حجم عظیمی از بازی ها در راه PS VITA

ایا سونی شکست رو زود هنگام پذیرفت؟

• اره خیلی پتانسیل داشت خیلی زود کنار کشید

• اره باید بیشتر بازی انحصاری می ساخت و تبلیغ می کرد

• نه کارش درست بود

• بیخیال ویتا یعنی می شه PSP 3 بسازه؟

Results are only viewable after voting.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
198765
در حالی که سونی سال هاست که شکست ویتا رو قبول کرده و دیگر حاضر به ساخت نسخه ی سوم کنسول محبوب دستی خود نشد اما طرفداران چند اتیشه این کنسول محبوب بیخیال اون نشدن و با اینکه حتی 20 ملیون نسخه از اون فروخته نشد اما به عنوان فعال ترین کنسول بعد از پایان دوره ی خودش شناخته می شه ویتا در سال های اخیر به خاطر کامیونیتی قوی هکش محبوب تر از قبل هم شده موارد دیگر صفحه نمایش بسیار با کیفیت OLED و صدای استریو و قابلیت استفاده از هر نوع هدفون بلوتوثی(سوییچ PS4 PS5 فقط مدل های مخصوص شرکت برای ان ها کار می کند) قابلیت اجرای تمامی بازی های PS1 PSP یا بازی های RETRO خوش دست بودن و قابلیت حمل بالای اون نیز قطعا بی تاثیر در اون نبودن

حالا به لطف THEFLOW و دیگر هکرها راهکاری برای پورت بازی های PC و بازی های اندروید برای ویتا پیدا شده البته قبلا برخی بازی های کامپیوتر برای ویتا پورت شده بودن از جمله QUAKE یا wolfenstein اما اینبار بازی های بزرگی از جمله GTA 3 یا GTA VICE CITY نسخه کامپیوتر برای ویتا پورت شدن و در کمال ناباوری با رزولوشن NATIVE به همراه نرخ فریم نسبی 60 قابل اجرا هستن حتی این نسخه ها از مادهای PC هم پشتیبانی می کنن و اگر به 30 فریم راضی باشید می توانید کیفیت بازی رو به طرز چشمگیری افزایش دهید

اما کار به اینجا ختم نشده GTA SA به همراه MAX PAYNE نسخه اندروید نیز برای ویتا پورت شدن نسخه مکس پین با بالاترین کیفیت با رزولوشن NATIVE نرخ فریم 60 و بازی GTA SA با رزولوشن NATIVE با کیفیت بالاتر از نسخه ی موبایل با نرخ 30 فریم قابل اجرا هستند
دیروز نیز بازی محبوب GTA CHINA TOWN WARS برای ویتا پورت شد و بازی بعدی BULLY اعلام شده

در ادامه THEFLOW سازنده ی ادرنالین و خیلی نرم افزارهای محبوب دیگر ویتا اعلام کرد در حال پورت بازی های بسیار زیادی(124 عنوان) از اندروید به کنسول محبوب ویتا هست لیست بازی های قابل پورت در زیر اورده شده که بازی های مطرح زیادی از جمله MASS EFFECT/ DEUS EX/DOOM 3 BFG/HALF LIFE 2/ DEAD SPACE/ BULLY ANIVERSARY/ DEAD CELLS/ H.A.W.X/ PORTAL دیده می شود
حالا به لطف این پورت ها بازار خرید و فروش ویتا مجددا داغ شده و کلیپ های ویتا در یوتیوب با استقبال زیادی رو به رو می شود

نظر شما در این باره چیست؟ ایا سونی خیلی زود شکست رو پذیرفت؟ در حالی تنها باید بیشتر صبر می کرد و بازی های بیشتری رو برای ان می ساخت یا شاید مدل های دیگری از ویتا با صفحه نمایش بزرگ تر با قابلیت های بیشتر؟ یا با کار سونی موافق هستید؟
لیست بازی ها:
Android to PSVITA Candidate Ports List

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,340
نام
مــاکــان
نسخه اصلی منتشر شد بالاخره به قدری پیشرفت زیاد بوده که از نسخه 0.1 رسیدن به 1.0
https://dl.coolatoms.org/vitadb/Flycast.vpk
تغییرات:
- Updated to latest upstream version. - Moved to standalone version of the emulator. - Now SMC modes are offered as option (Self Modifying Code Checks). - Added an option to adjust downclock ratio. - Implemented NVMEM support. - Implemented exception handlers. (Faster texture updates code path and faster dynarec code path). - Added possibility to swap between GLES2 (Simple) and GLES3 based shaders. - Added support for multiple mountpoints for roms and cheats (ux0, uma0, imc0, xmc0). - Added optional NEON support in DynaRec. - Moved to kubridge usage for DynaRec implementation. - Updated to latest vitaGL version.
ماکان توی معرفی عکس هایی که گذاشته یکیش کد ورونیکا هست:D
be0b4290c4874681b65366407ef28f3f931927c4120f8af9ba9691875cf15ba9.png

عدد 30 اون بالا گویا همه چیز هست
احسنـــــــــت\m/:x

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
چنتا نکته برای شبیه ساز
یکی اینکه به این نسخه جدید از پلاگین نیاز دارین
Release v0.2 · bythos14/kubridge
ضمن اینکه اگر زیاد پلاگین نصب داشته باشید ممکنه کرش کنه چون مموری زیاد لازم دارم فقط ضروری ها نگه دارید البته من خودم 10 تا پلاگین دارم و بدون مشکل اجرا شد
باید برای اجراش اتوپلاگین پاک کنید به گفته خودش این نرم افزار گند می زنه به ویتا
من ریمن 2 اجرا کرد و اکثرا 60 فریم با رزولوشن نیتیو بهم داد فقط می تونم بگم\m/
بازی ها پال بگیرید بهتره چون 25/50 فریم می شن
بازی ها gdi بگیرید که نخواد از حالت کمپرس خارجش کنه اینطوری بازی بهتر فریم می ده

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
پچ 30 فریم برای بازی سونیک 2
شبیه ساز از چیت و سیو لحظه ای هم به خوبی پشتیبانی می کنه
لیست بهترین بازی های دریم کست بازی هد هانتر Prince of Persia - Arabian Nights Alone in the Dark
18Wheeler Evil Twin Soldier of Fortune از دست ندید

Attachments

• Sonic.Adventure.2.v1.008.2001.Sega.NTSC.US.M5.gdi.zip
    478 bytes · مشاهده: 0
آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,340
نام
مــاکــان
چنتا نکته برای شبیه ساز
یکی اینکه به این نسخه جدید از پلاگین نیاز دارین
Release v0.2 · bythos14/kubridge
ضمن اینکه اگر زیاد پلاگین نصب داشته باشید ممکنه کرش کنه چون مموری زیاد لازم دارم فقط ضروری ها نگه دارید البته من خودم 10 تا پلاگین دارم و بدون مشکل اجرا شد
باید برای اجراش اتوپلاگین پاک کنید به گفته خودش این نرم افزار گند می زنه به ویتا
من ریمن 2 اجرا کرد و اکثرا 60 فریم با رزولوشن نیتیو بهم داد فقط می تونم بگم\m/
بازی ها پال بگیرید بهتره چون 25/50 فریم می شن
بازی ها gdi بگیرید که نخواد از حالت کمپرس خارجش کنه اینطوری بازی بهتر فریم می ده
من دقیقا همین مشکل گیر دادن به Autoplgin داشتم ، هرکاری کردم هم نشد که نشد.
پاکش کردم ، پلاگین هارو کم کردم ، دستی آپدیتشون کردم ، اولویت بندی کردم ، ولی باز این ارور میداد.
خود رین هم نسخه 1.0.1 منتشر کرده ، مشکل حل شده ولی باز سوال میپرسه که مسئولیت با خودتون ، نمیدونم چه گیری میده با اینکه کل برنامه رو از همه جا پاک کردم.
VitaDB by Vita Nuova

الان یک پلاگین اومده برای مخفی کردنش ، با این همه چی اکی شد:
hide-autoplugin

• Like
Reactions: m.a.t

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من دقیقا همین مشکل گیر دادن به Autoplgin داشتم ، هرکاری کردم هم نشد که نشد.
پاکش کردم ، پلاگین هارو کم کردم ، دستی آپدیتشون کردم ، اولویت بندی کردم ، ولی باز این ارور میداد.
خود رین هم نسخه 1.0.1 منتشر کرده ، مشکل حل شده ولی باز سوال میپرسه که مسئولیت با خودتون ، نمیدونم چه گیری میده با اینکه کل برنامه رو از همه جا پاک کردم.
VitaDB by Vita Nuova

الان یک پلاگین اومده برای مخفی کردنش ، با این همه چی اکی شد:
hide-autoplugin
فقط VPK که اتوپلاگین داره رو پاک کن همین خود نرم افزارش من تا پاک کردم پیغامش رفت
از اونجایی که من همیشه دستی پلاگین می دم برام مهم نبود و بعیدم می دونم همچنین ادم مهمی بی دلیل بهش گیر بده
فقط دقت کن ما دو تا اتوپلاگین داریم نسخه 1 با 2 باید جفتش پاک کنی احتمالا یک جایی هنوز داریش
چقدر این شبیه ساز با این اول راهه خوبه من PRINCE ARABIAN با SOUL REAVER هم فول اسپید اجراشون کردم تقریبا هر چیزی هم که یک شبیه ساز عالی نیاز داره اینم داره
اگه بتونه تا 50 درصد دیگه بهبود پرفورمنس ایجاد کنه تقریبا همه بازی ها تاپش عالی اجرا می شن فعلا سونیک ها کندن بازی محبوب من Soldier of Fortune هم کنده اما به راحتی کنترل اسلحه هم روی انالوگ ست کردم چقدر خوب شد
نرم افزار شارپن هم بگیر بذاریدش POINT خیلی همه ی بازی ها شفاف تر می شن PERSONA 4 هم می تونی 720P باهاش بازی کنی 30 ثابت
البته فلای کست برای این بابا نیست اما بسیار عالی برای ویتا پورتش کرده قبلا می گفتن ویتا از پسش برنمیاد چون شبیه ساز چندین برابر منابع بیشتری لازم داره اما اگه اینان PS2 هم بهش اضافه می کنن :D
این THE FL0W یک تنه PS5 هم هک کرد اما چون با سونی همکاری نزدیک داره شیتیلش گرفت منتشرش نکرد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,340
نام
مــاکــان
کد ورونیکا رو تست کردم ، خیلی خیلی بهتر اجرا میشه نسبت به قبل.
ولی بخاطر مشکل صدا و اینکه تو جاهای کمی شلوغ فریم تک رقمی میشه ، اصلا قابل بازی نیست.
اما واقعا جهش خیلی خوبی داشت ، خدا کنه همینطوری ادامه بده.

جدا هیچی مثل یک نسخه از RE رو کنسول دستی حال نمیده.
ورونیکا جزو سنگین ترین بازیهای دریم کست ، اگه این به این خوبی اجرا میکنه پس عملا 80-70 درصد مسیر رو رفته.

امیدوارم همینطور ادامه بده و بقیه بازیها رو هم بهینه کنه.
چون ادامه مسیر احتمالا بکشه به PS2.

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
سلام و درود خدمت دوستان عزیز

خوشحالم که میبینم هنوز یه تاپیک ویتا تو بازی سنتر فعال هست

به همین بهونه یک گریزی بزنم به داستان ویتای خودم و چند خبر جدید از صحنه هکینگ !!!!!

البته اگر اینجا جای مناسبی واسه این حرفا نیست و راضی نیستید خبر رو پاک کنم

احتمالا بعضی دوستان منو یادشون باشه

من یه چند سالی هست که به انجمن سر نزدم ، چون همون چندسال پیش هنگام دستکاری انیمیشن Boot ، ویتام به کل هارد بریک و چراغ نارنجی شد و دیگه هیچ وقت روشن نشد ، حتی منو ریکاوریش هم بالا نیومد ، وقتی میزدم شارژ چراغش فقط نارنجی میموند ، ویتام رو نگه ش داشتم تا روزی که مجددا بتونم روزی زنده ش کنم چون ازش خیلی خاطره داشتم

خوب از اونجا که شرکت سازنده یعنی سونی هیچ ابزار فلش تولزی برای فلش زدن فریمور ویتا منتشر نکرده بود ، تنها یک راه واسه آنبریک کردن ویتاهای بریک شده وجود داشت و اون هم باز کردن کنسول و تعویض مادربرد کنسول بود که من بشدت از اینکار متنفر بودم ، از همین رو به کنسول دست نزدم تا یکی از هکرهای عزیز راه حلی برای این موضوع ارائه بده

ییفان لو موفق شد تمام کلیدهای سخت افزاری ویتای خودشو با موفقیت استخراج کنه و با اون سیستم عامل ویتا رو روی NAND کنسول کپی کنه و مجددا ویتاش رو آنبریک کنه اما مشکل اینجا بود که کلیدهای سخت افزاری هر کنسول با کنسول دیگه متفاوت هست و برای کشف این کلیدها نیاز به دانش تخصصی تو زمینه سخت افزار و تجهیزات گرون قیمت بود از عهده کاربران معمولی بر نمیومد ، از طرفی افشای روش استخراج کلیدها مشکلات حقوقی و زندان در پی داشت به همین دلیل کار بجایی نرسید

سال پیش بود که به یکی از این هکرهای گرامی یعنی به skgleba پیامی دادم و مشکل ویتام رو باهاش مطرح کردم و ایشون هم گفتن که کار رو بر روی ابزار Flash Tools ویتا شروع کردن که با استفاده از این ابزار میشه تمام واحدهای بریک شده سیستم عامل ویتا رو آنبریک کرد و کنسول رو از مرگ نجات داد اما چون دانش کافی در این زمینه نداره فعلا نمی تونه کاری انجام بده

یک سال گذشت و همین ماه پیش بود که skgleba اعلام کرد موفق شده از طریق اینترفیس UART ، بووت اکسترنال رو برای مدل اسلیم ویتا فعال کنه.
این به این معنیه که اگر یک کنسول بریک شده باشه توان بوت از طریق حافظه NAND رو نداره بنابراین ما راهی ایجاد میکنیم تا کنسول بجای بووت از NAND ، از یک حافظه اکسترنال مثل sd2vita بوت شه
به عبارت بهتر ما فایل های اساسی سیستم عامل که باعث بوت سیستم عامل میشن رو داخل یه Micro SD میریزیم و اونو داخل کنسول قرار میدیم ، سپس کنسول براحتی روشن میشه و از مرگ‌ نجات پیدا میکنه ، وقتی هم کنسول روشن شه براحتی میتونیم به حافظه NAND کنسول دسترسی پیدا کنیم و مجددا فایل های سالم سیستم عامل رو جایگزین فایل های آسیب دیده کنیم و کنسول مثل روز اول روشن شه.

این قطعه که شبیه sd2vita هست ، جیگ (jig) نام داره ، جیگ به ما امکان بوت اکسترنال از طریق رم میکرو اس دی رو میده

قراره این امر از دو طریق صورت بپذیره که راه اول باز کردن کنسول و لحیم کاری پین ها هست که اجازه بوت اکسترنال رو میده

اما راه دوم از طریق پرینت بُرد الکترونیکی jig هست که نتیجه ، قطعه ای شبیه sd2vita میشه که حکم اکسیری برای زنده کردن کنسول های مرده رو داره و تو قسمت game card کنسول قرار می گیره و من امیدوارم مورد دوم به حقیقت بپیونده

اگر با jig آشنایی ندارید میتونید jig for galexy s2 رو سرچ کنید تا ببینید چطور گوشی های گلکسی سامسونگ رو آنبریک میکنه

skgleba اعلام کرده که در حال حاضر تونسته از طریق jig ، مدل اسلیم ویتا رو آنبریک کنه و در حال پورت پروتکل UART به مدل ps vita fat و ps tv هست و اعلام امیدواری کرده که تو سال جاری میلادی داکیومنت(مستندات) و فایلهای مرتبط با پرینت بُرد ps vita jig رو منتشر کنه

همچنین هفته پیش skgleba اعلام کرد که در این چند ماهی که ساکت بوده درواقع در حال کار شدید روی چندین پروژه بزرگ بوده که همگی پروژه ها در مراحل پایانی توسعه به سر میبرند که لیست پروژه ها به شرح زیر است :

1 - نسخه جدید enso_ex v5

2 - ابزار fwtool که احتمالا ابزاری برای فلش زدن فریمور روی کنسول هست

3 - ابزار psp2etoi که یک‌ کانفیگور منیج هستش و اجازه کلون کردن واحدهای سیستم عامل رو میده (فعلا معلوم نیست فرق این با مورد 2 چیه)

4 - یک چیزی تُند !!!!!!

گزینه 4 احتمالا یه چیز خیلی خفنی باشه که فعلا روشن نکرده که منظورش چیه😅😅😅

شاید اجرای یک سیستم عامل مجزا روی کنسول در کنار سیستم عامل اصلی !!!

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
در آخر امیدوارم کنسولم رو مجددا بتونم روشن کنم و مجبور به خرید دوباره ویتا نشم چون واقعا خیلی زورم میاد تو این وضعیت قاراش میش اقتصادی پول خرج کنم ، چون ps3 هم می خوام بخرم

هیچ گوشی موبایلی برای من مثل کار کردن با ویتا لذت بخش نبود حتی بنظرم آیفون ۱۳ از نظر زیبایی ظاهری و حتی گیم به گرد پاش نمیرسه ، و بنظرم هیچ کنسول دستی ای هم حقیقتا به زیبایی ویتا نیست حتی سوییچ ، گرچه جدیدا یکی از هکرها به لطف معماری یکسان پردازنده arm ویتا و سوییچ تونسته لایه ای درست کنه که اجازه اجرای سیستم عامل و بازی های ویتا روی سوییچ رو از طریق یک لانچر شبیه آدرنالین میده و تا مدتی بعد منتشر میشه

اما با همه این اوصاف من ترجیح میدم بازی های هر کنسول رو روی همون کنسول بازی کنم نه چیز دیگه ای

قرار بود سونی در صورت موفقیت ویتا ، سیستم عامل ویتا رو برای موبایل هاش عرضه کنه اما حماقت کرد و این کارو نکرد ، ویتا خیلی سیستم عامل زیبا و خفنی داشت و داره
از اندروید و هم از آی او اس هم بشدت زیبا تره

کوچکترین کندی و لگی نداره

عجیبه چرا به این اکوسیستم منحصر به فرد هیچ بهایی داده نشد

گرافیک بازی هاش به حدی بالاست که هنوز که هنوزه هیچ بازی موبایلی گرافیکی تو اون سطح نداره ، نمونه بارزش بازی کیلزون که یه شاهکار گرافیکی بود!!

فکرشو بکنید ، یه پردازنده ۳۲ بیتی ۴ هسته ای که تنها ۳ هسته از ۴ هسته ش فعاله و فرکانس اون ۳ هسته هم روی ۳۰۰ مگاهرتز تنظیم هست ، بازی هایی رو اجرا کنه که پردازنده های ۶۴ بیتی ۸ هسته ای موبایل با فرکانس بالای ۲ گیگاهرتز حتی تو خواب شون هم چنین بازی هایی رو نمیبینن اونم تازه بعد از ۱۰ سال !!!! .... خیلی حرفه

من خوشحالم هرگز گول نخوردم 3ds یا آیفون بخرم و رفتم مستقیم ویتا خریدم
حتی در مورد سوییچ هم چنین نظری دارم چون واقعا سلیقه م با بازیهای نینتندو جور نیست و هکش هم اذیتیه از طرفی تمام بازیهاش مثل بنز روی شبیه ساز اجرا میشه

جالبه همه چقدر زدن تو سر این کنسول و گرافیک بازی های موبایل رو با گرافیک ویتا برابر میدونستن!!! حتی ماست وانتد موبایل رو با ویتا مقایسه میکردن و نسخه موبایل رو با گرافیک بهتر میدونستن !!! در حالی که حقیقتا اینطور نبود و مال ویتا خیلی جزئیات بیشتر و بافت های بهتری داشت و یه پورت کامل بود

جالبه من از وقتی ویتا دستم گرفتم هنوز که هنوزه بازی های موبایل نه تنها واسم هیچ ارزشی ندارند بلکه بنظرم بشدت گرافیک و گیم پلی داغون و خشکی هم دارن و بنظرم تمام اون قضاوت ها غیرمنصفانه بود

وقتی مدل فت کنسول رو تو دستت میگیری و روشنش میکنی و صدای موزیک پس زمینه ویتا پخش میشه واضحه که با یه محصول کاملا خاص طرفی که هیچ گوشی موبایلی چنین حسی رو بهت نمیده

آنقدر بازی هم داره که هیچ وقت خسته نشی ازش چه بازیهای خودش چه بازیهای psp و ps1 و رترو

جالبه وقتی ویتام سالم‌ بود حتی فایل های pdf رو ‌هم روی ویتا میخوندم!!!

چون از هر لحاظ زیبا و خاص بود

اگه سونی ps vita 2 رو عرضه کنه و از نظر مالی مشکل نداشته باشم قطعا به فکر خریدش میفتم

یک خبری هم جدیدا اومده که سونی خط تولید پردازنده های ۶ نانومتری رو برای یک مدل خاص از ps5 آغاز کرده که بعضی ها گمانه زنی کردن مدل اسلیم در راهه

اما با توجه به ابعاد ۶ نانومتر ، بنظرم این متعلق به یک‌ کنسول دستی میتونه باشه ، چون الان چیپ های ۶ نانومتری روی موبایل ها عرضه میشن نه دسکتاپ !!!

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
بله یادمونه
ویتا تازه هک شده بود خبر ها و آموزش ها هک ویتا میزاشتی و راهنمایی میکردی دوستان برای هک ویتا
که یکهو ناپدید شدی جوری که انگار از ابتدا نبودی ☺️

اونجوری که متوجه شدم انگار کلا بازیسنتر بیس از حد خلوت شده و خیلی ها نیستن ، منم با خودم قرار گذاشته بودم ویتا آخرین کنسولم باشه و بعدش کلا از گیم بزنم بیرون ولی هر چی گذشت مشکلات و دغدغه های زندگی بدجور ذهنم رو درگیر کرد ، طوری که یه آن بخودم اومدم دیدم دیگه اصلا از زندگی لذت نمیبرم ، همین شد گفتم به این فروم نوستالژیک یه سری بزنم بلکه کمی مشکلات زندگی فراموشم شه ...

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بالاخره بازی dead space برای ویتا پورت شد نه تنها با تاچش می شه بازی کرد بلکه با انالوگ و دکمه ها هم می شه کاری عجیب چون نسخه موبایلی این بازی از دسته پشتیبانی نمی کرد شایدم نسخه xperia ش می کرد یادم نیست
c2ce5d079bc68e7b0db5f7eb6fa8722f1921156cf73df7b62e0e52180e9889ea.png

بازی های spelanky با final fantasy 4 ay remake هم پورت شدن
بازی بعدی سایبریا یک هست اگر بشه دوبله دارینوس هم بهش اضافه کرد محشر می شه:D

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
دوستان یک خبر خیلی جالب :

یکی از برنامه نویس های ویتا به نام «پیکسل باتز» تونسته موتور بازی سازی آنریل انجین 3 رو روی کیت توسعه ویتا بیاره و تو ویدیویی که منتشر کرده تونسته یک دموی گرافیکی رو هم که با این موتور ساخته شده روی کیت توسعه ویتا اجرا کنه ، البته یکم بعضی جاها گلیچ و مقدار کمی لگ هم داره ولی بنظر میاد تو نسخه اولیه حداقل ۳۰ فریم ثابت رو داره ولی مطمئنم یک مقدار روش کار کنن اینها هم برطرف میشه ، گرفیکش هم جالب بود

یه چیز جالب یا خنده دار اینکه جناب پیکسل باتز یجا گفته بود میتونه بازی Gears Of War 3 رو برای ویتا پورت کنه و اینکار از لحاظ تئوری شدنیه و فقط به زمان نیاز داره ، جالبتر اینکه یک ویدیو از آیکون نصب شده گیرز آف وار 3 رو روی ویتاش نشون داد که ثابت کنه در حال کار روی این پروژه هست ولی نمیدونم حرف مفت داره میزنه یا واقعا میشه

ahmad766667

کاربر سایت
Jan 27, 2015
275
بالاخره بازی dead space برای ویتا پورت شد نه تنها با تاچش می شه بازی کرد بلکه با انالوگ و دکمه ها هم می شه کاری عجیب چون نسخه موبایلی این بازی از دسته پشتیبانی نمی کرد شایدم نسخه xperia ش می کرد یادم نیست
c2ce5d079bc68e7b0db5f7eb6fa8722f1921156cf73df7b62e0e52180e9889ea.png

بازی های spelanky با final fantasy 4 ay remake هم پورت شدن
بازی بعدی سایبریا یک هست اگر بشه دوبله دارینوس هم بهش اضافه کرد محشر می شه:D
بنظرم dead triger و شادوگان هم کاندیدهای خوبی واسه پورتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر