جام بعداز رمضان فیفا 13

king76

کاربر سایت
Feb 5, 2012
519
نام
M4hdi
من با کینگ مهدی هم بازی کردم و نتایج 2-0 و 3-0 به نفع من شد.
فقط دو سه تا نکته بگم که توی این بازی برام تجربه شد.
بعضی ها هوای بارونی دوست ندارن دقیقه 10 از بازی میان بیرون!بازی اول با یک تیم میان بازی دوم با یک تیم!مگه میشه؟؟توی بازی حذفی که تغییر تیم نباید باشه رفت و برگشت.
اینجا مهدکودک هم نیست وقتی می بینی نمیتونی ببری چرا میری گل میزنی به خودت؟آخر بازی هم 10 دقیقه وایساده داره رو پایی میزنه.=))
اولا که....
دوما این جام تیم ازاده برو پست اول رو بخون درست نظر بده
سوما نتم قطع شد به هوا ربطی نداشت
اون اخر بازی هم واقعا دیگه اعصابم خورد شد
شما فکر کردی مهد کودکه نه من
بازی دوم الترادفنس بودی همش الکی پاس کاری میکردی که من برم الترااتک بیای گل بزنی که همینم شد
اومدیم اینجا دوره هم باشیم از بازی های هم چیزی یاد بگیریم دوست باشیم ولی شما....
تبریک میگم به هرحال

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
689
نام
مصطفی
اولا که....
دوما این جام تیم ازاده برو پست اول رو بخون درست نظر بده
سوما نتم قطع شد به هوا ربطی نداشت
اون اخر بازی هم واقعا دیگه اعصابم خورد شد
شما فکر کردی مهد کودکه نه من
بازی دوم الترادفنس بودی همش الکی پاس کاری میکردی که من برم الترااتک بیای گل بزنی که همینم شد
اومدیم اینجا دوره هم باشیم از بازی های هم چیزی یاد بگیریم دوست باشیم ولی شما....
تبریک میگم به هرحال
عزیزم نتت قطع بشه که استارت نمیزنی بیایی بیرون..یک بار دیگه هم با شما بازی کردم هوا بارونی بود استارت زدی اومدی بیرون!!
جدی؟من الترادفنس بودم و سه تا گل بهت زدم!حتما همش هم ضد حمله بوده!

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
رفت ۳ - ۱ من
برگشت ۱ - ۰ مهدی
تائید میشه دوتا بازی خوب و هیجان انگیز
بازی برگشت یه گل کم داشتم تا صعود کنم حمله هم زیاد داشتم نیمه دوم ولی خب شانس ما گل نشدن
دانیالم جفت بازی ها 3-4 تا تیرک زد در مجموع دانیال شایستگی بیشتری واسه صعود داشت بهش تبریک میگم:x

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,247
نام
فراز
بازی من با سعید عزیز هم انجام شد رفت ایشون میزبان بودن 2-1 بردم برگشت من میزبان بودم 2-0 بردم مچ دستم از دیروز داغون ولی به خاطر اینکه جام عقب نمونه به زور بازی کردم

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
بازی من با سعید عزیز هم انجام شد رفت ایشون میزبان بودن 2-1 بردم برگشت من میزبان بودم 2-0 بردم مچ دستم از دیروز داغون ولی به خاطر اینکه جام عقب نمونه به زور بازی کردم
خوردی به من.هستی بزنیم الاان؟

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
تائید میشه دوتا بازی خوب و هیجان انگیز
بازی برگشت یه گل کم داشتم تا صعود کنم حمله هم زیاد داشتم نیمه دوم ولی خب شانس ما گل نشدن
دانیالم جفت بازی ها 3-4 تا تیرک زد در مجموع دانیال شایستگی بیشتری واسه صعود داشت بهش تبریک میگم:x

بد جور اوردم تو این بادیا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر