جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
آقا چرا برا من این شکلی نیست؟اصلا قسمت bing رو نداره.تم داشبورد من هم با این عکسا فرق داره؟!با usb آپدیت کردم.ورژن 2.0.16197.0

والا نمیدونم بنده که خودش پیام داد یک سر آپ کردم دیگه دنگو بساط یو اس بی رو هم نداره :D بزار یکی بیاد که وارد باشه و جوابتو بده تم هم ربطی نداره چون من اصلا تم نریختم و از همون اول که خریدم با همین تم دیفالت ایکس باکس کار میکنم :D

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
ولی این تیکه رو خوب حال کردم

تو اون قسمتی که عکس تارها هست اومدن یه چند تیکه از بازی رو بصورت فلش در آوردن و نشون میده :D باحال بود

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
سلام اونایی که واردن جواب بدن;)این اپدیت خطرناک نیست؟میشه لایو بازی کرد؟یا باید منتظر lt جدید باشیم؟:((خدایی زود جواب بدین

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
سلام اونایی که واردن جواب بدن;)این اپدیت خطرناک نیست؟میشه لایو بازی کرد؟یا باید منتظر lt جدید باشیم؟:((خدایی زود جواب بدین

درود دوست عزیز خطرناک نه داش من c4 تایید کرده بعدشم بنده دارم الان لایو میزنم با همین آپدیت عکس هاش رو هم که گذاشتم میتونید تو صفحه 149 نگاه کنید از کل بخش ها عکس گرفتم تا مطمئن بشید
ضمنا اگه احتیاجی به ال تی 3 می بود همه میگفتن که آپ نکنید بعدشم اگه شانس نداشته باشیم و این ایکس باکس بیاد بن کنه همه رو بن میکنه خیالت جمع فقط تو بن نمیشی این همه آدم دارن لایو میزنن :D
فعلا که امنه و ما دارم حال میکنیم

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
درود دوست عزیز خطرناک نه داش من c4 تایید کرده بعدشم بنده دارم الان لایو میزنم با همین آپدیت عکس هاش رو هم که گذاشتم میتونید تو صفحه 149 نگاه کنید از کل بخش ها عکس گرفتم تا مطمئن بشید
ضمنا اگه احتیاجی به ال تی 3 می بود همه میگفتن که آپ نکنید بعدشم اگه شانس نداشته باشیم و این ایکس باکس بیاد بن کنه همه رو بن میکنه خیالت جمع فقط تو بن نمیشی این همه آدم دارن لایو میزنن :D
فعلا که امنه و ما دارم حال میکنیم
ببخشید میشه لطفا بفرمایید c4 دقیقا کجای سایتش این آپدیت رو از لحاظ امنیت تایید کرده؟؟

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
ببخشید میشه لطفا بفرمایید c4 دقیقا کجای سایتش این آپدیت رو از لحاظ امنیت تایید کرده؟؟

درود دوست عزیز تو یه سایت دیگه دیدم که نوشته بود سی 4 تایید کرده میگردم عین متنشو میزارم
بعدشم شما که میترسی صبر کن تا وقتش بشه بعد آپ کن البته اگه لایو بازی میکنی :D اگه مثل بقیه آفلاین بازی میکنی که بزار اصلا سی 4 تایید نکنه میخواد چی بشه :D

Console

ناظم سابق انجمن
کاربر سایت
Nov 2, 2007
8,441
نام
پدرام
این تاییدیه C4Eva بر امن بودن هست که از این سایت برداشته شده : c4eva Speaks! | automated irc logs, updated instantly whenever and wherever c4eva speaks

[LTR]After a record-setting 10 updates in the Public Beta program, and an almost 3-month stretch, Microsoft has today begun rolling out the final official production release of the Fall 2012 Xbox LIVE Update. The final release remains the same version number as the last beta update (meaning there have been no further changes to it), with the dashboard/kernel sitting at 2.0.16197.0. As with many of the previous SystemUpdates, this one is being deployed in a staggered fashion, meaning some subscribers and regions will receive it first, and the rest in waves over the next few days or weeks.During the course of the program, each of the 10 beta updates were tested with c4eva's LT+ offline and on Xbox LIVE, as well as with xk3y, so with the final release being the same version, we can happily re-report that they are both working fine with backups. Such being the case, there is no urgent rush for c4eva to analyze the update, though he may still opt to generate a LIVE log for it at some point in the days ahead.
Those attempting to get the update from Microsoft's official xbox.com website will find that the downloadable USB version of the SystemUpdate is not yet available for the final version. This is normal practice during a staggered release; the USB update is usually held back until it has first been fully deployed to all regions via Xbox LIVE.
Xbox LIVE's Director of Programming, Major Nelson (Larry Hryb), posted a concise list of the new features included in the dashboard update, so head over to majornelson.com if you wish to check out what's all in store. There is also a running list of changes over on the Xbox 360 System Software entry on Wikipedia.
P.S. Just a quick note: c4eva is currently completing some final tweaks to the LT+ v3.0 firmware for Lite-On 1175 DG-16D5S and once his own tests have finished, full testing by the team will begin. We know you're all eager for it, but please be patient! It won't be much longer now, and we'll announce on c4evaSpeaks.com and LiteOn1175.com the commencement of the testing phase as soon as it begins.[/LTR]

در مورد آپدیت هم اونایی که هنوز دریافت نکردند میتونن این آپدیت USB رو دریافت کنن ولی تا قبل از این که نوبت کنسولشون بشه برای آپدیت و پیغام بیاد XBox Live براشون غیر فعال خواهد بود ...

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
سلام من اکانت گلد امریکا دارم ولی هنوز ابدیتی به من بیشنهاد نشده....لایو هم میتونم بازی کنم...چرا اینطوریه ؟کی ابدیت کردن داشبورد و lt 4 به من بیشنهاد میشه؟چرا به بقیه بیشنهاد شده؟

khelane

کاربر سایت
Oct 26, 2008
204
سلام من اکانت گلد امریکا دارم ولی هنوز ابدیتی به من بیشنهاد نشده....لایو هم میتونم بازی کنم...چرا اینطوریه ؟کی ابدیت کردن داشبورد و lt 4 به من بیشنهاد میشه؟چرا به بقیه بیشنهاد شده؟

عزیز مشکلی نیست تا اپدیت نداده واست خودت حال کن بعد هم میتونی اپ کنی
من اکانتم اینگلیس هست و اپدیت کردم درحالی که 500 کیلومتر اونور تر دوستم هم انگلیس هست امااپدیت واسش نیومده!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر