خداحافظی با اینترنت حجمی یا سلام به محدودیت های جدید

از اجرای این طرح راضی بودین یا نه ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    380

Focus Hazy

کاربر سایت
May 30, 2012
385
نام
Adib
به هیچ عنوان حجم خوری مشاهده نکردم تو پارس آنلاین.
از لحاظ پینگ هم که با کیفیت ترین نتی بوده که دیدم ! پینگم پایدار دورو بر 100-120 ه. ممکنه منطقه مخابراتی شما خوب نبوده باشه
من نتم پارس انلاینه، یه عکس از اسپید تست قدیمی می ذارم، یکی هم الان میگیرم...
اولا پارس انلاین واسه اپلود از همه به شدت بدتره... واسه دانلود وقتی حجمی داشتم تا 10مگ میگرفتم الان نامحدود یه ماهه هفته اول 350 تا 400 هفته دوم 200 تا 300 هفته سوم 40 تا 80 هفته چهارم 15 کیلوبایته سرعتم...
اونموقع که حجمی داشتم عینه بز ججم خوری می کرد اصن یه وضعی بود به طوری که من به شدت احساس می کردم مودم رو هک کردن
پینگ هم به چند تا فاکتور مختلف از جمله فاصله بستگی داره ولی چیزی که از خود پینگ هم مهم تره نوسان پینگه... یکی بود تو تهران نزدیک دیتاسنتر پینگ 8 میگرفت بعد که پینگش میشد 13 اصن نمی تونست بازی کنه از طرف دیگه من پینگ 45 داشتم خیلی راحت جواب میداد برام...

MobbMicc

کاربر سایت
May 24, 2014
294
الان من پارس آنلاین شبانه ۲ تا ۷ میانگین هفته ای ۱۰۰ گیگ دانلود میکنم. فقط شبانه ش. این بسته جدیدا شبانه اینا نداره؟ اگه شبانه رایگان نداشته باشه رسما فلج میشم. والا قبلا تا ۱۳ مگابیت سرعت میداد شبانه حداقل هر شب ۳۰ گیگ راحت میشد ورداشت. کلا این طرح جدیدا واسه اونایی که بازی دانلود میکنن مثل تیر خلاصه. داخلی نیم بهام دردی دوا نمیکنه. کلا از صبح هارد دیسکو cpu غمگین نشستن یه گوشه. قراره از این به بعد فیت گرلو کورپکو اینا دانلود کنیم. جالبه یه سریا تو همین پست گفتن که بیچاره وزیرو فحش کش کردیم.

• Like
Reactions: IMANOKA

hidden_147

کاربر سایت
May 5, 2013
32
خب من دیشب برای شاتل پیغام گذاشتم گفتم مثلا اسیاتک 2 برابر بیشتر این حرفا امروز بهم زنگ زدن بعد گفت که از سرویسا اگاهیم دوباره تا 2 یا 3 روز دیگه سرویسهای جدید روی سایت قرار میگیرن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
پارس آنلاین شبانه اش خیلی خوبه، من هر شب حدود 20 گیگ رو میتونم بگیرم. باز از ساعت 8 تا 10 صبح هم ماهی 2 تومن میدی که میشه 8 گیگ هم اینجا گرفت :D از این لحاظ واقعا خوبه، اگر قرار باشه شبانه رایگان رو بردارن که خب دیگه به درد نمیخوره :D

RED HOOD

کاربر سایت
Oct 21, 2017
91
با پشتیبانی صحبت کردم و ایشون تایید کردن که تمدید طرح های اکو شاتل برای یک سال بطور کاملا رایگانه و ما فقط همون هزینه دانلود شبانه که 105 تومنه رو میدیم و از این به بعد فقط هزینه حجم اضافی رو پرداخت میکنیم. در نتیجه برداشتی که شما داشتین اشتباه بود!
شما اشتباه متوجه شدی!!!
اولا 105 تومن نیست 116 تومنه.
دوما چون شاتل یک سال طرح اکو رو رایگان کرده سرویس نامحدود 1 ساله رو میفروشه یعنی متناسب با مدت زمان سرویس.
امیدوارم متوجه شده باشی

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,512
پارس آنلاین شبانه اش خیلی خوبه، من هر شب حدود 20 گیگ رو میتونم بگیرم. باز از ساعت 8 تا 10 صبح هم ماهی 2 تومن میدی که میشه 8 گیگ هم اینجا گرفت :D از این لحاظ واقعا خوبه، اگر قرار باشه شبانه رایگان رو بردارن که خب دیگه به درد نمیخوره :D
سرویس با سرعت ۲ مگابیت میخری؟ سرعت دانلودت چنده شبا؟ من که نهایتش ۵۰۰ میره

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,508
نام
محمد
سرویس با سرعت ۲ مگابیت میخری؟ سرعت دانلودت چنده شبا؟ من که نهایتش ۵۰۰ میره
حقیقتش شبانه فقط با X1 دانلود میکنم که اونم مگابیت میزنه و البته معمولا عددی که نشون میده یه کم بیشتر از سرعت واقعی هست :D متوسط اونجا 10 مگابیت هست که من یکی دو بار حساب کردم تو یک ساعت حدودا 3.8 گیگ میگیره. سرویسم هم همون 2 مگابیت هست.

• Like
Reactions: RedShift

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
پارس انلاینم سرعت درست حسابی نداره، نهایت سرعتی که تا الان میفروخت ۲ مگابیت بود! در صورتی که بقیه تا ۱۶ مگابیت هم رفتن!
توی بازی های انلاین هم پینگ زیر ۱۵۰ نمیاد
از طرفی به شدت حجم میخوره،
تنها برتری که داره اینه خیلی قطعیش کمه.
در کل اخرین انتخابتون پارس انلاین باشه، یک شرکت گرون فروش و حجم خور....
حجم خوری رو نمیدونم اما در زمینه پینگ پارس آنلاین از نظر من بهترین ISP ایرانه
من مخابرات،شاتل،آسیاتک و پارس آنلاین داشتم که پارس آنلاین با اختلاف زیاد از بقیه بهتر بوده
یه سرویس گیم هم داره(جدا از پروفایل گیم که اکثر ISP ها دارن) که میاد شما رو تو اولویت قرار میده برای گرفتن IP هایی که پینگ بهتری دارن. در حالی که سایر ISP ها این IP گرفتن کاملا رندومه و شاید مجبور بشید که چندین بار مودم رو خاموش و روشن کنید تا پینگ بهتری بگیرید

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
  • Like
Reactions: amirv2 and Alien87

MO021

فروشنده
May 23, 2013
467
نام
Morteza
کاربران گرامی
به اطلاع شما عزیزان می‌رسانیم که با توجه به مصوبه‌ی 266 سازمان تنظیم مقررات و نیز شفاف سازی انجام شده در تفسیر مصوبه، این شرکت سرویس‌های غیرحجمی خود را به صورت زیر تعریف کرد تا کاربران، با عضویت در بزرگ‌ترین خانواده‌ی اینترنت کشور، با خشنودیِ بیش از پیش، از خدمات شاتل بهره‌مند گردند. چه آن که آسوده خاطر باشند به واسطه‌ی مقیاس و حجم امکانات شاتل، بهترین شرایط ممکن به آنان پیشنهاد شده است.

• بر اساس این جدول، کاربران می‌توانند به اندازه‌ی نیمی از حجم سرویس را برای ترافیک بین‌الملل استفاده کنند. چه آن که این عزیزان امکان استفاده‌ی ترکیبی از ترافیک بین‌الملل و داخلی را نیز خواهند داشت به گونه‌ای که حتا قادر خواهند بود همه‌ی ترافیک سرویس را برای ترافیک داخلی مصرف کنند.

• کاربرانی که به حجم ترافیک آستانه‌ی مصرف منصفانه برسند، می‌توانند حجم اضافه خریداری کنند.

• امکان استفاده از بسته‌ی تشویقی شبانه و بسته‌های شاتل‌لند و نماوا همچنان برای این سرویس‌ها وجود دارد.
• کاربران همچون گذشته از پشتیبانی فنی 24 ساعته‌ی بدون صف در استان خود به صورت رایگان بهره‌مند خواهد بود.

گفتنی است این شرکت در تلاش است با استفاده از امکانات موجود سرویس‌های جذاب دیگری نیز برای مشتریان تعریف و ارایه کند که به زودی اطلاع‌رسانی خواهد شد.
تعرفه سرویس‌های جدید شاتل اعلام شد | اینترنت پرسرعت شاتل

@shatel

Sent from my SM-G800H using Tapatalk

• Like
Reactions: Alien87 and amirv2

mahan.bs

کاربر سایت
Nov 30, 2017
206
زنگ زدم پشتیبانی شاتل
گفت معلوم نیست بسته های ترافیک شاتل لند برگرده یا نه، ولی امروز در این باره جلسه داشتن
و ی خبر بد!
گفت یک سوم بین الملله و دو سوم داخلی!
مثلا اگه 12 گیگ باشه ، 4 گیگ میشه بین الملل، 8 گیگ داخلی! بازم مثل قبله زیاد صابون به دلتون نزنید~X(

Sony+

کاربر سایت
Mar 22, 2015
543
نکته ریزی که شرکتها دارن میپیچونن اینه که نمیگن بعدش سرعتت چقدر میشه مثلا سرعت 16 دارن میفروشن طبق تعریف قبلی وقتی حجمت تموم بشه به صورت نامحدود تا آخر ماه باید سرعت دانلود 2 مگ داشته باشی که خب خیلی عالی میشه ولی کاملا دارن میپیچونن اینو و نمیگن.

AmirAirGunner

کاربر سایت
May 23, 2016
785
نام
امیر
با توجه به این که مخابرات هم ظاهرا 1/3 ترافیک خارجی و 2/3 ترافیک داخلی جداسازی کرده :-w
تا الان بهترین تعرفه ها اول دیده بان هست بعدش شاتل
کسی تا الان از دیده بان اینترنت گرفته ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر