جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

camel_60

کاربر سایت
Jan 6, 2008
382
نام
امیر
کسی امتحان کرده اینو ؟ دانلود کنیم ؟
ویرایش : این که فقط 7 مگه ؟
این اصلیه نیست , بی خیال دانلود این فایل !!!
چه عجله ای هستش آخه !!!! این همه صبر کردین که یه 24 ساعت دیگه هم صبر کنیم تا خود مایکروسافت تو سایتش قرار بده :-":eek:
منم حاظرم این 24 ساعت رو تحمل کنم :p

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
من دیروز اپدیت کردم خییییلی زیاد بود فکر 200 مگ اینا بود 2 ساعت با 128 طول کشید بعدم هیچی اضافه نشده بود به نظر من مهمترین و بهترین چیزش این بود که eject اوتوماتیک شده بود یعنی وقتی x رو میزنی اجکت میشد

Xavi

کاربر سایت
May 29, 2009
624
نام
فرشاد
من الان یک اکانت دارم رو دستگاهم که یک ماه گلد رایگان رو ازش استفاده کردم الان اگر یک اکانت نو بغیر از اون اکانت قبلیم بسازم

میتونم دوباره یک ماه گلد رایگان بگیرم و لیو بازی کنم ؟؟؟؟؟ و بعد از یک ماه دوباره پاکش کنم و همون قبلی خودم رو داشته باشم
بله میتونی
تا 3 تا اکانت میتونی این کارو کنی یعنی یه پروفایل جدید

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,106
واقعا من همیشه با خودم میگفتم چرا میریم تو Guide قسمت اچیومنتها، مثل داشبورد به صورت Icon نمایش داده نمیشه. همش برای خوندنش باید کلیک میکردی روش. ولی الان راحت شدم درست شد.:biggrin1:
این حجم بازیها هم خیلی عالی شده.:love: مثلا Lost Odyssey دیسک 3 از 6.3 گیگ شده 5.8 گیگ.:love: الان قشنگ میتونم دو تا یا حتی 3 تا بازی بریزم تو هارد.

فکر کنم مهمترین دلیل این آپدیت همین کم کردن حجم بازیها باشه که واسه هاردهای 20 گیگ عالیه.

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
با سلام
يه سوال
من وقتي ميرم توي Avatar Marketplace وقتي كه ميخوام يه شلوار يا چيز ديگه رو ببينم هنگ ميكنه!!!
يعني هنگ ميكنه يه چند ثانيه بعد خوب ميشه يا اصلا ديگه خوب نميشه تا كنسول رو خاموش كنم!!
مشكل از كجاست؟؟
اينم بگم كه خيلي چيزاي جالبي اضافه شده به آواتار
حركات-صدا در آوردن و حتي لباس هاي Marketplace!!!!
مرسي!

LiQu!d OceL0T

کاربر سایت
Jun 11, 2007
332
نام
هاشم
يعني هنگ ميكنه يه چند ثانيه بعد خوب ميشه يا اصلا ديگه خوب نميشه تا كنسول رو خاموش كنم!!
مشكل از كجاست؟؟
اتفاقا برای من هم همینطور هست . یه 2 3 ثانیه گیر میکنه بعد خودش درست میشه ولی به خاموش کردن نرسیده , فکر کنم باس خاطر این سرعت فضایمون هست. ولی خدا رو شکر تو این آپدیت جدید دکمه X رو برای Eject گذاشتن ( زمانی که بازی تو درایو هست رو میگم )

hosseintdk775

کاربر سایت
Jun 16, 2008
152
http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm
اپديت فكر كنم اينجا بياد هنوز كه نيومده

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
چرا تو همین لینکی که گذاشتید لینک برای دانلود هست:
http://download.microsoft.com/download/D/1/8/D181EE58-DE70-4484-936B-0E9161CCD6B2/$SystemUpdate_Fall08_7371.zip

فقط نمی دونم همین آپدیت جدیده یا نه!

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
چرا تو همین لینکی که گذاشتید لینک برای دانلود هست:
http://download.microsoft.com/download/D/1/8/D181EE58-DE70-4484-936B-0E9161CCD6B2/$SystemUpdate_Fall08_7371.zip

فقط نمی دونم همین آپدیت جدیده یا نه!
نه هنوز نيومده اين لينك هم اون نيست بخوني نوشته fall08

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اتفاقا برای من هم همینطور هست . یه 2 3 ثانیه گیر میکنه بعد خودش درست میشه ولی به خاموش کردن نرسیده , فکر کنم باس خاطر این سرعت فضایمون هست. ولی خدا رو شکر تو این آپدیت جدید دکمه X رو برای Eject گذاشتن ( زمانی که بازی تو درایو هست رو میگم )
آره همينه كه شما ميگين !! از منم همين طوره!!
ولي خيلي به حال شده
مخصوصا لباس ها!!
مثلا لباس اصلي سم فيشر :love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر