تلویزیون مناسب hd برای xbox 360

اقا من الان با مانيتور وايد كار ميكنم
ديگه از مانيتور بازي خسته شدم ميخوام يك HD TVبگيرم
به نظرتون R88سامسونگ 32 اينچش مناسبه قيمتم نزديك هاي يك تومنه(فكر كنم 900و خورده اي باميزش 1 تومن ديگه)
اگه ماركش مناسبه بگيد استادش كنم يا تو عيد ميگيرم يا بعد عيد(الان فعلا حسش نيست)
اگه مارك بهتري هم سراغ داريد بگيد
من 32 اينچ برام كافيه چون براي اتاق خودم ميخام و بيشتر از اين نميتونم فضاي اتاق رو بگيرم
اگه پيشنهاد بهتري هم داشتيد براي 32 اينچ يعني مارك و مدل بهتر همراه با قيمتش بگيد

سلام
من جديدا با مشكل جديدي در رابطه با كنسولم مواجه شدم.مشكلم اينه كه وقتي دارم بازي ميكنم يه دفعه صفحه تلوزيونم كه يهsamsung hdtv lcd r71 26 inch هست،سياه ميشه وكل تنظيماتش ميريزه بهم.مثلا تنظيمات تيوي رو ميذارم رو حالت گيم مود وكنتراست رو ميبرم رو 100 و تون رنگ رو ميزارم رو نرمال ولي هر چند دقيقه يك بار تصويربراي زمان كوتاهي در حدود 2 ثانيه سياه ميشه و همه تنظيمات تيوي ميره به حالت ديفالت.در ضمن هر وقت كنسول رو خاموش ميكنم هم تنظيمات تيوي بر ميگرده به حالت ديفالت .در صورتي كه تا چند روز پيش اينطوري نبود و هر وقت كنسول و تيوي رو روشن ميكردم همه چيز مرتب بود وبا تنظيمات قبلي ميامد. راستي من تنظيمات كنسولم رو روي 1080i و كنسولم رو كه مدل اليت هستش رو با كابل hdmi كه داخل جعبه كنسولم بوده به تيوي وصل كردم.حالا كسي ميتونه كمكم كنه وبه من بگه مشكل از كجاست؟!!!!!
سپاسگزارم

اقا من الان با مانيتور وايد كار ميكنم
ديگه از مانيتور بازي خسته شدم ميخوام يك HD TVبگيرم
به نظرتون R88سامسونگ 32 اينچش مناسبه قيمتم نزديك هاي يك تومنه(فكر كنم 900و خورده اي باميزش 1 تومن ديگه)
اگه ماركش مناسبه بگيد استادش كنم يا تو عيد ميگيرم يا بعد عيد(الان فعلا حسش نيست)
اگه مارك بهتري هم سراغ داريد بگيد
من 32 اينچ برام كافيه چون براي اتاق خودم ميخام و بيشتر از اين نميتونم فضاي اتاق رو بگيرم
اگه پيشنهاد بهتري هم داشتيد براي 32 اينچ يعني مارك و مدل بهتر همراه با قيمتش بگيد

به نظر من که کیفیت TV های سامسونگ زیاد جالب نیست و مشخصات فنی قابل قبولی هم نداره (به دوستانی که عشق سامسونگ هستن و استفاده میکنن بر نخوره)
شما میتونی با اضافه کردن مبلغ 100 الی 200 چوق به پولت یه HDTV با کیفیت بسیار بالاتر و مشخصات فنی بهتر تهیه کنی.
من که پیس از یک سری تحقیقات Panasonic TC-32LX700 رو پسندیدم و قصد خرید دارم با قیمت 1150000 تومان.البته توصیه میکنم شما هم بدون تحقیق تصمیم نگیر و تنها به نظرات دیگران بسنده نکن.(شوخی که نیست میخوای باهاش GEARS of WAR 2 بازی کنی;))
موفق باشی.
http://www2.panasonic.com/consumer-electronics/shop/Televisions/LCD-Flat-Panel-HDTVs/model.TC-32LX700.S_11002_7000000000000005702
http://www.tigerdirect.com/applications/searchtools/item-detailsInactive.asp?Sku=P333-3210

من یه سوال دارم این تلویزیون های یوتکث که تازه اومده کیفیتشون خوبه ؟؟؟؟
===
پسر خاله ی من پاناسونیک داره ( مدلش رو دقیق نمیدونم ) ولی تا به حال چند بار خراب شده . حالا نمیدونم خوبه یا بده ...:-"

نمیدونم اگه ادم بخواد خوب پوله بیشتر بده اش بیشتر بخوره یک دفعه شما میگفتی بیاید سونی بخریم:p چه کاری اصلا پولمون رو بریزیم تو جوب بدیم سامسونگ با پاناسونیک:laughing: ما میخوایم بسته به پولی که میدیم جنس خوب داشته باشیم که به نظرم الان بهترین تلویزیون سامسونگه;)

سلام.
از برادران کسی میتونه اطلاعات و مشخصات فنی این مدل تلویزیون رو پیدا کنه.
یکی از دوستان خریده واسه خونه (کنسول هم بهش وصل میکنه) اما من هر چی گشتم تو اینترنت نتونستم اطلاعاتی در رابطه با این مدل پیدا کنم . یعنی چه آخه ؟ :(
تلویزیون 42 اینج پلاسما سامسونگ مدل PS42C99HPX/HAC

سلام به همه

دوستان من سامسونگ lcd مدل m81 در سایز 40 رو دارم میتونم بی تعصب بگم عالی هستش

البته منکر نمیشم بعضی از مدل های سامسونگ زیاد جالب نیست ولی شما باید خودتون ببینید

نسبت به بودجه ای که در اختیار دارید چه مارک و مدلی رو میتونید تهیه کنید

فکر کنم اکثر دوستان بتونن سامسونگ مدل r81 ت سایهای پایین رو تهیه کنن که باید بگم کیفیتش

عالی هست

موفق باشید;)

سلام.
از برادران کسی میتونه اطلاعات و مشخصات فنی این مدل تلویزیون رو پیدا کنه.
یکی از دوستان خریده واسه خونه (کنسول هم بهش وصل میکنه) اما من هر چی گشتم تو اینترنت نتونستم اطلاعاتی در رابطه با این مدل پیدا کنم . یعنی چه آخه ؟ :(
تلویزیون 42 اینج پلاسما سامسونگ مدل PS42C99HPX/HAC

سلام

دوست من اولا c99 و c91 یکی هست مثل LCD های مثلا m81 و m88

این دو تا لینک رو واست میگذارم فقط برام جالبه بدونم چه چیزی تو این مدل برات مهم بوده

و برای چی میخوای پلاسما بگیری؟

http://www.samsung.com/ae/consumer/...ision&subtype=plasmatv&model_cd=PS42C91HX/XSG

http://downloadcenter.samsung.com/content/EM/200704/20070409163422359/EN/main.htm

موفق باشی

سلام کسی قیمت این کابل کامپونت 6 تایی ها رو داره میخوام بزنم به lcd راستی r81 و r88 کابل 6 تای میخورند؟

کابل کامپوننت 6 تایی دیگه چه جورشه؟:confused:

کامپوننت 3 تا تصویره و 2 تا هم صدا یکی دیگش چیه؟

در ضمن R81 و R88 هیچ فرقی با هم ندارن

قیمت کابل کامپوننت هم بسته به اندازه و ماکش خیلی فرق میکنه

از 5 هزار تومن برو تا 50000 هزار تومن:offtopic:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or