تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
سلام
من از app store بازي gangstar rio رو براي نيو ايپد خريدم بعد از طريق ايتونز روي pc بازي رو دانلود كردم وقتي ايپد رو وصل ميكنم شروع ميكنه به سينك كردن بازي ولي اخرش ميگه itunes failed to install gangstar3 قبلا من برنامه و بازي خريد كردم و مشكلي نداشتم كسي راهي داره براي اين مشكل ؟ ٧ دلار دود شد رفت هوا ~x(

هیچ چیز دیگه ای نمینویسه تو این ارور ؟ میتونی یه عکس از ارور بزاری...

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا چرا قضیه رو سختش میکنید :d
دوست عزیز فایلت بد دانلود شده و آیتونز نمیتونه کامل اینیستالش کنه . سر بازی SIX GUNS هم همین بلا سر من اومد . سعی کن به هیچ وجه وسط دانلود ، فایلت STOPPED نشه
دوباره بزار دانلود بشه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,833
نام
علی متالیکا
آقا چرا قضیه رو سختش میکنید :d
دوست عزیز فایلت بد دانلود شده و آیتونز نمیتونه کامل اینیستالش کنه . سر بازی SIX GUNS هم همین بلا سر من اومد . سعی کن به هیچ وجه وسط دانلود ، فایلت STOPPED نشه
دوباره بزار دانلود بشه

منم از همون اول میتونستم بگم برو 800 مگ رو دوباره دانلود کن ، میخواستم ببینم راه کوتاه تری واسه درست کردنش هست یا نه :d

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
دوستان من الان تقریبا یک هفته شده که ایپادم هرچی داخلش میخوام از سیدیا دانلود کنم نمیشه میخوام به یوتوب و imdb وصل بشم مینوسیه cannot conect to server به فیس بوک وصل میشم پیام میده خطرناکه ؟؟؟؟!!!! میتونم برم تو فیس بوک اما این ارور رو هم میده!!!!!! کسی میدونه چرا؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
بچه ها کسی تونسته از س*A*ک*S رو ایفون استفاده کنه,چنتا اموزش تو نت هست ولی کار نمیکنه
کلا خودتون از چی استفاده میکنید واسه ایفون یا ایپدتون واسه یوتیوبو فیس بوک

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
بچه ها کسی تونسته از س*A*ک*S رو ایفون استفاده کنه,چنتا اموزش تو نت هست ولی کار نمیکنه
کلا خودتون از چی استفاده میکنید واسه ایفون یا ایپدتون واسه یوتیوبو فیس بوک

منم همین سوال رو دارم.

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
من میتونم از https استفاده کنم ولی ساکس نمیشه مثکه به طور رسمی استفاده کرد شاید با برنامه بشه ولی https تو خود تنظیمات wifi هست !

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
میشه بیشتر توضیح بدی؟
:-؟ خب شما الان مشکلت چیه ؟!
برو تو Setting بعد تو قسمت Wifi برو رو اون وایرلسی که بهش وصلی یه فلش آبی بقلش هست اونو بزن بعد برو تا آخر پایین نوشته Http بعد روی Manual بزن اول آدرسُ بعد پرت یه گذینه ی بعدش رو هم On کن بعد یوزر پَستو بزن ! بیا بیرون وصلی ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر