حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
ASUS DSL-AC68U
بهتر از این دیگه پیدا نمیکنی

801A4BC9_9A31_499F_A004_49839771CC8C.png

CEE61052_ADAC_4F82_AFF0_1D3678F33540.png

51954DC8_4965_4404_B2E7_C428E7C6B4A2.png

یسری اپشن‌های گیم مد اضافی هم خارج از بحث وی پی ان و موارد بالا داره

F13848CC_6B84_48E5_8AFD_87C70AA74792.png

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
این مودم قیمتش ۱ میلیونو‌۷۰۰ هست.یه چیزی معرفی کنی که بیشتر بچه ها وسعشون برسه بهتره

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
این مودم قیمتش ۱ میلیونو‌۷۰۰ هست.یه چیزی معرفی کنی که بیشتر بچه ها وسعشون برسه بهتره
درود
دوستمون ظاهرا دنبال بهترین مودم هستن و اشاره به هزینه و .... نکردن و تا جایی که من اطلاع دارم تو ایران ازین مدل بهتر پیدا نمیشه
البته منم ۱۷۰۰ نخریدم. حدود ۲ سال پیش با گارانتی اصلی (ویستا ۳ ساله) خریدم ۷۰۰ تومن
اما متاسفانه الان قیمتها نجومی رفته بالا
حتی همین ۳-۴ ماه پیش هم یکی از دوستان خرید. حدود ۱۱۰۰ تا ۱۲۰۰ اینا بود. اما متاسفانه بازم قیمتش افزایش پیدا کرد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
درود
دوستمون ظاهرا دنبال بهترین مودم هستن و اشاره به هزینه و .... نکردن و تا جایی که من اطلاع دارم تو ایران ازین مدل بهتر پیدا نمیشه
البته منم ۱۷۰۰ نخریدم. حدود ۲ سال پیش با گارانتی اصلی (ویستا ۳ ساله) خریدم ۷۰۰ تومن
اما متاسفانه الان قیمتها نجومی رفته بالا
حتی همین ۳-۴ ماه پیش هم یکی دوستان خرید. حدود ۱۱۰۰ تا ۱۲۰۰ اینا بود. اما مناسفانه بازم قیمتش افزایش پیدا کرد

این اصلا مودم نیست.یه پا کامپیوتره.حتی پردازنده هم داره.کسایی که واقعا مشکل psn دارن با مودم های ۳۰۰ تومنی هم کارشون راه میوفته

• Like
Reactions: iMahmoud

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
این اصلا مودم نیست.یه پا کامپیوتره.حتی پردازنده هم داره.کسایی که واقعا مشکل psn دارن با مودم های ۳۰۰ تومنی هم کارشون راه میوفته
نقریبا ۲ سال پیش برای برادرم یدونه مودم اسوس گرفتم فکر کنم ۲۵۰ شد ( یکم بیشتر یا کمتر دقیقا یادم نیست ولی همین حدودا شد )
اونم دقیقا همین اپشن ست کردن وی پی ان و اوپن وی پی ان رو داره
مدلش رو می‌پرسم و اطلاع میدم

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
نقریبا ۲ سال پیش برای برادرم یدونه مودم اسوس گرفتم فکر کنم ۲۵۰ شد ( یکم بیشتر یا کمتر دقیقا یادم نیست ولی همین حدودا شد )
اونم دقیقا همین اپشن ست کردن وی پی ان و اوپن وی پی ان رو داره
مدلش رو می‌پرسم و اطلاع میدم

سرعت انتقال داده مودمی که گذاشتی ۱.۷۵ گیگابایت بر ثانیست.یعنی اگر این مودم سیم کارت 4G خور بود اصلا نابود میکرد آسفالتم میکند:| ولی اره بچه ها دنبال چیز ارزون ترین مدل اون یکی مودم رو بپرس واسشون

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سرعت انتقال داده مودمی که گذاشتی ۱.۷۵ گیگابایت بر ثانیست.یعنی اگر این مودم سیم کارت 4G خور بود اصلا نابود میکرد آسفالتم میکند:| ولی اره بچه ها دنبال چیز ارزون ترین مدل اون یکی مودم رو بپرس واسشون
اتفاقا قابلیت اتصال سیمکارت و پشتیبانی از LTE هم داره
حتی اپشن Dual WAN هم داره. به اینصورت که هم‌زمان میشه از حالت LTE و ADSL استفاده کرد و در مجموع پهنای باند هردو رو با هم از طریق وایرلس یا پورت لن استفاده کرد
یا مثلا میتونید همزمان از ۲ تا خط رانژه adsl استفاده کنید

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: aliahmadi2 and ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,276
نام
مهدی
اطفاقا قابلیت اتصال سیمکارت و پشتیبانی از LTE هم داره
حتی اپشن Dual WAN هم داره. به اینصورت که هم‌زمان میشه از حالت LTE و ADSL استفاده کرد و در مجموع پهنای باند هردو رو با هم از طریق وایرلس یا پورت لن استفاده کرد
یا مثلا میتونید همزمان از ۲ تا خط رانژه adsl استفاده کنید

کلا خاره مودم هست پس :|

• Like
Reactions: iMahmoud

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
اگه روتر حرفه ای میخواین برین سراغ لینکسیس. به نظرم بقیه برندها به گرد پاش هم نمیرسن

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
لینکسیس من داشتم
اپشن‌های زیادی نداره و در حد بِیسیک هست
ولی تو تجهیزات مخابراتی و..... حرف‌های زیادی برای گفتن داره

amin-farahmand

کاربر سایت
Jun 29, 2017
48
لینکسیس من داشتم
اپشن‌های زیادی نداره و در حد بِیسیک هست
ولی تو تجهیزات مخابراتی و..... حرف‌های زیادی برای گفتن داره

سری های جدیدش واقعا فوق العاده هستن

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
سری های جدیدش واقعا فوق العاده هستن

مودم‌های خوبیه

اما لامذهب خیلی از اپشن‌هارو نداره

مثلا هاردیسک که بهش وصل میکنی فقط تا زمانی میتونی به هارد دسترسی داشته باشی که از طریق وای فای به مودم وصلی و یا نمیتونی از گوشی یا تبلت چیزی انتقال بدی به هاردیسک
ولی به ایسوس هاردو وصل کن و تنظیمات رو انجام بده تمومه. دیگه نیازی نیست حتما به وای فای مودم وصل باشی که بتونی به محتویات هاردیسک دسترسی داشته باشه. هرجای این کره خاکی که باشی میتونی از طریق نت به هاردیسکی که به مودم وصله دسترسی داشته باشی و هر فایلی رو از هاردیسک دانلود کنی یا از گوشی انتقال بدی به هارد
یا مثلا لینکسیس قابلیت Dual WAN نداره و...... و از همه مهمتر مشکل انتن‌دهی هست که متاسفانه اکثر مدلهای لینکسیس ضعف انتندهی دارن. مخصوصا روی باند ۵ گیگاهرتز ( چه مدلهای قدیمی و چه مدلهای جدید )

• Like
Reactions: amin-farahmand

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,811
نام
malek
دوستان هزینه بیخود نکنید.میکروتیک خیلی عالی و ارزونه.الان من تنظیماتی که جناب فرهمند گفته بودن با اون فایل آموزشی که بالاتر گذاشتم یکم بروزتر کردم در کمال حیرت الان یوتوب رو 4k بدون قطعی میبینم.یعنی اینترت الان به این میگن نه اون افتضاح قبلی :)
سری hap حرف نداره
سری hAP

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر