جام جهانی تابستانِ بازیسنتر

کدام بازی را برای برگذاری جام ترجیح میدهید ؟

• FIFA 14

رای‌ها: 26 57.8%
  • FIFA World Cup

رای‌ها: 19 42.2%

• مجموع رای دهنده‌ها
    45
  • نظرسنجی بسته شده است .

βrαγαπ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
834
نام
|\| \-/ I K |\|
آقا به World Cup رای بدید دیگه :| هم گرافیک همه چیش عالیه :| سرعت بازی هم اوکیه :| فیفا یخورده سرعتش کمه حتی رو فست ! :|

ناموساً رسمش نی، Then به ورد کاپ رای بدید :D

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
امیر جان ID من رو اشتباه نوشتی. هنوز از تو پروفایلم ویرایشش نکردم. ID الانم اینه: DarkWarrior2996

بچه ها به World Cup رای بدید دیگه. این همه FIFA 14 بازی کردید، خسته نشدید؟ من که میدونم طعم رئال زیر زبونتون مزه کرده >:) تو WD تیم ها خیلی بالانس تر هستند.

من 100% ورلد کاپ رو ترجیح میدم ! واقعا از نظرم فوق العادس ... آیدی اصلاح میشه الان ...

- - -ویرایش - - -

آقا به World Cup رای بدید دیگه :| هم گرافیک همه چیش عالیه :| سرعت بازی هم اوکیه :| فیفا یخورده سرعتش کمه حتی رو فست ! :|

ناموساً رسمش نی، Then به ورد کاپ رای بدید :D
نیکان راست میگه دیگه :|

- - -ویرایش - - -

آقا نظرسنجی تا کی ادامه داره؟ :-/

من حاضرم سر کلیم شرط ببندم که فیفا۱۴ انتخاب میشه >:)
من نمیزارم انتخاب شه . :|

- - -ویرایش - - -

منم که گفتم ک هستم ها................ GERMANY
شما هم دخول کردید به کاپ :d

- - -ویرایش - - -

دوستان از همین تریبون اعلام میکنم که مسابقات ورلد کاپ خواهد بود ... به چند دلیلی که براتون شرح دادم :
1- تا حالا جام با ورلد کاپ برگذار نشده .
2-تیم های ورلد کاپ بالانس تر هستن .
3-بازی ورلد کاپ سرعت خیلی بالاتری نسبت به فیفا 14 داره ... فیفا 14 در مقابلش مثل اسلو موشن هست .
4-الان داخل نظرسنجی بالای 205 نفر شرکت کردن در صورتی که هنوز 16 نفر ظرفیت کاپ تکمیل نشده پس میشه فهمید هر کسی از راه رسیده رای داده .
5-از این تعداد 14 نفری که تا الان شرکت کردن حدود 12 نفرشون با ورلد کاپ موافق هستن . یعنی رای اکثریت کسایی که شرکت کردن پس این مهم تره !
6- آرامش خودتون رو حفظ کنید :d

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
سلام امیر جان میشه اسم منو هم اضافه کنی؟؟؟
سلام چرا نشه ؟ شما که دیگه از رفیقای خوب مایی:d فقط تیم انتخابی با ایدی پی اس ان رو همین جا بده تا وارد کنم اسمتو . تو نظر سنجی شرکت کن به فیفا ورلد کاپ رای بده:d

Rorke

کاربر سایت
Feb 7, 2014
731
نام
Sina
سلام چرا نشه ؟ شما که دیگه از رفیقای خوب مایی:d فقط تیم انتخابی با ایدی پی اس ان رو همین جا بده تا وارد کنم اسمتو . تو نظر سنجی شرکت کن به فیفا ورلد کاپ رای بده:d
من که تیمم رونالدوه:d ...عزیز پرتقال میخوام....آیدیمم یه بار بهت دادم PERSION-KILLER هست....ولی خدایی من خود فیفا رو بیشتر دوس دارم!!!!!:-s

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
من که تیمم رونالدوه:d ...عزیز پرتقال میخوام....آیدیمم یه بار بهت دادم PERSION-KILLER هست....ولی خدایی من خود فیفا رو بیشتر دوس دارم!!!!!:-s
فیفا سرعتش افتضاحه :| همون ورلد کاپ بزنید تموم شه بره :d

- - -ویرایش - - -

درود، منم هستم. به ورلد كاپ رأي دادم.
PSN id: TLOUhs
تيم: برزیل
خب عزیز شما هم وارد شدید
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
دوستان طرفیت کاپ تکمیل شد . کسانی که تمایل داشتن برای شرکت کردن اعلام حضور کنن که اگر کسی کنسل کرد بیان جاشو بگیرن ;)

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
پست اول رو وقت کردی آپدیت کن :d یجا نوشتی 32 نفر یه جا نوشتی 16 نفر.
ننوشتی که بازی بصورت رفت و برگشت انجام میشه.
در ضمن استاندارد 6 دقیقه هست و صحبتی از Online squad و Tactical Def نکردی. اینارو اضافه کن.

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
پست اول رو وقت کردی آپدیت کن :d یجا نوشتی 32 نفر یه جا نوشتی 16 نفر.
ننوشتی که بازی بصورت رفت و برگشت انجام میشه.
در ضمن استاندارد 6 دقیقه هست و صحبتی از Online squad و Tactical Def نکردی. اینارو اضافه کن.
در حال آپدیتم :/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر