حل مشکلات در بازی های X360

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
دوستان من تو بازي Strangleholdمرحله 2 بعد از قسمت بندر سوار هليكوبتر كه ميشي بايد ادمهايي كه تو كشتي هستن رو بزني من تا يك جايي همرو ميزنم ولي ميرسه يك جا گه وقتي ادما تموم ميشن هليكوبتر حركت نمي كنه!!!!!!!!!!! بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
دوستان من تو بازي Strangleholdمرحله 2 بعد از قسمت بندر سوار هليكوبتر كه ميشي بايد ادمهايي كه تو كشتي هستن رو بزني من تا يك جايي همرو ميزنم ولي ميرسه يك جا گه وقتي ادما تموم ميشن هليكوبتر حركت نمي كنه!!!!!!!!!!! بايد چيكار كنم؟؟؟؟؟؟
فکر کنم یه چیزایی هست که کنار دیوار اینا چسپیده باید اونا رو هم بزنی
در ضمن تازه یادت اومده بازی Stranglehold رو بازی کنی ؟

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA
فکر کنم یه چیزایی هست که کنار دیوار اینا چسپیده باید اونا رو هم بزنی

مرسي:love: نه تازه يام نيومده من چون دارم واسه كنكور ميخونم واسه همين نميرسم بازي ها رو زود تموم كنم اين بازي هم قضيش همينه خيلي وقت پيش خريدمش ول الان دارم بازي مي كنم اي لعنت به اين كنكور كه ما رو از همه چيز عقب انداخت:mad::mad::mad::mad:

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116

مگه هر بازی که میاد باید همون روز اومدنش بازی کرد؟:confused:
یعنی من که تازه 360 خریدم دیگه نباید gow بازی کنم؟!!

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
مگه هر بازی که میاد باید همون روز اومدنش بازی کرد؟:confused:
یعنی من که تازه 360 خریدم دیگه نباید gow بازی کنم؟!!
این همه داره بازی توپ میاد اون وقت بشینی بازی GOW و Starngleghold انجام بدی الان بله که عیب داره اما بعدا مشکلی نداره من از این لحاظ گفتم

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
ول کنید بابا کسایی که 360 خریذن اول برن اون بازی ها خوب قبلی را بکنن همونا قشنگ حالشون را جا میاره این بازی های الان باعث سکته زدنشون میشه به خصوص cod4 را پیشنهاد نمیکنم چون تصور بازی به این خوبی یکم برای کسی که تازه 360 خریده سخته همش شوخی بود در کل هرچی بازی خوب اومده بخرید gow را حتما بخرید بقیش را میدونم ولی این یکی را همیشه اول بازی کنید و تمام بهتره در بارهی کنکور هم بابا این مثبت بازی ها را بزارید کنار به قرآن 4 سال دیگه کنکور هم ور میدارن من که فعلا همهی درس ها را تعطل کردم تا این 6 تا بازی خفن عالی که در حال حاظر اومده تموم کنم

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
ول کنید بابا کسایی که 360 خریذن اول برن اون بازی ها خوب قبلی را بکنن همونا قشنگ حالشون را جا میاره این بازی های الان باعث سکته زدنشون میشه به خصوص cod4 را پیشنهاد نمیکنم چون تصور بازی به این خوبی یکم برای کسی که تازه 360 خریده سخته همش شوخی بود در کل هرچی بازی خوب اومده بخرید gow را حتما بخرید بقیش را میدونم ولی این یکی را همیشه اول بازی کنید و تمام بهتره در بارهی کنکور هم بابا این مثبت بازی ها را بزارید کنار به قرآن 4 سال دیگه کنکور هم ور میدارن من که فعلا همهی درس ها را تعطل کردم تا این 6 تا بازی خفن عالی که در حال حاظر اومده تموم کنم
اخه من چی بگم که 1 ساله نیمه از بازی ها عقبم:((
نمی دونم چجوری این همه بازی های توپی که تو این 1 سال اومدن بازی کنم؟!!!:((:((
با اینکه الان کلی بازی های باحال میاد ولی نمی تونم از بازی هایی مثل prey,vegas,GOW,ICON ..... بگذرم:((

arman_123456

کاربر سایت
Oct 27, 2007
32
وای وای وای ، من که تا قبل از اینکه ایکس باکس بگیرم پی سی بازی می کردم و همه بازی ها رو بازی می کردم ، خداوکیلی به بازی ایکس باکس نمیرسم همشو بازی کنم ، تازه کنکورم ندارم دلت آب :laughing:
هر چی بازی می کنم تمام نمیشن ، هر روز 2 تا بازی می آد. :eek:
خدا یه صبری به همه بده برسن همه رو بازی کنن. آمین

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
من Assassins Creed رو وقتی میذارم توی دستگاه همون اول قبل از این که بره توی بازی گیر می کنه.توی هیچ بازی اینطوری نیست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من توی بازی Extraction Point بازی F.E.A.R Files وقتی ائلین روبات رو میکشی بعد از پله ها میری پاییین به سمت مترو Loading بازی گیر میکنه - 2 بارم عوض کردم -
میشه راهتمایی کنید من این مشکل رو حل کنم ؟
یا یه جایی بگبد من بخرم مشکلم حل شه ؟ NextGen چطوره ؟ این مشکل رو نداره که ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
HELP FOR F.E.A.R Files ..................

من توی بازی Extraction Point بازی F.E.A.R Files وقتی ائلین روبات رو میکشی بعد از پله ها میری پاییین به سمت مترو Loading بازی گیر میکنه - 2 بارم عوض کردم -
میشه راهتمایی کنید من این مشکل رو حل کنم ؟
یا یه جایی بگبد من بخرم مشکلم حل شه ؟ NextGen چطوره ؟ این مشکل رو نداره که ؟

کسی نبود به من کمک کنه ؟
من همچنان منتظرم .

MAMALY_SANDY

کاربر سایت
Apr 29, 2006
262
نام
محمد
دوستان من تو بازی jerico گیر کردم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.
یه جایی هست که delgado (اون گندهه:p) تنهاست و باید از رو آتیش رد بشه دو تا در هست که پشتشون اهرمه ولی هیچ راهی برای باز کردن درها وجود نداره چیکار باید بکنم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من تو بازی jerico گیر کردم اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم.
یه جایی هست که delgado (اون گندهه:p) تنهاست و باید از رو آتیش رد بشه دو تا در هست که پشتشون اهرمه ولی هیچ راهی برای باز کردن درها وجود نداره چیکار باید بکنم.

اگه اشتباه نکنم :
از همونجا برگرد جایی که از پله داشتی میومدی پایین (که بعد رسیدی به این دره که پشتش اهرمه)کنار پله به سمت پایین (یه راه کوچیکه)کنارش تو تاریکی یه راه که باید از اونجا بری.(چراغ قوت رو روشن کن میبینی);)

FARSHIID

کاربر سایت
Nov 28, 2007
4
من در مرحله ی TEMPALE OF PAIN گیر کردم . بعد از رد شدن از اون چاله ی نیزه ها با CHURCH
در اون طرف چاله باید چکار کنم ، یه اهرم رو زمینه که گروه میگن باید یه سنگ بندازم روش اون سنگه کجاست ، لطفا منو راهنمایی کنید !:(:((:confused:

newworld

کاربر سایت
Aug 20, 2007
138
نام
علي حقاني
با سلام خدمت دوستان
در بازي bioshock تو مرحله olympus heights اون مرحله ايكه اولش رو تخت خوابيده و بچه ها كنارش لي لي بازي مي كنند . اواخر بازي براي باز شدن يه در يه كد چهار رقمي مي خواد من هر كار كردم نتونستم پيدا كنم اگه كسي مي دونه لطفا منو راهنمايي كنه
با سپاس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر