جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
2013 Xbox 360 System Update | Xbox 360 - Xbox.com
The next Xbox 360 System Update is scheduled to be available in mid-December 2013. This update is part of our continued effort to provide the best possible Xbox Live experience. It includes and augments changes implemented in the August 2013 System Update. You’ll be able to download and install the update directly from your Xbox 360 console or through a PC.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
دوستان من اپدیت usb رو دانلود کردم حالا باد همون فایل زیپ رو بریزم تو فلش یا از حالت زیپ خارجش کنم
اول از حالت زیپ خارج کن بعد بریز رو فلش بعد فلش رو بزن به ایکس باکس خودش بهت میگه که آپدیت کن.اگه نگفت ایکس باکس رو روشن خاموش کن تا درست شه.

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
اول از حالت زیپ خارج کن بعد بریز رو فلش بعد فلش رو بزن به ایکس باکس خودش بهت میگه که آپدیت کن.اگه نگفت ایکس باکس رو روشن خاموش کن تا درست شه.
از حالت زیپ خارجش کردم حالا یه پوشه است به این اسم $systemupdate حال خود پوشه رو انتقال بدم یا محتویات داخلش رو( بعد از طریق برنامه هریزون باید برزمش تو کدو قسمت؟)

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
از حالت زیپ خارجش کردم حالا یه پوشه است به این اسم $systemupdate حال خود پوشه رو انتقال بدم یا محتویات داخلش رو( بعد از طریق برنامه هریزون باید برزمش تو کدو قسمت؟)
از طریق هرایزون نه اصلا نمی خواد کانفیگ کنی فلش رو همینطوری اکسترکت کنش و بریزش.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان اخر این اپدیت Safe هست نصب کنیم یا نه
مشکلی برای دستگاه این اخر نسلی بوجود نمیاره؟
C4eva چیزی نگفته؟

K AN E

کاربر سایت
Nov 3, 2010
527
دوستان اخر این اپدیت Safe هست نصب کنیم یا نه
مشکلی برای دستگاه این اخر نسلی بوجود نمیاره؟
C4eva چیزی نگفته؟

نه مشکلی نیست ....فقط چند بار اول که به لایو وصل میشید مشکل لود شدن لیست فرندها و پیامها وجود داره که اونم بعد از چند بار وصل شدن از بین میره ...!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر