خداحافظی Cliff Bleszinski از Epic Games

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
00283892675221357185.jpeg

کلیف بلزنسکی خالق بازی Gears of War شرکت Epic را ترک کرد و احتمال بسیار زیاد صنعت بازی سازی برای همیشه کنار خواهد گذاشت.
کلیف می گوید:
"من این کارها را وقتی یک نوجوان بودم انجام می دادم، من واقعا با این صنعت بزرگ شدم و زندگی کردم، حالا سن من بالا رفته و نیاز به استراحت دارم. من دلم برای پروژه ها، بازی ها، بحث ها، و از همه مهمتر برای مردم و طرفداران تنگ خواهد شد."
اپیک اعلام کرد:
"در طی دو دهه کلیف نقش مهمی در شرکت ما داشت، او افتخار ما در این صنعت و در اپیک گیمز است. او بازی های همچون Gears of War، Jazz Jackrabbi و ,Unreal Tournament را برای اپیک به ارث گذاشت."

منبع
منبع

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
اصلا باور کردنی نیست کلیف فرد فوق العاده موفق بااستعداد و خوش ذوقی بود که با توجه به مصاحبه هاش و چیزایی که ازش میدیدیم واقعا از کارش راضی بود و خوشحال به نظر میرسید و از ادامه دادن این سری حرف میزد واقعا رفتنش شوکه کنندس هرچند اگرم همین الانم صنعت گیم رو ترک کنه بازم همیشه یادش هست و میراثش که همون سه گانه ی بینظیر و خارق العاده ی صنعت گیم یعنی GEARS همیشه باقی میمونه بازی که سبک اکشن رو به اندازه ی چند نسل به جلو برد و استانداردای جدیدی برای این سبک تعیین کرد که قبل از GEARS یجورایی مرده بود
فقط امیدوارم اگه کلیف گذاشته رفته دیگه GEARS ساخته نشه و همین خاطره ی خوب برای ما باقی بمونه چون تصور GEARS بدون کلیف مثل MGS بدون کوجیماست
به خاطر تمام زحماتی که طی این چند سال کشید و خدماتی که به این صنعت کرد واقعا ازش متشکریم(از دوستان سونی فن و PC فن هم خواهش میکنم نمک روی زخم نشن)

آخرین ویرایش:

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
773
نام
حسین
رفتنش خیلی مشکوکه تازه داشت به اوج شهرت و موفقیتش می رسید. به هرحال این ضایعه بزرگیه برای صنعت گیم و خصوصا اپیک.فقط خدا کنه بازی های اپیک خراب نشن.کاش دوباره برگرده.اپیک با کلیف بود که به این جایگاه رسید

Batman Revenge

کاربر سایت
Jul 4, 2012
590
نام
مجید
ببین دیگه چه قدر درامد داشته که میخواد باقی عمرشو لذت ببره

(از دوستان سونی فن و PC فن هم خواهش میکنم نمک روی زخم نشن)
مثل اینکه سری UT و GOW1 هم برا PC اومدا !
بعلاوه گفته بود رو بازی PC میخواد کار کنه !

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
باورم نمیشه :|
هر چقدر این آدمای خلاق و با استعدا بیشتر بشن برعکس هرچی بازی ساز درپیت هستش داره میاد واسه ما بازی سازی میکنه :|
بدترین خبری بود که در حیطه دنیای گیم میتونستم بشنوم !!! :|

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
هرچی هست به نظرم مشکل از اپیک باشه!!! کسانی که تو این دو ماه از اپیک خارج شدن:

Cliff B.
Rod Fergusson
Lee Perry
Adrian Chmielarz + lead and principal artists
Demond Rogers
Aaron Smith
Mikey Spano
Martin Sweitzer
Matt Tonks

همشون هم بالای 5 سال در اپیک کار می کردن.
==
امیدوارم بره یا مستقل شه یا یه استودیو دیگه
مثلا اگه بره id software کنار کارمک چیزای غولی می تونن بسازن. Doom IV با طعم کلیف :d
یا بیاد 343 :d

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
همچين گفته سنم بالا رفته و مي خوام استراحت كنم،‌انگار هفتاد هشتاد سالشه ...!!!
شايد واسه چند مدت بيكار باشه، ولي به نظرم بر مي گرده به صنعت بازي ...
gears بعدي هم بدون كليفي(اگه قرار باشه ساخته شه )، يه چيزي تو مايه resident evil 6 مي شه، يحتمل ...

alcatrez

کاربر سایت
Mar 9, 2011
593
نام
محمد
باورم نمیشه کلیف از اپیک رفته :-o خیلی شوکه شدم

این مگه نمیگفت گیرز 4 رو میخوام با فرمول جدید بسازم و از این حرفا !!! دلیلشم خیلی مسخرس 100% یه مشکلی پیدا کرده

پ.ن: یه IP دیگه هم نابود شد :| فقط مونده کوجیما و میاموتو و یه چندتا بیخیال بازی ساختن بشه تا همون یه ذره نوآوری تو بازی ها هم به صفر برسه .....

K3l!0$

کاربر سایت
Sep 11, 2012
628
نام
کیانوش
این اپیک گیمز داره چیکار میکنه که دونه دونه نابغه های این صنعت دارن از این استودیو میزارن میرن؟
اصلا اگه حتی فقط از اپیک گیمز خداحافظی کرده باشه و بخواد بره یه استودیوی دیگه هم ناراحت کنندست.
امیدوارم با استودیو خودش و با کارکنان سابق epic games برگرده و فرنچایز خودش رو بسازه! (چون کنار کشیدنش از صنعت گیم داغون کنندست)
از دوستان سونی فن و PC فن هم خواهش میکنم نمک روی زخم نشن
همین دیگه. فقط ۳۶۰ بازا هستن که ناراحتن و بقیه خوشحالن؟! همین Unreal Engine هم زیر نظر این پیشرفت میکرده روی پلتفرم های دیگه نبوده؟؟؟!!! تازه یعنی PC بازا و PS3 از کلیف بدشون میومد؟ یعنی یه ۳۶۰ باز نیست که از کوجیما خوشش بیاد که PS3 باز ها از کلیف خوششون نیاد!!!!!!!!!
باز هم آدم اعصابش خورد میشه بعد از خوندن این خبر یه سری فکر کنن کلیف متعلق به اونا بوده و بقیه گیمر ها هیچن!
مایکرو رسما شکست خورد دیگه
yahoo_78.gif
منو باش طرف کیا رو گرفتم! همین جوریه که همه فکر میکنن PS3 بازا و PC باز ها خوشحالن کلیف رفته. فقط میخوام بدونم اگه کوجیما هم میرفت دوست داشتن 360 بازا اینجوری برخورد کنن؟

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
ای بابا واقعا رفت؟!
یادمه سر گیرز 3 خیلی اعصابش خورد بود چون بعضی از سایت ها به گیرز نمره کم داده بودند.:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر