خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
شما ماهی چند گیگ دانلود دارید؟؟؟الان این طرح 8مگ شاتل که خوبه.ماهی پنجاه تومن میدی هشتاد گیگ بین الملل بهت میده.من خودم الان سرویس اکو 8مگ شاتل دارم به همراه 200 گیگ ترافیک و با اینکه سرویسم تا آذر 97 تاریخ انقضا داره ولی وقتی که ترافیکش تموم شد بلافاصله به این جدیده تغییرش میدم.
نمیدونم دقیق ولی هر شب میذارم دانلود شه یه 10-15 گیگی دانلود می کنه(جدای از حجم مصرفی روزانه)،شبانه رایگان رو بردارن به درد من یکی نمیخوره،مزخرف ترین قسمت این طرح های جدید تفکیک اینترنت داخلی و خارجیه:|
من سروکارم با گیم و فیلم و یوتیوبه حجم داخلی به چه درد من میخوره؟:|
در کل اگه فکر کردید چیزی قراره تو این مملکت ارزون بشه یا به نفع کاربر باشه باید بگم زرشک!

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
این شبانه شاتل بازم داخلی و خارجی داره؟
من 3 ماهه شاتل دارم ولی داخل فاکتور جدید نوشته 3 دوره و 1 ماه و 21 روز
فاکتور همه اینجوریه؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
نمیدونم دقیق ولی هر شب میذارم دانلود شه یه 10-15 گیگی دانلود می کنه(جدای از حجم مصرفی روزانه)،شبانه رایگان رو بردارن به درد من یکی نمیخوره،مزخرف ترین قسمت این طرح های جدید تفکیک اینترنت داخلی و خارجیه:|
من سروکارم با گیم و فیلم و یوتیوبه حجم داخلی به چه درد من میخوره؟:|
در کل اگه فکر کردید چیزی قراره تو این مملکت ارزون بشه یا به نفع کاربر باشه باید بگم زرشک!
اگر شبی 10 تا 15 گیگ به جز مصرف روزانه دارید پس آره این ها بدردتون نمیخوره.ولی توی تلگرام شاتل نوشته شبانه ها همشون سرجاش میمونه پس نگران نباش.البته نمیدونم شما isp چی دارید.

X124

کاربر سایت
Nov 27, 2016
108
قیمت حجم اضافه رو نگفتن؟ قیمت پایه اش که 2000 تومن شده. اگه 100 گیگ هم بخوای بخری 2000 تومن حساب میکنن؟
قبلا گیگی حدودا 1200 تومن میوفتاد با طرحای مخابرات

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اگر شبی 10 تا 15 گیگ به جز مصرف روزانه دارید پس آره این ها بدردتون نمیخوره.ولی توی تلگرام شاتل نوشته شبانه ها همشون سرجاش میمونه پس نگران نباش.البته نمیدونم شما isp چی دارید.
بله بدرد من نمیخوره به درد 99 درصد کاربرای این سایت نمیخوره
من مخابرات دارم
یه چیز دیگه،دقت کردین الان در مورد بعد از تمام شدن حجم دیگه هیچ حرفی نمیزنن؟فکر کنم بعد تمام شدن حجم کلا اینترنت قطع میشه =)):))

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,988
نام
احمد
باز اگه 4 تا سایت دانلود فیلم و سریال و برنامه و بازی و ... هم بود تو این سایتای داخلی باز بدرد میخورد این تعرفه ها ولی الان زیاد خوب نیست (البته واسه پر مصرف ها، واسه خانواده ای که 20 تا 30 گیگ در ماه استفاده دارن خوبه)

من که الان تمام دانلودام رو با اینترنت همراه انجام میدم ، یه طرح نامحدوده 1 ماهه 1 تا 11 صبح همراه اول 29 تومنه ، تو این طرح پاییزه من یه بسته 50+50 مگ همراه اول گرفتم 1800 تومن ، صبح حدود 8 گیگ انیمیشن دوبله و فیلم و سریال گذاشتم دانلود، نمیدونم کی تموم شده بوده ولی بعد یه ساعت که اومدم دیدم همرو دانلود کرده

• Like
Reactions: MO021

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,298
نام
مهدی
بله بدرد من نمیخوره به درد 99 درصد کاربرای این سایت نمیخوره
من مخابرات دارم
یه چیز دیگه،دقت کردین الان در مورد بعد از تمام شدن حجم دیگه هیچ حرفی نمیزنن؟فکر کنم بعد تمام شدن حجم کلا اینترنت قطع میشه =)):))
نه باو گفتن که باز باید حجم بخرید که سرعتتون بالا بمونه:Dالبته اگرم حجم نخرید قطع نمیشه فقط حلزون میشه. الان هر 1 گیگ حجم قیمتش رو از 3600 تومن به 2100 تومن کاهش دادن

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
شما ماهی چند گیگ دانلود دارید؟؟؟الان این طرح 8مگ شاتل که خوبه.ماهی پنجاه تومن میدی هشتاد گیگ بین الملل بهت میده.من خودم الان سرویس اکو 8مگ شاتل دارم به همراه 200 گیگ ترافیک و با اینکه سرویسم تا آذر 97 تاریخ انقضا داره ولی وقتی که ترافیکش تموم شد بلافاصله به این جدیده تغییرش میدم.
دوست عزیز من در حال حاضر 68 تومن ماهی میدم واسه 20 گیگ و سرعت 13 مگابیت با idm میگیرم پارس انلاین . ولی شبانه 2 تا 7 رایگانم . همه بازیا چه pc چه ps4 با همین 68 تومن دانلود میکنم. 50 گیگ واقعا حجمی نیست. همین هفته قبل mgsV و AC origins و دانلود کردم شبانه . و کلیم یوتیوب و انلاین بازی کردم. متاسفانه اونایی که نهایت استفاده شون از وب مربوط میشه به تلگرامو اینستا و جوک خوندن و فیلمای تلگرامی دانلود کردن، قشنگ حال میکنن با این طرحا. پارس انلاین 100 گیگ =))))))) وای چه زیاد میتونم gears 4 رو تا 80 درصد دانلود کنم بعدشم تا اخر ماه تموم میشه دانلودش بابا خدا رو شکر زندگی زیباست وزیر به فکر منه. دیگه چیزی واسه از دست دادن نداریم ما گیمرا. پارس انلاینم قشنگ خود کشی داره میکنه با این بسته ها مگه اینکه شبانه ای چیزی بذاره. ظارا یه روتر td-LTE افتادیم اگه وضع این باشه.

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,475
واقعا اگه همراه اول ایرانسل نبودن ما چی کار میکردیم با این همه دانلود\m/
امیدوارم فقط برای اونا داستانی پیش نیاد که اگه بیاد باید برگردیم به دوران cd و فلاپی و کارتریج

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
من یه نکته ای رو نفهمیدم، الان پارس آنلاین سرویس 16 مگ 100 گیگ ترافیک بین الملل هست یا نصف میشه و فقط 50 گیگ بین الملله؟

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
من یه نکته ای رو نفهمیدم، الان پارس آنلاین سرویس 16 مگ 100 گیگ ترافیک بین الملل هست یا نصف میشه و فقط 50 گیگ بین الملله؟
100 بین الملل و داخلی 200 . یعنی اگه از داخلی 100 گیگ دانلود کنی 50 گیگ کسر میشه

• Like
Reactions: White Injun

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,589
هشتاد گیگ برای یه گیمر حرفه ای که کنارش فیلم و آلبوم موسیقی دانلود میکنه خوراک 3 روزه نهایتا دلتون خوشه ها.به قول دوستمون بنظرم الکی داریم وقتمونو با بررسی این طرح ها تلف می کنیم!

• Like
Reactions: Sony+ and IMANOKA

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
دوست عزیز من در حال حاضر 68 تومن ماهی میدم واسه 20 گیگ و سرعت 13 مگابیت با idm میگیرم پارس انلاین . ولی شبانه 2 تا 7 رایگانم . همه بازیا چه pc چه ps4 با همین 68 تومن دانلود میکنم. 50 گیگ واقعا حجمی نیست. همین هفته قبل mgsV و AC origins و دانلود کردم شبانه . و کلیم یوتیوب و انلاین بازی کردم. متاسفانه اونایی که نهایت استفاده شون از وب مربوط میشه به تلگرامو اینستا و جوک خوندن و فیلمای تلگرامی دانلود کردن، قشنگ حال میکنن با این طرحا. پارس انلاین 100 گیگ =))))))) وای چه زیاد میتونم gears 4 رو تا 80 درصد دانلود کنم بعدشم تا اخر ماه تموم میشه دانلودش بابا خدا رو شکر زندگی زیباست وزیر به فکر منه. دیگه چیزی واسه از دست دادن نداریم ما گیمرا. پارس انلاینم قشنگ خود کشی داره میکنه با این بسته ها مگه اینکه شبانه ای چیزی بذاره. ظارا یه روتر td-LTE افتادیم اگه وضع این باشه.
خب td lte که مشکل رو حل نمیکنه !
شما میتونی 50 تومن بدی 8 مگ 80 گیگ شاتل بخری و دانلود شبانه از 2 تا 7 همراه اول هم ماهانه 15 تومن هست که راحت شبی 50 گیگ میشه دانلود کرد .
مشکل اصلی زمانی شروع میشه که همراه اول و ایرانسل بخوان شبانه ها رو بردارن :((:((

• Like
Reactions: Sony+ and MobbMicc

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
جایی هست بشه به پارس آنلاین انتقاد کرد ؟ شاید مثل شاتل درستش کردن
تو اینستاگرامشون که اگه انتقاد کنی بلاکت میکنن. اما تو قسمت صدای مشتری شکایت کنید شاید اگه تعداد اعتراضا زیاد بشه تاثیری داشته باشه

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
مقایسه سرویس 2 مگ شرکت ها:
شاتل: 32.5 گیگ
آشیاتک: 25 گیگ
پیشگامان: 25 گیگ
های وب: 20 گیگ
پارس آنلاین:16 گیگ
مخابرات :10 گیگ

مقایسه سرویس 4 مگ شرکت ها: