تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

Mehrdad092000

کاربر سایت
Jan 30, 2010
987
نام
مهرداد
نه ريستور نكردمش چون روش 10صفحه برنامه دارم نخواستم كه پاك بشه راه ديگه غير ريستور نداره؟!

دوست عزیز از cydia چیزی نصب کردی؟

برنامه هاتو مگه نداری ؟ بیرون دادی ریختن؟ اگه برنامه هات کرک شده باشن میتونی با ifunbox ازشون بک اپ بگیری البته برای رستور هم مواضب باش ببین shsh داری یا نه

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
سلام.
ایپاد بازی های HD رو چجوریا اجرا میکنه؟چقد لگ میزنه؟

به راحتي اجرا ميكنه ....
شخصا تا حالا هيچ بازي براي من لگ نداشته.من الان ٥٠ گيگ بازي نصب كردم كه ٣٠ تاش حدود ٧٠٠-٨٠٠ مگه و ١٠-١٢ تاييش HD هست.ولي اصلا لگ نداره....

Meysamm

کاربر سایت
Mar 29, 2012
20
نام
Meisam
من وقتی ورژن آیپادم 4.2.1 بود خودم می تونستم توش بازی بریزم ولی از وقتی دادم بیرون دیگه نمیتونم بازی بریزم ورژنش 5.0.1 شده . اکانتم نتونستم درست کنم تا بازیها رو از app store دانلود کنم . هیچکسی هم نمیگه چجوری اکانت بسازم . الان چی کار کنم؟؟:(

b2never

کاربر سایت
Aug 29, 2009
27
نام
Amirhosein Asadpour
سلام به همگی دوستان . بنده میتونم تو این تاپیک یه تبلیغ واسه فروش اپل پیل (تبدیل زنگ خور کردن ایپاد تاچ نسل چهار ) کنم ؟ لینک خرید هم اینجا واسه اینکه حق این فروم هم ضایع نشه هرکس هر سوالی راجع به این مورد داره بپرسه . کلا ته و توشو درآوردم . یعنی تا این حد که تاپیک چینی زدم . از همینجا به پدر و مادر گوگل صلوات میفرستیم . کسی سوالی چیزی هم در زمینه دیگه داره بپرسه ( کلا عذاب وجدان گرفتم اومدم تو این تاپیکا فروش گذاشتم )

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
آقا می‌شه یه نفر به من بگه باطری iPhone 4S چند ساعت کار می‌کنه ؟

۱.در حالت معمولی‌(اسمش انتظاره؟) ؟
۲.در حال پخش موسیقی ؟
۳.در حال پخش ویدئو ؟
۴.در حال بازی‌ ؟
۵.در حال اتصال به اینترنت ؟
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر