جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

اپدیت جدید Kinect فردا عرضه میشود!به لایو وصل نشوید،اپدیت هم نکنید!

طبق اخرین خبر فردا این اپدیت عرضه میشه،بیشتر هدفش قافل گیری و غیره هست! C4E هم گفته،اگه تا الان اپدیت رو انجام ندادید،دیگه این کار رو نکنید،فعلا برید تو کار عیوب و صبر کنید

Q: Is there anything I need to do to start the update?
A: Beginning on November 1, 2010, you will receive a notification that an update to Xbox LIVE is available as soon as you start your Xbox 360 console. Use your controller to accept the update according to the on-screen instructions.
Q: What if I decline the service update?
A: If you decline the update, you will not be able to connect to Xbox LIVE until the update is accepted. You will still be able to use all of the offline features of your Xbox 360 console. Xbox LIVE features will be unavailable until the update is complete.
منبع

حس دوبله نبود،وقت ندارم!
به دوستانتون هم خبر بدید که وصل نشن!

X-S Note: With the confirmation from C4E that the latest beta fall2010 dashboard has new AP2.5 checks and SSv3 with new games, we 'suggest' anyone with a modified FW stay away from the update and these new games (Fable3, ...) for now if you don't want to be part of the 'MS November 2010 BanHammer' ;)
JTAG 360s (do I need to remind this?) should of course also not update, it will break the JTAG/SMC hack forever. You will have to wait for a new rebooter (freeBOOT/XBReboot
).

پس اپدیت نکنید

اینم توضیحات امنیتی C4eva در مورد موارد امنیتی و چک کردن دیسک.
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1184288&postcount=690

ماکروسافت قراره فردا نسخه ی کامل رو برای دانلود بزاره یا C4E؟ صبر کنم ات نسخه کامل بیاد؟
C4e خره کیه:دی MS اپدیت کامل رو فردا عرضه میکنه.
فعلا نریز تا فریم ویر جدید بیاد!(اپدیت نکن)

من چند تا صفحه تاپیک رو خوندم اصلا در جریان نبودم. الان کاملا گیج شدم. یعنی اگه این آپدیت رو نریزم مثلا Black Ops بالا نمیاد؟ چون Fable III رو میگن نمیاد! پس من اگه نریزم میتونم تا زمان اومدن کینکت با همین آپدیت برم و بازی های جدید رو بازی کنم یا نه؟ یعنی الان واجبه فردا که آپدیت اومد بریزمش؟
ببخشید این قدر سوال میپرسم.

دوستان من بازی vanquish رو گرفتم ولی play DVD میده و فکر میکنم نیاز به آپدیت کینکت باشه رفتم بخرم طرف گفت 20 تومن... میخواستم ببینم اینجا برای دانلود هست؟؟ ممنون...

طبق اخرین خبر فردا این اپدیت عرضه میشه،بیشتر هدفش قافل گیری و غیره هست! C4E هم گفته،اگه تا الان اپدیت رو انجام ندادید،دیگه این کار رو نکنید،فعلا برید تو کار عیوب و صبر کنید

منبع

حس دوبله نبود،وقت ندارم!
به دوستانتون هم خبر بدید که وصل نشن!

).

پس اپدیت نکنید

اینم توضیحات امنیتی C4eva در مورد موارد امنیتی و چک کردن دیسک.
http://forum.bazicenter.com/showpost.php?p=1184288&postcount=690
سلام.من ltدارم و همه ی بازیهامم(اونایی که تو لایو بازی میکنم:d:d)چک شده و امن هستن!(امنشون کردم(با abgx360):d:d بازم نباید به لایو وصل شم؟
ممنون.

من چند تا صفحه تاپیک رو خوندم اصلا در جریان نبودم. الان کاملا گیج شدم. یعنی اگه این آپدیت رو نریزم مثلا Black Ops بالا نمیاد؟ چون Fable III رو میگن نمیاد! پس من اگه نریزم میتونم تا زمان اومدن کینکت با همین آپدیت برم و بازی های جدید رو بازی کنم یا نه؟ یعنی الان واجبه فردا که آپدیت اومد بریزمش؟
ببخشید این قدر سوال میپرسم.
اپدیت رو نریز،من نمیدونم به چند زبون باید دوبله کنم:دی فعلا نریز.اصلا تورو ابوالفضل اپدیت نکن:دی وایسا ببینیم LT+ میاد روش ریختنش باید با اپدیت جدید باشه یا قدیمی:دی

این دوستانی که میگن Fable III رو نمی تونن اجرا کنن ، از نسخه بتا استفاده کردند یا اصلی ؟!
اصلی که 4 نوامبر میاد !
اولین ورژن که از اپدیت بتا اومد FABLE 3 رو اجرا کرد ولی باقیشون اجرا نکرد!(چنتا ورژن بتا اومد بیرون)
اه من که گیج شدم امشب میاد یا فردا ؟من یه 2 ماهی هست که لایو نمی رم و نمیرم تا تابستون حالا آفلاینم آپدیت نکنم؟
امشب یا فردا صبح میاد!نه اپدیت نکن فعلا ببینیم چی میشه.اگه اپدیت کنی FABLE3 و احتمالا Cod :B O رو هم نمیتونی بازی کنی+بازی های جدید تا وقتی که LT+ عرضه بشه
سلام.من ltدارم و همه ی بازیهامم(اونایی که تو لایو بازی میکنم:d:d)چک شده و امن هستن!(امنشون کردم(با abgx360):d:d بازم نباید به لایو وصل شم؟
ممنون.
نه وصل نشو چون کنسولت اپدیت میشه و یحتمل soon بن میشه ssv3 اومده جیگر:دی
این آپدیت اصلی و کامله!؟ (همونیه که امشب میخواد بیاد!؟)
اگر این رو هم بریزیم باز بن میشیم!؟ یا کلاً نریزیم!؟ :d
نمیدونم کامله یانه،از همین دوستمون بپرسید(من چرا جواب میدم:دی به من چه:دی)بله کلا یکی 2 هفته صبر کنید،بخدا بهتر از بن شدنه،فعلا که کنسولتون کار میکنه،بزارید بیشترین استفاده رو ببرید،ریسک هم نکنید.
دوستان من بازی vanquish رو گرفتم ولی play DVD میده و فکر میکنم نیاز به آپدیت کینکت باشه رفتم بخرم طرف گفت 20 تومن... میخواستم ببینم اینجا برای دانلود هست؟؟ ممنون...
نخیر،دیسکتون خرابه این بازی ربطی به اپدیت داره!!!

اون اپدیت هم 80 مگ هست براحتی پیدا میشه ،با فلش میشه ریخت،فروشنده های دزد الکی پول میگیرند
فعلا هم اپدیت نکن

تو رو قران 2 هفته صبر کنید و اپدیت نکنید،بهتر از این هست که بن بشید و غیره،صبر کنید تا LT+ بیاد.

اینقدر هم نپرسید،از این به بعد بپرسید،تشویقتون میکنم حتما اپدیت کنید.
این متن C4eva هست
X-S Note: With the confirmation from C4E that the latest beta fall2010 dashboard has new AP2.5 checks and SSv3 with new games, we 'suggest' anyone with a modified FW stay away from the update and these new games (Fable3, ...) for now if you don't want to be part of the 'MS November 2010 BanHammer'

حالا باز بگید اپدیت کنم؟؟؟؟
اینا گفتن از اپدیت دور بمونید! اگر میخواید جزئی از بنشدگان نوامبر 2010 نباشید!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or