جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Farzadreza

کاربر سایت
Jul 11, 2009
75
نام
farzadreza
دوستان الان واسه منی که بازی هام ssv1 بوده هم این شرایط صادقه؟ یعنی منم میتونم امیدوار باشم با وصل نشدن به لایو از امشب بن نشم؟

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان الان واسه منی که بازی هام ssv1 بوده هم این شرایط صادقه؟ یعنی منم میتونم امیدوار باشم با وصل نشدن به لایو از امشب بن نشم؟
بله،کلا وصل نشید دیگه.بزارید هر وقت امن و امان شد وصل بشید،انشاا... که بن نمیشید

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان آپ تو دیت نکنید.یهو دیدید گفتن آپ تو دیت رو دشبردقدیمی ریخته می شه بعد باید آپ تو دیت دشبرد کنید!یا نمی دونم از این گیر ها!آپ تو دیت نکنید.این همه بازی قبل از فیبل 3 هست حالا برین چند تاشو بازی کنید.نهایتا یه هفته دیگه فریمور میاد!آخر این هفته لانچ کینکته...

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
بازی من تو دستگاه خود مغازه دار کار کرد در ضمن من قبلا بن شدم... میخواستم فقط آپدیت کینکت رو لطفا برا دانلود بزارید من دستگامو آپ کنم...

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
دوستان امکانش هست که اپدیت رو از رو دیسک ورداشته باشن.
اخه مثل اینکه اکثرا فیبل رو به خاطر اپدیت بازی نمیکنن در صورتی که من خریدم الانم دارم بازی میکنم تازه اپدیت هم نداشت؟؟؟

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
نه لینک آپدیت آفلاین نیومده اومده بود با لایو آپدیت نمیکردم! نه اجرا نمیکنه ... آپدیت 190مگ هست!

دوست من چی اجرا نمیکنه ؟؟؟ بازیها رو اجرا نمیکنه ؟میشه بیشتر توضیح بدی ؟یعنی داشبرد جدید بازیهای کپی رو اجرا نمیکنه ؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر