جام بعداز رمضان فیفا 13

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
FARAZREALMADRID 0-3 MASOUD_10
MASOUD_10 1-3 FARAZREALMADRID

- - -ویرایش - - -

قربانت دنی جان ... شما هم بازیتون خوبه
داش مسعود داره درو میکنه و میره جلو :D
عاغا مصطفی کجاس دبیا بزنید بازیتونو
نتایج بازی مسعود و نگا کردم لامصب رحم نداره همش بالا 4 تا میزنه علاقه شدیدی به 6 تای داره :D عاغا اگه خدای نکرده من اومدم بالا منو 6 تایی نکنی 2 تا بزن بعد هی پاس کاری کن :D اونجوری دیگه 14 رو نمیگیرم :D

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
FARAZREALMADRID 0-3 MASOUD_10
MASOUD_10 1-3 FARAZREALMADRID
مسعود جان کاش میومدی جلو از بازی لذت میبردیم چون جایزه که نمیدن برادر این سبکی که برگشت بازی کردی برلی جایزه ۱میلیونی ما اومدیم سرمون گرم بشه به هر حال تبریک
- - -ویرایش - - -

قربانت دنی جان ... شما هم بازیتون خوبه
مسعود جان کاش میومدی جلو از بازی لذت میبردیم چون جایزه که نمیدن برادر این سبکی که برگشت بازی کردی برای جایزه ۱میلیونی ما اومدیم سرمون گرم بشه به هر حال تبریک

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
مسعود جان کاش میومدی جلو از بازی لذت میبردیم چون جایزه که نمیدن برادر این سبکی که برگشت بازی کردی برای جایزه ۱میلیونی ما اومدیم سرمون گرم بشه به هر حال تبریک

دیگه فراز جان دست برگشت پینگتون به حدی بالا بود من فقط تصویر میدیدم ... مجبور بودم حتی دو گل اخرتون خودم پاس دادم زدید تو گل چون تصاویر رو درست نمیدیدم
پاسکاری تو دفاع یه سبکه ... چرا؟
چون بارها و بارها پیش اومده تیمی که 3 گل رفت میخوره برگشت کاملا هجومی بیاد ... اگه نمیاد حتما به گرفتن توپ علاقه ای نداره ... و وقتی شما اون سبک بازی کنید من دلیلی برای حمله کردن نمیبینم چون تیمم میاد جلو ضد حمله میخورم و میبازم :d
منم به شما خسته نباشید میگم و بقیه بچه ها
شما خیلی خوب بازی میکنید و اگه چند دقیقه زمان بیشتری بود 1 گل میزدید میومدید بالا ...
تازه بارونم بود نتم که ماشالا خیلی بد بود اذیت شدیم { نت خودم}

داش مسعود داره درو میکنه و میره جلو :D
عاغا مصطفی کجاس دبیا بزنید بازیتونو
نتایج بازی مسعود و نگا کردم لامصب رحم نداره همش بالا 4 تا میزنه علاقه شدیدی به 6 تای داره :D عاغا اگه خدای نکرده من اومدم بالا منو 6 تایی نکنی 2 تا بزن بعد هی پاس کاری کن :D اونجوری دیگه 14 رو نمیگیرم :D

نه بابا اقا محمود ما تعریف بازی شمارو زیاد شنیدیم من معمولیم ... به 6 که علاقه دارم شدید چون پرسپولیسیم :d
پاسکاری هم بستگی به شرایط بازی داره اگه پینگ بالا باشه من اصلا نمیتونم خوب بازی کنم در نتیجه نمیام جلو

آخرین ویرایش:

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
من منتظر امیرفیفا هستم،صبح بهش اس ام اس دادم گفته خبر می دم هنوزم خبر نداده!!!
الانم دوباره بهش اس ام اس دادم ج نمیده..حتما می خواد من آخر شب بازی کنم که نمی تونم :D

آخرین ویرایش:

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
دیگه باس جریمه کنی استارتر جان :D خیلی آوانس دادس :دس مصطفی هم میگه منتظر بوده پس بیاید نظراتو جمع کنید:D

آقا یک کاری نکنید اون بنده خدا شاکی بشه..حیفه به خاطر اینکه ایشون نتونسته حذف بشه شاید حقش این نباشه..
به هر حال نظر مدیر محترمه.

amirfifa

کاربر سایت
Aug 6, 2013
303
ما یه بازی کردیم ولی بازی دوم ایشون رفتن
الا هم انلاین نیستن چیکار کنیم اون بازی که رفتن من بردم یا دوباره بریم؟؟؟؟؟؟؟؟

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
ما یه بازی کردیم ولی بازی دوم ایشون رفتن
الا هم انلاین نیستن چیکار کنیم اون بازی که رفتن من بردم یا دوباره بریم؟؟؟؟؟؟؟؟

بازی اول من توی خونه حریف 2-0 بردم.
بازی دوم من نرفتم و دی سی شدم،دقیقه 60 1-1 بودیم..بعدش هم طول کشید تا دوباره آنلاین بشم..بهتون هم اس ام اس دادم گفتم بیا چهل دقیقه بزنیم ادامشو.حالا اگر میخوایید مشکلی نیست..شما برو بالا!اصن یه وضعی....

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
بازی اول من توی خونه حریف 2-0 بردم.
بازی دوم من نرفتم و دی سی شدم،دقیقه 60 1-1 بودیم..بعدش هم طول کشید تا دوباره آنلاین بشم..بهتون هم اس ام اس دادم گفتم بیا چهل دقیقه بزنیم ادامشو.حالا اگر میخوایید مشکلی نیست..شما برو بالا!اصن یه وضعی....
استارتر تعین کرده وضعیتو تو جدول هم مشخصه دیگه

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
بازی من و مصطفی هم انجام شد میزبان مصطفی بازی 0 0 شد برگشت میزبان من فک کنم 3 0 یا 2 0 یادم رفت :D تصحیح کن مصطفی :D

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
استارتر تعین کرده وضعیتو تو جدول هم مشخصه دیگه
ندیده بودم.....
بازی من و مصطفی هم انجام شد میزبان مصطفی بازی 0 0 شد برگشت میزبان من فک کنم 3 0 یا 2 0 یادم رفت :D تصحیح کن مصطفی :D

بازی دوم رو 3-0 بردی!کشیدم جلو بدتر نتیجه سنگین شد!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر