حل مشکلات در بازی های X360

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
بر بچ کسی میدونه چجوری میشه غول اخر lost planet کشت؟ (توضیح کامل)
اگر منظورت اون رباط هست که باید خدمتت عرض کنم من داشتم با تلفن صحبت میردم و در عرض دو دقیقه کشتمش یعنی میخوام بگم ماست بود ولی سوال که برام پیش اومد این غول کرم را کسی کشته یا نه آخه به پدر هزار تا از این زردا داره

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
علی اون اخر اسپلینتر باید بری اون بالا ها یه اسانسور هست بعد باید بری کار یه عده رو بسازی و بمب رو خنثی کنی

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
علی اون اخر اسپلینتر باید بری اون بالا ها یه اسانسور هست بعد باید بری کار یه عده رو بسازی و بمب رو خنثی کنی

کودوم همونی که درش با اثر انگشت کار می کنه ؟
من هر کاری می کنم می گه هنوز امکان دسترسی نیست دیگه نمیدونم چیکار کنم:confused:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
درود بر شما
من gears of war رو فکر میکنم به اخرش رسیدم الان تو یه قطارم یه قول 100 تنی(:eek:)مشاهده میشه
یه تعداد پرنده هم دورش میچرخن این بابا مثل اینکه بمیر نیست از دوستانی که نامبرده را کشته اند تقاضا
میشود من را یاری کنند

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
درود بر شما
من gears of war رو فکر میکنم به اخرش رسیدم الان تو یه قطارم یه قول 100 تنی(:eek:)مشاهده میشه
یه تعداد پرنده هم دورش میچرخن این بابا مثل اینکه بمیر نیست از دوستانی که نامبرده را کشته اند تقاضا
میشود من را یاری کنند
شما اسنایپر رو در بیار بعد تا میتونی بهش شلیک کن!:) تا پرنده ها از دورش برن(شما شلیک با اسنایپر رو قطع نکن:biggrin1:) تا برسه به نزدیکیت یعنی بچسبه بهت بعد شما رگبار رو بگیر بعد کارش تمومه چند بازی باید بری تا بتونی بکشیش البته بستگی به درجه ی سختی بازیت هم داره!

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
شما اسنایپر رو در بیار بعد تا میتونی بهش شلیک کن!:) تا پرنده ها از دورش برن(شما شلیک با اسنایپر رو قطع نکن:biggrin1:) تا برسه به نزدیکیت یعنی بچسبه بهت بعد شما رگبار رو بگیر بعد کارش تمومه چند بازی باید بری تا بتونی بکشیش البته بستگی به درجه ی سختی بازیت هم داره!
از لطفت ممنونم همیشه من رو کمک میکنی امین جان خیلی ارادت دارم:blushing::love:

virtual30t

کاربر سایت
Jul 5, 2007
1,124
نام
روشن
یه سوال داشتم . بازی Darkness بعد از اینکه وارد دنیای hell (بخش دوم بازی) شدی. و همه رو اون اطراف کشتی باید کجا بری؟ چیکار کنی؟ اگه می شه یه نفر کامل راهنمایی کنه.

play3

کاربر سایت
Dec 15, 2006
368
نام
ميثم
توي توني ه(tony hawks) فكر ميكنم تو ماموريت 3 هست كه بايد سريع بري تو اخرين قسمت اين ماموريت اونجا كه ميگه بايد يه پرش بلند انجام بدي و ميگه بايد زربدر رو با انالوگ چپ نگه داري چيكار بايد بكنم هرچي ميپرم نميشه:confused:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
دوستان من توی splinter cell da مرحله سوم توی مقر jba گیر کردم
هر کاری میکنم اون مکعب رو نمی تونم حل کنم:(
بعد اینکه زمانی که کشتی در حال منفجر شدنه وقتی jam signal رو میزنم emile اون دختره enrica رو میکشه!!
شاید به ایمیل مسعود ارتباطی داشته باشه
لطفا کمکم کنید

shayan360

کاربر سایت
Aug 11, 2007
151
ببخشيدا .بعدا بگيد بين بچه هاي سايت فرق نميذاريد(خطاب به مديران)
اگه من اين تايپو زده بودم تا حالا 100 دفعه اين تايپ قفل شده بود
اين بخش حل مشكلات و راهنمايي كه يه جاي بخصوص تو سايت داره ديگه نيازي به اين تايپ نيست

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
اقا من توی cod4توی مرحله اذربایجان هستم اون 3 تانک روزدم الان 4 دقیقه وقت داده که سوار هلیکوپتر بشم
منتها اینها تعدادشون خیلی زیاده اگه کسی اینجا رو ردکرده کمک کنه لطفا:confused:

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
دوستان تو بازی half life2- episod 2 اونجا که میری روی اون پل که خراب شده چی کار باید کرد؟
از یه تبکش پریدم و وسط پل ماشینها رو انداختم پایین پل اومد بالا حالا دیگه نمیتونم برم تیکه آخرش آخه وسط پل ریخته و با پرش هم نمیشه رسید ؟

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
دوستان تو بازی half life2- episod 2 اونجا که میری روی اون پل که خراب شده چی کار باید کرد؟
از یه تبکش پریدم و وسط پل ماشینها رو انداختم پایین پل اومد بالا حالا دیگه نمیتونم برم تیکه آخرش آخه وسط پل ریخته و با پرش هم نمیشه رسید ؟

بايد بياي سمت عقب پول يك ماشين هستش بايد سوار شي بعد بپري بري طرف ديگه پل تا دختره بياد پيشت:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر