جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
Linus سر ویدئو عذر خواهش اش دو تا گند اساسی بالا آورده.
یکی این که قیمتی که Billet گفته بوده واتربلاک براش هزینه برداشته رو رسما اعلام کرده و بعدا سانسور کرده با این توجیه که به ما نگفته بودن اطلاعات محرمانست.
دوم این که ویدئو رو به صورت درآمد زایی منتشر کرده یعنی این که تبلیغات نمایش داده می شه و از توی ویدئو عذرخواهی هم پول در میاره که البته این هم بعد از این که صدای ملت در اومد غیر فعال کرد.
-----
Linus شیش صبح زنگ زده xQc گفته من دارم کنسل می شم :))
کسی که عذرخواهی می کنه و جراتشم داره یعنی ادم خوب و درستیه

کاری با نصیحت ها ندارم از بعد روانشناسیش گفتم
همه ی ادم ها هر روز کلی اشتباه می کنن هیچ کسیم کامل نیست
مشابه ایران خوبه که طرف بدترین کارها هم می کنه بعدشم طلبکاره تازه

• Like
Reactions: {ehsan}

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
609
نام
احمد رضا
قشنگ معلومه Frame Generation ـو گروگان سری 4000 نگه داشته بودن بفروشه بعد بیارن رو بقیه :D
الان احتمالا AMD هم مجبور شه واسه همه کارتا بده (یا حداقل کارتا قبلی خودش)

Half-Life 2 رو هم یه تیم ریمستر کرده با RTX Remix که عالی بنظر میرسه:
فکر کنم هنوزم تو انحصار سری ۴۰۰۰ هست. فقط این قابلیت جدید ری تریسینگ میاد رو همه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,246
2 روز دیگه amd حتما fsr 3.5 رونمایی می کنه با تاریخ عرضه 2038

amd تا میاد یک تکنیک جدید انویدیا اسکی بره با کیفیت پایین تر و باگ های بیشتر انویدیا چنتا دیگه رو می کنه

از زمان عرضه کارت های نسل جدید قراره fsr 3 بیاد

انویدیا فعلا داره از فروش ai سودهای باور نکردنی می کنه و به یک طرف مبارکشم نیست فروش کارت های نسل جدیدش با این حال بازم داره چیزهای جالبی هر چند مدت رو می کنه

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,701
G9 DUHD SAMSUNG

اینم از این جیگر دو عالم که حقیقتا زیباست فقط حیف که g sync ندارد نمیدانم مشکلی برایش پیش خواهد امد با کارت گرافیک های انویدیا یا نه
چند سالیه همه مانیتور های FreeSync دار روی کارت Nvidia و مانیتور های Gsync دار روی کارت AMD کار میکنن خیالت راحت :D

یکی بیاد 100% تایید کنه روی RDNA 2 هم کار میکنه خیالم راحت بشه T_T

earendilist

کاربر سایت
Feb 12, 2023
820
چند سالیه همه مانیتور های FreeSync دار روی کارت Nvidia و مانیتور های Gsync دار روی کارت AMD کار میکنن خیالت راحت :D
ممنون من فقط لنگ همین بودم ورگنه مشخص هست 2000 پوند نقدی در جیبم هست همین حالا اماده ی خریدش هستم =))

• Smile
Reactions: NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر