خاطرات خرید ps4

اگه زمان به عقب برگرده شما بازم PS4 می خرید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    310

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
روز تولدم بود که باندل اینفیمس سکند سان رو گرفتم و اولین تجربم هم بازی اینفیمس بود.حس و حال خاصی داشت بار اول که داشتم بازی میکردم:d

وای نگو داداش!:xوقتی دره جعبه رو باز میکنی و بو می کنی...
وای وای وایی..
گیمرا میدونن من چی می گم!:d

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,985
نام
Mohammad
تازه واچ داگز اومده بود که رو سیستمم به درستی اجرا نمیشد کلا مشکلات نصب و کرک بازیای pc حوصله امو از سر برده بود یهویی به سرم زد خودمو راحت کنم و ps4 بخرم تا بی دردسر بازی کنم.بازی رو جداگانه سفارش دادم کنسول رو هم جدا.کنسول به خاطر مشکلات پست یه چند روز دیرتر رسید واسه همین چند روز فقط دیسک واچ داگز رو نگاه میکردم.:d

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
واقعا هیچ وقت نمیشه ادم دوباره حس اون روزی که برای اولین بار کنسول رو روشن کردی و باهاش بازی کردی رو تجربه کنی . لامصب من تو فضا بودم اقا فضا :D
یادش بخیر INFAMOUS بود بازی خیلی خوبیم بود واس همین خیلی لذت بردم . اما دیدم کسانی که کیلزون گرفتن خورد تو ذوقشون دفعه اول :D

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,342
واقعا هیچ وقت نمیشه ادم دوباره حس اون روزی که برای اولین بار کنسول رو روشن کردی و باهاش بازی کردی رو تجربه کنی . لامصب من تو فضا بودم اقا فضا :D
یادش بخیر INFAMOUS بود بازی خیلی خوبیم بود واس همین خیلی لذت بردم . اما دیدم کسانی که کیلزون گرفتن خورد تو ذوقشون دفعه اول :D
واسه ی من خیلی خوب بود (کیلزون)
چون گرافیک نسل 8 رو دیدم

• Like
Reactions: shahriyar_pc

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دقیقا روزی رو که ps4 خریدم کاملا یادمه

از صبح کلی گشتم هیج جا نداشت بعد رفتم نمایندگی سونی . یادمه اون موقع بازار ریجن 2 خیلی داغ بود همه تب ریجن 2 گرفته بودن اون اوایل :D

بهش گفتم ریجن دو دارید ، بنده خدا اصلا نمیدونست ریجن چیه :| خلاصه سفارش دادم برام عصر بیاره تازه اونم با قیمت 2 میلیون اومدم بیرون از مغازه رفتم طبقه ی بالا دیدم ps4 اورده بود یه مغازه ای

رفتم همون موقع ازش خریدم 1.7 :| همون روز ازش یدونه bl4 هم گرفتم یادمه نزدیک 2 ساعت فقط دهنم از گرافیکش باز مونده بود :|||||||||||

اولش چون تا حالا اصلا با دسته بازی بازی جنگی نکرده بودم همش میزدم به در و دیوار :| ولی بعد 2 ساعت راه افتادم . یادمه فرداش امتحان فیزیک هم داشت که به صورت کاملا طبیعی صفر شدم :D

وقتی ps4 رو از مغازه بالایی خریدم خیلی ریلکس و عادی از جلوی نمایندگی رد شدم اونم مث بز داشت نگام میکرد :D :|

در کل خیلی با ps4 حال کردم ولی تو این چند وقت بخاطر کنکور و یکسری مسایل اصلا نشد باهاش بازی کنم ولی اون تابستون خیلی بهم حال داد با اینفیموس و واچ داگز نمیدونم چرا بعضی ها میگن این

دو تا بازی بد بودن :| والا من که خیلی با هاشون حال کردم ...

Ezio96

کاربر سایت
Sep 30, 2014
445
نام
رامين
پارسال تابستون بعد از كنكور ، چون يكسال بود هيچ بازي نكرده بودم رواني كامل و افسرده شده بودم، دو هفته ي بعد ps4 رو خريدم كه واقعاً من رو نجات داد و به من زندگي بخشيد، اين رو جدي مي گم، اغراق نمي كنم، همين حالا هم وقت استراحت و بيكاري رو فقط با ps4 ميگذرونم، ps4 براي من زندگي هست و من رو به دنياي گيم برگردوند
بلك فلگ و واچ داگز اوّلين بازي هاي ps4 بودن

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

k2napster

کاربر سایت
Oct 13, 2012
66
تازه ايكس باكس رو فروخته بودم و عجيب تو نخ خريد يه PS4 بودم...
قيمت تا ١٧٠٠ اومده بود پايين...
تو پرشين تولز يه نفر يه كاركرده گذاشته بود ١٣٠٠، بهش مسيج زدم و قرار شد برم بيرون ٧٠٠ براش واريز كنم، بعد كه به دستم رسيد بقيشو بدم... كنجكاو شدم بدونم ديگه قبلا چيا فروخته، رفتم تو پروفايلشو شمارشو از توي يه تاپيك قديمي در اوردم، ديدم با شماره اي كه بهم داده فرق داره، زنگ زدم به شماره جديده ديدم كه بعله، پروفايل هك شده و نزديك بود سرم كلاه بره كه به خير گذشت؛ به خاطر همينم بيخيال شدم تا يه هفته بعدش كه تو سايت ديوار يه اگهي بود ١٢٥٠. بنده خدا از دبي خريده بود اورده بود اينجا، بعد كه قيمت بازيا رو ديده بود پشيمون شده بود، دستگاه كلا ١ ساعت روشن شده بود...
اولين بازي هم Infamous بود، چه حالي ميداد...

Sent from my iPhone using Tapatalk

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
یکی دو ماه بود که قصد خرید PS4 رو داشتم ولی میخواستم توی خرداد یا تیر بگیرم . دیروز دیدم دیجیکالا فروش ویژه گذاشته و تخفیف خوبی داده ، دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم و خریدمش . فعلا هم بازی ندارم فقط کنسولو ورانداز میکنم .

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
یکی دو ماه بود که قصد خرید PS4 رو داشتم ولی میخواستم توی خرداد یا تیر بگیرم . دیروز دیدم دیجیکالا فروش ویژه گذاشته و تخفیف خوبی داده ، دیگه نتونستم خودمو کنترل کنم و خریدمش . فعلا هم بازی ندارم فقط کنسولو ورانداز میکنم .

دیجی کالا چه ریجنی میفرسته؟ کنسول باز شده است یا پلمپه؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
دیجی کالا توی فروش شکفت انگیز ریجن 3 رو با قیمت 1249 میفروخت (میشه کفت همون قیمت بازار )
پلمپ هم میفرسته و 7 روز هم تعویض داره !!!

بله کاملا درسته قیمتش همین بود ، منتها من ترجیح میدم حتی شده 50 تومان بیشتر بدم ولی از جای مطمین بگیرم . 1249 هم فکر کنم خیلی خوب بود .
منتها من نمیدونم دقیقا منظور از پلمپ چیه ؟ مگه پلمپ اصلی سونی طوریه که باز بشه مشخصه و نمیشه بازش کرد ؟

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
بله کاملا درسته قیمتش همین بود ، منتها من ترجیح میدم حتی شده 50 تومان بیشتر بدم ولی از جای مطمین بگیرم . 1249 هم فکر کنم خیلی خوب بود .
منتها من نمیدونم دقیقا منظور از پلمپ چیه ؟ مگه پلمپ اصلی سونی طوریه که باز بشه مشخصه و نمیشه بازش کرد ؟

من هر چی ریجن ۲ و ۳ تو بازار دیدم همشون بدون پلمپ هستن ... برای شما برچسب داشت روش ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
پلمپ یعنی باز نشده ! حال میخواد برچسب داشته باشه میخواد نداشته باشه !
اوایل یه برجسب پلمپ هایی بود بعضی ها چسب شفاف بود بعضی ها هم طرح ps روشون بود اما خیلی ها هم بدون برچسب و پلمپ هست

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
من هر چی ریجن ۲ و ۳ تو بازار دیدم همشون بدون پلمپ هستن ... برای شما برچسب داشت روش ؟

یه برچسب شفاف معمولی بود . از دیروز تا حالا ده بارم جعبه رو باز و بسته کردم برچسبه طوریش نشده . اینجوری فکر نکنم بشه پی برد که کنسول پلمپ بوده یا نه .
چون همین طوری که من چند باری جعبه رو باز و بسته کردم خوب هر فروشنده ایی هم میتونه باز و بستش کنه .

ولی کلا چون از دی جی گرفتم خیالم راحته .

Venom Matin

کاربر سایت
Oct 9, 2014
264
نام
متین
خب من سال سوم راهنمایی معدل خوب تونستم بابام راضی کنم برام ps4 regin 2 بخره رفتیم فروشگاه گفتیم یدونه بدین باندل سکند سان در اورد بازش کرد منم خوشحال شده بودم خلاصه ps4 گذاشت رو میزش برای اپدیتا یه پسره اونجا ps3 داشت اومد انگوشت کشید رو قسمت براق ps4 منم ادم حساسیم اعصابم خورد شده بود ولی خرید ps4 مثل مسکن برام عمل کرد:d دیگه اومدیم تو خونه دکمه ps دسته رو زدم دستگاه روشن شد انفمیس رو بازی کردم همون اولاش که داری اسپری میکشی اونجاشو رد کردم گفتم بذار بازی عوض کنم نمی دونستم با کدوم دکمه cd بیرون میاد خلاصه اولی رو زدیم دستگاه خاموش شد :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر