو بخرید.

ارش جان من خوب حال
ehsanservat درک میکنم چون انقدر از همین آدما ناامید شدم که چند وقتی بازی سنتر نمیومدم به اجبار دوستان و اسرارشون برگشتم ولی دیدم هیچ عوض نشدن همون بی بخارا قبلی

شاید بعضیا ناراحت بشن اما از اینکه بگم فن نینتندو ام شرمم میشه

شرایط
ehsanservat خیلی بدتر بوده

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
احسان جان مبارکت باشه. حالشو ببر. کاش نیتندو هم تو ایران طرفدار زیاد داشت. مثلا همین وی را هم کسی تو اصفهان کار نمیکرد.دیگه نمیدونم چی بگم.ان شا الله که فنش برات بچرخه.در رابطه با حرفات و پست اخرت حق با شماست.

ممنون داداش

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یه wii دارم میخوام بفروشم هم با دیسک بازی اجرا میکنه هم با فلش و هارد اکسترنال

اگه کسی خواست پ خ بده

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
یه wii دارم میخوام بفروشم هم با دیسک بازی اجرا میکنه هم با فلش و هارد اکسترنال

اگه کسی خواست پ خ بده

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
کسی با شبیه ساز ps1 و نینتندو 64 روی wii کار کرده؟ چطورن؟ خوب اجرا میکنن بازیا رو؟ اجراشون خطر بریک نداره؟ لینک دانلدشونو کی داره؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
بر و بچ چقدر سخت میگیرید!

احسان جان الان وضعیت اقتصادی ایران خیلی جالب نیست و انتظار نداشته باشه طرف بیاد کنسول ارزون بهت بده چون خودشم بخواد هر چیزی بخره باید گرون بخره و از اون طرف کنسول قیمت مناسب رو هوا میزنن و نمیزارن بمونه که این کاسبا...

اگه واقعا قصد لذت بردن از کنسول داری دیگه فرقی نمیکنه چه رنگی باشه و منم بعد از چند وقت که Wii فروخته بودم دوباره یدونه خریدم و مرسی که راهنمایی کردی...

حالا اینکه یه سری آدم کنسول ارزون نمیفروشن چه ربطی داره به شرکت نینتندو آخه؟؟؟؟

در کل میخوام بگم ذهنیت که داری اشتباهه و تغییرش بده!

راستی Wii سفید یدونه آگهی دیدم 290 واسه فروش گذاشته بود و میگی منصرف شدی و خب بیا قیمت مناسب پیدا شد...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بر و بچ چقدر سخت میگیرید!

احسان جان الان وضعیت اقتصادی ایران خیلی جالب نیست و انتظار نداشته باشه طرف بیاد کنسول ارزون بهت بده چون خودشم بخواد هر چیزی بخره باید گرون بخره و از اون طرف کنسول قیمت مناسب رو هوا میزنن و نمیزارن بمونه که این کاسبا...

اگه واقعا قصد لذت بردن از کنسول داری دیگه فرقی نمیکنه چه رنگی باشه و منم بعد از چند وقت که Wii فروخته بودم دوباره یدونه خریدم و مرسی که راهنمایی کردی...

حالا اینکه یه سری آدم کنسول ارزون نمیفروشن چه ربطی داره به شرکت نینتندو آخه؟؟؟؟

در کل میخوام بگم ذهنیت که داری اشتباهه و تغییرش بده!

راستی Wii سفید یدونه آگهی دیدم 290 واسه فروش گذاشته بود و میگی منصرف شدی و خب بیا قیمت مناسب پیدا شد...

گفتم منصرف شدم دیگه نمیخوام چند ماه دنبالش بودم گیرم نیومد

خب بی خیال آره 900 هزار تومن پول آکش نیست اما قیمت دست دوم بهم گفتن 900 هزار حالا ربطی به گرونی نداره یک سال پیش برای یه نفر آکشو خریدم 310 هزار با لوازم اضافی شد 350 هزار حالا آکش بیشترین جایی که قیمت میده 700 هزاره حالا چجوری قیمت 90 و 750 هزار دادن

رنگ کنسولم سلیقه ای هست قرار نیست من از چیزی خوشم میاد شما هم خوشتون میاد این فرق آدماس

خودمو پاره کردم برای 3ds خریدن حالا بعد از چند ماه منصرف شدم تو یه روز 3 نفر باهم بهم پیام دادن 3ds برای فروش داریم همونایی که 2 روز قبلش بهشون گفته بودم تو رو خدا یا بفروش یا یکی پیدا کن بفروشه مثل وحی ناطق گفتن نه میفروشیم نه کسیو میشناسیم بفروشیم وقتی هم گفتم دیگه نخواستم به 5 دقیقه نشد یکی از بچه ها همین فروم که فن wii ه گفت من 4 تا میشناسم منم بهش گفتم تا الان کجا بودی جایی که من پست گذاشتم خریدارم تو ام همون تاپیک پست میزاشتی الان یادت افتاد میشناسی

آدم رفاقتم نداشته باشه انسانیتش باعث میشه اگه کسی دنبال چیزیه و طرف میدونه کسی همچین کنسولی برای فروش گذاشته معرفی میکنه بهش مثل من که اون wii مشکی بهت معرفی کردن اما طرف انسانیتم نداره انگار ما قاتل خانواده شیم اصلا حرفا من تو تاپیک پشم حساب میکرده بحثم سر انسانیت . ارزش قائل شدن و احترامه

اصلا رفاقت به کنار فن بودن به کنار طرف نباید برای دیگران ارزش قائل باشه؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
گفتم منصرف شدم دیگه نمیخوام چند ماه دنبالش بودم گیرم نیومد

خب بی خیال آره 900 هزار تومن پول آکش نیست اما قیمت دست دوم بهم گفتن 900 هزار حالا ربطی به گرونی نداره یک سال پیش برای یه نفر آکشو خریدم 310 هزار با لوازم اضافی شد 350 هزار حالا آکش بیشترین جایی که قیمت میده 700 هزاره حالا چجوری قیمت 90 و 750 هزار دادن

رنگ کنسولم سلیقه ای هست قرار نیست من از چیزی خوشم میاد شما هم خوشتون میاد این فرق آدماس

خودمو پاره کردم برای 3ds خریدن حالا بعد از چند ماه منصرف شدم تو یه روز 3 نفر باهم بهم پیام دادن 3ds برای فروش داریم همونایی که 2 روز قبلش بهشون گفته بودم تو رو خدا یا بفروش یا یکی پیدا کن بفروشه مثل وحی ناطق گفتن نه میفروشیم نه کسیو میشناسیم بفروشیم وقتی هم گفتم دیگه نخواستم به 5 دقیقه نشد یکی از بچه ها همین فروم که فن wii ه گفت من 4 تا میشناسم منم بهش گفتم تا الان کجا بودی جایی که من پست گذاشتم خریدارم تو ام همون تاپیک پست میزاشتی الان یادت افتاد میشناسی

آدم رفاقتم نداشته باشه انسانیتش باعث میشه اگه کسی دنبال چیزیه و طرف میدونه کسی همچین کنسولی برای فروش گذاشته معرفی میکنه بهش مثل من که اون wii مشکی بهت معرفی کردن اما طرف انسانیتم نداره انگار ما قاتل خانواده شیم اصلا حرفا من تو تاپیک پشم حساب میکرده بحثم سر انسانیت . ارزش قائل شدن و احترامه

اصلا رفاقت به کنار فن بودن به کنار طرف نباید برای دیگران ارزش قائل باشه؟

خب یه مثال میزنم خودت جواب بده!
منم 360 خودمو خریدم 235 تومن آکبند و الان چند بفروشم که خوب باشه؟
یا پلی 3 خریدم 350 تومن و الان چند بفروشم؟

ببین میگی 3DS پیدا نکردی چیز عجیبی نیست و 3DS کپی خور خیلی کم پیدا یشه و مشتری هم داره و من دوستم یدونه میخواست و کلی گشتم پیدا کردم و بعد از اینکه خریدم تا 1 ماه دیگه هیچ آگهی 3DS ندیدم!

یا الان دنبال PS3 سفیدم و نیست و ممکنه 1 ماه دیگه 2-3 تا پیدا بشه و مشخص نمیکنه که آخه!

درسته یه سری ها رفتارهای عجیبی نشون میدم ولی خب نه اونا تو رو میشناسن و نه تو اونا رو!
تو پیش خودت میگی من فن 2 آتیشه نینتندو هستم و اون که نمیدونه تو اینجوری هستی و فکر میکنه تو هم یکی هستی مثل بقیه!

ببین واسه من و بقیه چیزی تغییر نمیکنه اگه تو کنسول نینتندو بخری و فقط میخوایم ذهنیتتو عوض کنیم و یه جورایی نیمه پر لیوان ببینی نه اون قسمت کوچک خالی لیوانو!

از طرفی همه کسانی که کنسولای نینتندو رو دارن که طرفدار این شرکت نیستن و خریدن تجربه کنن و خیلی هاشون حتی 10 تا بازی با کنسول انجام ندادن!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خب یه مثال میزنم خودت جواب بده!
منم 360 خودمو خریدم 235 تومن آکبند و الان چند بفروشم که خوب باشه؟
یا پلی 3 خریدم 350 تومن و الان چند بفروشم؟

ببین میگی 3DS پیدا نکردی چیز عجیبی نیست و 3DS کپی خور خیلی کم پیدا یشه و مشتری هم داره و من دوستم یدونه میخواست و کلی گشتم پیدا کردم و بعد از اینکه خریدم تا 1 ماه دیگه هیچ آگهی 3DS ندیدم!

یا الان دنبال PS3 سفیدم و نیست و ممکنه 1 ماه دیگه 2-3 تا پیدا بشه و مشخص نمیکنه که آخه!

درسته یه سری ها رفتارهای عجیبی نشون میدم ولی خب نه اونا تو رو میشناسن و نه تو اونا رو!
تو پیش خودت میگی من فن 2 آتیشه نینتندو هستم و اون که نمیدونه تو اینجوری هستی و فکر میکنه تو هم یکی هستی مثل بقیه!

ببین واسه من و بقیه چیزی تغییر نمیکنه اگه تو کنسول نینتندو بخری و فقط میخوایم ذهنیتتو عوض کنیم و یه جورایی نیمه پر لیوان ببینی نه اون قسمت کوچک خالی لیوانو!

از طرفی همه کسانی که کنسولای نینتندو رو دارن که طرفدار این شرکت نیستن و خریدن تجربه کنن و خیلی هاشون حتی 10 تا بازی با کنسول انجام ندادن!

مثال زدی درست خب الان wii دست دو بدون لوازم اضافی چنده؟ اصلا پست بالایی منو خوندی؟ گفتم یکسال پیش خریده بودم برای کسی آکشو 350 هزار اما اگر با قیمت آک 700 هزاری الانم نگاه کنی کدوم احمقی میتونه بگه 900 هزار؟ یکی دیگه بگه 750 هزار؟

من گفتم 3ds تمیز در حد آک میخوام با تمام لوازم خودش هیچی اضافه هم نمیخوام فریمورشم بالا باشه

وقتی طرف xl تمیز داره فریم بالا میگه 600 هزار به چند نفر گفتم خوب میده یا نه؟ گفتن الان دلالا xl در حد آک فریم بالا میدن 450 تا 480 هزار قیمت این بالاس الان همونا میگن ما گفتیم قیمتش خوب بوده

نیمه پر لیوان اینه من چند ماه دنبال wii بودم چندبار پست دادم حتی بعد ها این تاپیک خرید.فر.ش . تعویض wii زدم کلی گفتم wii میخوام طرف اسمشو نمیخوام ببرم از اول همین تاپیم پست گذاشته بعد که از خرید wii گفتم پشیمون شدم دقیق به 5 دقیقه نرسید گفت من 4 تا سراغ دارم .. حالا از شما میپرسم این طرف نمیتونست زودتر بگه؟ چند ماه کم بوده؟ قرار نیست همدیگرو بچه فرض کنیم

این از ارزش قائل نبوده

نمونه اش همین mm.3ds که خسته شدم باهاش درباره خرید 3ds صحبت کردم من بعد از چند ماه گفتم پشیمون شدم تازه 3 روز پیش بهم گفت برای فروش دارم گفتم نمیخوام اونم گفت ممنون

nintendo_3ds

کاربر سایت
Jul 17, 2013
1,743
مثال زدی درست خب الان wii دست دو بدون لوازم اضافی چنده؟ اصلا پست بالایی منو خوندی؟ گفتم یکسال پیش خریده بودم برای کسی آکشو 350 هزار اما اگر با قیمت آک 700 هزاری الانم نگاه کنی کدوم احمقی میتونه بگه 900 هزار؟ یکی دیگه بگه 750 هزار؟

من گفتم 3ds تمیز در حد آک میخوام با تمام لوازم خودش هیچی اضافه هم نمیخوام فریمورشم بالا باشه

وقتی طرف xl تمیز داره فریم بالا میگه 600 هزار به چند نفر گفتم خوب میده یا نه؟ گفتن الان دلالا xl در حد آک فریم بالا میدن 450 تا 480 هزار قیمت این بالاس الان همونا میگن ما گفتیم قیمتش خوب بوده

نیمه پر لیوان اینه من چند ماه دنبال wii بودم چندبار پست دادم حتی بعد ها این تاپیک خرید.فر.ش . تعویض wii زدم کلی گفتم wii میخوام طرف اسمشو نمیخوام ببرم از اول همین تاپیم پست گذاشته بعد که از خرید wii گفتم پشیمون شدم دقیق به 5 دقیقه نرسید گفت من 4 تا سراغ دارم .. حالا از شما میپرسم این طرف نمیتونست زودتر بگه؟ چند ماه کم بوده؟ قرار نیست همدیگرو بچه فرض کنیم

این از ارزش قائل نبوده

نمونه اش همین mm.3ds که خسته شدم باهاش درباره خرید 3ds صحبت کردم من بعد از چند ماه گفتم پشیمون شدم تازه 3 روز پیش بهم گفت برای فروش دارم گفتم نمیخوام اونم گفت ممنون

داداش خودتو زیاد اذیت نکن از همین بلا ها سر من زیاد اومده من از این جماعت جز دروغ ریا و فریب کاری ندیدم دوستمون ravi میگه نصفه پر لیوان دیدن من موندم کدوم نصفه پر خود من میخواستم wii بفروشم همین بچه ها تاپیک زدن تو سر wii من . wii من دوتا ویموت اضافه دوتا نانچاک اضافه wii fit دسته گیم کیوب و ............ همین بچه ها گفتن wii تو 250 هزار بیشتر نمی ارزه گفتن wii از رده خارج شده ارزش نداره که همه حرفاشون دروغ محض بود من پول لازم شدید بودم آگهی کردم تو جعمه بازار همشهری فروختمش وقتی 2 ماه بعد باز خواستم یه wii دیگه بخرم wii شد طلا 24 عیار نایاب wii خالی بدون هیچ لوازم اضافی زیر 330 هزار نمیدادن همین بچه ها این تاپیک این بلاها رو سر من در آوردن

اینا همون آدمایی نبودن میزدن سر wii من با این همه وسله میگفتن 250؟ اما خودشون wii داغون بدون وسیله میگفتن 330 هزار

حرص نخور از آدما دروغگو مغلطه کار که بقول خودت برای هیچکس هیچ ارزشی قائل نیستن بیشتر از این نمیشه انتظار داشت

وقتی کسایی برای بقیه انسان ها هیچ ارزشی قائل نباشن همین اتفاقی پیش میاد که برای تو افتاد منم به جا تو بودم واقعا عصبی میشدم دیگه انقدر بی معرفتی نوبره

حالا بستگی به خودت داره کنسولا نینتندو بخری یا نخری اگه بخری لذت میبری به بقیه این افراد کاری نداشته باش اگه از من میشنویی نخر برو xbox 360 ارکید بخر بهتره منم wii خودمو گذاشتم برای فروش

تو جمع این جور آدما بودن چیزی جر اعصاب خوردی نداره

آخرین ویرایش:

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794

این از ارزش قائل نبوده

wii دست دوم نهایت 300 حالا یه ذره بالا پایین میارزه بدون لوازم!
خب اون آدم مشکل داره و تو چرا خودتو ناراحت میکنی!
دلیل نمیشه مثلا یکی بره دزدی کنه من بیام خودمو ناراحت کنم که چرا باید این آدم بره دزدی!
3DS چون کمه طرف یه چیزی میپرونه و باید از کسی بخری که بدونه نهایت کنسولش چقدر میارزه!
خب چرا انتظارتو بالا میبری که ناراحت بشی از دست بعضی ها؟؟؟
شاید کار اون آدم درست نبوده ولی بازم دلیل نمیشه تو خودتو ناراحت کنی...

ببین یه مثال ساده بزنم که تو خودت داری وسایل یکی دیگه رو براش میفروشی و من یه وسیله میخواستم و بهت پی ام دادم توی PT و تو هم قیمت دادی و به نظرم واسه اون وسیله گرون بود و دلیلی نداره ناراحت بشم و بگم این که خودش اینکارس دیگه چرا، خب قیمت طرف این بوده و اگه گرون بود نمیخرم و ناراحتی نداره که!

من پیشنهاد میکنم به جای اینکه خودتو با این بحث های فرسایشی درگیر کنی فقط به فکر لذت بردن از علاقه مندی هات باشی!

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii دست دوم نهایت 300 حالا یه ذره بالا پایین میارزه بدون لوازم!
خب اون آدم مشکل داره و تو چرا خودتو ناراحت میکنی!
دلیل نمیشه مثلا یکی بره دزدی کنه من بیام خودمو ناراحت کنم که چرا باید این آدم بره دزدی!
3DS چون کمه طرف یه چیزی میپرونه و باید از کسی بخری که بدونه نهایت کنسولش چقدر میارزه!
خب چرا انتظارتو بالا میبری که ناراحت بشی از دست بعضی ها؟؟؟
شاید کار اون آدم درست نبوده ولی بازم دلیل نمیشه تو خودتو ناراحت کنی...

ببین یه مثال ساده بزنم که تو خودت داری وسایل یکی دیگه رو براش میفروشی و من یه وسیله میخواستم و بهت پی ام دادم توی PT و تو هم قیمت دادی و به نظرم واسه اون وسیله گرون بود و دلیلی نداره ناراحت بشم و بگم این که خودش اینکارس دیگه چرا، خب قیمت طرف این بوده و اگه گرون بود نمیخرم و ناراحتی نداره که!

من پیشنهاد میکنم به جای اینکه خودتو با این بحث های فرسایشی درگیر کنی فقط به فکر لذت بردن از علاقه مندی هات باشی!

اره قیمت دست دومش الان حدود 300 هزاره فقط خود wii و متعلقاتش 300 هزاره

آخه اون 3 نفری که قیمت کذایی دادن از بچه ها همین قسمت wii هستن آدم دلش میسوزه با همچین آدمایی دمخور بوده

مشکل اینجاست اونایی که ادعا دوستی دارن باهاشون صحبت کردی درباره خرید مثلا 3ds تازه الان متوجه میشی این همه مدت آدم حسابت نمیکردن برات ارزش قائل نبودن اگه جا من بودی میفهمدی چه حسی دارم اون یه نفر نه دونفر نه سه نفر نه برو بالا

میون یه سری خودخواه بودیم

منظور منو اصلا متوجه نمیشی من اصلا منظورم یه چیز دیگه اس nintendo_3ds قشنگ منظورمو فهمید اما تو برداشت سطحی داری از حرفام

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
کسی با شبیه ساز ps1 و نینتندو 64 روی wii کار کرده؟ چطورن؟ خوب اجرا میکنن بازیا رو؟ اجراشون خطر بریک نداره؟ لینک دانلدشونو کی داره؟

صفحه 14 همین تاپیک پست 208 یه پک کامل از 6 شبیه ساز از جمله ps1 و N64 رو گذاشتم که فقط کافیه روی کارت SD بریزید. امتحانش کن.
این هم لیست بازیهای قابل اجرای PS1 روی Wii:
WiiSX compatibility list (beta 2) - WikiTemp

لیست بازیهای قابل اجرای N64 روی Wii
Wii64 Compatibility List - WikiTemp

در کل برای اجرای شبیه سازهایی از این دست Wii کنسول مناسبی نیست. در مقایسه کنسول ایکس باکس قدیمی که مال نسل قبل از Wii هستش ماشین شبیه سازی قدرتمندتری هستش. این رو بدون اغراق و جانبداری میگم چون هر دو کنسول رو دارم و روی هر دو شبیه سازهای مختلف هم ریختم (اصلا کار با شبیه سازها رو خیلی دوست دارم).

لیست بازیهای قابل اجرای PS1 روی ایکس باکس قدیمی
Pcsxbox Compatibility List - 剪贴本

لیست بازیهای قابل اجرای N64 روی ایکس باکس قدیمی
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ah_jPOeSbcXwdGNrSzdqVktiTFE4TEJjMmFpNjAyS0E&hl=en#gid=0

منظور از مقایسه این هستش که روی Wii (با اینکه جدیدتر هستش) به عنوان ماشین شبیه ساز قوی حساب باز نکنید.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر