خاطرات های خوب و جالب وخنده دار شما از بازی ها

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
سلام :d
اینجا شما میتونید خاطرات های خوب و جالب وخنده دار خودتونو از بازی ها تعریف کنید :d

آخرین ویرایش:

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
حودم شروع میکنم:d
یکبار وقتی داشتیم فیفا میزدیم (2012) پا بازیکنه نصف شده بود قد بازیکنه کوتاه شده بود بقیه پاش بر عکس شده بود از یکم اونورترش در اومده بود بیرون بعد میدویدیم انقدر باحال بود نصفه پا هم دنبال بازی کن میدوید :d
این هم عکس برای مثال
34082898653255119070.jpg

:d
حالا نوبت شماست:d

---------- نوشته در 04:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:31 PM ارسال شده بود ----------

:ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic:

M_E_T

کاربر سایت
Mar 9, 2012
147
گلاب به روتون هر وقت ما gow بازی کردیم و به صحنه های حساس که خیچکی نباید ببینه یهویی پدرو مادرو برادر و .... میریختن تو اتاق !! مخصوصا اولاش که 2 تاییش ناچارن لو رفت ولی نکته جالب تو اخرای 2 بود که یارو (اسمش یادم نیست) یه زن گنده ای هست بعد از خواهران تقدیر میکشیش , اونو کشته بودم که یهو مامانم اومد تو اتاق منم سری اتارت زدم و مامانم هم پشت سرم .استاده بود اما یه لحظه به طور شانسی حواسش پرت شد و منم سری دویدم تو اون طونله و به خیر گدشت! :)
تو most wanted هم هر وقت پلیس میگرقتم سری استارت میزدم و ps2 رو خاموش میکردم و دوباره از اول میرقتم! :)

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
گلاب به روتون هر وقت ما gow بازی کردیم و به صحنه های حساس که خیچکی نباید ببینه یهویی پدرو مادرو برادر و .... میریختن تو اتاق !! مخصوصا اولاش که 2 تاییش ناچارن لو رفت ولی نکته جالب تو اخرای 2 بود که یارو (اسمش یادم نیست) یه زن گنده ای هست بعد از خواهران تقدیر میکشیش , اونو کشته بودم که یهو مامانم اومد تو اتاق منم سری اتارت زدم و مامانم هم پشت سرم .استاده بود اما یه لحظه به طور شانسی حواسش پرت شد و منم سری دویدم تو اون طونله و به خیر گدشت! :)
تو most wanted هم هر وقت پلیس میگرقتم سری استارت میزدم و ps2 رو خاموش میکردم و دوباره از اول میرقتم! :)
ps2 رو خاموش میکردی=))

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:59 PM ارسال شده بود ----------

:ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic:

.:KATATONIA:.

کاربر سایت
Apr 22, 2012
554
نام
آرین
یه روز (وقتی کوچیک بودم) داشتم call of duty 1 بازی میکردم :|
بعد یهو جو گیر شدم (رفته بودم تو بازی) /:)
داد زدم "برو اون ور :| :d " بعد یهو به خودم اومد و خودمو جمع و جور کردم :p

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,105
نام
پویان
سلام Gears Of War 1 رو که تموم کردم اون غول وامونده (ژنرال رام رو که کشتم آخه یکی دو روز تو همون لحضه آخر بازی مونده بودم !) هرچی فحش از دهنم در اومود نثارش کردم گفتم بلاخره این غول نره خر پدر... رو جر دام و مرتیکه کثاف... و غیره ! (داد میزدم!)
بهد یک دفعه ای مامانم اومد تو اتاق گفت چته دیوونه آبرومون رو جلوی مهمون بردی ! بعد یادم اومد که مهمون داشتیم (خانواده عمو) آقا خوب شد فحش خ.و.ا.ه.ر و غیره ندادم و گرنه بدبخت میشدم ! بعد رقتم تو اتاق دیدم همه دارند میخندن بهم !
ولی جدا غول خیلی سختی بود !

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
یکدفعه در بازی WWE 12 من و یکی از فامیل هامون داشتیم یکی از مسابقات رو نگاه میکردیم که یکدفعه بر اثر باگ یکی از بازیکن ها پرواز کرد و به هوا رفت و همونجا ایستاد و داشت در هوا راه میرفت!!!!!
یعنی اخر خنده بود :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر