جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

دوست عزیز فعلا آپدیت نکنید بهتره !
چون شایعه شده که نمیشه بازیای جدید رو مثل Fable 3 رو بازی کرد !
اگر هم اورجینال بازی میکنید که فرقی فکر نکنم داشته باشه !
من الان با مال خودم برم لایو مشکل داره؟ تا حالا نرفتم راستی نمی دونم جدیده یا نه همه ی بازیا اجرا میشه فقط left 4 dead نشد تو setting تنظیمان Kinect داشت تازه خریدم:d
جان من یکی بگه بنده چه نوع خاکی بر سر بریزم :دی

من الان با مال خودم برم لایو مشکل داره؟ تا حالا نرفتم راستی نمی دونم جدیده یا %u
>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<
مرسی داش عزیزمی :x اره اواتار هم داره مثلا کی اپدیت کنم؟ کار دیگه ای لازم نیست روش انجام بدم؟ :)

>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<>:d<
مرسی داش عزیزمی :x اره اواتار هم داره مثلا کی اپدیت کنم؟ کار دیگه ای لازم نیست روش انجام بدم؟ :)
بزار بن ویو شروع و تموم بشه که حداقل تا 25 آبان طول میکشه اگه مثل سال های پیش باشه اولای آذر آپدیت کن و به لایو وصل شو البته فردا هم میتونی آپدیت کنی ولی نه از روی Xbox ولی از تو اینترنت و با فلش بریزی روش ولی نباید به لایو وصل شی باز هم

من الان با مال خودم برم لایو مشکل داره؟ تا حالا نرفتم راستی نمی دونم جدیده یا نه همه ی بازیا اجرا میشه فقط left 4 dead نشد تو setting تنظیمان Kinect داشت تازه خریدم:d
جان من یکی بگه بنده چه نوع خاکی بر سر بریزم :دی
خوب شما بازی Fable 3 رو هم انجام دادی با این داشبورد جدیده ؟!
اجرا شد ؟

اول هارد رو بکش بازی رو تست کن ببین اگه جواب داد و بازی بی مشگل اجرا شد یه Backupبگیر و فرمت کن هارد رو بعد دوباره اطلاعات رو بریز روی هارد درست میشه اِن شاألله :)

دقیقا هممین کار رو انجام دادم جواب نداد !!! کنسول فقط با بازی Fable 3 مشکل داره !و بقیه بازی ها رو بدون مشکل اجرا میکنه !نمیدونم داستان چیه ؟؟ لطف کنید بگید این آبدیت جدید کی میاد ؟؟؟

دقیقا هممین کار رو انجام دادم جواب نداد !!! کنسول فقط با بازی Fable 3 مشکل داره !و بقیه بازی ها رو بدون مشکل اجرا میکنه !نمیدونم داستان چیه ؟؟ لطف کنید بگید این آبدیت جدید کی میاد ؟؟؟
اپديت تو انجام دادم ولي FAble III ندارم تست كنم :">
ولي تو همه بازي ها هيچ مشكلي نميبينم و ندارم .....:)
حالا قضيه فيبل صحت داره يا نه نميدونم:-/

اپديت تو انجام دادم ولي FAble III ندارم تست كنم :">
ولي تو همه بازي ها هيچ مشكلي نميبينم و ندارم .....:)
حالا قضيه فيبل صحت داره يا نه نميدونم:-/

دوست عزیز کدوم آبدیت رو انجام دادی ؟؟؟ آفلاین یا آنلاین ؟ آبدیت اصلی کی میاد ؟ من هم آخرین آبدیتی که آقا خلیل گذاشته بود انجام دادم اما فیبل 3 رو نمیاره !رفتم مغازی سی دی رو تعویض کردم باز هم نشد !

دوست عزیز کدوم آبدیت رو انجام دادی ؟؟؟ آفلاین یا آنلاین ؟ آبدیت اصلی کی میاد ؟ من هم آخرین آبدیتی که آقا خلیل گذاشته بود انجام دادم اما فیبل 3 رو نمیاره !رفتم مغازی سی دی رو تعویض کردم باز هم نشد !
شما این تاپیک رو دیدی اصلا ؟!
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=35142
یکی از موارد امنیتی این آپدیت هست که فعلا با بازی Fable 3 اجرا نمیشه !
متاسفم دوست عزیز !

من اپديت افلاينو انجام دادم وهيچ مشكلي ندارم البته فيبلو دوست ندارم و تستش هم نكردم
ولي با اطمينان ميگم تا الان هرچي گذاشتم راحت اجرا شدن
مثل : ونكويش و انسالود و كسلوانيا و كال اف 6 و ....

آپدیت رو که اجباریه باید انجام بشه. بازی های جدید که اومدن حاوی آپدیت هستن و واسه اجراشون باید آپدیت بشه کنسول.

4 نوامبر یعنی 9 روز دیگه آپدیت اصلی و نهایی روی XBL و سایت مایکروسافت قرار میگیره میتونید بریزید روی کنسول.( هم آفلاین هم آنلاین)

مشکل اجرای بازی های جدید هست که بدون شک باید منتظر فریموری چیزی دوباره بود...

الان نکته مهم اینه که آیا LT شناسائی میشه یا نه. احتمالاتی هست که مایکروسافت نتونسته LT را شناسائی کنه و ممکنه خیلی ها بن نشن . در عوض این کار را کرده تا کنسول های کپی بازی های جدید را اجرا نکنند. یعنی بازی حاوی یه قفل امنیتی یا چیزی هستن که اگه تا یه 10 روز دیگه صبر کنید موضوع کاملا روشن میشود

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or