حجم عظیمی از بازی ها در راه PS VITA

ایا سونی شکست رو زود هنگام پذیرفت؟

• اره خیلی پتانسیل داشت خیلی زود کنار کشید

• اره باید بیشتر بازی انحصاری می ساخت و تبلیغ می کرد

• نه کارش درست بود

• بیخیال ویتا یعنی می شه PSP 3 بسازه؟

Results are only viewable after voting.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
198765
در حالی که سونی سال هاست که شکست ویتا رو قبول کرده و دیگر حاضر به ساخت نسخه ی سوم کنسول محبوب دستی خود نشد اما طرفداران چند اتیشه این کنسول محبوب بیخیال اون نشدن و با اینکه حتی 20 ملیون نسخه از اون فروخته نشد اما به عنوان فعال ترین کنسول بعد از پایان دوره ی خودش شناخته می شه ویتا در سال های اخیر به خاطر کامیونیتی قوی هکش محبوب تر از قبل هم شده موارد دیگر صفحه نمایش بسیار با کیفیت OLED و صدای استریو و قابلیت استفاده از هر نوع هدفون بلوتوثی(سوییچ PS4 PS5 فقط مدل های مخصوص شرکت برای ان ها کار می کند) قابلیت اجرای تمامی بازی های PS1 PSP یا بازی های RETRO خوش دست بودن و قابلیت حمل بالای اون نیز قطعا بی تاثیر در اون نبودن

حالا به لطف THEFLOW و دیگر هکرها راهکاری برای پورت بازی های PC و بازی های اندروید برای ویتا پیدا شده البته قبلا برخی بازی های کامپیوتر برای ویتا پورت شده بودن از جمله QUAKE یا wolfenstein اما اینبار بازی های بزرگی از جمله GTA 3 یا GTA VICE CITY نسخه کامپیوتر برای ویتا پورت شدن و در کمال ناباوری با رزولوشن NATIVE به همراه نرخ فریم نسبی 60 قابل اجرا هستن حتی این نسخه ها از مادهای PC هم پشتیبانی می کنن و اگر به 30 فریم راضی باشید می توانید کیفیت بازی رو به طرز چشمگیری افزایش دهید

اما کار به اینجا ختم نشده GTA SA به همراه MAX PAYNE نسخه اندروید نیز برای ویتا پورت شدن نسخه مکس پین با بالاترین کیفیت با رزولوشن NATIVE نرخ فریم 60 و بازی GTA SA با رزولوشن NATIVE با کیفیت بالاتر از نسخه ی موبایل با نرخ 30 فریم قابل اجرا هستند
دیروز نیز بازی محبوب GTA CHINA TOWN WARS برای ویتا پورت شد و بازی بعدی BULLY اعلام شده

در ادامه THEFLOW سازنده ی ادرنالین و خیلی نرم افزارهای محبوب دیگر ویتا اعلام کرد در حال پورت بازی های بسیار زیادی(124 عنوان) از اندروید به کنسول محبوب ویتا هست لیست بازی های قابل پورت در زیر اورده شده که بازی های مطرح زیادی از جمله MASS EFFECT/ DEUS EX/DOOM 3 BFG/HALF LIFE 2/ DEAD SPACE/ BULLY ANIVERSARY/ DEAD CELLS/ H.A.W.X/ PORTAL دیده می شود
حالا به لطف این پورت ها بازار خرید و فروش ویتا مجددا داغ شده و کلیپ های ویتا در یوتیوب با استقبال زیادی رو به رو می شود

نظر شما در این باره چیست؟ ایا سونی خیلی زود شکست رو پذیرفت؟ در حالی تنها باید بیشتر صبر می کرد و بازی های بیشتری رو برای ان می ساخت یا شاید مدل های دیگری از ویتا با صفحه نمایش بزرگ تر با قابلیت های بیشتر؟ یا با کار سونی موافق هستید؟
لیست بازی ها:
Android to PSVITA Candidate Ports List

آخرین ویرایش:

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
4da0f23fc62808aeaa2a040c393d520c5a2b6a9c5d18909609a854043c274439.png

بالاخره یک پلیر درست و حسابی برای ویتا عرضه شد
MVPlayer v.1.0
داداش الان ارزش داره بخرم؟ قبلا psp داشتم اینم زمان خودش اینقدر گرون بود نخریدم

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
داداش الان ارزش داره بخرم؟ قبلا psp داشتم اینم زمان خودش اینقدر گرون بود نخریدم
حرف نداره من هر شب باهاش بازی می کنم بگیرین نهایت خوشتون نیومد همون قیمت می فروشین اما بعد از خریدش کلی یوتیوب کلیپ هست ببینید هم یاد می گیرید چی کارا می شه باهاش کرد تقریبا همه کاری می شه باهاش کرد کلی پلاگین مفید داره فریم و درصد باتری نشون بده اورکلاکش کنید هسته 4 فعال کنید همه ی بازی ها الان چیت دارن با کلی چیز دیگه
خوبی چیت ویتا اینکه می شه در لحظه خاموش روشنش کرد
بازی ها هم مشابه psp هر زمان از هر جا خاموش کنید نگهش می داره
تمامی بازی های psp هم با فی لتر شارپنینگ چیزی شبیه fsr با چیت می شه اجرا کرد جالبه توی همین سال 2022 داره هم برای psp هم برای ویتا هنوز چیت جدید میاد یا چیت ها اپدیت می شن
بازی های ps1 هم همشون اجرا می شن
بازی های psp ps1 هم کیویک سیو دارن عین شبیه ساز هم انالوگ دوم برای بازی های مطرحش پچ کردن که دوربین بازی ها باهاش کنترل بشه
بقیه بازی های قدیمی هم با retroarc می تونید بازی کنید هنوزم داره اپدیت جدید براش میاد

من بعدا یک کلیپ از بازی های خودمم می ذارم بازی های خود ویتا که نشون بدم با عمر کوتاهش چقدر بازی خوب برای بازی کردن داره
الان با 3 تا 4 میلیون می تونید یک تمیز هک شده دائمی اولدش بخرید اولد تنها مزیتش اولد بودنشه با کیفیت ساخت بهترش

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,494
نام
مهدی
حرف نداره من هر شب باهاش بازی می کنم بگیرین نهایت خوشتون نیومد همون قیمت می فروشین اما بعد از خریدش کلی یوتیوب کلیپ هست ببینید هم یاد می گیرید چی کارا می شه باهاش کرد تقریبا همه کاری می شه باهاش کرد کلی پلاگین مفید داره فریم و درصد باتری نشون بده اورکلاکش کنید هسته 4 فعال کنید همه ی بازی ها الان چیت دارن با کلی چیز دیگه
خوبی چیت ویتا اینکه می شه در لحظه خاموش روشنش کرد
بازی ها هم مشابه psp هر زمان از هر جا خاموش کنید نگهش می داره
تمامی بازی های psp هم با فی لتر شارپنینگ چیزی شبیه fsr با چیت می شه اجرا کرد جالبه توی همین سال 2022 داره هم برای psp هم برای ویتا هنوز چیت جدید میاد یا چیت ها اپدیت می شن
بازی های ps1 هم همشون اجرا می شن
بازی های psp ps1 هم کیویک سیو دارن عین شبیه ساز هم انالوگ دوم برای بازی های مطرحش پچ کردن که دوربین بازی ها باهاش کنترل بشه
بقیه بازی های قدیمی هم با retroarc می تونید بازی کنید هنوزم داره اپدیت جدید براش میاد

من بعدا یک کلیپ از بازی های خودمم می ذارم بازی های خود ویتا که نشون بدم با عمر کوتاهش چقدر بازی خوب برای بازی کردن داره
الان با 3 تا 4 میلیون می تونید یک تمیز هک شده دائمی اولدش بخرید اولد تنها مزیتش اولد بودنشه با کیفیت ساخت بهترش
خوب االان کدوم مدل رو بخرم مدل فت یا اسلیم؟

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,376
فک کنم فتش بهتره چون صفحه نمایشش oled هست در حالی که slim ای پی اس ال سی دی هست البته مطمین نیستم از بابت خرابیم نمیدونم مدلای fat خرابیشون بالاست یا نه ولی تا حالا چیزی در مورد خرابیه کنسول vita به گوشم نخورده بعد همون فتش هم دو مدل داره یه مدل فقط وایفای داره و یه مدل بهتر داره که هم وایفای داره هم جای سیمکارت حالا به چه دردی میخوره اون جای سیم کارت و ارزش هزینه اضافه کردن رو داره یا نه رو متاسفانه اطلاع ندارم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,091
نام
مــاکــان
مدل fat صفحه نمایش بهتری داره و تا حدی شکیل تر هست و تا حدی میشه گفت کیفیت ساخت بهتری داره(استفاده از فلز و...).
مدل اسلیم قطر کمتری داره، سبک تر هست و تا حدی خوش دستر هست, این مورد تو ساعات متوای بازی کردن خودش بیشتر نشون میده
کابلش هم برخلاف فت usb معمولی هست که چیز خوبیه.

اسلیم ظرفیت باطری بیشتری داره(تا 2برابر بیشتر) که خب خیلی میتونه مهم باشه.
=======
در مورد خرید و به دنیای بازیهایی که میتونی روش بازی کنی اصلا شک نکن، مخصوصا با توجه به قیمتش.
من اولین jrpg عمرم با ویتا بازی کردم(persona 4 golden) .
جدای اینکه علاقم به jrpg رو مدیون ویتا+p4 هستم.میتونم بگم بعد این بازی بود که چندین برابر بیشتر عاشق ویتا شدم.
طوری که رفتم نسخه های قبلیش هم روش خریدم.
طوری که اصلا تو کتم نمیره این بازیهارو روی pc بازی کنم.
شاید باورت نشه اخیرا p5 رو با Rpcs3 ریموت پلی روی ویتا بازی کردم، دیگه خودت حساب کن.

چند سال اخیر هم بعد اینکه کرکش کردم تازه تمام ظرفیتهاش برام مشخص شد.
================
مدل سیمکارت خور نخر، هیچ کارایی نداره.
چون 3g هست و اینجا کارایی نداره.(من خودم fat 3g دارم)

فقط اگه خریدی و کرکش کردی چون رم های خودش اگه پیدا بشه، وحشتناک گرونن.
حتتما بگرد sd2vita هم براش بخر که مشکل فضا نداشته باشی.

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,876
نام
حسين
سلام
دوستان عزیز. تروفی سینک کردن با ویتای کپی خور باعث بن شدن اکانت PSN نمیشه؟! :D
من یه سرچ توی نت زدم به موردی بر نخوردم.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,091
نام
مــاکــان
سلام
دوستان عزیز. تروفی سینک کردن با ویتای کپی خور باعث بن شدن اکانت PSN نمیشه؟! :D
من یه سرچ توی نت زدم به موردی بر نخوردم.
نه خیالت راحت هیچ موردی نداره.
منم ندیدم کسی بن شه، خودم هم یکسره با اکانت اصلیم وصلم و از همه چیش استفاده میکنم.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224

تیم pgteam گفته به زودی mine craft enhanced برای ویتا منتشر می کنه و توی کلیپ کوتاهش به نظر میاد گرافیک خیلی پیشرفت کرده چنتا عکس هم منتشر کرده که تفاوت خیلی زیاد شده
این بازی معدود بازی ویتا هست که انلاینش همچنان فعاله و پلیر هم داره

omega-strike_68232.jpg

اینم پورت بازی omega strike برای نسخه pc هست که من نسخه تبدیل شده لینکش می ذارم فقط کپی کنید همین نیازی به ساختن نیست فرمتش اگه زیپ هست به vpk تغییرش بدید نصبش کنید
MediaFire

این 2 تا بازی هم دارن روش کار می کنن فعلا فریم ریت جالبی نداره اما گفتن فیکس می شه
capsule_616x353.jpg

capsule_616x353.jpg

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
game.png
دیگه همین مونده بود که بازی Fahrenheit هم برای ویتا پورت کنن نسخه ریمستر بازی برای ویتا توسط استاتید اعظم Rinnegatamante & TheFloW پورت شده
من نمی دونم چطوری این بازی ها رو اینا پورت می کنن این بازی ها از بازی های خود ویتا گرافیکشون بیشتره(فقط با 3 تا هسته 500 مگاهرتزی ارم)
همشونم دارای رزولوشن نیتیو هستن
GitHub - Rinnegatamante/fahrenheit-vita: Port of Fahrenheit: Indigo Prophecy for PSVITA.
GitHub - Hammerill/uMario_Vita: Another uMario port for PSVita.
اینم یک بازی خلاقه که اونم ماریو با پورتال ترکیب کرده شده این(قیمه ها رو ریخته تو ماستا) هم ماریو هم دشمنان می تونید پورت کنید برای خودتون. اصلا بازی یک چیز عجیبی شده پورتال ابی نارنجی می زنید گند می زنید به ماریو خلاصه :))

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
game.png
دیگه همین مونده بود که بازی Fahrenheit هم برای ویتا پورت کنن نسخه ریمستر بازی برای ویتا توسط استاتید اعظم Rinnegatamante & TheFloW پورت شده
من نمی دونم چطوری این بازی ها رو اینا پورت می کنن این بازی ها از بازی های خود ویتا گرافیکشون بیشتره(فقط با 3 تا هسته 500 مگاهرتزی ارم)
همشونم دارای رزولوشن نیتیو هستن
GitHub - Rinnegatamante/fahrenheit-vita: Port of Fahrenheit: Indigo Prophecy for PSVITA.
GitHub - Hammerill/uMario_Vita: Another uMario port for PSVita.
اینم یک بازی خلاقه که اونم ماریو با پورتال ترکیب کرده شده این(قیمه ها رو ریخته تو ماستا) هم ماریو هم دشمنان می تونید پورت کنید برای خودتون. اصلا بازی یک چیز عجیبی شده پورتال ابی نارنجی می زنید گند می زنید به ماریو خلاصه :))
در مورد فارنهایت یک توضیح بدم که این بازی جز بازی های غیر قابل پورت بود و بازی های دیگه ای هم مشابه این بازی هستن اما THE FLOW راهش رو پیدا کرده و ساخت و پورت این بازی حتی برای اند یوزر کار سختی هست اگر به لینکی که گذاشتم برید متوجه می شید و خودم هم 1 ساعتی برام زمان برد ساختش
این انتشار زود هنگام هست و فقط THEFLOW خواسته روش کارش رو توضیح بده تا دیگران هم بتونن ازش استفاده کنن هم مجددا نابغه بودنش خودش رو اثبات کرده هم خبر خوب اینکه می شه منتظر بازی های بهتر و بزرگ تری بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر