جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
دوستان من یک مشکل عجیب دارم :|

وقتی که فرمت های تصویری ای که نیاز به آپدیت دارن رو میخوام اجرا کنم، میگه آپدیت کن، میکنم، تا وقتی روشنه جواب میده (فایل ها اجرا میشن)، خاموش روشن که میشه کنسول، دیگه کار نمیکنه، حتی اگر به لایو وصل باشم. :(( ترو خدا کمکم کنین اعصاب برام نمونده!

ali1852

کاربر سایت
Aug 2, 2008
236
نام
علی
آقا من اين fabel 3رو با LT بازی کردم. ولی نه update کردم نه به live وصل شدم. حالا به lt+ update کردم ميخوام برم live. ممکنه فلگ بشم چون fabel بازی کردم؟
چيکار ميشه کرد؟
گفتم که شما برین توی سیستم اینفو ایکس باکستون که ورژن اپدیت رو زده ببینید مقادیر ایکس و وای ته کدها هست یا نه باید دو سه تا ایکس یا وای ته کدها باشه تا فلگ شده باشین.. اینطوری که من فهمیدم ..اگه نبود که فلگ نشدین به احتمال قوی..اما یه نکته شما چه جوری فیبل رو اجرا کردین اخه فیبل روی درایور لایتون بدون اون روش 3 اپدیت اجرا نمیشد؟؟؟؟

pro gamer89

کاربر سایت
May 11, 2010
779
نام
حسین
بچه ها من اين آپديت را انجام دادم و بازي ها اجرا شدند حالا با خيال راحت مي تونم برم تو لايو ديگه يا اينكه منتظر ال تي بمونم ؟

در ضمن شنيدم ال تي اومده تا قبل از اينكه ال تي را نريختم كه خطري متوجه من نيست كه؟

پدر اين لايو بسوزه

• Like
Reactions: T Elite x

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
بچه ها من اين آپديت را انجام دادم و بازي ها اجرا شدند حالا با خيال راحت مي تونم برم تو لايو ديگه يا اينكه منتظر ال تي بمونم ؟

در ضمن شنيدم ال تي اومده تا قبل از اينكه ال تي را نريختم كه خطري متوجه من نيست كه؟

پدر اين لايو بسوزه
T+ که سه چهار روزی می شه اومده.برو بریز دیگه!

a_r81

کاربر سایت
Apr 1, 2009
31
گفتم که شما برین توی سیستم اینفو ایکس باکستون که ورژن اپدیت رو زده ببینید مقادیر ایکس و وای ته کدها هست یا نه باید دو سه تا ایکس یا وای ته کدها باشه تا فلگ شده باشین.. اینطوری که من فهمیدم ..اگه نبود که فلگ نشدین به احتمال قوی..اما یه نکته شما چه جوری فیبل رو اجرا کردین اخه فیبل روی درایور لایتون بدون اون روش 3 اپدیت اجرا نمیشد؟؟؟؟

آره با برنامه XVAL چک کردم مشکلی نبود، fabel هم نميدونم چرا رو داشبرد من بدونه هيچ مشکلی اجرا شد. واسه همين ميترسم که بعد از وصل شدن به live فلگ بشم.

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام بروبچ خسته نباشید .من آپدیت کینکت رو قبلا اجرا کردم حالا آپدت جدیده اجرا نمیشه یعنی بالا نمیاد چیکار باید کنم .بنظر شما آپدیتی میاد که مشکل منم حل بشه یا نه ؟

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام بروبچ خسته نباشید .من آپدیت کینکت رو قبلا اجرا کردم حالا آپدت جدیده اجرا نمیشه یعنی بالا نمیاد چیکار باید کنم .بنظر شما آپدیتی میاد که مشکل منم حل بشه یا نه ؟

سلام
ینی چی
واضح تر بگو

amir8mile.herogame

کاربر سایت
Aug 15, 2007
215
سلام داداش . یعنی نمیتونم NFS HP بازی کنم باید چیکار کنم .آپدیت بتای کینکت رو انجام دادام عدد آپدیت که بهم داداه 16.....21 هست ولی بچها میگن آپدیت بازی 14.......21 هستش حالا DL کردم میریزم روفلش اصلا فلش استارت اپدیت نمیزنه .دیگه از این بتر نمیتونم توضیح بدم .:d

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
سلام داداش . یعنی نمیتونم NFS HP بازی کنم باید چیکار کنم .آپدیت بتای کینکت رو انجام دادام عدد آپدیت که بهم داداه 16.....21 هست ولی بچها میگن آپدیت بازی 14.......21 هستش حالا DL کردم میریزم روفلش اصلا فلش استارت اپدیت نمیزنه .دیگه از این بتر نمیتونم توضیح بدم .:d

خب چرا این مشکلتو تو تاپیک خودش تو بخش اب دیت جدید نمیپرسی

aaraa

کاربر سایت
Aug 29, 2006
41
من داشبوردم رو اپ کردم به 12611 بعد +lt کرذم
1 زمانی که Ac رو میزارم واسه آپ سوال نمیکنه !!؟
2 موقع اجرا صفحه سیاه میشه و وقتی میخوام برگردم تو داشبورد هنگ میکنه و باید خاموش کنم درایوم benq هست هیمنجاها خوندم benq سیاه نمیشه !!؟

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان من یه سوال دارم که من دیروز دستگاهم رو دادم (به مغازه دار) که lt+ بریزه

که اول lt+ ریخت بعدش هم 3 تا اپدیت ریخت و تمام شده و بازی اسسین رو هم گرفتم که اجرا شده

ولی الان که پستها رو میخوندم اخرین اپدیت 2.0.12611.0 هست

ولی برای من زده2.0.12416.0 :-/

میشه یکی لطف کنه بگه چجوریاست (یعنی بازم باید اپدیت کنم برای 2.0.12611.0 بشه و اگه بکنم مشکلی پیش نماد چون lt+ ریختم)

یا تشکر

آخرین ویرایش:

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
دوستان من یه سوال دارم که من دیروز دستگاهم رو دادم (به مغازه دار) که lt+ بریزه

که اول lt+ ریخت بعدش هم 3 تا اپدیت ریخت و تمام شده و بازی اسسین رو هم گرفتم که اجرا شده

ولی الان که پستها رو میخوندم اخرین اپدیت 2.0.12611.0 هست

ولی برای من زده2.0.12416.0 :-/

میشه یکی لطف کنه بگه چجوریاست (یعنی بازم باید اپدیت کنم برای 2.0.12611.0 بشه و اگه بکنم مشکلی پیش نماد چون lt+ ریختم)

یا تشکر

اگر طرف LT+ رو نصب کرده، دیگه نیازی به نصب دوتا آپدیت داشبورد نبود!!
یک نگاهی به پست اول این تاپیک کنید، متوجه میشید
http://www.bazicenter.com/forums/showthread.php?t=35922

pouyaj

کاربر سایت
Mar 7, 2010
45
LT+

با سلام
آقا خلیل ی سوال داشتم از حضورتون / من LT+ ریختم و ASSASSINAM پچ کردم با ABGX جدید و بازی مشکلی نداره البته single playeresh / حالا اگه بخام به LIVE وصل شم و مولتیشو بازی کنم آیا BAN میشم یا نه
با تشکر.

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
آقا من یه مشکلی دارم اونم این که من اول دشبورد بتا رو نصب کردم الان دشبوردم 20126110 ولی وقتی خواستم نسخه اصلی رو بریزم ارور ث73 داد الان چیکا کنم بشم 20126120؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر