جام بعداز رمضان فیفا 13

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,659
نام
امین
من کلا یک یکشنبه رو این هفته نبودم!دیشبم کلا آن بودم اما از رقیبام کسی نیومد بازی کنیم..تلفنی از رقیبام هم ندادین به من!الانم بازیام 3-0 شده.اینم یکجورشه دیگه...

rmessi

کاربر سایت
Jul 16, 2011
164
نام
محمدرضا
...

سلام دوستان بازی من با آقا محسن:
دیدار رفت میزبان ایشون : 1_0 آقا محسن برد
بازی برگشت میزبان بنده : 3_2 به سود من
اما متاسفانه از رسیدن به مرحله ی بعد باز موندم
آقا محسن خودشون شاهد بودن که تو بازی برگشت دو پنالتی که یکیش حتی بدن بازیکن من هم بهشون نخورد برای ایشون گرفته شد ...
راستی دوستان دسته ی من مشکل داره در هنگام ضربات نهایی اکثر توپها به بیرون میره خواهشا یکی راهنماییم کنه اگه چیزی در این رابطه میدونه
در پایان عرض تبریک و خسته نباشید به آقا محسن گل که با تیم مورد علاقه من بارسا به مرحله ی بعد صعود کرد.

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
کم بود ولی مثلا گروه f یه روزه بازیاشو تموم کرد.یا مثلا حسن کمتر از 24 ساعت بازیاشو انجام داد.ایشا... دور بعد یه جام درست حسابی داریم.

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
من خوردم به حسن :)) اصن از بچگی منو حسن هی بهم میخوردیم :D
با هند نیای به نشانه اعتراض کنار میکشم :D :D
خدارزشکر فرازم اومد بالا;;)

ali_figo2002

کاربر سایت
Oct 26, 2005
337
صبح بخیر.................;)

اولا یه توصیه برادرانه این که در مورد مساله ای که اطلاع نداری اظهار نظر نکن
ثانیا من خودم خیلی به نظم بازی ها در جامهایی که شرکت کردم حساس بوده و هستم همونطور که در جام قبلی (خلیج فارس) با این که همه دوستان حریفم رو با اختلاف زده بودم و به مرحله بالا رسیده بودم چون فکر میکردم نظم بازی ها به هم بخوره انصراف دادم
ثالثا من همون جمعه به مدیر جام گفتم که مسافرت هستم و سه شنبه میرسم و بازیهامو میکنم.از فرودگاه هم که اومدم یه ضرب اومدم پای سیستم. هدف جام نیست و همین جمع دوستانست ولی تعجب میکنم از مدیر بازی ها که سر حرف خودش هم نموند و در کمال تعجب گفت حریفات حاضر نشدن باهات بازی کنن با این که همشون هم آنلاین بودن...

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
اولا یه توصیه برادرانه این که در مورد مساله ای که اطلاع نداری اظهار نظر نکن
ثانیا من خودم خیلی به نظم بازی ها در جامهایی که شرکت کردم حساس بوده و هستم همونطور که در جام قبلی (خلیج فارس) با این که همه دوستان حریفم رو با اختلاف زده بودم و به مرحله بالا رسیده بودم چون فکر میکردم نظم بازی ها به هم بخوره انصراف دادم
ثالثا من همون جمعه به مدیر جام گفتم که مسافرت هستم و سه شنبه میرسم و بازیهامو میکنم.از فرودگاه هم که اومدم یه ضرب اومدم پای سیستم. هدف جام نیست و همین جمع دوستانست ولی تعجب میکنم از مدیر بازی ها که سر حرف خودش هم نموند و در کمال تعجب گفت حریفات حاضر نشدن باهات بازی کنن با این که همشون هم آنلاین بودن...
عزیز میدونم ناراحت شدی.ولی خب من روز شنبه که گروهبندیو انجام دادم گفتم که تا روز سه شنبه ظهر وقته که شب هم بازیای حذفی شروع میشه.گفته بودم که اگه در چند روز اینده کاری دارید که نمیتونید بازی کنید ثبت نام نکنید.هنوزم توی پست اول هستش.بعد شما یکشنبه میگی که من مسافرتم تا سه شنبه نیستم و ضهر میرسم تا شب تموم میکنم.صبر کردم نیومدی.منم جدول بازیای حذفیو درست کردم و خودمم بازیامو انجام دادم (ساعت هشت و ربع شب )بعد اومدی و میگی شماره های همگروهیارو بده.یه نفرشونم انلاین بود چون بامن داشت بازی حذفیشو انجام میداد.ایشا... جامای بعدی.
در ضمن من توی پست اول نوشته بودم که شما تا سه شنبه نمیاید و اون روز بازیاتونو انجام میدی.ولی شب شد و نیومدی.خدای منم قصدم اذیت کردن کسی نبود.بازم عذر خواهی میکنم ازت.امیدوارم جامای بعدی از این اتفاقا نباشه.

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
محمود داوش من تازه اومدم خونه :d
الانم می خوام تازه بخوابم باشه شب میام بزنیم
بگو خوب حرفم نباشه:d
بازی انقلابی بزنیم با تیمای جدید:d

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
من با کینگ مهدی هم بازی کردم و نتایج 2-0 و 3-0 به نفع من شد.
فقط دو سه تا نکته بگم که توی این بازی برام تجربه شد.
بعضی ها هوای بارونی دوست ندارن دقیقه 10 از بازی میان بیرون!بازی اول با یک تیم میان بازی دوم با یک تیم!مگه میشه؟؟توی بازی حذفی که تغییر تیم نباید باشه رفت و برگشت.
اینجا مهدکودک هم نیست وقتی می بینی نمیتونی ببری چرا میری گل میزنی به خودت؟آخر بازی هم 10 دقیقه وایساده داره رو پایی میزنه.=))

Dani.dead

کاربر سایت
Oct 24, 2012
122
نام
DaNi ......
دانیال درد و بلات بخوره تو سره دشمنانت میام عزیز رو چشمم
بدشانسی توئه از هرکی دلخور و متنفری بازم میخوری به همون:d
دلخور ؟ متنفر ؟ من ؟ از ؟ تو ؟ برو بچه برو مهدی :)))))))) دیوونه این چه حرفیه که تو میزنی داداش ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر