جام بعداز رمضان فیفا 13

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
داداش چرا برا خودت میبری و میدوزی؟اصلا این حرفا یعنی چی؟واقعا درک نمیکنم یعنی چی؟خدا شاهده حتی یه ذره هم در مورد این چیزایی که میگی به ذهنم خطور نکرده که چون یه غریبه رفته مهم نیست و...مگه چهارمین جام فیفا تموم شده بود که من این جامو راه انداختم؟دقیقا وسطاش بود که راه انداختم.من کی گفتم اهمیت نداره؟گفتم که یکی دیگه بعدیو شوع کنه تا ماهایی که بیکاریم هم بازی کنیم.یعنی توهین میشه که دو تا جام همزمان باشه؟اگه اره که من معذرت میخوام که همچین برداشتی داشتی.

نه محسن جان این حرفا چیه من از شما تشکر هم کردم ...
نه شما صاحب اختیارید اقا محسن

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
نه اقا محمود نمیگم شما مشکل داشتی خدایی منم یه سری عکس میدیدم فقط
من کلا روحیاتم حساسه ...
از اقا محسن یه گلایه کردم که میشد بهتر از اینا نوشت ... احساس کردم تیکه انداخت که گروهی 3 روزه تموم شده فینال 2 روزه بازی نکردیم ...
توضیح دادم که نت مشکل داره و دیدم بچه ها بی تاب کاپ جدیدن ... گفتم انصراف بدم زودتر تموم بشه این کاپ ... حتما خسته شدن از طولانی شدنش
نه اون جام بعدی باس زودتر شرو کنن داش مسعود آخه واسه یار گیری تا بچه ها بیان اسم و ای دی بدن چون دوره ها قبلیم همینجور بود ;;)

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
عاغا تاخیر از منه الان چون نتم ر...د :D دستکاریش کردم ترکوندمش :D
یه ساعت دارم فک میکنم چه جوری بازی کنم به چه ارنجی حالا که تو زمینه خودم باختم :)) فایده نداره آخرش میبازم :D
خواب دیدید خیر باشه محمود باخت تو کارش نیست فقط شکست تو کارشه :D
یادم رفت چی میخواستم بگم :D

OK شد یه SMS بده ... بیام
ولی اگه بیام توپ و تو دفاع میچرخونما ... :d اون یه گل مثل طلاس الان

- - -ویرایش - - -

نه اون جام بعدی باس زودتر شرو کنن داش مسعود آخه واسه یار گیری تا بچه ها بیان اسم و ای دی بدن چون دوره ها قبلیم همینجور بود ;;)

بله اشتباه از من بود محمود جان
میگم که برداشتم این بود که محسن به من تیکه انداخت :d
دیدم نه بنده خدا مدلش همینجوریه

PUARO

کاربر سایت
Sep 7, 2011
125
من دوست مسعود هستم. متاسفانه بن شدن ایشون از من خواستن بگم نتیجرو بازی برگشت فینال هم انجام دادند و نتیجش 0-1 به نفع مسعود شد
اگر کاری داشتید با ایشون به من PM بدید ممنون

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
تایید میشه من باختم :D اما شانس یعنییی صفر 40 تا حمله کردم نشد برگشت اومد رفت تو گلم :D ولی مسعود خوب بازیو کنترل میکنه که به گفته خودشم توپو میچرخونه :D عاغا تبریک مسعود جان پس چرا بن شدی :D منم که اصن همش جز 4 تا تیمم :D مثه آلمانم :D

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
خب بالاخره این جام هم تموم شد.تبریک به مسعود جان,قسمت شه با هم یه دست بازی کنیم.
از همه ممنونم که این جامو پیش بردن.اگه باعث دلخوری کسی شدم بازهم معذرت میخوام.

PUARO

کاربر سایت
Sep 7, 2011
125
مسعود این متن رو برام فرستاد و من گذاشتم اینجا

از همه دوستانی که تحمل کردن من رو تشکر میکنم ...
فرصتی بود که تجربه های جدید داشته باشیم و دوستای خیلی خوبی هم پیدا کردم توی این جام ...
بازی فینال خیلی چسبید چون محمود بسیار خوب بازی میکنه مخصوصا توی دفاع ... تا حالا انقدر سخت گل نزده بودم
از اقا محسن که زحمت کشیدن برای این جام ممنونم ... فقط حیف که جایزه نداشت :)
از پدرم مادرم ... خواهرم برادرم ... تمام فک و فامیلمون ...:d
یه نکته اینکه چرا اومدم تو این جام .. اقا محمود بود ... من هر تاپیکی رو باز میکردم ایشون اول بودن ... انگیزه ای بود که بیام نوار قهرمانیهاش رو پاره کنم ... که تونستم ... حتما باهاشون بازی کنید ولی توپ و بهش ندید که تیرکتونو میلرزونه حسابی ...
خلاصه موفق و پیروز باشید ... انشالا یه روز بیاد به محمود 6 تا بزنم تو فینال
قهرمان بن شده ی بازی سنتر :d
[h=3] MASOUD 3[/h]

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
مسعود این متن رو برام فرستاد و من گذاشتم اینجا

از همه دوستانی که تحمل کردن من رو تشکر میکنم ...
فرصتی بود که تجربه های جدید داشته باشیم و دوستای خیلی خوبی هم پیدا کردم توی این جام ...
بازی فینال خیلی چسبید چون محمود بسیار خوب بازی میکنه مخصوصا توی دفاع ... تا حالا انقدر سخت گل نزده بودم
از اقا محسن که زحمت کشیدن برای این جام ممنونم ... فقط حیف که جایزه نداشت :)
از پدرم مادرم ... خواهرم برادرم ... تمام فک و فامیلمون ...:d
یه نکته اینکه چرا اومدم تو این جام .. اقا محمود بود ... من هر تاپیکی رو باز میکردم ایشون اول بودن ... انگیزه ای بود که بیام نوار قهرمانیهاش رو پاره کنم ... که تونستم ... حتما باهاشون بازی کنید ولی توپ و بهش ندید که تیرکتونو میلرزونه حسابی ...
خلاصه موفق و پیروز باشید ... انشالا یه روز بیاد به محمود 6 تا بزنم تو فینال
قهرمان بن شده ی بازی سنتر :d
MASOUD 3
به دوسته خوبمون از طرف من تبریک بگو
و بهش بگو فکر کنم یکم حالت خوش نبوده که همش یه تاپیکو میرفتی خیال میکردی تاپیک جدیده چون تا اونجا که ما میدونیم محمود فقط تو یه جام اول شده:d>:)

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
به دوسته خوبمون از طرف من تبریک بگو
و بهش بگو فکر کنم یکم حالت خوش نبوده که همش یه تاپیکو میرفتی خیال میکردی تاپیک جدیده چون تا اونجا که ما میدونیم محمود فقط تو یه جام اول شده:d>:)
اصن کی گفت من تا حالا قهرمان شدم ؟ :D من که همش تو دور مقدماتی حذفم :D ببینید خیلی ضعفید که من یعنی من اومدم فینال :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر