حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
ما باید پیگیر این موضوع باشیم چون چند وقت پیش هم این مشکل بود و بعضی از سرورهای psn قیلترینگ هوشمند!!! فیلتر کرده بود و این مشکل بعضی وقتا پیش میومد و بعضی وقتا درست میشد !! اگر پیگیر نباشیم 1 روز بیدار میشیم میبینیم دیگه نه PSN وصل میشه و نه xbox live.
باید این موضوعات از طریق مدیریت سایت پیگیری بشه و از طرف ایشون با مقامات مسئول مطرح کنن. چون این فیلترینگ احمق خیلی وقتا به اشتباه خیلی از سرورها و لینکها فیلتر میکنه که اگر پیگیر نباشیم برای همیشه فیلتر میمونه و در آینده هم سرورها و لینکهای بیشتری طبق الگوی غلط فیلترینگش فیلتر میکنه!!
این دیگه آخرین تفریح ما تو ایران هستش که برای ما مونده و راحت در دسترس هستش! اگر اینم از دست بدیم و محدودش کنن دیگه کارمون تمومه!!!

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
ما باید پیگیر این موضوع باشیم چون چند وقت پیش هم این مشکل بود و بعضی از سرورهای psn قیلترینگ هوشمند!!! فیلتر کرده بود و این مشکل بعضی وقتا پیش میومد و بعضی وقتا درست میشد !! اگر پیگیر نباشیم 1 روز بیدار میشیم میبینیم دیگه نه PSN وصل میشه و نه xbox live.
باید این موضوعات از طریق مدیریت سایت پیگیری بشه و از طرف ایشون با مقامات مسئول مطرح کنن. چون این فیلترینگ احمق خیلی وقتا به اشتباه خیلی از سرورها و لینکها فیلتر میکنه که اگر پیگیر نباشیم برای همیشه فیلتر میمونه و در آینده هم سرورها و لینکهای بیشتری طبق الگوی غلط فیلترینگش فیلتر میکنه!!
این دیگه آخرین تفریح ما تو ایران هستش که برای ما مونده و راحت در دسترس هستش! اگر اینم از دست بدیم و محدودش کنن دیگه کارمون تمومه!!!
بله موافقم ولی فکر نکنم مدیریت اینکارو انجام بده مثل قبلا

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
این روش اصلا کار نمیکنه با دو تا اینترنت آی پی چندتا کشور اروپایی با پورت 8080 رو زدم باز وسط دانلود قطع میشه

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
یه نکته ی مهم کشف کردم D:
با همین ADSLشاتل خودم میتونم بازی ها رو روی کنسول PS4 PROریجن یک دانلود کنم ولی روی PS4 Slim ریجن دو نمیشه !
الان هر دو کنسول پیشمه

• Like
Reactions: aliahmadi2

AMIN-1399F

خوشا فریاد زیر اب
مدیر انجمن
Oct 29, 2011
5,511
نام
امین
بچها بیان نامه چیزی جمع کنیم ای وضع درست کنن اخه گیم بگیرن ازمون انصافا بریم چیکار کنیم دیگ~X(

اگه قرار بود اینجا مشکل ها با نامه حل شه اینجا ایران نبود.

گیم هم دیر یا زود با چند تا برچسب کارش تموم میشه.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
من نمی فهمم چه طوری وقتی با idm لینکای سونی رو می گیرم راحت تا اخر دانلود می کنه اما همین لینکا رو با همون اینترنت یکسان روی کنسول cannot download می زنه.

Navidsaf

کاربر سایت
Aug 30, 2017
14
از وقتی فریمور ۵/۵۳ اومد وضع من بهتر شد.رو فریمور ۵/۵۳ برای من قبل از شروع دانلود ارور میده. بعد که retry میکنم دیگه بدون مشکل دانلود میکنه

Sent from my SM-T805 using Tapatalk

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
بچها بیان نامه چیزی جمع کنیم ای وضع درست کنن اخه گیم بگیرن ازمون انصافا بریم چیکار کنیم دیگ~X(
خب شمام بیای زیر پیج وزیر بهش بگید مثل ما!! زبونمون مو دراورد! چرا گیمر های ایرانی شدن یه مشت بچه نوب که فقط ps4 میخرن + بازی هکی که بازی افلاین برن!!! حتی نمیدونن انلاین چیه که اینجوری تعداد کم باشه کسی نیاد بگه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر