جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

سلام اقا خلیل یه سوال داشتم

منکه موندم اپدیت داشتبوردم الان ورژنش 2.0.9199.0 هست من موندم اپدیت بکنم اسلیم 4 گیگمو یا نه کسیم اصلا نمیگه منیکه اماتورم برا اولین بار میخام اپدیت کنم xbxo میتونم یا نه بعد این اپدیت با فلش میشه یا با سی دی من نمیخام کنسولمو باز کنم اصلا میشه اسلیمم 0225 هستش و هکشش تا حالا نیومده به نظر شما الان این اپدیتی که اخرین ورژنی که گذاشتین 2.0.131 هست دانلود کنم بریزم بعد که هک اسلیمم اومد به مشکل نخورم با سی دی میتونم اصلا این کارو انجام بدم ممنون میشم کمکم کنید این 2.0.131 برا همین 19 می هستش که میگفتن از 19 تا 30 می میاد .

داشتم میخوندم به این قسمت رسیدم
اگر از USB Flash استفاده میکنید کنسول را خاموش و سپس USB Flash را به آن وصل کنید.

نکته: هارد نیز باید به کنسول متصل باشد

من اسلیمم هموطورکه گفتم 4 گیگ و فعلا هارد برا کنسولم نخریدم یعنی نمیتونم اگه خاستم آپدیت کنم یعنی دوست عزیز چون هارد ندارم .

بین cd و usb flash aشما کدومو پیشنهاد میکنید من انجام بدم فرقی میکنه اصلا .

من الان
2.0.13146.0 Avatar - USB Flash Version
دانلود کردم الان این ورژن کامله اخه این الان برا می میگم شاید باز تغییر کنه من اینو دانلود کردم الان موندم اصلا آپدیت کنم یا نه بمونم وقتی هکش اومد هک کردم بعد آپدیت کنم میترسم الان آپدیت کردم بعد برام مشکل ساز بشه و از طرفی اپدیت داشتبورد قرار بود تا 31 می بیاد یعنی اینیکه الان گذاشتین کامل هستش اقا خلیل .

اگه من شما صلاح بدونید من بخام اپدیت کنم یعنی بعد اینکه اکسترکت کردم فایلو تو فلشم ریختم اول فلشو بزنم usb xbox بعد اپدیت کنم میشه درست گفتم یا نه ..........

Last edited by a moderator:
سلام اقا خلیل یه سوال داشتم

منکه موندم اپدیت داشتبوردم الان ورژنش 2.0.9199.0 هست من موندم اپدیت بکنم اسلیم 4 گیگمو یا نه کسیم اصلا نمیگه منیکه اماتورم برا اولین بار میخام اپدیت کنم xbxo میتونم یا نه بعد این اپدیت با فلش میشه یا با سی دی من نمیخام کنسولمو باز کنم اصلا میشه اسلیمم 0225 هستش و هکشش تا حالا نیومده به نظر شما الان این اپدیتی که اخرین ورژنی که گذاشتین 2.0.131 هست دانلود کنم بریزم بعد که هک اسلیمم اومد به مشکل نخورم با سی دی میتونم اصلا این کارو انجام بدم ممنون میشم کمکم کنید این 2.0.131 برا همین 19 می هستش که میگفتن از 19 تا 30 می میاد .

داشتم میخوندم به این قسمت رسیدم
اگر از USB Flash استفاده میکنید کنسول را خاموش و سپس USB Flash را به آن وصل کنید.

نکته: هارد نیز باید به کنسول متصل باشد

من اسلیمم هموطورکه گفتم 4 گیگ و فعلا هارد برا کنسولم نخریدم یعنی نمیتونم اگه خاستم آپدیت کنم یعنی دوست عزیز چون هارد ندارم .

بین cd و usb flash aشما کدومو پیشنهاد میکنید من انجام بدم فرقی میکنه اصلا .

من الان
2.0.13146.0 Avatar - USB Flash Version
دانلود کردم الان این ورژن کامله اخه این الان برا می میگم شاید باز تغییر کنه من اینو دانلود کردم الان موندم اصلا آپدیت کنم یا نه بمونم وقتی هکش اومد هک کردم بعد آپدیت کنم میترسم الان آپدیت کردم بعد برام مشکل ساز بشه و از طرفی اپدیت داشتبورد قرار بود تا 31 می بیاد یعنی اینیکه الان گذاشتین کامل هستش اقا خلیل .

اگه من شما صلاح بدونید من بخام اپدیت کنم یعنی بعد اینکه اکسترکت کردم فایلو تو فلشم ریختم اول فلشو بزنم usb xbox بعد اپدیت کنم میشه درست گفتم یا نه ..........

من اگر باشم، آپدیت 2.0.12625.0 رو نصب میکنم...چون بی درده سرتر از ورژن 2.0.13146.0 هستش.
از نظر قابلیت های داشبورد برای افلاین بازها هم یکی هستش....مگر اینکه کنیکت داشته باشید که این یک مورد زیر رو بیشتر داره
Preparing for Avatar Kinect. Allowing players to scan their face in real-time to match with their avatar

از USB Flash استفاده کنید، حیف یک CD نیست که میخواید رایت کنید.

P.S
کنسول شما که هارد نداره، فضای داخلی داره...پس نیازی به وصل کردن هارد ای برای آپدیت نیست. فلش رو با آپدیت پرش کنید...بزنید به کنسول و روشن ـش کنید.

من اگر باشم، آپدیت 2.0.12625.0 رو نصب میکنم...چون بی درده سرتر از ورژن 2.0.13146.0 هستش.
از نظر قابلیت های داشبورد برای افلاین بازها هم یکی هستش....مگر اینکه کنیکت داشته باشید که این یک مورد زیر رو بیشتر داره
Preparing for Avatar Kinect. Allowing players to scan their face in real-time to match with their avatar

از USB Flash استفاده کنید، حیف یک CD نیست که میخواید رایت کنید.

P.S
کنسول شما که هارد نداره، فضای داخلی داره...پس نیازی به وصل کردن هارد ای برای آپدیت نیست. فلش رو با آپدیت پرش کنید...بزنید به کنسول و روشن ـش کنید.

منم یه همچین سوالی دارم(البته برا من 250 گیگه)
یعنی اگه آپدیت 2.0.12625.0 رو نصب کنم مشکلی نداره؟(dvd key رو هم ندارم)

همین الان هم ارجیناله;)(0225)
خواستم بدونم اگه آپدیت 2.0.12625.0 رو نصب کنم مشکلی پیش نمی آد؟!

مشکلی پیش نمیاد.ولی الکی هی آپدیت نزن.چند روز صبر کن تا فریمور جدید و روش هک بیاد بعد با خیال راحت دستگاه رو به آخرین ورژن داشبرد آپدیت کن

همین الان هم ارجیناله;)(0225)
خواستم بدونم اگه آپدیت 2.0.12625.0 رو نصب کنم مشکلی پیش نمی آد؟!
دوست عزیز شما مشکل داری؟؟؟؟؟؟
10 صفحه توضیح دادیم واقعا اینقدر درکش براتون سخته/:)
اگر شما اورجینال بازی میکنی و نمیخوای کپیش کنی آپدیت کن مایکروسافت که دیوانه نیست مردم رو الکی بن کنه
اما اگه میخوای بعدا هکش کنی صبر کن
الان میتونی این حرف رو بفهمی یا باید طور دیگری توضیح بدیم

لطفا چیزی رو که نمیدونید در باره اش مطلب ننویسید
من الان کلی مینویسم که دیگه کسی گمراه نشه
1- اگر دستگاه شما کپی خور نیست و اورجینال بازی میکنید با خیال راحت آپدیت کنید
2- اگر دستگاه شما کپی خور نیست ولی میخواهید در آینده کپی خور کنید بهتره که آپدیت نکنید (مخصوصا اسلیم دارها)
3- اگر عجله دارید و میخواهید بازی کنید و به 6 تا ببازیه که AP 2.5 دارن اهمیت نمیدید آپدیت کنید ولی بعد از آپدیت دوباره باید +LT بریزید و احتمالا فلگ میشید
4- اگر اسلیم دارید و عجله دارید و میخواهید بازی کنید و به 6 تا ببازیه که AP 2.5 دارن اهمیت نمیدید آپدیت نکنید به دلیل اینکه DVD KEY شما عوض میشه و معلوم نیست که دوباره کپی خور بشه یا نه
تا چند هفته دیگر هم احتمالا فریمور میاد پس دست نگه دارید
لطفا دیگر سوالات بی مورد نپرسید و الکی اسپم ندید و بگذارید اطلاعات مهم در این تاپیک قرار بگیرد
مشکلاتتون هم در تاپیک آپدیت XBox Live و مشکلات آن بنویسید

در مورد پست این عزیز یک چند نکته بگم.
2-دوستانی که دستگاهشون کپی نیست و می خوان کپی کنن، موردی نداره، آخرین داشبورد رو آپدیت کنند، iXtreme مربوط به اون عرضه می شه، هموطنور که تا به حال عرضه شده، Lite Touch 1.1+ و 1.0 هم در این داشبورد برای درایو هایی که فلش می شن پاسخ گو هست.
3-درایو های هیتاچی بدون مشکل بعد از آپدیت کماکان قادر به اجرای بازی های کپی هستند، همچنین درایو های هیتاچی زیر 59 قادر به اجرای ap25 نیز هستند.
4-کاملا غلط هست، در اسلیم ها هیچ اتفاقی بر روی DVDKey نمیفته.

با نظر دوستان در مورد پست ها موافقم، من به شخصه دوست دارم جواب دوستان رو بدم، اما متاسفانه وقتی تاپیک ها رو می بینم، انقدر پست اسپم توش هست که پست های اصلی از دید مخفی می مونه.

دوست عزیز شما مشکل داری؟؟؟؟؟؟
10 صفحه توضیح دادیم واقعا اینقدر درکش براتون سخته/:)
اگر شما اورجینال بازی میکنی و نمیخوای کپیش کنی آپدیت کن مایکروسافت که دیوانه نیست مردم رو الکی بن کنه
اما اگه میخوای بعدا هکش کنی صبر کن
الان میتونی این حرف رو بفهمی یا باید طور دیگری توضیح بدیم

اولا معذرت میخوام!:-s
دوما اگه دقت کرده باشی من درباره آپدیت جدید نپرسیدم سوالم درباره آپدیت 2.0.12625.0 بود!
چون اقا خلیل گفتن این رو بریزین برا همین سوال کردم که مشکل داره یا نه(برا dvd key ).
بعدشم همون طور که تو صفحات قبل گفتم بازی ارجینال نمیکنم منظورم از ارجینال این بود که تا حالا هک نشده!
دوباره هم معذرت میخوام.

اطلاعات نهایی درایو های سامسونگ، که چالش بر انگیز ترین درایو ها در این آپدیت بودند، در دسترس قرار گرفت.

مشاهده می شد که درایو های سامسونگ در آپدیت جدید، به ارور بر می خورن.
دلیل اصلی این موضوع این بود که این درایو ها فلش نمی شن، همونطور که در داشبورد بتا 13141 دیده می شد، درایو های سامسونگ پچ می شن، بدین معنی که قسمتی از فرم ویر اون ها تغییر می کنه.
در آپدیت جدید، فرم ویر ها در flash_oddupd.xex$ با شماره های 1 و 2 و 3 با حجم 256 کیلوبایت قرار دارند.(0272،04421C،02510C)

در درایو های سامسونگ، install_extender.xex$ حاوی اطلاعات پچ درایو می باشد، 4 پچ وجود دارد که هر پچ 48.4 کیلوبایت حجم دارد، پچ های سامسونگ عبارتند از ms25p1f9, ms25p2f9, ms28p1f9, ms28p2f9 که بر روی درایو Samsung TS-H943 با فرم ویر های ms25 و ms28 اعمال می شوند.

دوستانی که درایو سامسونگ دارند، قبل از آپدیت باید فرم ویر را به فرم ویر اصلی برگردونن و بعد آپدیت رو انجام بدن.
این داستان در مورد Slim Lite-on ها هم دیده شده، به طور کل، بهتر هست قبل از آپدیت OFW اصلی خود را فلش داشته باشید، چون مشکل آپدیت نشدن بعضا در BenQ و Phat Lite-on هم دیده شده.
درایو های هیتاچی هیج تغییری با قبل نمی کنند، و نیازی به OFW قبل از آپدیت نیز ندارند.
در صورتی که بعد از آپدیت درایو را مجددا فلش کردید، از اتصال به لایو تا ارائه LT2.0 جدا خودداری کنید.

دوست عزیز اگه میشه ما رو یه کم راهنمایی کنید تا این کارو انجام بدیم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or