جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
دوستان آیا لینک دانلود این آبدیت جدید 2009 17 November کسی داره ؟:-"
دوستان توجه داشته باشید که آپدیت جدید وحود نداره یعنی در تاریخ 17 نوامبر هیچ آپدیتی برای xbox360 نیومده و نمیاد.
آپدیت Facebook، Twitter، Last.FM در واقع همون اپدیتی بودن که دو هفته پیش اومد و به اسم آپدیت برای ساپرت Wireless Network همه دانلود کردن.
از امروز وقتی شما وارد محیط live بشید بدون اینکه آپدیتی انجام داده باشید با یک منوی جدید به نام My Community برخورد می کنید که شامل این امکانات جدید هست.
بنابراین آخرین آپدیت در حال حاضر همون ورژن 2.0.8955 هست.

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,012
نام
خلیل
دوستان توجه داشته باشید که آپدیت جدید وحود نداره یعنی در تاریخ 17 نوامبر هیچ آپدیتی برای xbox360 نیومده و نمیاد.
آپدیت Facebook، Twitter، Last.FM در واقع همون اپدیتی بودن که دو هفته پیش اومد و به اسم آپدیت برای ساپرت Wireless Network همه دانلود کردن.
از امروز وقتی شما وارد محیط live بشید بدون اینکه آپدیتی انجام داده باشید با یک منوی جدید به نام My Community برخورد می کنید که شامل این امکانات جدید هست.
بنابراین آخرین آپدیت در حال حاضر همون ورژن 2.0.8955 هست.

ممنون از توضیح...من هم هر چی منتظر شدم که چیزی توی wikipedia قرار بگیره، قرار نگرفت

دیگه با توجه به چیزی که در X-S بودش اون یک خط رو قرار دادم که ببینم چی میشه و چی پیدا میکنم.

پست اول ویرایش شد

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
برا من که هر دوتاشون هیتلر بودن لست اف ام که اصلا فقط برا آمریکاس:(
این آپدیت برای ما هیچی نداشت رسما:biggrin1:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
خیر نمیشه! آپدیت بازیها باید مستقیم دانلود شه! اگرم بشه باید و به کامپیوتر وصل کنید که خودش خیلی ریسک داره

ostovar-two

کاربر سایت
Mar 25, 2007
40
نام
MORX
سلام
دوستان من اپدیت جدید 2.0.8955.0+Avatar رو رو دستگاهم نصب کردم و کامل هم نصب شد اما هنوز اواتر سیاهه در ضمن روی سیستم انفو هم میرم 2.0.8955.0 نصبه
مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر