جام بعداز رمضان فیفا 13

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
ما هم بازی رده بندی رو انجام دادیم رفت مصطفی میزبان بود 2-2 شد برگشت من میزبان بودم باز 2-2 شد :dبازی سوم انجام دادیم مصطفی 2-1 برد

Red20Devils

کاربر سایت
Apr 17, 2011
688
نام
مصطفی
ما هم بازی رده بندی رو انجام دادیم رفت مصطفی میزبان بود 2-2 شد برگشت من میزبان بودم باز 2-2 شد :dبازی سوم انجام دادیم مصطفی 2-1 برد

خیلی بازی های قشنگی بودن،انصافا حقت باخت نبود.ولی خب من از موقعیت هام استفاده ی بهتری کردم!!همچنین از 5 دفاع محترم هم تشکر می کنم :D

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
بازی منو مسعود هم
هنوز انجام نشده تا بمونید تو کف :D واسه چی میای این پایین :D

=))
خیلی خوب بود ...
از دست این نت ... شانس محموده همیشه خوب بودا ... ایشالا فردا میزنیم امیدوارم یه فینال خوب باشه من که میخوام از دقیقه 1 فشار بیارم رو دروازه از 2 جناح

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
از همه بچه ها ممنونم که همکاری کردنو این جامم با همه خوبیا و بدیاش تموم شد.(البته فینال مونده.نمیدونم چرا تمومش نمیکنید.بازیای گروهی تو 3 روز تموم شد یه فینال 2 روز طول کشیده)یه سری باهمدیگه بحث کردن و یه سریهم دوستیاشون قویتر شد.خیلی درامش کردم ولش کن.یکی تاپیک جام بعدیو بزنه دیگه.تا آخر تابستون بیکاریم.بسم الله شروع کنه یکی

footsoldier

کاربر سایت
May 23, 2013
369
نام
رضا
از همه بچه ها ممنونم که همکاری کردنو این جامم با همه خوبیا و بدیاش تموم شد.(البته فینال مونده.نمیدونم چرا تمومش نمیکنید.بازیای گروهی تو 3 روز تموم شد یه فینال 2 روز طول کشیده)یه سری باهمدیگه بحث کردن و یه سریهم دوستیاشون قویتر شد.خیلی درامش کردم ولش کن.یکی تاپیک جام بعدیو بزنه دیگه.تا آخر تابستون بیکاریم.بسم الله شروع کنه یکی

من از همه عذر خواهی می کنم

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
اقا محسن ببخشیدا اما اصلا کار قشنگی نبود هنوز فینال برگزار نشده اون پست و دادید ... پست قبلیتون علت تاخیر بازی رو نوشتیم ...
به هر حال از اول گفتم وقتی یه غریبه تو یه جام دوستانه بیفته بره فینال همین میشه وسطای جام همه دوست دارن کلا کنسل بشه جام ...
تاپیکم ببند داداش میخوای ... و جام جدیدتون رو شروع کنید
رفت فینال انجام شد البته نوشتنش بی فایدس شد لیدر جاممون که مهم نیست واسشون ما مینویسیم برای بچه ها
برگشت هم اقا محمود گفتن میام و من منتظر بودم رفتن دیگه نیومدن ...
در ضمن من توی جدول فینال 2.3 روز منتظر موندم ... اون موقع شما نیومدی بگی دیر شد ... و در نهایت صبر و حوصله اقا محمود اومدن فینال
کلا عیبی نداره اقا ... دست شما درد نکنه ...
نمیریم زنده باشیم ببینیم جام بعد که دوستتون به فینال رفت هم همینجوری رفتار میکنید ؟؟
منم انصراف میدم از برگشت و اقا محمود 3-0 ببرن ... ایشون بازیشون خیلی خوبه و 2 تا تیر دروازه زدن به من
شاید لا اقل به احترامشون بیاید اینجا خوشحال باشید ...
حالا با خیال راحت جام جدیدتون رو شروع کنید داداش و موفق باشید
اسمشم بزارید جام من و فقط دوستام

PERSIA_STRIKER 0-1 MASOUD_10

از همه اونایی که باهاشون بازی کردم و بردن باختن صبر کردن خسته نباشید بگن ممنون
دوست خوبی مثل محمود پیدا کردم و سایه 04 ... اقا فراز که نیمه نهایی بازی کردیم
کسی هم اگه از ما رنجید حلال کنه ایشالا جام بعدی بدون ما دوستی هاتون پر رنگ تر باشه ...

آخرین ویرایش:

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
اقا محسن ببخشیدا اما اصلا کار قشنگی نبود هنوز فینال برگزار نشده اون پست و دادید ... پست قبلیتون علت تاخیر بازی رو نوشتیم ...
به هر حال از اول گفتم وقتی یه غریبه تو یه جام دوستانه بیفته بره فینال همین میشه وسطای جام همه دوست دارن کلا کنسل بشه جام ...
رفت فینال انجام شد البته نوشتنش بی فایدس شد لیدر جاممون که مهم نیست واسشون ما مینویسیم برای بچه ها
در ضمن من توی جدول فینال 2 روز منتظر موندم ... اون موقع شما نیومدی بگی دیر شد ... و در نهایت صبر و حوصله اقا محمود اومدن فینال
نمیریم زنده باشیم ببینیم جام بعد که دوستتون به فینال رفت هم همینجوری رفتار میکنید ؟؟
منم انصراف میدم از برگشت و اقا محمود 3-0 ببرن ...

چی چیو انصراف میدی :D بیا میخوام انتقام بگیرم مودم داغ کرد دی اس الش خاموش شد :D زنگ زدم پشتیبانی گفت نیمساعت ببندش :D الان میام دوباره
اون بازی وحشتناک لگی بود واسم به خاطر همین رفتم یه دور با مهدی زدم ولی با مهدی لگ نداشتم الان میام مسعود جان
نه داش مسعود معمولا به آخر بازی که میرسیم سریع یکی دیگه میره یه جام دیگه میزنه واسه اینکه تا تموم بشه این یکی اونیکی یار گیری کنه
هنگ کردم همش یکی بود نبود :D
بچه ها بچه های گلین چیزی تو دلشون نیس فقط یکی بود به ناک عرفان :D اون یه چیزایی تو دلش بود هی بم گفت دلم درد میکنه :)) =))

آخرین ویرایش:

pesarbache

کاربر سایت
Oct 31, 2011
701
نام
محسن
در ضمن من توی جدول فینال 2.3 روز منتظر موندم ... اون موقع شما نیومدی بگی دیر شد ... و در نهایت صبر و حوصله اقا محمود اومدن فینال
منم انصراف میدم از برگشت و اقا محمود 3-0 ببرن ... ایشون بازیشون خیلی خوبه و 2 تا تیر دروازه زدن به من

از همه اونایی که باهاشون بازی کردم و بردن باختن صبر کردن خسته نباشید بگن ممنون
دوست خوبی مثل محمود پیدا کردم و سایه 04 ... اقا فراز که نیمه نهایی بازی کردیم
کسی هم اگه از ما رنجید حلال کنه ایشالا جام بعدی بدون ما دوستی هاتون پر رنگ تر باشه ...

داداش چرا برا خودت میبری و میدوزی؟اصلا این حرفا یعنی چی؟واقعا درک نمیکنم یعنی چی؟خدا شاهده حتی یه ذره هم در مورد این چیزایی که میگی به ذهنم خطور نکرده که چون یه غریبه رفته مهم نیست و...مگه چهارمین جام فیفا تموم شده بود که من این جامو راه انداختم؟دقیقا وسطاش بود که راه انداختم.من کی گفتم اهمیت نداره؟گفتم که یکی دیگه بعدیو شوع کنه تا ماهایی که بیکاریم هم بازی کنیم.یعنی توهین میشه که دو تا جام همزمان باشه؟اگه اره که من معذرت میخوام که همچین برداشتی داشتی.

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
چی چیو انصراف میدی :D بیا میخوام انتقام بگیرم مودم داغ کرد دی اس الش خاموش شد :D زنگ زدم پشتیبانی گفت نیمساعت ببندش :D الان میام دوباره
اون بازی وحشتناک لگی بود واسم به خاطر همین رفتم یه دور با مهدی زدم ولی با مهدی لگ نداشتم الان میام مسعود جان
نه داش مسعود معمولا به آخر بازی که میرسیم سریع یکی دیگه میره یه جام دیگه میزنه واسه اینکه تا تموم بشه این یکی اونیکی یار گیری کنه
هنگ کردم همش یکی بود نبود :D
بچه ها بچه های گلین چیزی تو دلشون نیس فقط یکی بود به ناک عرفان :D اون یه چیزایی تو دلش بود هی بم گفت دلم درد میکنه :)) =))

نه اقا محمود نمیگم شما مشکل داشتی خدایی منم یه سری عکس میدیدم فقط
من کلا روحیاتم حساسه ...
از اقا محسن یه گلایه کردم که میشد بهتر از اینا نوشت ... احساس کردم تیکه انداخت که گروهی 3 روزه تموم شده فینال 2 روزه بازی نکردیم ...
توضیح دادم که نت مشکل داره و دیدم بچه ها بی تاب کاپ جدیدن ... گفتم انصراف بدم زودتر تموم بشه این کاپ ... حتما خسته شدن از طولانی شدنش

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
عاغا تاخیر از منه الان چون نتم ر...د :D دستکاریش کردم ترکوندمش :D
یه ساعت دارم فک میکنم چه جوری بازی کنم به چه ارنجی حالا که تو زمینه خودم باختم :)) فایده نداره آخرش میبازم :D
خواب دیدید خیر باشه محمود باخت تو کارش نیست فقط شکست تو کارشه :D
یادم رفت چی میخواستم بگم :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر