خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
خب من سال سوم راهنمایی معدل خوب تونستم بابام راضی کنم برام ps4 regin 2 بخره رفتیم فروشگاه گفتیم یدونه بدین باندل سکند سان در اورد بازش کرد منم خوشحال شده بودم خلاصه ps4 گذاشت رو میزش برای اپدیتا یه پسره اونجا ps3 داشت اومد انگوشت کشید رو قسمت براق ps4 منم ادم حساسیم اعصابم خورد شده بود ولی خرید ps4 مثل مسکن برام عمل کرد:d دیگه اومدیم تو خونه دکمه ps دسته رو زدم دستگاه روشن شد انفمیس رو بازی کردم همون اولاش که داری اسپری میکشی اونجاشو رد کردم گفتم بذار بازی عوض کنم نمی دونستم با کدوم دکمه cd بیرون میاد خلاصه اولی رو زدیم دستگاه خاموش شد :))

همونجا کنسولشو از پهنا با دسته میکردی تو حلقش تا دیگه انگشت نزن به کنسوله گیمری!!:d

t.a.t.u2003

کاربر سایت
Aug 29, 2007
20
نام
ممل ولی نه از نوع امریکایی
خاطره خاصی که نبود یه ادمی بود خیلی سرش تو کنسول منسول نبود رفته بود ps4 خریده بود بعد گفته بودFTW:d این که به تلویزیون 21 اینچ شهاب من نمی خوره:)) و به دوستم سپرد که بفروشه این دوستم بهم خبر داد منم رفتم تو مغازه رفیقم یه ps vita با متعلقات و یه فروند انچارتد بهش انداختم>:) و مبلغ 450 تومنم نقد دادم واسه کنسولی که اصلا بلوری هم روش نرفته بود بله درست شنیدین بازیم نخریده بود فک میکرد سونی فکتوری کپی خور میده بیرون:)) لول واسش خوشبختانه بازی پیش دوستم بود منم اومدم خونه افتادم به جون هلگان ها حال نزن کی بزن خخخخ

آخرین ویرایش:

ring

کاربر سایت
Mar 26, 2014
69
نام
حجت
یه دو سالی میشد که با هزار مشکل پول جمع میکردم واسه خرید گرافیک و سی پی یو وکلا تو نخ کنسول نبودم و 18سال پی سی باز متعصب بودم یه روز دوستم اومد تو استیم و شروع کرد از کنسول تعریف کردن و حدودا یک ماه طول کشید تا منو راضی کنه که کنسول چیز خفنیه. 4 ماه از انتشار جهانی گزشته بود که شروع کردم بین سایتا تحقیق و به قیمت 1800 از یه سایت سفارش دادم چون شهرستان بودم 50 تومن بابت پول پست دادم که بعدا فهمیدم پول پست 30 تومن میشده و بقیشو فروشنده زده به جیب.آقا سه روز طولانی گزشتو من لحظه شماری میکردم تا مامور پست زنگ درو بزنه ولی خبری نشد.رفتم اداره پست کد رو دادم گفت نیومده.زنگ زدم فردشنده گفت فردا میرسه.فردا شد و دوباره رفتم اداره بازم گفت نیومده و گفتن مطمن یاش که یارو سرتو کلاه گزاشته و پولو بالا کشیده منم خیلی ترسیدم ولی در عین حال چون شنیده بودم که سایتش معتبره ته دلم قرص بود یکم.روز بعد رفتم پست بازم گفت نیومده گفتم ای بابا یعنی چی؟رفت تو یه سیستم دیگه چک کرد دید همون سه روزه اومده و مامور نیووده و برده خونشون این مدت.شماره مامور پستو از رییس پست گرفتم و زنگ زدم بهش گفتم کجایی فلان بسته پیشته؟گفت آره و بیا فلان جا.رفتم دیدم با ماشین اداره زنشو برداشته رفته بازار داره خرید میکنه و بسته ها پشت ماشینه.خلاصه گرفتمو اومدم خونه ولی پول بازی نداشتم بعد مدت کوتاهی بازی کیلزون رو هم خریدم و حسابی حال کردم.ببخشید اگهسرتونو درد اوردم و طولانی شد

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
هله هله:d
من کلا بدبخت بودم....مهر ماه رفتم یه ویتا مونده بود تو خونه انداختم تو ویترین مغازه تا فروش بره...هرکی میومد میگفت 500 یا 600 میگفتم میمیرم ولی 700 میدم...آقا گذشت گذشت....یه طرفی اومد تو مغازه نمی دونم بم چی گفت که 400 دادمش رفت اما پوکیدم تا باقیشو جور کردم و دستگاهو با یه بازی اینفیموس از دبی برام فرستادنb-)
ولی هنوز تا هنوزه نمی دونم چرا ویتا رو 400 دادم...

khoonasham

کاربر سایت
Jun 8, 2013
24
نام
zedbazi
نمیدونم چرا این همه شور شوق این همه هیجان که تا قبل خرید داشتم کم رنگ شدن
نمیدونم چرا بعضی وقتا حس فروختنش میاد سراغم
نمیدونم چرا اولین کنسولی که با جیب خودم کار کردم خریدم الان باید اینجور بشم
همش این نظر از یکی از سایت ها منو مجبور کرد دیگه 1% هم نسبت ب خریدش شک نکنم.

به طور کلی باید گفت، هرچند که می‌دانیم در این دوره و زمانه پول را به زحمت می‌توان پس انداز کرد، ولی واقعیتش این است که PS4 دستگاهیست که ارزش خرج کردن همه‌ی پس‌اندازتان را دارد. کنسول بازی هم چیزی نیست که هر سال بخواهید عوضش کنید، بلکه تا 10 سال دیگر آن را خواهید داشت. تا 10 سال دیگر هم اگر کودک هستید جوان خواهید شد و اگر جوان هستید، پا به سن خواهید گذاشت.

عاشقتم سونی عاشقتم ps4 حتی ی روز هم فروختمت بازم در قلبمی

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: franklin22

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
من اولش x1 خریدم.
چون که من مولتی بازم و xbox live خیلی قدرت مند تر از psn هست.و همینطور دسته x1 بهتر از ps4 هست. و همینطور کینکتش بهتر از کمرا هست.
خب اینا استدلال های من بود تا یه x1 خریدم.
ولی مشکلات از اونجا شروع شد که وقتی یه بازی رو میخواستم بفروشم پیر میشدم.
تعداد x1 دار ها خیلی کمه برای همین برای فروش هر بازی دهنم سرویس میشد.
همینطور برای خرید بازی کارکرده دهنم سرویس میشد.
تا اینکه به این فکر افتادم که x1 رو بفروشم و ps4 بخرم.
چند روزی با خودم کلنجار رفتم . به خودم میگفتم که psn پشیمونت میکنه ها ولی در جواب میگفتم که خب تعویض راحت بازی خیلی خوبه.
خب x1 رو فروختم و الان با ps4 در خدمت شما هستم.
باور کنید حالا این psn دهن من رو سرویس کرده:d
خیلی psn مشکل داره یه اینوایت نمیشه داد با اینکه سرعتم بالاس و پینگم 80 هست.
xbox live عالی بود.
خب حالا هم که ps4 گرفتم ولی باز دلم برای اون دسته خوشدست x1 تنگ میشه:((

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
خب من بر خلاف خیلی ها که نمیدونن جز اولین نفر ها بودیم که ps4 خریدیم البته خیلی شوق داشتیم چون اون موقع مخواستیم 2 تا کنسول بخریم یکی برای خودم و اون یکی برا دوستم سال 2013 یعنی تقریبا 2 سال پیش بود
اون موقع 2500 دو تا شون رو گرفتیم که یعنی ارزون بود سر جمع شد 5 میلیون
بعد از چند وقت بازی با کنسول مشکل اجکت bluray برام پیش اومد که هی بازی رو بیرون پس میداد و ریجن یک بود به یکی از دوستام فروختمش و دقیقا فردای اون روز که فروختمش چون دوستم بلد بود درست کنه درستش کرد و عین روز اولش کار میکرد
بعدش من با پولش رفتم چند ماه بعدش x1 خریدم که هیچ کس نمیدونست و به هیچ کس هم نگفتم چون اگه بگفتم فن بوی ها میریختن سرم :|
اون موقع کسایی که x1 داشتن کم بودن و همه فروشنده ها تعریف ps4 میکردن
بعدش به دلیل امتحانات بازی نکردم خیلی وقت و موقعی که امتحان ها تموم شد رفتم فروختمش و باهاش ps4 ریجن2 ژاپن گرفتم که واقعا تازه حس میکنم ps یعنی چی
بر خلاف خیلی از انتقاد های بی جا واقعا x1 خوب بود اما با ps بیشتر حال کردم
روزی هم که خریدمش متاسفانه فروشنده به زور 200 تومن ازم گرفت و گفت 50 تومن برا گارانتی و 100 تومن برا اپدیت منم چون شوق داشتم مثل خنگا همون جا بودم :| و هی میگفتم باش
تا بالاخره گرفتمش با دو تا بازی یکی tlou و اون یکی gta v
تا حالا هم هیچ مشکلی نداشته
البته هیچ وقت شوق باز کردن کنسول زمانی که 360 گرفتم رو نداشتم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,352
نام
بابک
من اولش x1 خریدم.
چون که من مولتی بازم و xbox live خیلی قدرت مند تر از psn هست.و همینطور دسته x1 بهتر از ps4 هست. و همینطور کینکتش بهتر از کمرا هست.
خب اینا استدلال های من بود تا یه x1 خریدم.
ولی مشکلات از اونجا شروع شد که وقتی یه بازی رو میخواستم بفروشم پیر میشدم.
تعداد x1 دار ها خیلی کمه برای همین برای فروش هر بازی دهنم سرویس میشد.
همینطور برای خرید بازی کارکرده دهنم سرویس میشد.
تا اینکه به این فکر افتادم که x1 رو بفروشم و ps4 بخرم.
چند روزی با خودم کلنجار رفتم . به خودم میگفتم که psn پشیمونت میکنه ها ولی در جواب میگفتم که خب تعویض راحت بازی خیلی خوبه.
خب x1 رو فروختم و الان با ps4 در خدمت شما هستم.
باور کنید حالا این psn دهن من رو سرویس کرده:d
خیلی psn مشکل داره یه اینوایت نمیشه داد با اینکه سرعتم بالاس و پینگم 80 هست.
xbox live عالی بود.
خب حالا هم که ps4 گرفتم ولی باز دلم برای اون دسته خوشدست x1 تنگ میشه:((

اشکال نداره انسان جایز الخطاست :D

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
هرکسی میتونه برداشت خودش بکنه :D

من فکر کنم خرید 4 و فروختن وان باشه!الان اوضاع بهتره ولی چون من دوستی توی لایوه وان ندارم و نمیشه بازی هاش روتعویض کرد باید فور بخرم که انلاین دردسره

- - -ویرایش - - -

نمیدونم چرا این همه شور شوق این همه هیجان که تا قبل خرید داشتم کم رنگ شدن
نمیدونم چرا بعضی وقتا حس فروختنش میاد سراغم
نمیدونم چرا اولین کنسولی که با جیب خودم کار کردم خریدم الان باید اینجور بشم
همش این نظر از یکی از سایت ها منو مجبور کرد دیگه 1% هم نسبت ب خریدش شک نکنم.

به طور کلی باید گفت، هرچند که می‌دانیم در این دوره و زمانه پول را به زحمت می‌توان پس انداز کرد، ولی واقعیتش این است که PS4 دستگاهیست که ارزش خرج کردن همه‌ی پس‌اندازتان را دارد. کنسول بازی هم چیزی نیست که هر سال بخواهید عوضش کنید، بلکه تا 10 سال دیگر آن را خواهید داشت. تا 10 سال دیگر هم اگر کودک هستید جوان خواهید شد و اگر جوان هستید، پا به سن خواهید گذاشت.

عاشقتم سونی عاشقتم ps4 حتی ی روز هم فروختمت بازم در قلبمی

بالاخره فروختی یانه؟یه سال ذهنمو درگیر کرده
چرا تعداد زیادی فور برای فورش هست؟ایراد داره یا به دل نمی چسبه؟تروخدا بگید

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
رفتم پایتخت 4-5 جا بیشتر کنسول واسه فروش نداشتن که نصفشون با گارانتی بود
یه جا پیدا کردم
گرفتم موقع اسکن از بارکد هم که اصلآ اون موقع اینترنت درست کار نمیکرد کلآ خیلی مشکل پیش اومد
فروشنده گفت آپدیت کنم گفتم نه هارد خریدم
اومدم سوار ماشین شدم که بیام خونه یهو وسط راه یادم افتاد که من اصلآ محتویات تو کنسول و نگاه نکردم هیچی وسط خیابون زدم کنار وسایلش و دیدم که سر جاش بود
اومدم خونه تا لباس دروردم آیفون زنگ خورد پیک هاردی که سفارش دادم اورده بود هیچ 340 تومن هم دادم اون اومدم نشستم کنسولو وا کردن
اصلآ هیچ هیجانی نداشتم نمیدونم چرا هم موقع خرید اایفون اینطوری شدم هم الان که خریدم اصلآ خنثی خنتثی یه لحظه پشیمون شدم خریدم گفتم کاش نمیخریدم هی میگفتم حیف اون پول بی زبون که رفتی کار کردی انداختی دور حداقل پسندازش میکردی (اولین کنسولی بود که با پول خودم خریدم /احتمالآ واسه همین بهم نچسبید خرید کنسول ) اصلآ کنسول میخوای چیکار
هیچی ساعت 2:20 تا ساعت 4-4:30 کنسول باز رو تخت بود منم انگار نه انگار نشستم هارد کنسول و وا کردن درست عینه فیلمای آموزشی که میزارن !! زرت همون پیچ اول که واسه کشیدن هارد از رو دستگاست وا نمیشد یه 10 دیقه ور رفتم وا شد رسیدیم به 4 تا پیچ خود قاب و هارد که اون بالای 4-5 ساعت طول کشید پیچ اول 30 ساعت طول کشید
اینقدر صفت بود که دور پیچگوشتی حوله کشیدم که دستم زخم نشه بعد دیدم فایده نداره دستکش زمستونه پوشیدم (از اینا که انگشتا بیرونه) بعد رو اون دوباره دستکش سفید از اینا که زنا میپوشن دستشون نسوزه تو آفتاب خلاصه تا ساعت نزدیک 7 مشغول ور رفتن بودم که از اون 4 تا پیچ 2 تاشو بیشتر نتونستم وا کنم اون دوتای دیگه هم که مونده بود یکیش سوراخ 4 سوی تو پیچ هرز شده بود هی یچ گوشتی میچرخید توش هیچی دستم هم تاول زده بود دیگه زوری نداشتم (عصبانیم بودم هی میگفتم اینا تو این کلیپا چقدر راحت باز و بسته میکنن من چرا نمیتونم) ساعت 7:20 رفتم این کامپیوتری های اطراف اولی رفتم گفت کار ما نیست دومی رفتم پیچ گوشتی گندتر اورده بود هرچی کرد وا نشد سومی رفتم یارو اینطوری کرد
این که پلاستیکیه زد و تند تند درورد منم از خوشحالی و با تعجب زدم بیرون (تعجبم واسه این بود که من پیچ ها رو درورده بودم آهنی بود چطور این میگفت پلاستیکی بود ) رسیدم خونه هارد از تو پلاستیک دروردم که اون یکی هارد وصل کنم دیدم بله اون مغازه دار ابله پلاستیکای پشت پیچارو کنده و اون دوتا پیچ سر جاشه هنوز :d هیچی اینقدر داغ کرده بودم فکرشو بکن از صبح که کنسول و خریدم تا 8:30 شب نتونسه بودم روشنش کنم هیچی از اعصبانیت دل آچار فرانسه اوردم دم باریک گفتم به درک فوقش یه قاب هارد لپ تابی خراب میشه و 4 تا پیچ خلاصه از اعصبانیت کاری که از 4-4:30 شروع کردم و اون دوتا پیچ اذیت کرده بودن تو 5 دیقه وا کردم (اینقدر عصبی شده بودم ) مادرم اومد تو گفت تو هنو ز اینو تازه خریدی دل و رودشو اوردی بیرون هیچ از خوشحالی و فشار زیاد بعد این کار طلب یه چای داغ کردم که خستگی از تنم بره بعد یه استراحت نشستم هارد جدیده رو وصل کردن و چون تنظییم نبود (مچ نبود) سوراخ هارد و قاب هارد ps4 اونم یه 10 دیقه ی زمان برد آخر سر اونو گذاشتم تو قاب نشستم شام خوردن بعد شام پاشدم وصل کردنش به کنسول و قسمت براق هم وصل کردم از رو فلش آپدیت و ریختم اول ارور داد که پیدا نمیشه آپدیت بعد یه 10 دیقه دیدم که اسمه فایل تهش یه 2 داره (چون دوبار دانلود کرده بودم) هیچی الان وصلش کردم
در کمال ناباوری انتظار یه XBL در حد PS3 داشتم که کلآ با منو کنسول حال نکردم
الان هم خاموشه چون اصلآ بازی نخریدم از فردا باید بیفتم دنبال بازی دسته دو

MostafaRezaei

کاربر سایت
May 24, 2013
252
رفتم پایتخت 4-5 جا بیشتر کنسول واسه فروش نداشتن که نصفشون با گارانتی بود
یه جا پیدا کردم
گرفتم موقع اسکن از بارکد هم که اصلآ اون موقع اینترنت درست کار نمیکرد کلآ خیلی مشکل پیش اومد
فروشنده گفت آپدیت کنم گفتم نه هارد خریدم
اومدم سوار ماشین شدم که بیام خونه یهو وسط راه یادم افتاد که من اصلآ محتویات تو کنسول و نگاه نکردم هیچی وسط خیابون زدم کنار وسایلش و دیدم که سر جاش بود
اومدم خونه تا لباس دروردم آیفون زنگ خورد پیک هاردی که سفارش دادم اورده بود هیچ 340 تومن هم دادم اون اومدم نشستم کنسولو وا کردن
اصلآ هیچ هیجانی نداشتم نمیدونم چرا هم موقع خرید اایفون اینطوری شدم هم الان که خریدم اصلآ خنثی خنتثی یه لحظه پشیمون شدم خریدم گفتم کاش نمیخریدم هی میگفتم حیف اون پول بی زبون که رفتی کار کردی انداختی دور حداقل پسندازش میکردی (اولین کنسولی بود که با پول خودم خریدم /احتمالآ واسه همین بهم نچسبید خرید کنسول ) اصلآ کنسول میخوای چیکار
هیچی ساعت 2:20 تا ساعت 4-4:30 کنسول باز رو تخت بود منم انگار نه انگار نشستم هارد کنسول و وا کردن درست عینه فیلمای آموزشی که میزارن !! زرت همون پیچ اول که واسه کشیدن هارد از رو دستگاست وا نمیشد یه 10 دیقه ور رفتم وا شد رسیدیم به 4 تا پیچ خود قاب و هارد که اون بالای 4-5 ساعت طول کشید پیچ اول 30 ساعت طول کشید
اینقدر صفت بود که دور پیچگوشتی حوله کشیدم که دستم زخم نشه بعد دیدم فایده نداره دستکش زمستونه پوشیدم (از اینا که انگشتا بیرونه) بعد رو اون دوباره دستکش سفید از اینا که زنا میپوشن دستشون نسوزه تو آفتاب خلاصه تا ساعت نزدیک 7 مشغول ور رفتن بودم که از اون 4 تا پیچ 2 تاشو بیشتر نتونستم وا کنم اون دوتای دیگه هم که مونده بود یکیش سوراخ 4 سوی تو پیچ هرز شده بود هی یچ گوشتی میچرخید توش هیچی دستم هم تاول زده بود دیگه زوری نداشتم (عصبانیم بودم هی میگفتم اینا تو این کلیپا چقدر راحت باز و بسته میکنن من چرا نمیتونم) ساعت 7:20 رفتم این کامپیوتری های اطراف اولی رفتم گفت کار ما نیست دومی رفتم پیچ گوشتی گندتر اورده بود هرچی کرد وا نشد سومی رفتم یارو اینطوری کرد
این که پلاستیکیه زد و تند تند درورد منم از خوشحالی و با تعجب زدم بیرون (تعجبم واسه این بود که من پیچ ها رو درورده بودم آهنی بود چطور این میگفت پلاستیکی بود ) رسیدم خونه هارد از تو پلاستیک دروردم که اون یکی هارد وصل کنم دیدم بله اون مغازه دار ابله پلاستیکای پشت پیچارو کنده و اون دوتا پیچ سر جاشه هنوز :d هیچی اینقدر داغ کرده بودم فکرشو بکن از صبح که کنسول و خریدم تا 8:30 شب نتونسه بودم روشنش کنم هیچی از اعصبانیت دل آچار فرانسه اوردم دم باریک گفتم به درک فوقش یه قاب هارد لپ تابی خراب میشه و 4 تا پیچ خلاصه از اعصبانیت کاری که از 4-4:30 شروع کردم و اون دوتا پیچ اذیت کرده بودن تو 5 دیقه وا کردم (اینقدر عصبی شده بودم ) مادرم اومد تو گفت تو هنو ز اینو تازه خریدی دل و رودشو اوردی بیرون هیچ از خوشحالی و فشار زیاد بعد این کار طلب یه چای داغ کردم که خستگی از تنم بره بعد یه استراحت نشستم هارد جدیده رو وصل کردن و چون تنظییم نبود (مچ نبود) سوراخ هارد و قاب هارد ps4 اونم یه 10 دیقه ی زمان برد آخر سر اونو گذاشتم تو قاب نشستم شام خوردن بعد شام پاشدم وصل کردنش به کنسول و قسمت براق هم وصل کردم از رو فلش آپدیت و ریختم اول ارور داد که پیدا نمیشه آپدیت بعد یه 10 دیقه دیدم که اسمه فایل تهش یه 2 داره (چون دوبار دانلود کرده بودم) هیچی الان وصلش کردم
در کمال ناباوری انتظار یه XBL در حد PS3 داشتم که کلآ با منو کنسول حال نکردم
الان هم خاموشه چون اصلآ بازی نخریدم از فردا باید بیفتم دنبال بازی دسته دو
شجره نامه :d
چقدر لباس شوشتیی:| (نمیدونم چرا یک هو یاده تبلیغ افغانی افتادم ) چقدر دنگ و فنگ داشتی باو خسته نشدی ؟
منم روز اول مثل تو بودم بعد از خرید بازی به ارزش کنسول پی بردم .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,485
شجره نامه :d
چقدر لباس شوشتیی:| (نمیدونم چرا یک هو یاده تبلیغ افغانی افتادم ) چقدر دنگ و فنگ داشتی باو خسته نشدی ؟
منم روز اول مثل تو بودم بعد از خرید بازی به ارزش کنسول پی بردم .
من الان جنازم اینجاست اینقدر خسته شدم تازه از ساعت 12:30 تا 1:10 تو خیابون دنباله جا پارک بودم
پارکینگ عمومی اون اطراف و بلد نبودم فقط پارکینگ آب و آتش و میشناختم آخرم یه کوچه پیدا کردم و پارک کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر