خداحافظی با اکانت‌های هکی و ترکیبی PS4

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
upload_2017-3-5_21-55-44.png

دیروز یکی از کاربران وب‌سایت reddit تصویری منتشر کرد که نشان می‌دهد در آپدیت رسمی و جدید کنسول PS4 می‌توان بدون محدودیت شش ماهه‌ای که قبلاً وجود داشت، اکانت خود را از روی یک کنسول PS4 دیگر دی اکتیو کرده و دوباره بر روی کنسول خود اکتیو پرایمری کنید.

با توجه به تصویر منتشر شده، در بخش Active as Your Primary PS4 تغییراتی ایجاد شده است و در صورتی که اکانت شما بر روی کنسول دیگری فعال باشد، گزینه Change to This PS4 ظاهر شده و اکانت از روی کنسول قبلی غیرفعال و بر روی کنسول فعلی فعال خواهد شد.

در صورتی که این موضوع درست باشد و این قابلیت در آپدیت بعدی کنسول PS4 اضافه شود، از این به بعد باید با اکانت‌های هک شده‌ای که با نام اکانت‌های ترکیبی در ایران معروف بوده و به فروش می‌رسیدند خداحافظی کرد.

در ادامه تصویر موردنظر قرار گرفته است.

BwKHTdW.jpg

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
من همچین حرفی نزدم که هر کی اورجینال بازه میلیارده
منی که عشقم بازیه تا ۴- ۵ سال پیش روزی ۳ بازی رو تموم میکردم تاقت اینرو ندارم صبر کنم تا دو سال سونی یه تخفیفی بهم بده
تو همین اجتماعی که حرفشو میزنی اگه در این مورد قانون بود نمیزاشتن اکانتا رو بفروشن
خیلی چیزای دیگه
همونی که درباره اوریج بازی حرف میزنه کل گوشیش با سیستمش از بازیهای و برنامه های کرکی و دزدی و هکی پره بحث اورجینال بازیم میکنید . این بحثا برا ماها نیومده . اینا فقط از خودشون قشنگه
الانم میگم به کسی ربطی نداره من کلا از هکی استفاده میکنم .
اوناییم که اورجینال بازن خوش بحالشون اونا هم به من ربطی نداره
فدای همه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Pyramid Head

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
kayam.jpg

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
چقدر حرص میخوری پسر تو!
در هر صورت از هفته بعد مجبوری فیزیکی بخری حالا به هرکی ربط داره یا نداره deal with it
بعد هم وقتی یکی یه کار اشتباه رو انجام میده حداقلش اینه افتخار نکنه!
هرچند من حدسم اینه شما یکی از اون فروشنده های عزیز و درست کاری که اینقدر ناراحتی!
حرفاتم آدمو یاد اونا میندازه که تا یکی با یه ماشین خوب میبینن میگن دزده! اگه شما درآمدت کمه تلاش کن درآمدت بره بتونی مثل باقی افراد بازی بخری و اکانت دزدی نکنی!
در ضمن دزدی جرم عمومیه و به کل جامعه مربوط میشه نمیشه بگی مربوط نیست
نه داداش نگفتی
حرص خوری از اونی قشنگگه که مغازش پره بازیه فیزیکیه که نمیتونه بفروشه که انشالا بفروشه من حسود نیستیم مثل شماها .شماها که مارو دزد تصور کردید دارید به ماها حسودی میکنید . کجای دنیا دیدید به یه دزد حسودی کنن خخخخخخخخخخ
گوشیو سیستمی که پشتش نشستید نگا کنید بابا .
جمع کنید تورو خدا این خود گول زنی رو

• Like
Reactions: sirwan

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
نه داداش نگفتی
حرص خوری از اونی قشنگگه که مغازش پره بازیه فیزیکیه که نمیتونه بفروشه که انشالا بفروشه من حسود نیستیم مثل شماها .شماها که مارو دزد تصور کردید دارید به ماها حسودی میکنید . کجای دنیا دیدید به یه دزد حسودی کنن خخخخخخخخخخ
گوشیو سیستمی که پشتش نشستید نگا کنید بابا .
جمع کنید تورو خدا این خود گول زنی رو
آره خدایی وضعیتی که گفتی با حقوق یه تومن و اون وضع زندگیت بایدم ملت حسودی کنن بهت:))
=))

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
این پست دقیقا جاش همین تایم و همین مکانه
عالی بود
من نمیدونم چی شده بعضیا مدافع حقوق ناشرین و دیگران شدن
بماند که میشناسم کسانی که هکی میخرن ولی پاشون که به اینجا رسیده 180 درجه چرخیدن :-":-":-"
یا طرف به عمرش دیسک از نزدیک ندیده الان داره شعار فیزیکی فیزیکی میده :D
پایرت هایی که به طرز عجیبی دارن حمایت میکنن از این موضوع منو یاد شب قبل از سهمیه بندی سوخت میندازن :D همه داشتن دیوانه وار بنزین میگرفتن که از فردا برای بنزین آزاد پول ندن ولی به هرکی میرسیدن میگفتن به نظر من که خوبه سوخت مدیریت شه :D
دیتا ها رو بریزید کم کم که آپدیت داره میاد :D

Shabshab

کاربر سایت
Mar 7, 2017
5
سلام
من اکانت هکی استفاده میکنم، کارم از نظر اخلاقی درست نیست ( مثل وقتی که فیلم و سریالی رو دانلود میکنم میبینم)
ولی چون پول ندارم این کار غیر اخلاقی رو میکنم
مثلا 20 هزار تومن میدم بتلفیلد بازی میکنم
پول ندارم 220 تومن بدم و قانونی و اخلاقی بازی کنم.

فرق شما که اورجینال میخرید اینه که فقط شما پولدار ترید
نه با اخلاق ترید و نه قصد احترام گذاشتن و حمایت کردن و این چرت و پرتا رو دارید.

اگر اینجوری بود تمام فیلم و سریالا و آهنگا و نرم افزارها و ... رو باید میخریدید.

الان کسی که یه فیلم رو اورجینال میخره بیاد به شما اعتراض کنه که جرا دانلود میکنید چه جوابی دارید؟

در کل هیچکدوم از این دو گروه نباید به اون یکی اعتراض کنه و امیدوارم مشکلی برای ما هکی خرا پیش نیاد :D

• Like
Reactions: danielo and mahabad

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
حالا این بحثارو بزارید کنار، آخرشم به هیچ نتیجه ای نمی رسید:D
معلوم نیست آپدیت دقیقا کی میاد؟

• Like
Reactions: mahabad

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
آره خدایی وضعیتی که گفتی با حقوق یه تومن و اون وضع زندگیت بایدم ملت حسودی کنن بهت:))
=))
دیدی من مثال گفتم . شماها به در امد مردم هم حسودی میکنید خخخخخ
میدونم تو خونه نشستید و منتظرید از بزرگتر پول تو جیبی بگیرید برید اوریج بخرید
منی که روزی ۱۵۰ تومن میگیرم ماهی میشه ۴.۵ میلیون
ولی نگفتم چون چشم بعضیا درد میافته
توصیه هم‌ میکنم زیاد با خودت درگیر نباش=))=))=))

آخرین ویرایش:

BMW_M3

کاربر سایت
Jan 15, 2016
45
پایرسی با زالو بودن و دزدیدن مال یه بدبخت که ممکنه شرایط مالیش از من و شما هم بدتر باشه فرقش زمین تا آسمونه
هر وقت کنسول کپی خور شد شما استفادش رو ببر مطمئن باشید کسی هم چیزی نمیگه, اما وقتی بی اجازه وارد اکانت مردم که حتی ممکنه ایرانی باشه میشید و مال دزدی استفاده میکنید خواهشا اینجا ژست رونشفکری نگیرید و کلاس نذارید.
این افرادی که هم حرص میخورن و فاز دفاع از مستضعفین و فقرا رو برداشتن همین فروشنده های اکانت و مال دزدی در تلگرامن که به جرائت 90 درصد به سن بلوغ نرسیدن که بفهمن بحث پایرسی و کپی رایت با دزدی و استفاده از اکانت یه شخص حقیقی فرق داره.
به جای حرص خوردن آماده باشید که باید به دوران غار نشینی یا همون آفلاین بازی کردن برگردید=))=))=))

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Madridista

Mir7anA

کاربر سایت
Oct 28, 2008
837
نام
Maj!D
فيفا ميخواستم بخر صبر كردم ٣٠$ شد...
بتلفيلد ميخواستم بخرم صبر كردم ٢٠$ شد...
گيمر بودن پول نميخواد، عشق ميخواد و مهم اينه كه چطوري بتوني با وجدان خودت كنار بياي وگرنه معلومه هر كي هر طور ميخواد ميتونه زندگي كنه.
اينكه استفاده از اكانت هكي نكوهش ميشه فقط بخاطر اينه كه هيچ كس رو نميتوني پيدا كني كه بگه دزدي كار خوبيه؛ كار بد در هر صورت بده!
استفاده از اكانت يه بنده خدا كه ممكنه هر جاي دنيا باشه حتي كشور خودت، مشت محكمي بر دهن استكبار جهاني و ياوه گويان نميزنه و با هيچ تزي حتي تئوري رابين هود هم قابل توجيه نيست.

• Like
Reactions: AMIN-1399F

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,932
با این تفکرات شما انتظار داری ادمم حسابمون کنن ....

اصلا چرا به عنوان سرگرمی گیم رو انتخاب کردی .... گیم بچه بازیه ..به جای وقتی که میزاری سر گیم بزار سر کار و کاسبی پول در بیار ...
گول این بچه مچه ها رو هم که میگم گیم خیلی حال میده رو نخور .. این همش توطیه غربه برای کندن گوشت ملت فقیر ایرانه ..برای اینه که واقعا وقتمون رو هدر بدیم و اونا پیشرفت کنن
جوابی ندارید بیخودی سفسطه نکنید... من نگفتم گیم بچه بازیه اتفاقا خلافشو گفتم. کار کردن هم هیچ ربطی به این قضیه نداره... برای کسایی گفتم که تو سن پایینن و احیانا این اباطیل (لاکچری بازی به هر نحو) ممکنه کاری کنه پول سر این چیزا بسوزونن جای درس و مشق و پیشرفت.
دوما من نه عاشق سیستم خودمونم نه عاشق خارجیا که بخوام دنبال نظریه توطئه بگردم. قضیه خیلی ساده ست: سیستم قانونی ما این جور چیزا رو قانونی میدونه شما هم از این قضیه ناراحتی برو یه کشور که اینا رو دزدی بدونه خودتو راحت کن.
بعد شماها فکر کردید مثلا یه جایی مثل فرانسه یا انگلستان یا هر جای دیگه ای از جوامع غربی (و جدیدا شرقی!) سرانشون شبا میان براتون اشک میریزن که چه کار کنن وضعتون بهتر شه. اینا دنبال کندنن به هر نحو. شده با قرارداد فروختن جنسای بنجلشون باشه (مثلا ماشین و عین خیالشونم نیست میلیونها قربانی بگیره) یا بلوکه اموال به اسم تحریم و جریمه و بدرفتاری و بیحرمتی به اتباع کشورتون و چی و چی. حالا دلیلش به هر علتی هست کاری ندارم و مسلما با دیسک اریج خریدن حل نمیشه.
شما واقعا میخوای پیشرفت کنی فکر الگوبرداری از چیزای مهمترشون باش. اولیش میتونه این باشه که برای دیگران قانون وضع نکنی و دیکتاتور نباشی...
امیدوارم زودتر PS4 هک شه دیگه شاهد این اکانتهای هکی نباشیم...
پ.ن: خوبه اون زمان که دلار هزار تومن و ارزونتر بود جو لاکچری الان ملتو نگرفته بود، وگرنه یه رکوردی چیزی میزدیم! هر چی وضع مملکت بدتر میشه، یه عده برای فخرفروشی بیشتر مجاب به این کارا میشن! طرف کل دندوناش خرابه میاد آیفون میخره و خوشحاله که کپی رایت رعایت میکنه! Only in Iran!

Shabshab

کاربر سایت
Mar 7, 2017
5
پایرسی با زالو بودن و دزدیدن مال یه بدبخت که ممکنه شرایط مالیش از من و شما هم بدتر باشه فرقش زمین تا آسمونه
هر وقت کنسول کپی خور شد شما استفادش رو ببر مطمئن باشید کسی هم چیزی نمیگه, اما وقتی بی اجازه وارد اکانت مردم که حتی ممکنه ایرانی باشه میشید و مال دزدی استفاده میکنید خواهشا اینجا ژست رونشفکری نگیرید و کلاس نذارید.
این افرادی که هم حرص میخورن و فاز دفاع از مستضعفین و فقرا رو برداشتن همین فروشنده های اکانت و مال دزدی در تلگرامن که به جرائت 90 درصد به سن بلوغ نرسیدن که بفهمن بحث پایرسی و کپی رایت با دزدی و استفاده از اکانت یه شخص حقیقی فرق داره.
به جای حرص خوردن آماده باشید که باید به دوران غار نشینی یا همون آفلاین بازی کردن برگردید=))=))=))

فيفا ميخواستم بخر صبر كردم ٣٠$ شد...
بتلفيلد ميخواستم بخرم صبر كردم ٢٠$ شد...
گيمر بودن پول نميخواد، عشق ميخواد و مهم اينه كه چطوري بتوني با وجدان خودت كنار بياي وگرنه معلومه هر كي هر طور ميخواد ميتونه زندگي كنه.
اينكه استفاده از اكانت هكي نكوهش ميشه فقط بخاطر اينه كه هيچ كس رو نميتوني پيدا كني كه بگه دزدي كار خوبيه؛ كار بد در هر صورت بده!
استفاده از اكانت يه بنده خدا كه ممكنه هر جاي دنيا باشه حتي كشور خودت، مشت محكمي بر دهن استكبار جهاني و ياوه گويان نميزنه و با هيچ تزي حتي تئوري رابين هود هم قابل توجيه نيست.

اکانت هکی که استفاده میکنیم به صاحب اصلیش ضرری وارد نمیشه، فقط ظرفیت 3 میشه که عموما مشکلی ندارن و شاید هیچوقت نفهمن
اگر هم بفهمن تو چند ساعت میتونن همه چیشونو پس بگیرن
با این حال کار بدی هست و قابل دفاع نیست، مثل استفاده از نرم افزارای کرک شده

شما ها تا وقتی غیر قانونی دانلود میکنین و از برنامه های کرکی استفاده میکنین حق ندارین از این حرقا بزنین
این تناقض رو نمیدونم تو خودتون چجوری حل میکنید
دزدیدن شی a بده ولی دزدیدن شی b بد نیست؟

شما فقط از زرنگ بودن یه عده دیگه که دارن از این وضعیت سود میبرن میسوزید.

Bey0nd

کاربر سایت
Oct 27, 2015
152
خداحافظ اکانت های هکی ؟ طی چتی که خودم با هکرای روس و اکراینی داشتم از این به بعد اکانت های هکی چندین برابر میشن ، چون محدودیت دی اکتیو 6 ماه برداشته شده ، به زودی شاهد سیل عظیمی از این اکانتا با قیمت خیلی پایین تر نسبت به قبل هستیم ، از طرفی هم با آپدیت جدید طرف میتونه از یه اکانت به صورت بی نهایت ظرفیت 1 تهیه کنه . کلا نون کرکرا و دلالا تو روغنه .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
جوابی ندارید بیخودی سفسطه نکنید... من نگفتم گیم بچه بازیه اتفاقا خلافشو گفتم. کار کردن هم هیچ ربطی به این قضیه نداره...
دوما من نه عاشق سیستم خودمونم نه عاشق خارجیا که بخوام دنبال نظریه توطئه بگردم. قضیه خیلی ساده ست: سیستم قانونی ما این جور چیزا رو قانونی میدونه شما هم از این قضیه ناراحتی برو یه کشور که اینا رو دزدی بدونه خودتو راحت کن.
بعد شماها فکر کردید مثلا یه جایی مثل فرانسه یا انگلستان یا هر جای دیگه ای از جوامع غربی (و جدیدا شرقی!) سرانشون شبا میان براتون اشک میریزن که چه کار کنن وضعتون بهتر شه. اینا دنبال کندنن به هر نحو. شده با قرارداد فروختن جنسای بنجلشون باشه (مثلا ماشین و عین خیالشونم نیست میلیونها قربانی بگیره) یا بلوکه اموال به اسم تحریم و جریمه و بدرفتاری و بیحرمتی به اتباع کشورتون و چی و چی. حالا دلیلش به هر علتی هست کاری ندارم و مسلما با دیسک اریج خریدن حل نمیشه.
شما واقعا میخوای پیشرفت کنی فکر الگوبرداری از چیزای مهمترشون باش. اولیش میتونه این باشه که برای دیگران قانون وضع نکنی و دیکتاتور نباشی...
امیدوارم زودتر PS4 هک شه دیگه شاهد این اکانتهای هکی نباشیم...
پ.ن: خوبه اون زمان که دلار هزار تومن و ارزونتر بود جو لاکچری الان ملتو نگرفته بود، وگرنه یه رکوردی چیزی میزدیم! هر چی وضع مملکت بدتر میشه، یه عده برای فخرفروشی بیشتر مجاب به این کارا میشن! طرف کل دندوناش خرابه میاد آیفون میخره و خوشحاله که کپی رایت رعایت میکنه! Only in Iran!
جوابی ندارید بیخودی سفسطه نکنید... من نگفتم گیم بچه بازیه اتفاقا خلافشو گفتم

دو خط نشده خودت رو نقض کردی

برای کسایی گفتم که تو سن پایینن و احیانا این اباطیل (لاکچری بازی به هر نحو) ممکنه کاری کنه پول سر این چیزا بسوزونن جای درس و مشق و پیشرفت.

نه تنها به عمل ناپسندتون افتخار میکنید .. بالا منبر هم میرید ..رساله هم منتشر میکنید.
نسل جوون هم به قیام علیه استکبار دعوت میکنید ....
موندم چرا میرید این دستگاه های ساخت این استکبار جنایت کار دزد رو میخرید و بهشون سود میرسونید . فقط اگه بازی بخرید باعث میشه اونا پیشرفت کنن و ما بدبخت شیم .

موندم ماشینی که تو ایران , کارخونه ایرانی با کارگر ایرانی میسازه چه ربطی به بقیه کشور های دنیا داره ... بی حرمتی به هموطن و وضع کردن قانون

اصلا چه ربطی به موضوع داره ...

یعنی باید یه مفصر بیاد پست های پرت و پلا و بی معنیت رو تفسیر کنه ...

خداییش من یکی تسلیمم میترسم بحث ادامه پیدا کنه از دست بری

• Like
Reactions: AMIN-1399F

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دیدی من مثال گفتم . شماها به در امد مردم هم حسودی میکنید خخخخخ
میدونم تو خونه نشستید و منتظرید از بزرگتر پول تو جیبی بگیرید برید اوریج بخرید
منی که روزی ۱۵۰ تومن میگیرم ماهی میشه ۴.۵ میلیون
ولی نگفتم چون چشم بعضیا درد میافته
توصیه هم‌ میکنم زیاد با خودت درگیر نباش=))=))=))
دیدی , سر تا پاتون رو دروغ و تزویر گرفته ... فساد از بالای مملکت شروع نمیشه از پایه و ریشه مملکت شروع میشه و همه جا رو میگیره ...
احتمالا شما هم از برادران اکانت فروش هستی که برای توجیح کاراشون و خراب کردن بقیه هم متوسل به این دروغ ها میشید

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر