جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

خو من بلاخرهههههههههههههه تونستم این SMG رو اجرا کردم
خو دوستان هر کی خواست من SMG (زبانش رو نتونستم تغییر بدم همون Jap هست) و Family Ski (که آپدیت 3.1J داره و تونستم زبانشم EN کنم) رو به قیمت اشتراکی ( پول پست + پاکت + DVD خام >> خودم از Princo استفاده میکنم دستگاه هم مشکلی تو خوندنش نداره ) میفرستم براش.

خو دوستان هر کی خواست من SMG (زبانش رو نتونستم تغییر بدم همون Jap هست) و Family Ski (که آپدیت 3.1J داره و تونستم زبانشم EN کنم) رو به قیمت اشتراکی ( پول پست + پاکت + DVD خام >> خودم از Princo استفاده میکنم دستگاه هم مشکلی تو خوندنش نداره ) میفرستم براش.

تبریک میگم میلاد! واقعا خیلی ستم ـه این trucha! فقط مثل اینکه من نتونستم درستش کنم. راستی ای کاش این زبون لعنتی هم درست میشد... ;)

پست کی باز میشه؟! :cheesygri

==============
*عید همه هم مبارک*
==============

تبریک میگم میلاد! واقعا خیلی ستم ـه این trucha! فقط مثل اینکه من نتونستم درستش کنم. راستی ای کاش این زبون لعنتی هم درست میشد... ;)

پست کی باز میشه؟! :cheesygri

==============
*عید همه هم مبارک*
==============

مرسی:دی

واقعاً خيلی اذيت ميکرد کلی دی وی دی خام فنا شد.ولی خو کلاً اينجور ور رفتن رو دوست دارم:دی

دوباره من امتحان کردم وقتی که زبان رو برای SMG تغيير ميدم اگر 001 رو بر ندارم ارور رو به انگليسی ميده اگه برش دارم که اصلاً صفحه سياه ميمونه و هيچی نميآد انگارکی مثل همون قضيه Patch شدن بازی هاست.ولی برای Family Ski این مشکل نبود ديگه

پست کی باز میشه؟!

ما در خدمتم:blushing:

سلام من هم smg رو دستگاه wii ام نميخونه(كپيش) به همين علت مجبور شدم ديسك اوريجينالش رو بخرم. :biggrin1 راستي شما دوستان super smash bros.brawl رو بازي كرديد ؟ فعلا اين بازي گيرم نيومده.:(

من می خوام.
چه طوری آدرسمو بدم؟
هزینه ی دو تا بازی کلا چقدر میشه؟
چقدر طول میکشه به دستم برسه؟

ممنون.

من می خوام.
چه طوری آدرسمو بدم؟
هزینه ی دو تا بازی کلا چقدر میشه؟
چقدر طول میکشه به دستم برسه؟

ممنون.

آدرس رو که خيلی راحت با پيغام خصوصی ميشه داد:دی

فعلاً که فکر کنم پست تعطيل باشه!!!کسی خبری چيزی داره>؟؟
هزينه 2 تا بازی هم اگه رو همين پرينکو بخوای که قيمتش 300 تومان هست با پول پست ميشه 1800 :دی

چقدرشم بستگی داره.من تو يه روز ميرم همه رو پست ميکنم هر چند نفر که خواست شايد آخر اين هفته چون فروشنده نيستم فقط خواستم به بچه ها کمکی کنم.البته اگه پست باز باشه.پولم خیلی راحت به حساب میشه ریخت :دی

برای دوستانی که تهرانن می تونی پیک هم بکنی، اینجوری به نظر راحت تر می آد، من نظر خودمو گفتم، خودم این کار رو کردم.
دوتا بازی جدید گرفتم. pro evolution soccer 2008 و Worms A Space Oddity

آخه مشکل اینه من شهرستانم:دی

این PES چه جوری بود؟؟؟؟یه توضیح راجع به گیم پلی و گرافیکش میدی؟!!؟؟حجمش چقدره من یه لینک ازش یافتم 2.93 گیگ هست درسته؟؟؟اگه نه که میشه لطفآ لینک دانلودش رو بزاری

آخرین ویرایش:
حجمش همون 2.92 هه، scrubb شدس، همون رو دانلود کنی درسته، اگه اکانت رپیدشیر داری برات لینکاشو بذارم.
گیم پلی اش عالیه، من که خیلی حال کردم، کل تیم رو رهبری می کنی، با نانچاک یار خودتو راه می بری و با ویموت می تونی به هم تیمیات بگی که کجا برن و پاس بندازی، از لحاظ تکنیک فردی یکم ساده تر شده ولی از لحاظ تاکتیک تیمی خیلی دستت باز تره، به نظر من که عالیه، پنالتی هم با ویموت هدف می گیری می زنی همونجا، خیلی باحاله
از لحاظ گرافیکی از نسخه PS2 یکم بهتره، اینم بگم که بیشترین تعداد استادیوم ها رو تو تمام کنسول ها داره
باید بازی کنی، شک نکن

سلام بچه ها ، بالاخره ما اين بازي ssb رو چطوري اجرا كنيم؟! هيچكس تا حالا نتونسته بازي رو به طور عادي اجرا كنه؟
بازي pes 2008 تا آپديت فريمور چند براي اجرا مي خواد؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or