جدید ترین بازی های wii که در ایران هست

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
خو دوستان من يه خورده با اين برنامه Wii Generic Patcher کار کردم به خوبی کار پتچ کردن رو انجام ميده ميتونيد از بازيتون ايميج بگيريد با اين برنامه پتچ کنيدش کارش درسته

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خو دوستان من يه خورده با اين برنامه Wii Generic Patcher کار کردم به خوبی کار پتچ کردن رو انجام ميده ميتونيد از بازيتون ايميج بگيريد با اين برنامه پتچ کنيدش کارش درسته

این Generic Patcher من باهاش یه مشکلی دارم! اونجایی که میگه باید main.dol رو باز کنی؛ من ISO بازی رو میخوام انتخاب کنم ولی نمیشناسه چیزی رو. فکر کنم باید اول ISO رو با Trucha دستکاری کنیم بعد بذاریم تو Generic Patcher ، درسته ؟

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
این Generic Patcher من باهاش یه مشکلی دارم! اونجایی که میگه باید main.dol رو باز کنی؛ من ISO بازی رو میخوام انتخاب کنم ولی نمیشناسه چیزی رو. فکر کنم باید اول ISO رو با Trucha دستکاری کنیم بعد بذاریم تو Generic Patcher ، درسته ؟
خو بايد ISO رو با Trucha باز کنی بعد از تو پارتيشن دوم تو Sysfiles فایل main.dol رو اکسترکت کنی بعد اونو با اون برنامه باز کنی بعدش بعد انجام تغیيرات و Save کردن اون Replace بکنيش

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
salam dustan, bebakhshid ke pinglish type mikonam, keyboard e laptopam farsi nadare
dustani ke be nahvi daran ba trucha signer kar mikonan bazihaye sign shode khodeshuno zudtar tamum konan, shon nintendo update jadide khodesho birun dade ke felan faghat be ruye UC ha umade va bezudi be ruye baghiye ham miad, in update system ro be IOS37 ertegha mide ke dige trucha signer rush kar nemikone, albate in update faghat in IOS37 ro mirize ru dastgah, hanuz KAR NEMIKONE, bayad bazi ee biyad va uno faal kone ke migan Mario Kart Wii zahmat in karo mikeshe, pas 20 o andi ruz vaght darim ke SMG ro tamum konim.
man khodam update kardam va smg kar mikone, albate felan.
sharmande ke khabar bad dadam.

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
be IOS37 ertegha mide ke dige trucha signer rush kar nemikone
این نینتندو هر کاری بکنه ؛ باز هکرا یه راه دیگه پیدا میکنن؛ مثل قضیه همون مادربوردهای D2C که همه دیگه فکر کردن مادچیپ دیگه تعطیل میشه! که نشد!!

تازه یه کم خیالمون راحت شده بودا.....

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
ببخشید من اینقدر سوال می کنم.
این پتچ و پتچ کردن یعنی چه؟ به چه درد می خوره؟

بازی ها رو به چند دلیل پچ (Patch) میکنن، یکی با برنامه Brick Blocker برای اینکه اگه بازی توش آپدیت داره؛ آپدیتش از بین بره و دستگاه رو خراب نکنه...
این اواخر با این برنامه Generic Patcher هم بازی ها رو پچ میکنن؛ مثلا برای رفع مشکل Error 001 ، یا انتخاب زبان انگلیسی به عنوان زبان پیشفرض طوری که دیگه بازی؛ زبان رو از روی ریجن Wii خودش انتخاب نکنه... ;)

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
بازی ها رو به چند دلیل پچ (Patch) میکنن، یکی با برنامه Brick Blocker برای اینکه اگه بازی توش آپدیت داره؛ آپدیتش از بین بره و دستگاه رو خراب نکنه...
این اواخر با این برنامه Generic Patcher هم بازی ها رو پچ میکنن؛ مثلا برای رفع مشکل Error 001 ، یا انتخاب زبان انگلیسی به عنوان زبان پیشفرض طوری که دیگه بازی؛ زبان رو از روی ریجن Wii خودش انتخاب نکنه... ;)
1.برا پچ کردن باید دیسک خود وی رو دوباره رایت کنیم؟ دیسکاش چیه؟ DVD؟
2.Error 001 مربوط به کدوم بخش کنسوله؟ اصلا یعنی چی؟ معنیش چیه؟
3.این انتخاب زبان انگلیسی فقط واسه نوشته هاست؟ یا اصوات هم انگلیسی می شن؟
4.این قضیه آپدیت نینتندو که ashkanmm گفتن چیه؟ trucha signer چی چییه؟ مگه وی با مود چیپ کار نمی کنه؟

آخرین ویرایش:

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
1.برا پچ کردن باید دیسک خود وی رو دوباره رایت کنیم؟ دیسکاش چیه؟ DVD؟
2.Error 001 مربوط به کدوم بخش کنسوله؟ اصلا یعنی چی؟ معنیش چیه؟
3.این انتخاب زبان انگلیسی فقط واسه نوشته هاست؟ یا اصوات هم انگلیسی می شن؟
4.این قضیه آپدیت نینتندو که ashkanmm گفتن چیه؟ trucha signer چی چییه؟ مگه وی با مود چیپ کار نمی کنه؟

1. اگه بازی ها رو از بیرون بخری؛ اکثرا از قبل پچ شدن؛ اگه خودتون دانلود میکنید؛ Iso بازی رو قبل از اینکه رو DVD بریزید باید پچ کنید. بازی های Wii هم رو DVD هستن...

2. این یه قفل نرم افزاری جدیده که Nintendo روی بازی های جدید خودش گذاشته. مادچیپ ها نمیتونستن بازی هایی که این قفل رو داشتن اجرا کنن (البته بعدا Wiikey مادچیپش رو آپدیت کرد و این مشکل حل شد تو بازی هایی مثل Super Mario Galaxy و Wii Fit و Super Smash Bros Brawl ). خلاصه این Error اینه که دستگاه میفهمه که دیسک شما اصل نیست و این خطا رو میده...

3.بستگی به بازی داره؛ بعضی ها فقط نوشته ها ژاپنیه و صدا ها انگلیسی و یا برعکس. مثلا RE:Umbrella Chronicles یا Ghost Squad نوشته ها ژاپنی هستن ولی صدای شخصیت ها انگلیسی. مشکل اینه که بازی ها از روی ریجن دستگاه ، زبان رو تنظیم میکنن. اما با برنامه های جدید این مشکل هم حل شده...

4. Wii هم مثل بقیه کنسولا آپدیت میشه از طرف نینتندو هر چندوقت یه بار. چیزای جدید بهش اضافه میشه و البته سعی میکنن جلوی هک کنسول رو هم تا جایی که میتونن بگیرن...
Trucha Signer هم برنامه ای که با اون Iso بازی ها دستکاری میشه و دیگه اون مشکل 001 و زبان حل میشه. چیزی هم که اشکان جان گفتن این بوده که مثل اینکه تو فیرمور جدیدی که نینتندو برای Wii داده بیرون؛ دیگه این بازی ها بالا نمیان...
Wii مادچیپ داره اما یه خرده ناقصه! یعنی کامل نیست!! مخصوصا این Wii هایی که تو ایران هست همه مادچیپ Clone یا تقلبی دارن و آپدیت نمیشن. برای همین فقط مادچیپ کافی نیست. البته Wii هم تو این زمینه یه کم بد قلق ـه... ;)

ashkanmm

کاربر سایت
Dec 17, 2007
301
نام
اشکان
ببخشید من یه پیشنهاد برای دوستمون alimami دارم: انقدر نگران نباش، منم قبل از اینکه Wii بخرم همینجور نگران بودم، ولی وقتی یکم با Wiiت ور ری همه این چیزا دستت می آد. نگران پچ و اینا هم نباش، کنسول رو که تازه بخری انقدر بازی هست که بدون مشکل می آد و بازی می کنی و تا بخوای اونارو تموم کنی دیگه همه چی دستت اومده، پس نگران نباش

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
ببخشید من یه پیشنهاد برای دوستمون alimami دارم: انقدر نگران نباش، منم قبل از اینکه Wii بخرم همینجور نگران بودم، ولی وقتی یکم با Wiiت ور ری همه این چیزا دستت می آد. نگران پچ و اینا هم نباش، کنسول رو که تازه بخری انقدر بازی هست که بدون مشکل می آد و بازی می کنی و تا بخوای اونارو تموم کنی دیگه همه چی دستت اومده، پس نگران نباش
ممنون از توصیه هاتون. چشم.
تو ایران WiiKey اصل پیدا میشه؟ چنده؟ کجا؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر