خداحافظی Cliff Bleszinski از Epic Games

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
00283892675221357185.jpeg

کلیف بلزنسکی خالق بازی Gears of War شرکت Epic را ترک کرد و احتمال بسیار زیاد صنعت بازی سازی برای همیشه کنار خواهد گذاشت.
کلیف می گوید:
"من این کارها را وقتی یک نوجوان بودم انجام می دادم، من واقعا با این صنعت بزرگ شدم و زندگی کردم، حالا سن من بالا رفته و نیاز به استراحت دارم. من دلم برای پروژه ها، بازی ها، بحث ها، و از همه مهمتر برای مردم و طرفداران تنگ خواهد شد."
اپیک اعلام کرد:
"در طی دو دهه کلیف نقش مهمی در شرکت ما داشت، او افتخار ما در این صنعت و در اپیک گیمز است. او بازی های همچون Gears of War، Jazz Jackrabbi و ,Unreal Tournament را برای اپیک به ارث گذاشت."

منبع
منبع

آخرین ویرایش:

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
به نظرم خیلی جدی نیست ... شاید یکی دو سالی بخواد استراحت کنه ... کسی که کلا عشق ـش بازی سازی ـه نمیتونه طوری ازش خسته بشه که کلا ازش خداحافظی کنه !
مثل یه مربی فوتبال(پپ:D) یه سالی استراحت میکنه و بعد میاد میترکنه !

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اقا جان بگید شوخیه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یعنی چی اخه ! ضد حال بسیار بزرگی بود . تکلیف gears و ایندش چی میشه ! یکی از بهترین ip های توی زندگیم پر !

اصلا باورم نمیشه اعصابم داغون شد .
ولی جدا از شوخی خبری خیلی بدی بود ، امیدوارم این ترک کردن ها به سری گیرز لطمه نزنه .

اصل کار و همه کار گیرز داره میره ! اونوقت میخوای صدمه نبینه ؟!
فکر کن سر یک فیلم بسیار موفق کارگردانش دیگه نباشه !

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
خيلي منو شوكه كرد اصلا فكر نميكردم بخواد صنعت گيم رو اينجوري ترك كنه:-/:-o

به هرحال جناب كليف بلزنسكي تو اين نسل عالي كار كرد و با ساخت سه گانه Geow توانايي خودش رو نشون داد ولي كمي دور از تصور و باوره كه الان در اين سن اين صنعت رو رها كنه چون هنوز كارگردان هاي بزرگي مثل شينجي ميكامي، كوجيما و مياموتو موندن و دارن به بازيسازي ادامه ميدن;)

به هرحال فكر كنم فقط قصد استراحت داشته باشه تا 1،2 سال آينده در جايي ديگر و با تجربه اي بهتر به ساخت يك IP بهتر بپردازه.

اينم ليست نمرات سري Gears of War :

Gears of War در سال 2006 يا مجموع نمرات 93.95

Gears of War 2 در سال 2008 با مجموع نمرات 93.32

Gears of War 3 در سال 2011 با مجموع نمرات 91.32

حيفه كه يه چنين كارگرداني از الان خداحافظي بكنه;)

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
شاید بخواد مستقل بشه :D
البته میشه پیش بینی هایی مثل اتفاق هایی که برای Halo افتاد برای Gears Of War تو آینده کرد :D

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,231
نام
امیرحسین
جایی گفته نشده که می خواد بازی سازی رو کنار بگذاره بلکه فقط اپیک رو ترک کرده اون هم به منظور ارتقای شرایط کاریش که احتمالا تاسیس استودیوی شخصی هست.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
جایی گفته نشده که می خواد بازی سازی رو کنار بگذاره بلکه فقط اپیک رو ترک کرده اون هم به منظور ارتقای شرایط کاریش که احتمالا تاسیس استودیوی شخصی هست.

اصلا بر فرض اینکه بازی سازی را ترک نکنه . خب تکلیف اینده gears چی شد ؟! ما دندون تیز کرده بودیم برای نسل بعد . الان خودت فکر کن یه بازی محبوبت کارگردان اصلیش بزنه از استادیو بیرون !

به قول مصطفی اول Lee perry بعدش Rod Fergusson از اپیک زدن بیرون یعنی دوتا از بهترین هاشون که تهیه کننده و طراحی گیم پلی بازی را بر عهده داشتند حالا هم Cliff Bleszinski رفت بیرون یعنی IP را خدا عاقبتش را بخیر کنه !

تنها ما نیستیم اینم از NEOGAF همه اعصابشون ریخته بهم :
Cliffy B departs Epic - Takes break from industry - GAF writes disturbing fan fiction - NeoGAF

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
این از اولشم خیلی فیلم بود. به درد بازیگری خوانندگی میخورد تا بازی سازی. دو روز دیگه فیلمی البومی چیزی از خودش در کرد تعجب نکنید

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,678
نام
علی
حالا اگه میگفت می خواد یه استدیو مستقلی چیزی بزنه بحثی نبود ولی خداحافظی دیگه چه صیغه ایه
مگه فوتباله؟:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
کلا دیشب که خبر دیدم داشتم 1 ساعت میخندیدم تو VG247 کلا همه خسته هستن شما چطور ؟ اخه 37 هم شد سن جدیدا همه از استدیو هاشون جدا میشن شما چطور ؟

کلا خیلی این بشر مسخره بود این حرکتش الان سازنده های بزرگ تا عنوان موفقی که ساختن رو به سر انجام نرسونن ولکن ماجرا نیستن این هنوز مشخص نشده این GEOW چی میشه آخرش فقط داستان مارکوس تمام کرد ول کرد رفت پی کارش مثل اینکه کلا GEOW برای مارکوسه ساخته شده بود lol .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر