جام فیفا 13 خلیج همیشه فارس (جایزه دار)

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
ALIxCOMMANDER کی میای بزنیم ؟ من الان هستم ادد هم کردم هنوز جواب نداده
بازی ها فردا انجام می شود این افراد که در هماهنگی امروز نبودن فردا اگر نیاین 100 درصد به لیست سیاه می روند ارجاع کنندگان زیاد شده پس لطفا اگه می خواید حذف نشید فردا ساعت 6 همه اینجا باشن امروز عضوگیری می باشد

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
ی چیزی میخام به استارتر بگم امیدوارم ناراحت نشن

برنامه رو الان بزارید مثل 3 تاجام گذشته که همه خیلی راحت بازی کنند
دیگه اینکه میگید هر شب ساعت8 بیایید چیه اخه؟
فکر کنم همه موافق باشند

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
ی چیزی میخام به استارتر بگم امیدوارم ناراحت نشن

برنامه رو الان بزارید مثل 3 تاجام گذشته که همه خیلی راحت بازی کنند
دیگه اینکه میگید هر شب ساعت8 بیایید چیه اخه؟
فکر کنم همه موافق باشند
هر شب ساعت ۸ حالا چرا؟؟:))

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا ramtinnn رو که ادد میکنید کنارش p3rsia7_striker رو هم ادد کنید هر دو آیدی ه منه دیگه پرشیا رو فک کنم همه دارن :D
عاغا تیممو عوض نکردی نمیشه دیگه عوض کنم :D من سیتی باشم قبلم گفتم :D

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
بازی من و اقا بابک صورت گرفت

2 -0 بردم
بازی خیلی خوبی بود
ببخشید این بازی به عنوان تمرینی حساب می شود

منم فکر میکنم اگه قوانین مثل جام قبل باشه همه راحت تر باشن الکی پیچیدش نکنید البته این نظر منه
من مشکلی که ندارم اما همه دوستان می گن تو بازیسنتر پس منم همینو گزاشتم ساعت 6 فردا همه انلاین شن مگرنه روش عوض می شود

- - -ویرایش - - -

اگر همه موافقن روش موبایل رو می زارم هر کی موافقه لایک کنه چون امروز می خوام بدونم

- - -ویرایش - - -

همگی شماره موبایل ها رو ارسال کنن

Last edited by a moderator:

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
عاغا ramtinnn رو که ادد میکنید کنارش p3rsia7_striker رو هم ادد کنید هر دو آیدی ه منه دیگه پرشیا رو فک کنم همه دارن :D
عاغا تیممو عوض نکردی نمیشه دیگه عوض کنم :D من سیتی باشم قبلم گفتم :D
ایدی رامتین ت که حدود 5-6 روزه ان نشده که؟
منون با پرسیا ادد کن سخته:D

pardisgame

کاربر سایت
Jul 27, 2013
3
نام
reza
جام جمع و جوریه اقا امین اما باید حواستون باشه از دستون در نره اخه من تجربه داشتم بعضی ها فقط برای خراب کردن جام می یان

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
جام جمع و جوریه اقا امین اما باید حواستون باشه از دستون در نره اخه من تجربه داشتم بعضی ها فقط برای خراب کردن جام می یان
خیلی ممنون از نظرتون دوست عزیز بله خیلی ها برای همین میان البته امیدوارم بین ما نباشه اما من هم برای همین لیست سیاه رو گزاشتم تا اگر کسی برخلاف مقررات عمل کرد به لیست سیاه برود و تو جام دیگه هم با مشکل مواجه می شود

kritooos

کاربر سایت
Jul 20, 2013
256
نام
امین
اقا منم هستم.دیر اومدم؟
Persian_boooyyy
تیم:اسپانیا
متاسفانه پر شده اما اگر تعداد بیشتری بیان چند تا گروه دیگه می زنم و شما رو وارد می کنم اما شما فعلا توی ذخیره هستی ممنون
راستی امکان داره چند نفر برن اگه می خوای شمارت رو پ.خ کن تا اگه منصرف شدن واردت کنم

- - -ویرایش - - -

تمام دوستان گلم لطفا شماره رو برای عضویت بنویسید هنوز امکان ثبت نام وجود دارد و اگر ثبت نام کنید به ذخیره می روید و تا فردا هر چند نفر که شماره رو ندادن و اطلاعی هم از انصرافشون ندادن اخراج می شن و به لیست سیاه می روند و شما جای اونها می یایید پس سریعا شماره رو ارسال کنید. ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر