تمام سوالات و مشکلات مربوط به iPhone, iPod Touch

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
ما نیز داریم خر میشیم که یه آیپد بگیریم :D این رزولوشن آپد سه بدجور با قلب آدم بازی میکنه. حالا چند تا سوال داشتم
یکی اینکه آیپد 3 جیلبریک شده ؟ میشه؟ اصلا این چه سوالیه؟ کاملا به مباحث ناآشنام :D
این به هیچ عنوان نمی شه روش مموری کارت استفاده کرد؟ اگه نشه باید 64 گیگ بگیرم که قیمت تخیلی 1700 اونم نسخه وای فای خیلی مضحکه :D بعد اگه 4g بگیرم میتونم سیمکارت همراه اول توش بزارم یا نه؟

تاپیک آیپد نداشتیم گفتم اینجا بپرسم. اینم جواب بدید :D

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
من رو آیفون 4 خودم میخواستم سیستم لاک Pattern Android رو نصب کنم از cydia برنامه iLock رو نصب کردم همه چی اوکی شد بعد حتی نوعشو مشخص کردم بعد از 5 دقیقه که گوشی خودکار صفحه قفل شد اومدم برم تو منو دیدم که Slide to unlock نیستش و من هیچ جوره نمیتونم برم تو گوشی.خاموش روشنم کردم فایده نداره چه کنیم؟

iMehrdad

کاربر سایت
Jul 5, 2007
241
نام
Mehrdad
ما نیز داریم خر میشیم که یه آیپد بگیریم :D این رزولوشن آپد سه بدجور با قلب آدم بازی میکنه. حالا چند تا سوال داشتم
یکی اینکه آیپد 3 جیلبریک شده ؟ میشه؟ اصلا این چه سوالیه؟ کاملا به مباحث ناآشنام :D
این به هیچ عنوان نمی شه روش مموری کارت استفاده کرد؟ اگه نشه باید 64 گیگ بگیرم که قیمت تخیلی 1700 اونم نسخه وای فای خیلی مضحکه :D بعد اگه 4g بگیرم میتونم سیمکارت همراه اول توش بزارم یا نه؟
در مورد جیلبریک که هنوز چیز رسمی نیومده فقط چنتا تیم هکر گفتن هک کردیم ویدیو هم گذاشتن
یعنی فعلا باید از اپ استور بخری بازی و برنامه هاشو به نظر من اگه خواستی بخری از جایی بخر که
ساپورت نرم افزاری بهت بده یعنی تا یه مدت واست برنامه بریزه رایگان
مثل نمایندگی اپل تو بازار موبایل که تا یکسال اینکارو میکنه
مموری کارت که نه نمیخوره به نظر من هم ظرفیت بالا بگیر چون با این قدرت سخت افزاری که داره قطعا حجم بازی ها و نرم افزار هایی که واسش ارایه میشه خیلی زیاده
در مورد 4g هم اینکه تنها اپراتوری که الان تو ایران 3g رو ارایه میده رایتل هست 4g هنوز تو ایران رویاس

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
quote_icon.png
نوشته شده توسط Wander
ما نیز داریم خر میشیم که یه آیپد بگیریم :biggrin1: این رزولوشن آپد سه بدجور با قلب آدم بازی میکنه. حالا چند تا سوال داشتم
یکی اینکه آیپد 3 جیلبریک شده ؟ میشه؟ اصلا این چه سوالیه؟ کاملا به مباحث ناآشنام :biggrin1:
این به هیچ عنوان نمی شه روش مموری کارت استفاده کرد؟ اگه نشه باید 64 گیگ بگیرم که قیمت تخیلی 1700 اونم نسخه وای فای خیلی مضحکه :biggrin1: بعد اگه 4g بگیرم میتونم سیمکارت همراه اول توش بزارم یا نه؟
اگه میخوای 3 بگیری به هیچ مدلی زیر 32 فک نکن که فضا کم میاری ، من iPad 2 64 دارم که روی این هم جا کم اوردم ، حالا تو درنظر بگیر فیلمبرداری 1080p و عکس با کیفیت رو iPad 3 چقدر فضا پر میکنه !
به هیچ وجه گول این فروشنده هارو نخور طرف به اسم App اورجینال iPad ـت رو با آیتونز و کامپیوتر خودش سینک میکنه و کلی هم پول ازت میگیره ، بعد تو که بخوای با کامپیوتر خودت Sync کنی تمام برنامه و بازی ها میپره ! تا هک Untethered آیپد جدید میاد مجبوری از برنامه های اورجینال استفاده کنی ، من پیشنهاد میکنم یه iTunes کارت 50$ بگیری که کارت رو تا مدت ها راه میندازه
اگه مدل Wifi+4G رو بگیری هر 3تا سیمکارت Rightel ، Irancell و همراه اول رو میتونی استفاده کنی اگه به هر دلیلی نمیتونی یا نمیخوای از 3G ـیه رایتل استفاده کنی من Gprs ایرانسل رو پیشنهاد میکنم ، چون سرعت به مراتب بیشتری نسبت به همراه اول داره
در آخر هم صبر کن تا اواسط اردیبهشت یا اوایل خرداد چون الان قیمت کاذب هست و تا اونموقع معقول تر میشه .

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
من وقتی می خوام برم itunes store تو لودینگش گیر میکنه . اصلا نمیاد چیکار کنم؟؟

نبايد همچين اتفاقى بيوفته
يا مشكل از نتتونه
يا آيتونز رو دوباره نصب كنين
جون محدوديت آيتوزاستور برداشته شده و بايد با سرعت بالايي وصل بشه و راحت دانلود كنه

TheMar1376320

کاربر سایت
Mar 28, 2012
5
من دیروز رفتم یه iPOD touch 4g 32GB خریدم و دادم اونجا جیل بریک کرد اما بازی ها رو نمی تونم اجرا کنم یعنی بازی رو که اجرا می کنم صفحه ی اول بازی میاد اما سریع می پره خارج می شه و به منو بر می گرده !

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
من دیروز رفتم یه iPOD touch 4g 32GB خریدم و دادم اونجا جیل بریک کرد اما بازی ها رو نمی تونم اجرا کنم یعنی بازی رو که اجرا می کنم صفحه ی اول بازی میاد اما سریع می پره خارج می شه و به منو بر می گرده !

بعضى از بازيها(بعضى ورژناش نصب نميشه)و همينطوريه،طبيعيه.

TheMar1376320

کاربر سایت
Mar 28, 2012
5
بابا اصلا هیچی نمیاد حتی ADOBE READER !!!!!! حدود 11 صفحه بازی ریخته و هیچ کدوم نمی آد ! طبیعیه ؟

همون اول ، بازی می آد ولی به یک ثانیه نمی کشه میاد بیرون و میره به منو ؛ اصلا انگار نه انگار !!!!!

آخرین ویرایش:

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
من رو آیفون 4 خودم میخواستم سیستم لاک Pattern Android رو نصب کنم از cydia برنامه iLock رو نصب کردم همه چی اوکی شد بعد حتی نوعشو مشخص کردم بعد از 5 دقیقه که گوشی خودکار صفحه قفل شد اومدم برم تو منو دیدم که Slide to unlock نیستش و من هیچ جوره نمیتونم برم تو گوشی.خاموش روشنم کردم فایده نداره چه کنیم؟
آقا کسی نمیدونه ها اینم عسکش!
m9jerwlddy56c6x23e4g.jpg

TheMar1376320

کاربر سایت
Mar 28, 2012
5
بابا اصلا هیچی نمیاد حتی ADOBE READER !!!!!! حدود 11 صفحه بازی ریخته و هیچ کدوم نمی آد ! طبیعیه ؟

همون اول ، بازی می آد ولی به یک ثانیه نمی کشه میاد بیرون و میره به منو ؛ اصلا انگار نه انگار !!!!!

کسی نیست کمک کنه ؟

Reza82N

کاربر سایت
Jul 21, 2009
381
نام
رضا
آقا کسی نمیدونه ها اینم عسکش!
m9jerwlddy56c6x23e4g.jpg

سلام
تاجايى كه من اطلاع دارم
شما با iFunBox برنامه قفل آندروييد رو Delete كن بعد يبار restart كن بايد
اينطورى درست بشه
کسی نیست کمک کنه ؟
سلام،دوست عزيز،شما رو سيستم pc نرم افرار iFunBox رو نصب كن و هرچى نرم افزار دارى با پسوند ipa خارج كن،يبار ريستور كن دوباره همينارو نصب كن انشالله كه درست ميشه
اگربلد نبودى اينكارو بكنى من باPCبيام باعكس يادميدم-الان با موبايل وصلم.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر