جدید ترین اخبار سخت افزار و نرم افزار بازار PC

جریان mb های ایسوز برای سوکت am5 بود یا همش ؟ ویدیو روندیدم
آره برای همون مشکل Overvolt بود که می زد سی پی یو رو می سوزوند که اول Asus کلا صداش در نیومد و می خواست زیر سیبیلی رد کنه.
سه تا ویدئو ساخت استیو براش و Asus مجبور شد بیانیه رسمی بده.

شروعش که با خود Linus تباه بود.
بعدم واقعا مجموعه های Linus رسما چیزی به جز تابلو تبلیغات نیستن.
فوق العاده توش دیتا غلط می ده. ریویو هاش همه بر اساس پول اسپانسر هاش بالا پایین می شن.
----
یک نمونه تباه بودن این Linus که توی همین ویدئو گفتن:
یک استارتاپ یه محصولی رو فرستاده واسه Linus اول این که اصلا manual اش رو نخونده و درست تستش نکرده و کل Review اش از بیخ غلطه و کلا محصول رو می کوبه.
بعد قرار بوده محصول رو برگردونه، برنگردونده رفته توی مزایده گزاشته فروخته و شرکت هم تا چند روز بعدش اصلا خبر نداشته که این همچین کاری کرده.
این بشر بیشتر دلقک بازی در میاره ملت خوششون بیاد اما خوب توی هر کاری اطلاعات غلطم هست هیچ کسی کامل نیست صد البته اکثر منتقدا پولیکیم هستن و اکثر نقدها حواشی پول می چرخه همین کارت 4090 تقریبا همه ی نقدهاش پولی بودن یعنی انویدیا از دم همه رو خریده بوده که الکی همه بگن کولینگ بزرگ این کارت باعث شده یک کارت خنک و بی صدا داشته باشیم در صورتی که کاملا دروغه توی همه ی نقدها زیر 65 درجه هستن اما توی واقعیت همشون بالای 70 حتی 75 می رن یا حتی 80 می رن(بسته به مدل کارت)
من نقد یوزرهای معمولی که می دیدم خیلی دماها با نویز بالاتر بود تا اینکه خودمم خریدم دیدم که حقیقت داره
الانم توی فروم ها خیلی سر این دماها شاکی هستن

ترفندشونم این بوده که کارت توی بازی و حالتی که بالای 450 وات بخواد تست نمی کرد و توی 350 وات اینا کار می کردن برای همین خیلی دما با نویز کمتری می دادن

GN توی HW News هفتگی اش، اول ویدئو به پاسخ Linus پرداخته که خود Billet رسما به GN گفته Linus دروغ می گه.
Linus اومده گفته مشکل ما با Billet حل شده و قرار شده پول بلاک رو بهشون بدیم.
اما واقعیت اینه که اینا یه دور گفتن بلاک رو بر می گردونیم بعد یک ماه بعدش دوباره گفتن به زودی شماره پیگیری پستش رو براتون ارسال می کنیم تا این که خود Billet فهمیده بلاک فروش رفته به Linus گفته این محصول فلان قدر برای ما خرج برداشته. برنامه داری پولش رو به ما پس بدی؟
بعد Linus کلا غیب شده تا بعد از ویدئو GN بالاخره جوابشون رو داده.
Billet تاکید می کنه که هیچ قیمتی اصلا به Linus برای پرداخت اعلام نکرده و فقط گفته این محصول رو ما فلان قدر خودمون خرجش کردیم. اینی که Linus با Billet توافق کرده دروغه و گفتن ایمیلی هم که در جواب ایمیل Linus بهشون ارسال کردن هنوز بی پاسخه.
----
کلا این Linus خیلی سر این محصول Billet رفتارش خنده داره.
اومده گفته انتظار داشتید من 200-300-500$ خرج کنم دوباره اینو تست کنم؟ فکر کن کسی که اومده می گه ما آفر 100 میلیون دلاری برای فروش برندمون داشتیم اما قبول نکردیم گیر 100-200-300-500 دلاره! یوتوبر با 1/10 ساب Linus داره گوشی چند هزار دلاری می خره که با فندک و چاقو بیفته به جونش ببینه مقاومتش چقدره بعد Linus به اون عظمت گیر 200 دلاره :))
بعد اومده گفته حتی اگه این محصول اینا 5-10-15-20 درجه هم دما رو بیاره پایین مهم نیست ارزش خرید نداره! شما فکر کن یکی که تو حوزه IT اه بیاد بگه محصولی که 20 درجه دما رو بیاره پایین مهم نیست ارزش خرید نداره :))
بعدم دوباره تو این متن آخرش که پست کرده می گه ما نمی خواستیم به کسی صدمه بزنیم ولی محصول اینا ارزش خرید نداره =))

دلقک وقتی می شه Reviewer همین می شه دیگه.
GN و HU اگر می خواستن مثل این باشن الان 2 برابر این ساب داشتن.
متاسفانه تو یوتوب هرکسی دلقک باشه بیشتر Promote می شه تا شخصی که تخصصی داره یک حوزه رو بررسی می کنه.

آخرین ویرایش:
GN توی HW News هفتگی اش، اول ویدئو به پاسخ Linus پرداخته که خود Billet رسما به GN گفته Linus دروغ می گه.
Linus اومده گفته مشکل ما با Billet حل شده و قرار شده پول بلاک رو بهشون بدیم.
اما واقعیت اینه که اینا یه دور گفتن بلاک رو بر می گردونیم بعد یک ماه بعدش دوباره گفتن به زودی شماره پیگیری پستش رو براتون ارسال می کنیم تا این که خود Billet فهمیده بلاک فروش رفته به Linus گفته این محصول فلان قدر برای ما خرج برداشته. برنامه داری پولش رو به ما پس بدی؟
بعد Linus کلا غیب شده تا بعد از ویدئو GN بالاخره جوابشون رو داده.
Billet تاکید می کنه که هیچ قیمتی اصلا به Linus برای پرداخت اعلام نکرده و فقط گفته این محصول رو ما فلان قدر خودمون خرجش کردیم. اینی که Linus با Billet توافق کرده دروغه و گفتن ایمیلی هم که در جواب ایمیل Linus بهشون ارسال کردن هنوز بی پاسخه.
----
کلا این Linus خیلی سر این محصول Billet رفتارش خنده داره.
اومده گفته انتظار داشتید من 200-300-500$ خرج کنم دوباره اینو تست کنم؟ فکر کن کسی که اومده می گه ما آفر 100 میلیون دلاری برای فروش برندمون داشتیم اما قبول نکردیم گیر 100-200-300-500 دلاره! یوتوبر با 1/10 ساب Linus داره گوشی چند هزار دلاری می خره که با فندک و چاقو بیفته به جونش ببینه مقاومتش چقدره بعد Linus به اون عظمت گیر 200 دلاره :))
بعد اومده گفته حتی اگه این محصول اینا 5-10-15-20 درجه هم دما رو بیاره پایین مهم نیست ارزش خرید نداره! شما فکر کن یکی که تو حوزه IT اه بیاد بگه محصولی که 20 درجه دما رو بیاره پایین مهم نیست ارزش خرید نداره :))
بعدم دوباره تو این متن آخرش که پست کرده می گه ما نمی خواستیم به کسی صدمه بزنیم ولی محصول اینا ارزش خرید نداره =))

دلقک وقتی می شه Reviewer همین می شه دیگه.
GN و HU اگر می خواستن مثل این باشن الان 2 برابر این ساب داشتن.
متاسفانه تو یوتوب هرکسی دلقک باشه بیشتر Promote می شه تا شخصی که تخصصی داره یک حوزه رو بررسی می کنه.
لاینوس برای سرگرمی ویدیوهاش خوبه انصافا
hu خودش جهت داره ،داستان تست نکردن ریترسینگ یادمون هست
به نظرم طبیعی و جایه تاسف هم نداره از این نظر که مخاطب بیشتری داره . چون محتواش عمومی‌تره تا محتوای تخصصی که گیمرنکسوز میده

LTT تو ویدیو جدیدشون اعلام کردن که برای یک هفته تولید ویدیو رو متوقف میکنن تا روی بهبود فراینده پروداکشن محتواشون کار کنن تا اشتباهات رو به حداقل برسونن و همینطور قراره تعداد ویدیوهای تولیدی در هفته رو هم کاهش بدن (۲۵ ویدیو توسط چنل‌های مرتبط به LMG در هفته تولید میشد)
در مورد فروخته شدن پروتوتایپ Billet هم توضیحاتی رو میدن

پ.ن: چه کرد استیو:دی

ایونت ویژه برای ماه سپتامبر...وارن میگه که سرفیس های جدید رونمایی میشه (معمولا این ایونت در ماه اکتبر برگزار میشد)

View attachment 304664

جدا مخیوام لپ تاب را بفروشم یکی از اینابخرم ولی کن نه طراحی جالبی دارن (از لحاظ تکراری بودن) نه صحفه نمایش خوبی

• Like
Reactions: Adam
LTT تو ویدیو جدیدشون اعلام کردن که برای یک هفته تولید ویدیو رو متوقف میکنن تا روی بهبود فراینده پروداکشن محتواشون کار کنن تا اشتباهات رو به حداقل برسونن و همینطور قراره تعداد ویدیوهای تولیدی در هفته رو هم کاهش بدن (۲۵ ویدیو توسط چنل‌های مرتبط به LMG در هفته تولید میشد)
در مورد فروخته شدن پروتوتایپ Billet هم توضیحاتی رو میدن

پ.ن: چه کرد استیو:D

اصلا نمیتونم به لاینس به دید Corporate Asshole نگاه کنم اما واقعا رفتارشون شبیه EA و ... شده :D
وضع این ویدیوش:
1692305783362.png

با هر حرکتی که انجام میدن هی وضعو بدتر میکنن فقط.

جدا مخیوام لپ تاب را بفروشم یکی از اینابخرم ولی کن نه طراحی جالبی دارن (از لحاظ تکراری بودن) نه صحفه نمایش خوبی
دیگه اگه امسال Oled نزارن واقعا مسخرس، فازشونو درک نمیکنم میان واسه صفحه نمایش 13 اینچی 3k رزولوشن میزارن بعد خود پنلش هیچی!
بعد Asus تبلت ویندوزی 350 دلاری داره با صفحه نمایش Oled (تازه کیبورد و قلمم روشه برعکس سرفس) فقط کافیه سخت افزارشو قوی تر کنه و با قیمت بالاتر بده صد درصد میرزه به سرفس ها بنظرم. (میدونم ASUS ROG Flow Z13 هست اما خیلی اورکیل و گرون هست نمیرزه واسه استفاده فرد عادی)

آخرین ویرایش:

سال قبل که ۱۰ سالگی برند سرفیس بود و همه منتظر رونمایی از یه چیز خفن بودن، مایکروسافت همرو نامید کرد و هیچی رونمایی نکرد (تبلت و لپتاپها رو اپدیت کرده بود که فقط از چیپهای جدیدتر استفاده کرده بودن)

امسالم که گفتن فعلا سرفیس دوو (موبایل تاشو) رونمایی نمیکن

احتمالا همه لپتاپها و تبلت که رونمایی میشه با (چیپلت) های جدید اینتل خواهد بود که هسته های ai دارن و از این هوشمصنوعی (کوپایلت) استفاده میکنن

به شخصه امیدی ندارم که چیز خفنی رونمایی کنه

کارمند قبلی LTT اومده آزار و اذیت و محیط کار افتضاح اونجا گفته. مدیر رسانه اشون بوده.
——
فکر کنم خود استیو قبلا سر ماجرای کوله پشتی های LTT گفته بود Linus یه سری فن بودی داره. الان قشنگ تو سوشال مدیاها اینا پاشیدن بیرون.
یارو 24 ای داره واسه Linus ماله می کشه.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t
لاینوس برای سرگرمی ویدیوهاش خوبه انصافا
hu خودش جهت داره ،داستان تست نکردن ریترسینگ یادمون هست

به نظرم طبیعی و جایه تاسف هم نداره از این نظر که مخاطب بیشتری داره . چون محتواش عمومی‌تره تا محتوای تخصصی که گیمرنکسوز میده
محتوای عمومی خیلی بهتر از اون هستن مثل jayz.
Linus بنده پول اه. دیگه وقتی گیر ۱۰۰-۲۰۰ دلاره وضعش مشخصه.

سال قبل که ۱۰ سالگی برند سرفیس بود و همه منتظر رونمایی از یه چیز خفن بودن، مایکروسافت همرو نامید کرد و هیچی رونمایی نکرد (تبلت و لپتاپها رو اپدیت کرده بود که فقط از چیپهای جدیدتر استفاده کرده بودن)

امسالم که گفتن فعلا سرفیس دوو (موبایل تاشو) رونمایی نمیکن

احتمالا همه لپتاپها و تبلت که رونمایی میشه با (چیپلت) های جدید اینتل خواهد بود که هسته های ai دارن و از این هوشمصنوعی (کوپایلت) استفاده میکنن

به شخصه امیدی ندارم که چیز خفنی رونمایی کنه

دیگه اگه امسال Oled نزارن واقعا مسخرس، فازشونو درک نمیکنم میان واسه صفحه نمایش 13 اینچی 3k رزولوشن میزارن بعد خود پنلش هیچی!
بعد Asus تبلت ویندوزی 350 دلاری داره با صفحه نمایش Oled (تازه کیبورد و قلمم روشه برعکس سرفس) فقط کافیه سخت افزارشو قوی تر کنه و با قیمت بالاتر بده صد درصد میرزه به سرفس ها بنظرم. (میدونم ASUS ROG Flow Z13 هست اما خیلی اورکیل و گرون هست نمیرزه واسه استفاده فرد عادی)
به شخصه احساس میکنم اگر در برخی از بخش های مایکروسافت در بین این اعضا تاس می انداختیم و مدیر تعیین میکردیم قطعا عملکرد بسیار بهتری ان بخش میداشت
فرض کن در سال 2022 دستگاهی را با این قیمت عرضه میکنی که hdr پخش نمیکنه به اندازه ضخامت کف دست حاشیه صفحه داره
نه قلم نه داره نه کیبرد تازه باتری هم مثل ادم نگه نمیداره تجربه تاچش هم بی نقص نیست پر از کاستی عرضه میکنند و ابدا هیچ چیز بهتر از رقبا نداره

من نظر شخصی ام اینه مایکروسافت سیستم عاملی مبتنی بر arm داره دستکم این دستکم های باریکش را که با ارم میده بیرون یک همیتی روش بزاره که سایر نرم افزار های کاربردی هم بیان روی ارم دستکم دستگاه باتری نگه داره
این عرضه ی سرفیس های ارم هم چنگی به دل نمیزد

Linus سر ویدئو عذر خواهش اش دو تا گند اساسی بالا آورده.
یکی این که قیمتی که Billet گفته بوده واتربلاک براش هزینه برداشته رو رسما اعلام کرده و بعدا سانسور کرده با این توجیه که به ما نگفته بودن اطلاعات محرمانست.
دوم این که ویدئو رو به صورت درآمد زایی منتشر کرده یعنی این که تبلیغات نمایش داده می شه و از توی ویدئو عذرخواهی هم پول در میاره که البته این هم بعد از این که صدای ملت در اومد غیر فعال کرد.
-----
Linus شیش صبح زنگ زده xQc گفته من دارم کنسل می شم :))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or