حل مشکلات در بازی های X360

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من در مرحله ی TEMPALE OF PAIN گیر کردم . بعد از رد شدن از اون چاله ی نیزه ها با CHURCH
در اون طرف چاله باید چکار کنم ، یه اهرم رو زمینه که گروه میگن باید یه سنگ بندازم روش اون سنگه کجاست ، لطفا منو راهنمایی کنید !:(:((:confused:

اگه توجه کنی 2 تا سکوی دیگه هم اونطرف تیغها جایی که دوستان ایستادند هست . خودت روی اون که همونجاست وایسا و بعدش با دستور جا بجاییت یه گروه Alfa روی سکوی سمت چپ اون ور تیغ بفرست و گروه Omega هم روی سکوی سمت چپ اونور تیغ - وقتی سه تا سکو روش پر شد اونوقت پل کنار میره.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با سلام خدمت دوستان
در بازي bioshock تو مرحله olympus heights اون مرحله ايكه اولش رو تخت خوابيده و بچه ها كنارش لي لي بازي مي كنند . اواخر بازي براي باز شدن يه در يه كد چهار رقمي مي خواد من هر كار كردم نتونستم پيدا كنم اگه كسي مي دونه لطفا منو راهنمايي كنه
با سپاس

اگه اون اسانسور رو میگی 5744

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
با سلام
من در بازي Kane & Lynch: Dead Men در مرحله اي كه فكر كنم مرحله دوم باشه اونجاكه يه ماشين و يه نفر باهاش هستش من اسلحه وينجستر رو مي گيرم ولي نمي دونم بايد چكار كنم به هر جا مي رم راهي نيستش فقط تو ساختمون از پله ها بالا و پايين مي رم و هر چي فكر كردم نفهميدم بايد چكار كنم . بدبختي اينكه انگليسي بلد نيستم و نمي دونم كه در هر مرحله چه كارو رو بايد انجام بدم
اگه مي شه يه راهنمايي بكنيد . با تشكر فراوان

آخرین ویرایش:

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
كسي نيست جواب ما رو بده آخا وقتي يه تاپيكي به عنوان حل مشكل بازي هاي مي زنيد بهتره جواب كار برها رو هم بدين
قربونت:laughing:

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
ببخشيد من يه سوال درباره ي Bioshock دارم
من الان توي Farmer market هستم يه جايي كه پر از زنبور هست رو گير كردم
يعني 7 تا چيزو بايد پيدا كني (من پيدا كردم ) ولي الان نميدونم بايد چيكار كنم؟؟؟
لطفا كمك كنيد:p:p:p

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
خب همه چیز که در RT زدن خلاصه نمی شود !
شما باید با پیچاندن آنالوگ راست ، برد و مسافتی که خمپاره پرتاب می کنید را مشخص کنید و با آنالوگ چپ هم طرفی که خمپاره پرتاب می شود را معین کنید.مثلا اگر درست یادم باشد اگر آنالوگ راست را ساعتگرد می چرخاندید زاویه پرتاب بیشتر میشد و اگر پاد ساعتگرد می چرخاندید نوک خمپاره انداز به سمت پایین می آمد.حداکثر 3-4 بار تمرین کنید و بمیرید ، بار بعدی راحت می توانید این قسمت را رد کنید.البته توجه کنید که هر جا تراکم حضور سربازهای آلمانی بیشتر است آنجا خمپاره بیندازید.پس از نابودی اون وانت و افتادن چند درخت سمت چپ و راست تصویر ، ماموریت جدید دریافت می کنید.
در ضمن شما اگر اشتباه نکنم کپچر 7 بازی که Forrest بود هستید و نصف بازی را سپری کردید.

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
لطفا يكي راهنمايي كنه
من توي بازي Bioshock گير كردم
الان رايانو كشتم رفتم مرحله ي بعد :
الان بايد برم توي اسانسور ولي درش قفله و نياز به يه كد 4 رقمي دارم
هر چي كشتم كدو پيدا نكردم لطفا كمك كنيد:confused::confused::confused:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
در Overlord کسی توانسته با این همه پولی که بدست می آورد چیزی بخرد یا کسب کند ؟
من الان در فقر مینیون نوع اول بسر می برم و بشدت به تعداد 10 مینیون محتاجم ولی همه چاله های آنها صفر هستند.

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
در Overlord کسی توانسته با این همه پولی که بدست می آورد چیزی بخرد یا کسب کند ؟
من الان در فقر مینیون نوع اول بسر می برم و بشدت به تعداد 10 مینیون محتاجم ولی همه چاله های آنها صفر هستند.
شما بايد بري به قسمت اول بازي(همون جايي كه چند تا گوسفند بود)
گوسفندا رو بكشي تا بتوني مينيون نوع اولو بدست بياري;)

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
lostplanetرو بازي ميكردم يك جاي بازي ارور ميده ميگه ديسك رو نميتونه بخونه مشكل از چيه ديسكم hpهست؟ ميشه كاري كرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر