خاطرات های خوب و جالب وخنده دار شما از بازی ها

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
داشتم iv بازی میکردم رفتم کنار یه مرد چاق بهش مشت زدم افتاد دنبالم بعد سریع رفتم تو اتوبان اون بنده خدا هم دنبالم اومد ولی از شانسش یه تاکسی زد بهش رفت اسمون یه سکانس خنده داری شده بود =))
از اون به بعد تفریحم شده بود همین :d
چند تا دیگه هم هست :p

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,352
نام
Matthew
موقع GTA Sanandres فارسی ( فکر کنم برای انگلیسیشم همین طوری بود )

کلا من 4 بار نسخه ی فارسی و 2 بار انگلیسیشو رفتم

موقعی که یه مرحله هست توی شهر اول ( آخراش ) میری روی یک پشت بوم ( قبلش بایدسوییت رو توی یه اتاق پیداکنی - که مامورای FBI ازاون ویژه ها باهات میجنگند )

خلاصه روی پشت بوم که باید اون هلیکوپتر رو بزنی بعدش میای از پله ها پایین

برو بچ میاند - که پشت ماشین هم Smoke هستش

بعد Cj میگه : Smoke اومد گلین ( به ترکی یعنی بیایند ) :))

هیچ وقت یادم نمیره

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
آقا ما داشتیم فیفا 12 بازی میکردیم خطا کردم با یارم یه مرتبه یارم شروع کرد به دویدن داورم دنبالش میدویید که بهش کارت بده و آخر بالاخره بهش کارت داد . صحنش عین این تماشاگر فراری ها شده . نیم ساعت از خنده داشتم میز رو گاز میزدم . ( فیلمش رو هم دارم )

mostafaamiri

کاربر سایت
Feb 3, 2012
793
نام
مصطفی
داشتم iv بازی میکردم رفتم کنار یه مرد چاق بهش مشت زدم افتاد دنبالم بعد سریع رفتم تو اتوبان اون بنده خدا هم دنبالم اومد ولی از شانسش یه تاکسی زد بهش رفت اسمون یه سکانس خنده داری شده بود =))
از اون به بعد تفریحم شده بود همین :d
چند تا دیگه هم هست :p
خوب اونا ها رو هم بگو:d

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
داشتیم با پسر خالم توی کینکت پینگ پونگ بازی میکردیم اومدم اسمش بزم خواستم جو بدم دستو محکم بردم عقب یهو خورد تو دماغ طفل معصوم اونم خون دماغ شد و زد زیر گریه

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
تو Far Cry2 یادتونه که یه سری با ماشین دنبالتون میکردن و یکی هم پشت رگبار ماشین نشته بود؟!
یبار یکی از اینا دنبالم افتاد منم از جاده زدم بیرون و به بیراهه زدم,اونم دنبالم اومد و سرعتش زیاد بود و همینجوری از رو یه تخته سنگ پرید, ماشینش یه دو متر رفت رو هوا,تو این وضعیت او بدبختی که پشت رگبار بود پرت شد از ماشین بیرون و درجا مرد!!:))
راننده هم مثل اینکه اصلا واسش مهم نبود و محل نداد و همینجور داشت دنبال من میکرد!!:d

تو بازی Saint Row 2 هم با ماشین رفتم تو پمپ بنزین یه اتفاقی افتاد که هیچ وقت یادم نمیره!!
پمپ ترکید و ماشین من پرت شد تو هوا,خدا شاهده یه 30 ثانیه ای داشتم تو هوا ملق میزدم با ماشینم و پرت میشدم,تا اینکه اون طرف شهر ماشینم اومد رو زمین!!
هیچی از ماشین نمونده بود ولی شخصیت من سالم از اسکلت ماشین پیاده شد!!:d

آخرین ویرایش:

.:miladamiri:.

کاربر سایت
Oct 19, 2012
1,865
نام
میلاد
تو یادتونه که یه سری با ماشین دنبالتون میکردن و یکی هم پشت رگبار ماشین نشته بود؟!
یبار یکی از اینا دنبالم افتاد منم از جاده زدم بیرون و به بیراهه زدم,اونم دنبالم اومد و سرعتش زیاد بود و همینجوری از رو یه تخته سنگ پرید, ماشینش یه دو متر رفت رو هوا,تو این وضعیت او بدبختی که پشت رگبار بود پرت شد از ماشین بیرون و درجا مرد!!:))
راننده هم مثل اینکه اصلا واسش مهم نبود و محل نداد و همینجور داشت دنبال من میکرد!!:d

تو بازی Saint Row 2 هم با ماشین رفتم تو پمپ بنزین یه اتفاقی افتاد که هیچ وقت یادم نمیره!!
پمپ ترکید و ماشین من پرت شد تو هوا,خدا شاهده یه 30 ثانیه ای داشتم تو هوا ملق میزدم با ماشینم و پرت میشدم,تا اینکه اون طرف شهر ماشینم اومد رو زمین!!
هیچی از ماشین نمونده بود ولی شخصیت من سالم از اسکلت ماشین پیاده شد!!:d
:|
من هم تو یه بازی بود الان یادم نیست اسمش چی بود ماشین اون طرف دنیا اومد پایین وقتی منفجر شد:|

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
داشتم توی gta IV از دست پلیس 2 ستاره فرار میکردم (چون عجله داشتم نمیتونستم موبایل بردارم و چیت بزنم) اواصت راه توی بزرگ راه اومدم چیت بزنم یهو با ماشین تصادف کردم پرت شدم هوا نمیدونم چه باگی بود یه عالمه رفتم جلو بعدش افتادم تو آب :|

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
:|
من هم تو یه بازی بود الان یادم نیست اسمش چی بود ماشین اون طرف دنیا اومد پایین وقتی منفجر شد:|

شرمنده دوست عزیز,به خدا حواس واسه آدم نمیذارن که!!:d
الان دیدم اسم بازی رو یادم رفته بود بنویسم!!=))
منظورم فارکرای 2 بود!!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دیروز رفتم خونه ی پسر خالم دیدم داره با pcش gta san andress بازی میکنه سوار هواپیما توی آسمون بود
منم بدو بدو رفتم enter رو زدم بنده خدا از هواپیما پرت شد پایین من دلمو گرفته بودم داشتم میخندیدم

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
یه بار تو عمرمون رفتیم گیم نت،رفقا داشتن چتلفیلد بازی میکردن.گروه ما داشت میباخت که همه رفقای گروهمون اومدن سوار هواپیما من شدن،منم وسط هوا از هواپیما پریدم بیرون:d

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
ساعت 3 نصف شب بود تازه dead space 2 رو نصب کردم و برا اولین بار رفتم تو بازی شروع کردم بازی که همون اولای بازی یه اتاق بود تاریک و فقط یه چراغ قوه داشتی همین طور که داشتم می رفتم یهو یه تلوزیون کنارم با صدای بلندی روشن شد!!! منم از ترس پریدم بالا و صندلی از زیر پام در رفت با مغز اومدم رو زمین از ترس اینکه کسی از خواب بیدار نشه pc رو مستقیم از برق کشیدم و رفتم تو تخت خواب ولی جاتون خالی تا صبح میلرزیدم !!!!!!!!!!!!!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر