جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

mademan

کاربر سایت
Feb 27, 2012
8
سلام به همگی

من یه xbox360 دسته دوم خریدم .
بعد بازی های مثل fifa stret رو اجرا میکنه . و طرف گفت کنسول lt3 هستش .

و لی امروز رفتم چنا بازی جدید مثل the line - max payne 3 - ghost ricon - inveson گرفتم هیچ کدوم رو اجرا نکرد . اول داخل میره بعد صفحه سیاه میاد .
فقط تنها بازی که اجرا کرد . Inveson بود
حالا میخوام ببینم داشبورد رو باید ا÷دیت کنم تا این بازی های رو اجرا کنه .
اگه فایل یو اس بی ا÷یدت رو بگیرم میشه ا÷یدیت کرد بعد کنسول چیزیش نمیه .

راستی انیم بگم من لایو نمی خوام بازی کنم .

Real Madrid 9

کاربر سایت
Jun 10, 2011
3,996
نام
M O E I N
سلام به همگی

من یه xbox360 دسته دوم خریدم .
بعد بازی های مثل fifa stret رو اجرا میکنه . و طرف گفت کنسول lt3 هستش .

و لی امروز رفتم چنا بازی جدید مثل the line - max payne 3 - ghost ricon - inveson گرفتم هیچ کدوم رو اجرا نکرد . اول داخل میره بعد صفحه سیاه میاد .
فقط تنها بازی که اجرا کرد . Inveson بود
حالا میخوام ببینم داشبورد رو باید ا÷دیت کنم تا این بازی های رو اجرا کنه .
اگه فایل یو اس بی ا÷یدت رو بگیرم میشه ا÷یدیت کرد بعد کنسول چیزیش نمیه .

راستی انیم بگم من لایو نمی خوام بازی کنم .

شما یه بازی برنرمکس تهیه کنین ببینین باز همین مشکلو دارین یا نه .

mademan

کاربر سایت
Feb 27, 2012
8
اونم گرفتم بازی batman جدید 2 دی وی دی بود اونم اجرا نکرد .

ولی بعضی وقت ها که بازی داخل کنسول میزارم میگه نیاز به ا÷یدت داره ولی کنسول به اینترنت وصل نیست که ا÷یدت بشه میگم شاید داشبورد ا÷یدت نیست . ؟

ممنون میشم راهنمایی کنید .

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام
خسته نباشید
درمورد این آپدیت جدیدی که تو لایو قرار گرفته اگه آپدیت کنیم دوباره باید منتظر LT بشینیم یا نه بازی هارو از رو هارد اجرا میکنه
یکی از دوستام آپدیتش 14 بوده برده این آپدیت جدیده 15 دیگه بازی از رو هارد اجرا نمیکرده درایوشم LT3 بوده
الان خواهشا خودتون منو راهنمایی کنین
ممنون

p.h.d

کاربر سایت
Feb 18, 2012
412
نام
Rez
سلام
خسته نباشید
درمورد این آپدیت جدیدی که تو لایو قرار گرفته اگه آپدیت کنیم دوباره باید منتظر LT بشینیم یا نه بازی هارو از رو هارد اجرا میکنه
یکی از دوستام آپدیتش 14 بوده برده این آپدیت جدیده 15 دیگه بازی از رو هارد اجرا نمیکرده درایوشم LT3 بوده
الان خواهشا خودتون منو راهنمایی کنین
ممنون

اگر شما التی 3 دارید با خیال راحت آپدیت کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد

اون دوست شما صددرصد درایوش التی3 نبوده

!mohsen

کاربر سایت
Oct 20, 2011
559
امروز برام ایمیل اومد که بیا تو آپدیت بتا جوین بشو و از اینترنت اکسپلورر و .... قبل از دیگران استفاده کن!قراره تو تعطیلات کریسمس ارائه بشه ولی در صورت جوین شدن میتونی همین حالا ازشون استفاده بکنی!و از این حرف ها!
حالا جوین بشم یا نه!این پیام برای همه اومده یا نه فقط برای من(انسان برگزیده!!:d)ضرری که نداره میخوام جوین بشم!
اینم عکسش!!!
5d2ea0342588.png
[/IMG]

vb.mohsen2

کاربر سایت
Sep 30, 2010
153
امروز برام ایمیل اومد که بیا تو آپدیت بتا جوین بشو و از اینترنت اکسپلورر و .... قبل از دیگران استفاده کن!قراره تو تعطیلات کریسمس ارائه بشه ولی در صورت جوین شدن میتونی همین حالا ازشون استفاده بکنی!و از این حرف ها!
حالا جوین بشم یا نه!این پیام برای همه اومده یا نه فقط برای من(انسان برگزیده!!:d)ضرری که نداره میخوام جوین بشم!
اینم عکسش!!!
5d2ea0342588.png
[/IMG]
واسه منم اومده آپدیت کنیم یا نه ؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
این برای همه فرستاده شده.عقل میگه فعلا آپدیت نکنید تا وضعیت این آپدیت بعد از اومدن چک بشه.چه نیازی دارید که بخواید آپدیت کنید

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
اینم عکسش!!!

واسه منم اومده آپدیت کنیم یا نه ؟

طبق گفته ی c4 کسانیکه آپدیت کردن مشکلی براشون پیش نیومده.

iman_axe

کاربر سایت
Jun 25, 2010
223
این برای همه فرستاده شده.عقل میگه فعلا آپدیت نکنید تا وضعیت این آپدیت بعد از اومدن چک بشه.چه نیازی دارید که بخواید آپدیت کنید

پس چرا برای من نیومده؟؟؟ اگه برا من اومده بود با کله آپدیت مبکردم

Tαylor Swift

کاربر سایت
Apr 25, 2012
3,676
نام
N ! M A
پس چرا برای من نیومده؟؟؟ اگه برا من اومده بود با کله آپدیت مبکردم
برا ی همه اومده JUNK رو چک کنید...مال من اون جا رفته بود

---------- نوشته در 09:40 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:39 PM ارسال شده بود ----------

کسی میدونه حجم آپدیت چقدره؟ تاریخ عرضه ی رسمیش کی هست؟ صبر کنیم یا بریم بتا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اپدیت های مایکرو در پاییز بین مهر و ابان هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر