جزئیات جدید از UPDATE Xbox Live | آخرین UPDATE در June-20-2012

بد بختی

تازه داشتیم با درایور خودمون حال میکردیم فکر میکردم اصلا آپدیت روش اثر نداره چون تو آپدیت قبلی بچه ها نمی تونستن fable3 & call of duty:black ops بازی کنن ولی من می تونستم پس یعنی باید xbox 360 که سال 2007 خریدیم رو بندازیم دور :-s

اینم اضافه کنم که فروشگاه next gen گفت که مثل اینکه ماکروسافت میخواهد بگه که کسایی که درایورشون قفل امنیتی نداره با هزینه ای بسیار کم یک ایکس باکس دیگه بهشون بده slim ولی به علت اینکه ماکروسافت به کشور ما خدمات نمیدهد این امکان وجود ندارد:d

برید یک نوشو بخرید تا حس خرج کردن پول رو احساس کنید تاحالا مفت بوده ولی دیگه از این خبرا نیست=))

من خودم شخصا هر چی از بازی ارکید هکی بگم کمه چون خودم همه شونو بازی کردم:p

خوب دوست من خودم update رو انجام دادم و :
1 - divx همچنان پخش ميشه و مشكلي نداره
2 - بعد از ديدن فيلم چه dvd چه divx و برگشتن به live هيچ هنگي نميكنه
3 - فن هاي كنسول با خاموش شدن كنسول بلافاصله مثل قبل خاموش ميشه
4 - بر گشتن به dashboard بعد از انجام بازي طولاني نشده و مثل قبله
من بازي gta 4 رو هم نصب كردم كه حدودا 8 دقيقه طول كشيد و حدود 7 گيگ هم فضا اشغال كرد
و سرعت load فوق العاده شد و تمام دير load شدن texture ها كاملا برطرف شد
و علاوه بر زيبايي فوق العاده dashboard و مخصوصا منوي سريع وسط صفحه
ارامش عجيب دستگاه و كم شدن سر و صداي كنسول به خاطر خوندن بازي از هارد كاملا قابل تقديره
موفق باشيد

اینم یکی از بچه های live برام فرستاده:-&

خوب اینکه همون کارایی قبلی هست ماکروسافت فقط میخواست که کسی کپی بازی نکنه همینو بس=((

آقا من دیشب ( یعنی حدودا یک ساعت قبل از پست زدن) خواستم برم لایو در نهایت ادب گفت یا Update کن و یا برو گمشو بیرون...:d
چیکار کنیم حالا؟ ( فکر کنم مال من ap 2.5 داره) یعنی cod را بدون پچ اجرا نمیکرد...

دوستان این داشبورد جدید روی dirt3 هست یا نه؟

امروز برای منم بالاخره آپدیت جدید اومد :( ولی آپدیت نکردم :d
بازی dirt 3 هم با همون داشبورد قبلی بازی کردم اما برای single player هم باید به لایو وصل باشی تا بتونی وارد قسمت مسابقات این بخش بشی :|
آقا درایو من BenQ (مدل فت 2009) هستش از کجا بدونم قفل امنیتی داره یا نه؟!! و اینکه Key رو از کجا به دست بیاریم

یکی جواب سوال من رو بده :|

سلام من canect live شودام بعد از اپدودیت دستگام دیگه بازی اجرا نمی کونه بردام میگان دیگه کار نمی کونه لطفا کمک کنید تعمیر کار میگه بازی نمی تونی بکنی یعنی بایاد بندازامش دور کمک کنید

بازی dirt 3 هم با همون داشبورد قبلی بازی کردم اما برای single player هم باید به لایو وصل باشی تا بتونی وارد قسمت مسابقات این بخش بشی :|
دوست عزیز چرا از خودت حرف در میاری ؟
من خودم دارم Dirt رو افلاین بازی میکنم و چنین چیزی هم که شما میگی نیست.

دوست عزیز چرا از خودت حرف در میاری ؟
من خودم دارم Dirt رو افلاین بازی میکنم و چنین چیزی هم که شما میگی نیست.

حالت آفلاین نگفتم گفتن Single Player یک حالت Time کار میکنه اما داخل خود Single نمی تونی بشی باید به لایو متصل باشی ;)

خب لینک دان این آپدیت داشبورد هم رو رسما خود مایکروسافت گذاشته:
لینک متقیم:
Code:
http://download.microsoft.com/download/C/B/4/CB4136B7-A0A4-4067-ABE6-D789DF16800F/SystemUpdate_13146_USB.zip

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or