خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
با سلام
چند روزي هستش كه دوستان و همكاران در مورد آپديت جديد سوني از من سوال ميپرس و ميگن كه با اين آپديت اكانت هاي هكي از كار ميافته بايد بگم اين خبر در حد شايعه هستش و كسي نميتونه اون رو صد در صد تاييد يا رد كنه
اما من يه توضيحي ميدم كه چرا اين گزينه دياكتيو كه در منو تنظيمات كنسول اضافه ميشه تاثيري بر روي اكانت هاي هكي نميزاره !

در واقع وقتي كه شما از سايت گزينه deactive رو ميزنين تا ٦ ماه امكان استفاده مجدد اين گزينه وجود ندارد و حالا در آپديت جديد اين گزينه از سايت به تنظيمات كنسول اضافه شده و چيز خاصي تغيير نكرده و محدوديت ٦ ماهه همچنان هستش ولي چطور همچين چيزي ممكنه ؟
خب من سعي ميكنم با يك مثال ساده اين موضوع رو توضيع بدم چرا سوني نميتونه اين محديدت زماني رو غير فعال كنه
مثلا اگر من يك اكانت قانوني فيفا ١٧ داشته باشم با ١٠ تا كنسول پلي استيشن ٤ و اين گزينه دياكتيو روي كنسولم فعال باشه و هر وقت بخوام بتونم از اين منو استفاده كنم و هيچ محدوديت زماني نداره كاري كه من ميتونم انجام بدم اين هستش روي كنسول اولم ، بازي فيفا ١٧ رو با اكانت قانوني نصب ميكنم و كنسولم اكتيو پرايمري هستش پس آفلاين هم ميتونم از بازي فيفا ١٧ استفاده كنم سپس اينترنت كنسول رو قطع مينكنم حالا سوني به صورت اينترنتي به كنسول اول من دسترسي نداره سپس كنسول دوم رو روشن ميكنم اكانت فيفا رو ميزنم بازي نصب ميكنم و ايندفه اين يكي كنسول رو اكتيو پرايمري ميكنم چون اگر محدوديت زماني نباشه راحت ميتونم اين كار رو انجام بدم خب كنسول اولم چون اينترنت نداره مشكلي واسه بازيش پيش نمياد و هميشه ميتونم افلاين بازي كنم
كنسول دوم هم فعال شد و همين مراحل رو واسه هر ١٠ كنسول انجام ميدم و با اين كار يك بازي رو ١٠ كنسول نصب و اجرا ميشه
اين مثال طولاني رو زدم كه كاملا توضيح بدم چرا سوني نميتونه محدوديت ٦ ماهه رو از روي گزينه دياكتيو ورداره و هر كسي هر زماني بخواد بتونه از اين گزينه استفاده كنه در واقع در اين آپديت اگر گزينه دياكتيو روي كنسول اضافه شده باشه دردسر دياكتيو از سايت واسه ما كمتر شده و اين كار رو از كنسول ميتونيم انجام بديم و تا ٦ ماه اين گزينه غير فعال ميشود مانند چيزي كه الان در سايت هستش

اینو کانالی تو تلگرام گذاشت

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
551
نام
Ahmadreza
فکر کنم زمانی اون پیام میاد که اکانت روی دستگاه دیگه ای فعال شده باشه در غیر این صورت شاید پیامی منتشر نشه.
البته یه چیزی که هست طرف در صورتی متوجه میشه که یه بار از اکانتش خارج شه و دوباره بخواد وارد اکانت بشه که در اینصورت پیام براش میاد اما به صورت پیش فرض گفته شد که اون پیام بعد از آپدیت میاد( البته همونطور که گفتم و عقل حکم میکنه در صورتی که اکانت توی یک دستگاه دیگه اکتیو شده باشه)

• Like
Reactions: vaan 2

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
استاد، سونی از هر فروشی که روی PS4 اتفاق میفته 10-20 درصدشو بر می داره. یعنی واسه یه بازی 60 دلاری کاملا Third-Party که هیچ ربطی به سونی نداره 6-7 دلار کاسب می شه.
البته جایی مثل استیم 30 درصده و این عدد 10-20 درصدی که دادم قدیمیه، الان شاید همون 30 درصد شده باشه.
من يه جايي خونده بودم نزديك نصفه الان . نصف نيست ولي نزديكه بهش . و تو اونجا نوشته بود كه اين درصد ها متغير هست ، مثال زدن مثلا شركتي از يه بازي حمايت ميكنه درصد حتي بيشتري ميگيره و يا اگه تبليغات انحصاري و ... داشته باشه اين درصد ها كمتره . كلا تخصصي بررسي كرده بود . در نهايت فك كنم همون 40-30% هستش و شرايط گاهي فرق ميكنه . پيچيدس اين موضوع و صحبتيس بين شركت ها .
و اينكه بيشترين سود اين شركت ها مثل سوني ، مايكروسافت و استيم از همين فروش نرم افزاري هست . و عملا از روي سخت افزار سود انچنان خاصي رو نميبرن . يادمه اويل كه كنسولشون ٤٠٠ دلار بود ميگفتن از هر دستگاه ١١-١٣ دلار واسشون ميمونه كه خيلي مبلغ ناچيزيه براي اين شركت هاي غول ولي توي نرم افزار خيلي خيلي اين مبالغ بيشتره و سود بسيار بالايي رو دارند .

آخرین ویرایش:

mhn123

کاربر سایت
Jul 4, 2010
82
استاد، سونی از هر فروشی که روی PS4 اتفاق میفته 10-20 درصدشو بر می داره. یعنی واسه یه بازی 60 دلاری کاملا Third-Party که هیچ ربطی به سونی نداره 6-7 دلار کاسب می شه.
البته جایی مثل استیم 30 درصده و این عدد 10-20 درصدی که دادم قدیمیه، الان شاید همون 30 درصد شده باشه.
دکتر جان و روی هر کنسول چقدر در میاره ؟ تو کشورایی مثله ایران اکانت نباشه. شاید 70 درصد اونایی که کنسوول دارن از جمله خوده منو و خیلیایه دیگه شاید کنسولو نمیخریدیم پس یه سیاسته خوده سونیه و من قول میدم این قضیه مشکلی براش پیش نمیاد

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
چه خبره اینجا :D
کاری ندارم چی میشه این اکانتا چون تنها بازی که فیزیکی پول دادم آنچارتد ۴ بود . از روز اول لانچ کنسول دارم اکانت هکی استفاده میکنم اون موقع خیلیا نمیدونستن چی هست اصلا.
الانم هر بازی که فکرشو بکنید از جدیدو قدیم بگیر تا اینایی که دارن میان همشونو تو محله ما دارن هفته ای ۱۴ تومن کرایه میدن که برای تجربه بازیای الان خوبه هم قیمت هم زمان ۱ هفته ای خودم شخصا لست گاردین و تایتان فال و مافیا رو کرایه ای رفتم که خیلی به صرفس.

یه چیز جالبم بگم‌حال کنید

یه اکانت هکی خریدم موقعی که متال گیر اومد از اون موقع هنوز رو کنسولمه جالبیش اینه تو اکانتش طرف پول داشت منم با اکانتش رفتم یه بازی جدید خریدم :D یه مدت بود که دوباره پول ریخت تو حساب اکانتش منم دوباره رفتم یه بازی جدید خریدم :D واسم جالب شد که چرا هیچ اقدامی نمیکنه درخواست دوستی دادم به اکانتش خودمم رفتم درخواست دوستی رو از تو اکانتش قبول کردم:D بهش پیام دادم مشکلی نداری با من طرف گفت نه مشکلی نیست :D
الان نزدیک به ۹۰ تا بازی داره یعنی داریم:D البته یه یک ماهی هست اصلا آنلاین نشده نگرانش شدم :D
مجبور شدم هورایزن رو ۳۵ پول بدم یه اکانت دیگم اکتیو کنم رو کنسولم :|
بعد آنچارتد۴ فقط حاضرم به لست۲ پول بدم برای من مهم نیست که چی میشه اکانتا چون من بیمه امام رضام :D خودش راضیه طرف :|
اگرم این اکانتا نشد از نظر من کرایه کنید بهترین کاره چون هر چقدرم وقتتون آزاد باشه در سال ۲ با ۳ بازی میاد که ارزش خرید دارن بقیه حیفه پوله
داداش میتونم آی دی psn تو داشته باشم؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

• Like
Reactions: vaan 2

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
دکتر جان و روی هر کنسول چقدر در میاره ؟ تو کشورایی مثله ایران اکانت نباشه. شاید 70 درصد اونایی که کنسوول دارن از جمله خوده منو و خیلیایه دیگه شاید کنسولو نمیخریدیم پس یه سیاسته خوده سونیه و من قول میدم این قضیه مشکلی براش پیش نمیاد
همونطور كه بالا گفتم روي كنسول درامد انچناني ندارن . و خيلي كمه . سود بسيار بالاي شركت ها اكثرا نرم افزاري هست ، چه سوني چه مايكروسافت . واسه همين اكانت هكي هيچ سودي براي سوني نداره . وقتي قراره فردي كه كنسول رو ميخره بازي نخره روش بازي كنه ( هك كنه ) اين براي سوني چه سودي ميتونه داشته باشه ؟ كنسول هم كه گفتم سود انچناني نداره و خيلي كمه اين از سخت افزار و قيمت مشخصه . ولي نرم افزار وحشتناكه درامدش براي غول هاي مثل سوني و ماكرو .

• Like
Reactions: Mprince and mahabad

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
داداش میتونم آی دی psn تو داشته باشم؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk
ali_tarik638
THELASTOFUS_IR
این دومی رو به عشق لست درست کردم فقط هم با این بازی میکنم
اون هلی تاریک هم موقعی بود که عشق پلات کردن بودم مرضش به جونم افتاده بود :D
اگه میخای بازیامو چک کنی اولی با بیش از ۳۰ پلات :D
اگه میخای با هم بازی کنیم دومی که از وقتی لست۲ معرفی شد تو اینم ایشالا تا آخر با همینم دیگه :D

• Like
Reactions: mahabad

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
آپدیت ها همه یکسانن ریجن تاثیری نداره لینک ریجن 2 هم اگه کسی داره بزاره؟

ClaP TraP

کاربر سایت
Oct 5, 2014
460
نام
علی
خب اینجور که میگن مشکلی واسه اکانتا پیش نیومده
بریم هوریزون و لست گاردین رو بزنیم به بدن
:D^:)^:)>-

• Like
Reactions: mahdi-psfan

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
551
نام
Ahmadreza
وقتی آپدیتی هنوز نیومده چطوری میگن هیچ تغییری نکرده؟؟
الان یه سری از اینسایدر ها و کسانی که بتا رو نصب کردن صحت تغییر به وجود اومده رو تایید میکنن حالا الان چندجا دارن بحث میکنن در مورد اینکه هیچ تغییری به وجود نیومده :neutral:
این مساله هم دقیقا مثل تایید دو مرحله ای هست که هکرا میگفتن واقعی نیست و الکیه بعد که دیدن اضافه شد تغییر عقیده دادن
طبق چیزی که متوجه شدم اگر اکانت توی یک کنسول دیگه اکتیو شده باشه بعد از آپدیت پیام گفته شده ظاهر میشه و بعد از اون اکانت دوباره روی کنسول اولی اکتیو میشه . حالا اگه دوباره بخواید از کنسول دوم وارد اکانت بشید مجددا پیام گفته شده نشون داده میشه و اینطوری دیگه امکان اینکه یه اکانت رو بدون اینکه فرد مقابل بفهمه روی یه کنسول اکتیو کرد وجود نداره

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر