حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
سلام دوستان
من حدودا یک ماهه که ps4 pro خریداری کردم .
برای آپدیت کردن بعضی بازیا مشکل دارم .
به عنوان مثال برای آپدیت بازی fifa 18 که حدودا ۶ گیگ هست ، تا ۱۰ درصد دانلود میشه و بعد متوقف میشه . آی پی و پروکسی رو تغییر دادم نشد ، نت ایرانسل نت همراه اول با قند شکن امتحان کردم نشد ، کابل lan نشد ، ps4 instalise کردم نشد .
روی prepairnig download 10% میمونه و
بعد cannot download file .
کسی تا حالا این مشکلو داشته ؟
راه حلش چیه ؟
مشکل از فیل شدنه

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
چیکارش میشه کرد ؟
یه چند بار پشت سر هم همش resume رو بزن ببین چیزی نمیشه؟ برای من که همیشه چند بار که cannot download می‌زنه و منم پشت سر هم باز Resume رو می‌زنم بالاخره اوکی میشه و تا آخر دانلود می‌کنه.
غیر از اینم دوستان میگن که با شیر کردن وی‌پـی‌ان حل میشه. آموزشش توی انجمن هست اونم.

Mrezmusic

کاربر سایت
Jun 6, 2018
4
یه چند بار پشت سر هم همش resume رو بزن ببین چیزی نمیشه؟ برای من که همیشه چند بار که cannot download می‌زنه و منم پشت سر هم باز Resume رو می‌زنم بالاخره اوکی میشه و تا آخر دانلود می‌کنه.
غیر از اینم دوستان میگن که با شیر کردن وی‌پـی‌ان حل میشه. آموزشش توی انجمن هست اونم.
با vpn هم حل نشد . حتی چند بار rebiuld database و instalise ps4 کردم از اول نصب کردم بازی رو و دقیقا تا ۱۰ درصد پر میشه و cannot download
هرچی هم pause و resume میکنم
Prepairing download 10% میمونه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,810
نام
malek
با vpn هم حل نشد . حتی چند بار rebiuld database و instalise ps4 کردم از اول نصب کردم بازی رو و دقیقا تا ۱۰ درصد پر میشه و cannot download
با adsl هم تست کن.شاید به نت تایپ ایراد میگیره

c@rn@ge

Comedy equals Tragedy plus Time
عضو تحریریه
Apr 2, 2009
1,325
نام
فرنود
می‌دونم که احتمالاً مشکل شما به این ربط نداره، ولی اگه هارد پر باشه و جا نداشته باشه هم ارور cannot download میده. بقیه چیزا رو میشه دانلود کرد؟ فقط آپدیت فیفا رو مشکل دارید باهاش؟
به خاطر این اینو مطرح کردم چون میگید که با همه اینترنتا هم آزمایش کردید و حل نشده، با اینکه خود من با اینترنت td-lte ایرانسل تا حالا چیزی نبوده که باهاش مشکل داشته باشم.

Mrezmusic

کاربر سایت
Jun 6, 2018
4
می‌دونم که احتمالاً مشکل شما به این ربط نداره، ولی اگه هارد پر باشه و جا نداشته باشه هم ارور cannot download میده. بقیه چیزا رو میشه دانلود کرد؟ فقط آپدیت فیفا رو مشکل دارید باهاش؟
به خاطر این اینو مطرح کردم چون میگید که با همه اینترنتا هم آزمایش کردید و حل نشده، با اینکه خود من با اینترنت td-lte ایرانسل تا حالا چیزی نبوده که باهاش مشکل داشته باشم.
بله فقط آپدیت فیفا هست که مشکل داره . چندین بار پاکش کردم بازی رو دوباره گذاشتم install شه و همچنان ارور آپدیت پابرجاست .

herowolf

کاربر سایت
Mar 7, 2010
129
با اینترنت همراه اول دو سه درصد میره جلو بعد قطع میشه چیکارکنم ؟ چطوری وی پ ان رو رو مودم شیر کنم و با adsl اصلا نمیتونم یه بازی رو دانلود کنم یا انلاین بازی کنم

Mehdi.sw

کاربر سایت
Sep 3, 2018
2
اقا منم مشكل can not download دارم براي اپديت ديشب بازي pes 2018 و gta رو گذاشتم اپديت شه pes اپديت شد ولي gta تاوستاش ميرفت ارور ميداد چند بار هم از اول شروع كردم ولي نشد چند وقت پيش هم واچ داگز رو اپديت كردم شد ولي بتل فيلد به همين مشكل خورد و هنوز هم همين مشكل رو داره كسي ميدونه چرا؟؟؟ اينترنتم همراه اول هست dsn 8888

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر