حل مشکلات در بازی های X360

Amir-GT

کاربر سایت
Jun 23, 2014
49
نام
Amir
gta v رو كه وقتي نصب ميكنم ميخوام بازي كنم اين ارور ميده the game was restarted due to a problem with the storage device where the game was installed.
please replace the storage device and re-install the game data if issues continue to occur.
ميشه بگيد مشكل از چيه اگه مشكل از فلش لفا بگين كه سريعتر برم يه فلش 16 ديگه بخرم؟

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
gta v رو كه وقتي نصب ميكنم ميخوام بازي كنم اين ارور ميده the game was restarted due to a problem with the storage device where the game was installed.
please replace the storage device and re-install the game data if issues continue to occur.
ميشه بگيد مشكل از چيه اگه مشكل از فلش لفا بگين كه سريعتر برم يه فلش 16 ديگه بخرم؟

فلشو دوباره فرمت کن و دباره نصب کن اگه دوباره این ارور رو داد مشکل از فلشته!
برا منم این ارور میومد بعد رفتم رو فلش دیگه نصب کردم درسته درسته

---------------
پ.ن.: صفحه قبل پرسیدی:
واچ داگزو هم میشه تو فلش نصب کرد و خوبیش اینه که فقط 6.7 گیگ فضا میخاد

Amir-GT

کاربر سایت
Jun 23, 2014
49
نام
Amir
usb 3 هست تازه فهميدم اشكال از چيه اشكال از دي وي دي هست چون تا حالا 4 تا جي تي اي خريدم هر كدوم رو كه نصب ميكنم تو يه جا ريستارت ميشه

KAVEH125

کاربر سایت
Jul 17, 2014
11
سلام!!دوستان من GTA V روی روی دستگام نصب کردم و در حال بازی بودم حدود 30 تا مرحله هم رفته بودم ک بازی یهو ریستارت شد!!بعد از اون هر کاری میکنم وارد بازی نمیشه تا بخش لودینگ ک عکس ها میاد میره ولی از بازی میپره بیرون!!!
قبل از این ک بخش لودینگ بیاد این نوشته میاد!!اوکی ک میکنم لودینگ میاد و بازم ریست میشه!!
http://upcity.ir/images2/37025853821842521470.jpg

Pooya.seven

کاربر سایت
Nov 25, 2017
1
با سلام هدمت دوستان. ديروز فيفا ١٨ رو از بيرون خريداري مردم نسخه ايكس باكس ٣٦٠. برنر مكس هم بوده. موقع رفتن تو قسمت new career كه مي خواي مربي شي يا جاي يه بازكن بازي كني موقع سيو كردن و ذخيره كردن از بازي مي پره بيرون و ارور faild to authorize disk ميده....
نميدونم مشكل از چيه ممنون ميشم راهنماييم كنين...

از كسي هم كه خريدم بازي رو پرسيدم ميگه همه نسخه هاي فيفا١٨ واسه كنسول ٣٦٠ همينجوري ان و اين مساله رو همه دارن. عجيب به نظر مياد اين حرف. ايا اينجوريه واقعا ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر